IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
20. jún 2011

tak som opat tu... rychla cesta do holandska... mama mm uz na nas pozera z nebicka....

dllllho som tu nebola, neviem ci stihnem vsetko docitat... co je tu nove?????????? dufam, ze len pozitivne spraaaavy

aby
20. jún 2011

@tinasc ešte nie len jeden seminár mm s najlepšou obdorníčkou na med a probikty včielok a už som múdra 😀
ešte len pôjdem sa teším, že aj ja som ešte neschytala ale mm hej aj medík máme 11kg zatial len 😀
čakam na mm a slniečko 😉
trúdy sú v poho nemajú žihadlo oni len plotia 😀 😀 😀
som si striekačky bola kúpiť a teda baba sa na mňa kukala ako na narkomanku heh 😀 😀 😀
srandy kopec 😀 😀 😀

tinasc
20. jún 2011

@alibabaa och tak to mi je ľúto ☹

tinasc
20. jún 2011

@aby no tak to je skvelé, medík mňam...
ja babu kašli, nekupovala si si striekačky rovno s liekmi?

alibabaa
20. jún 2011

@tinasc v piatok sme prisli, este nas vnimala, na druhy den sa este snazila, posilnilo ju to, ze sme prisli a uz potom to islo len dolu vodou. ale mala strasne krasny a elegantny pohreb.

tinasc
20. jún 2011

@alibabaa tak už ju aspoň nič netrápi a nebolí 😔

zambilka
20. jún 2011

@ketere ahoj tak som už domka 🙂 máme dve folíky zobrali mi krvičku zajtra si mam zavolat že kedy bude iui 😉 a meškali sme hodinu lebo ráno do nás narazil z boku kamion 😠 hlavne že sa nám nič nestalo, ale auto ma mrzí celí bok je dokrivený a oškretý 😒

alibabaa
20. jún 2011

@tinasc pre nu to uz bolo vykupenie... co sa tu nove udialo?

zambilka
20. jún 2011

@tinasc ahoj moja kedy máš íst na ultrazvuk? 🙂

aby
20. jún 2011

@tinasc heh našťastie nie heh 😀 😀 😀

@alibabaa mrzí ma to, ale už je jej dobre 😒 lieta na nebeskom obáčiku

gombicka
20. jún 2011

dievcata, neviete, aky velky ma byt folikul na IUI? dnes som bola na prvej folikometrii a bol 15mm, mam prist znova v stredu a ked sa zadari, tak vraj vo stvrtok alebo v piatok by sme mohli ist na to.

fomarik
20. jún 2011

@gombicka mne 1IUI robili aj s folikulom 15mm, ale za dva dni ti ešte može podrásť. Ideálny je aspon od 18-21mm 😉

fomarik
20. jún 2011

@alibabaa Tak už je to za vami 😔 ....... ešteže ste stihli byť s nou tie posledné chvíľky 😔 Vieš, hovorí sa , že kde jeden život končí, tam druhý začína. uprimnu sustrasť 😔

alibabaa
20. jún 2011

@fomarik dakujem. asi to tak malo byt...
povodne mal mm na plane ist az v pondelok minuly tyzden, to by bolo ale uz neskoro ☹ prave by bol na polceste do NL ... ale svokor volal, ze by bolo najlepsie hned 9. vycestovat. prisli sme v piatok o 1,30 rano, takze sme s nou boli 3 dni kym nas navzdy opustila 😢 bola to mila zena ...

tinasc
20. jún 2011

@zambilka budúci štvrtok... ešte dosť dlhá doba 🙂

katy33
20. jún 2011

Ahojte , babulky moje, tak už sme domka, červiček sa nam ukazal a to bol teda tanec, čo tam ten dovadza 😀 😀 😀 ...normalne sa ritkou odražal a skakal ako na trampoline, dr. sa smial, že ho ani zamerat nemôže 😀 ...ukazal nam ručičky, potom nas pozdravil , tak sa poratali aj prstiky, no je užasny, nadherny, anjelik naš 🙂 🙂 😲 😲
@fomarik Ty si na nas myslela, slniečko moje 🙂 Dr. vravel, že je zatial všetko v najlepšom poriadku a meral nam tu tekutinky - kvôli dawn.syn. , bola 1,7mm- vraj je to uplne vporiadku, chcem sa mojko opytat, aka ma byt vlastne ta dlžka - čo je v norme, ty to určite budeš vediet 🙂 Teraz ideme na utz v 20tt, Lucinka, to je už to 3D, či? 😕 Ja som taky trudik, len sa vypytujem 🙂 Dam potom aj fotočku 😉

adikasala
20. jún 2011

@katy33 kati tesim sa stebou...jaj uz aby som aj ja isla na take sono.....ale bude aj to 🙂 🙂 🙂

tinasc
20. jún 2011

@katy33 super teším sa, že je všetko v poriadku, nech pekne drobček rastie ďalej ako má 🙂

apolenka6
20. jún 2011

@adikasala ahoj Andrejka 😉 pekné meno máš no to by ma nenapadlo,že sa tak voláš ... 😕 viem si predstaviť ako ti bude doma dobre a ked sa všetci doma postretáte 🙂 a ako sa tešíš ja mám tiež rada spoločné chvíle s rodinou napr. pri grilovačke a je veselo niet nad rodinu a súrodencov 😉 neboj budeme aj my dve mamičky a potešíme všetkých....ty pricestuješ s "čiernym" pasažierom a ja tak isto z dovolenky musíííme!! ved ešte rok 2011 nekončí a sme si písali že tento rok to istíííí no nie?!? 😎

apolenka6
20. jún 2011

@katy33 zlatinko teším sa s vami 😉 zajtra prídem mrknúť aké pazúriky budete vyrábať ....pa zajtra a už hádam aj tá čokoládka bude 😉

apolenka6
20. jún 2011

@kararinkabrnka ahoj! píšem až teraz ,ale mala som to teraz perné vp ráci a dnes si konečne môžem vydýchnuť ...určite nehovor že ideš na IUI tomu kto by to nepochopil ,držím palce!!!!

katy33
20. jún 2011

@tinasc
@adikasala Dakujem, bambulky moje 🙂 🙂 🙂
@adikasala Slniečko moje, to tehu sono sa ti bliži zavratnou rychlostou, už sa tešim na to, ako nam tu napišeš, že je v brušku fazulka, bude to čoskoro 😉 A ved sme si slubili to tehu stretko, takžeeeee, ja s ana neho sttale tešim 😀

fomarik
20. jún 2011

@katy33 tak malé žihadielko sa rodičom krásne oredvádzalo 😀 😀 😀 😀 . My sme mali tiež hodnotu NT 1,7 😉 . Viem len, že by nemala presiahnuť hodnotu 2 - to bxy ste ž boli častejšie sledovaní a od 2,5 je to už zlé.Zlatko, to sono v 20tt ešte nie je 3D, to je biometrické sono, na ktorom babatku skontroluju všetky orgány, pomerajú obvod hlávky, bruška, vzdialenosť temenných kostí, predozadný priemer hlavičky, stehenná kosť.... proste všetko. 🙂
To 3D sono robia od 24-26tt. Ked pojdete do Helíka v tom 20tt, oni sa ťa opýtajú, či chcete ísť na to 3D a hned sa možete objednať U nich to teraz stojí 50 éčok 😉 ...čo je celkom fajn cena. Dosaneš veeeľa fotočiek a CD s videjkami drobátka 😉
Teším sa na foto z dnešného prdelkového odrážania 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
20. jún 2011

@pici zlatinko držkám moc,moc palce viem ,že táto veta je obohratá platňa ,ale inak neviem vyjadriť ako ti to prajem !!! bude to na 1000000% 😉 😉 😉

fomarik
20. jún 2011

... a stará parta je späť...veľmi sa teším babulky moje, že ste tu!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

pici
20. jún 2011

@apolenka6 dakujem... dufam ze sa budeme tentokrat tesit.. a ty ako sa mas?

apolenka6
20. jún 2011

@pici áááá dobre sa mááám !§ 🙂 🙂 čo sa budem sťažovať mm mam skvelého tešíme sa na dovolenku a dieťatko nam síce chýba ku šťastiu ,ale vieme že aj to raz bude 😀 😀 ešte nevieme kam sa pôjdeme "válať" na dovolenku ideme v prvé 2 týžd. augustové a moc,moc sa tešíííme .....

tinasc
20. jún 2011

@apolenka6 hlavne si poriadne oddýchnete, bude vám skvele, ani nebudeš mať čas myslieť na bábo a určite z dovolenky prídete traja 🙂

apolenka6
20. jún 2011

@tinasc jééj práve ti chcem písať !!! jasné budeme traja ,.štyria ...neviem pri akom čísle skončíme ked sa to rozbehne 😀 😀 a ty ako? dúfam,že ste O.K. ty si prelomila na tejto téme IVF a verím,že každá po tebe už bude po IVF maminka !!!

katy33
20. jún 2011

@fomarik Už je červiček v alnumiku 😀 😀 😀 Zajtra idem k mojej dr., tak pevne verim, že už dostanem tehu knižku, lebo si ju inak vyrobim sama 🙄 a ozaj, čo mi bude robit dr. na prvej poradni 😕 😀 , aby som bola pripravena 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre