IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
20. jún 2011

@apolenka6 tak to vam zavidim. my sme mali byt akurat tento vikend v skotsku na svadbe ale bol ket tak sme ostali doma :D a mm povedal ze dovolenku mame v gynfive :D ale ideme s kamoskami na tyzden do seliec a manzelkovia pridu na vikend za nami... tesim sa vellmi

tinasc
20. jún 2011

@apolenka6 ja dúfam, že áno... neuverím, kým neuvidím na utz 😉

apolenka6
20. jún 2011

@fomarik aj som ti písala ,ale si si asi nevšimla starší príspevok...inak ani mne vždy ukáže kto mi píše a ked poctivo nečítam tak si to ani nevšimnem maminka " vojvodkyňa" budeš prvá zo starej party mamina tak pre to 😉 😉

katy33
20. jún 2011

@apolenka6 Juuuj, sa budem zajtra na teba teškat 😀 😀 😀 ...ty daš čokoladku , ja nejake jiiidlo 😀 😀 😀

apolenka6
20. jún 2011

@pici ja keby som mala byť tehotná tak s radosťou by som zostala doma .... 😉 ved aj doma vie byť dobre a hlavne ked je perfektná parta!!
@tinasc nonono!!!aké to myšlienky ťa prepadajú ked už raz to tam je tak aj zostane!!!! ale pre pokoj duše ti tú fotočku aj dajú a aj nám ju sem dáš my sa potešíme

tinasc
20. jún 2011

@apolenka6 jasnéééé, ja nepochybujem, ale budem rada, keď už niečo aj uvidím 🙂

apolenka6
20. jún 2011

@katy33 tak to pôjdeme po práci radšej,lebo za pol hodinku ti to ani nenavaria a ja budem mať po prestávke ...zajtra sa dohovoríme kedy ...ten červíček si pýta mňamku 😀 😝

pici
20. jún 2011

@apolenka6 no ved ja som ostala aj s radostou doma :D

apolenka6
20. jún 2011

@tinasc vieš to je ako s rozumom nevidíš ho a predsa vieš že ho máš 😀 😀 ...určite ťa to ukludní ked to budeš vidieť ved aj ja by som taká bola ,dôveruj ,ale preveruj 😉

tinasc
20. jún 2011

@apolenka6 tak to je dobrééé 🙂

apolenka6
20. jún 2011

@pici to sa ti ani nečudujem 😉 😲 😲

apolenka6
20. jún 2011

dievčence idem sa osprchovať budem tu za 20 min.

pici
20. jún 2011

@apolenka6 no len aby... :D

katy33
20. jún 2011

@apolenka6 Jasne, že až po praci, nie, že by nam za pol hodku nenavarili, ale, čo by sme si za pol hodku povedali 😀 😀 😀 ...čo sa nepozname 😀 Jeeej, inak, dnes som taka vytešena, po ceste domov sme sa zastavili v Tescu v Prievidzi a ja som tam natrafila na navlečky - na jednu postel za 6,29 eur 😀 , ale pri navlečkach bola cena okolo 12,- , ked som to zbadala na bloku, tak som sa otočila ešte pre jedny inej farby 😀 😀 😀 ...na trhoch by som tak nekupila 😝

katy33
20. jún 2011

@apolenka6 jaaj, keby sme mali doma umyvarky ako na auta , čoooo, počkat tam umyva aj podvozok 😀 😀 😀 😝

apolenka6
20. jún 2011

@pici len aby??..... 😨
@katy33 a moja spršná umyvarka tiež umyje do čista .....
kvá kvá kvá také bude to čoko-papanica? no to si trafila krásne návlečky veru ani na trhu by si tak nekúpila a ešte aj do prasiatka si môžeš hodiť korunky 😀 😀

katy33
20. jún 2011

@apolenka6 Veru, a to som sa už naozaj začala zmierovat s tym, že budem musiet vysolit 40 eur a šup mam za 24 a dvojo 😀 Prave som ich vytiahla z pračky a su fakt perfektne, absolutne nepustili farbu a aj držia pokope 😀 ...prave ma tu Peto natahuje, že nech už otvorime prasiatko, ale neprešlo to cez radu starejšich 😀 😀 😀 ...ja mu dam 😀

katy33
20. jún 2011

jajha, idem tušim natiahnut kostru a to som sa dnes len v aute vozila 😕 Tento tyžden máme službu vo vchode, tak sa tešim 🙄 , zistila som, že mm mi odtafaril metllu, tak mu vravim, nech mi zajtra kupi a on vtpialek, že či si potrebujem zalietat 🙄 😝 😀 ...dobru kočndy moje 😲

aby
20. jún 2011

@tinasc tak nebola žiadna kašička 😒

@katy33 supiš pupiš 😉 😀 😀 😀 krásne rastiete do krásy 😉

apolenka6
20. jún 2011

@katy33 ved vy si tuším aj dávate do prasiatka si spomínam 😉 malo to byť na IVF ,ale bude to na dieťatko a výbavičku 😉 moja svokra si kúpila na trhoch návlečky tuším na 2 postele 20 ečiek ...aj mne by sa hodili dvoje nové ...musím si dať ušiť ,lebo my máme nie klasické rozmery vankúša a to nekúpim,len musím dať šiť ....no teraz musíme kúpiť kufre na cestu 😎 už aby som si pomaly robila kôpku čo budem potrebovať na "dofču" ja beriem aj ihlu a niť ak by sa mi niečo roztrhlo 😀 😀 nikdy nevieš 😕

tinasc
20. jún 2011

@aby no tak škoda...

losana
20. jún 2011

ahojte. potrebovala by som trochu poradit. s exdruhom sa sudime uz treti krat ohladom malej stale chce malu do striedavej starostlivosti co ja nechcem dovolit koli tomu ze mala od septembra ide do skoly a potrebuje mat zazemie ako aj riadny domov. no jemu to nedochadza a vyhraza sa mi ze ak mala pojde na znalecke dokazovanie (psychologicka) tak onu pridem . radili mi aj aby som si dala ziadost o bezplatneho advokata no nemam anoi potuchy ako sa to robi. urcite ako matky si viete predstavit co to premna znamena prist o malu. prosim poradte mi co mam nadalej robit . dakujem

dzuli08
20. jún 2011

@katy33 Ja som tiež mala NT 1,7. Máme to nejak rovnako 🙂) V každej poradni ťa najprv odvážia, zmerajú ti tlak, skontrolujú moč, občas ak treba tak ti vezmú krv a potom cupkáš k doktorke, kde sa vytešujete z bábatka 🙂))

aby
20. jún 2011

@tinasc no to hej heh mm len 3 žihadielka jedno do viečka heh už je ako pejrak ešte aj členok vykĺbený 😀 😀 😀
no nič počkáme na kašičku máme ešte čosi a aj tak od stredy hormonujeme 😀 😀 😀

dzuli08
20. jún 2011

@fomarik Akurát kukám do knižky a doktorka mi do nej minule zapísala, že poloha plodu KP, to je aká poloha, akú si mala ty a aká je najlepšia? A ešte nerozumiem na prvej strane sú také stĺpčeky, že pohyby, tam mi píše + a ešte OP a tam mám A+

tinasc
20. jún 2011

@dzuli08 KP je poloha koncom panvovým, čiže to znamená, že je otočené hlavičkou hore, ale to sa ešte zmení neboj, otočí sa... ďalej mi to príde, že pohyby prítomné, ak je tam to plusko... a to ďalšie už neviem, už je to dávno, čo som mala knižku 🙂 dúfam, že sa v tomto nemýlim...

fomarik
20. jún 2011

@katy33 Knižočku už určite dostaneš, bo už do nej treba zapísať hodnotu NT, čo ti dnes merali. A možno znovu uvidíš svoju lásku. Aspon mne vždy vrobí opakované sono, aj ked sme boli v MT, Taktiež sa už od 12tt musí do knižky zapísať akcia srdiečka 😉 . No a budu ti brať krvičku, veľa krvičky.... na tvoju krvnu skupinu,krvný obraz, a ešte neviem čo....... ale je toho dosť. Tak sa teškaj aj na zajtra!!!! A babuliatko v albume je prenádherné.......... 😲 😲 😲 😲 😲 😲

walta
20. jún 2011

@fomarik ahojky... ano, nebudem ju riesit , musim sa sustredit iba na mna a nikoho ineho, no nie? tebe tu vzdialenost 800 km mozem len zavidiet.... ty kde byvas a kde ona??? trosku som zvedava 🙂 🙂 🙂

fomarik
20. jún 2011

@dzuli08 To KP je poloha koncom panvovým, ako písala tinasc. je to v pohode, ved mne sa ešte aj teraz malá hocijako pretáča... ja to cítim ked je hlávkou dole a kedy je priečne, takže je to v pohodičke 😉 . To plusko + znamená, že cítiš pohyby plodu a OP su ozvy plodu, teda srdečná akcia a tam by si tiež mala mať +. 😉 Takže všetko je v najlepšom poriadku. Ja pozerám do mojej knižky na udaje z 20tt, kde mám písanu aj tu polohu, ale ako čítam-tak čítam , ja to neviem ani rozluštiť. ( mojdoky píše ako ožratý kocúr 😠 ). Je tam čosi ako IAS ??? A v 30tt mám normálka napísané hlavičkou 1. A ešte lokalizáciu placenty, čo tiež neviem rozluštiť, ale viem že v centre mi stále hovoria že je vzadu.
Ale neviem čo máš označené A+. Možno je to isté, ako ked mne píše 1. ( teda tebe písmenom, mne číslom 😕 )

fomarik
20. jún 2011

@walta My bývame tu na SVK - Veľký Krtíš ...južne, južne, južne skoro v Madarsku. A svokruša chvalabohu v Čechách v Plzni 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre