IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
14. nov 2010

@katy33 pekne chod ku svojej gynekologičke ,len dúfam že nechodíš dr Pospíšilovej!?ked bývaš na juhu asi ku dr Radičovej.Katy aj ja som mala pred 5 rok.cystu a väčšiu 9,2cm ☹ a musela ísť von operáciou u nás v TO a teraz mám rez na bruchu ako po cisárskom 12cm a to si predstav že mna vôbec nič nebolelo až pri prehliadke mi ju dr nahmatala ved to bol aj"kus" 😀 v tej dobe som nič nebrala ani clostil ešte som nevedela,že ho budem potrebovať a chvála Bohu mi vaječník zostal- zázrak ,tvoj prípad to nebude tebe sa pekne vstrebe a bude všetko OK 😉

katy33
14. nov 2010

@apolenka6 Ja chodim k dr Košeckej, je hrozne zlata a vždy sa mi snaží velmi pomôct 😵 A tebe z čoho vznikla ta cysta, aj ti povedali? Veru sem do TO by som teda pod nôž nešla 😝 Ked som bola na LSK, dr. mi sama povedala, že ak mam možnost, nech idem hocikde inde len nie v TO 🤐 Chcem vediet, čo to presne je, z čoho vznikla a aka je pravdepodobnost, že zmizne, aby som vedela, čo mam očakavat 😒 Snad mi povie viac. A čo si dobre mužíčkovi navarila,mnam 😝

apolenka6
14. nov 2010

@katy33 aj ja som k nej chodila ale ked išla na materskú tak som išla do Bánoviec.Neviem z čoho mi tá cista vznikla?!😕 či z prechladnutia?ja inak som taká zmrzlinka spím aj s ponožkami 😀 mužíčkovi som uvarila mäsko na štave to on má rád na všetky spôsoby.Už pôjdeš do roboty čo?tak ti prajem pekný deň a nech ti to ubieha 😉

katy33
14. nov 2010

Tak to sme dve zmrznute - ja tiež spim len s teplymi ponožtičkami , pod dekou a ešte aj paplonikom, mužík mi potom držkuje, že kym sa ku mne dostane a odbali ma ,, tak ho to aj prejde 😀 Veru moejnko, už robota vola, tak ideme do toho 🙄 Zajtra pôjdem do mesta - do lekarne, tak vykukaj 😀 😝

katy33
14. nov 2010

@aby Moja, chcem sa ta spytat, ty si mala cystu pravda? Aku velku a aka to bola? Je šanca, že sa vstrebe, svinucha jedna, či si ani nemam moc namyšlat 😨 Myslim, že tebe aj praskla, pravda ☹

zuzancek22
14. nov 2010

@fomarik strašne ti prajem aby ti zajtra povedali tú šťastnú správičku. budem na teba zajtra intenzívne myslieť. určite tam fazulka je.

little_miracle
14. nov 2010

@yasminne manžel je po liečbe chemoterapiou........a u neho sa pohlavné bunky z toho "nespamätali", takže nie je čo z neho "dolovať" ☹

apolenka6
14. nov 2010

@katy33 he he 😀 aj mňa mužíček rozbaľuje a povie mi si naobliekaná ako" cibuľa "a tieločko?bez toho nemôžem byť 😉tak zajtra budem v meste gúliť očami či ťa nespoznám ak náhodou tak ta oslovím 😝

apolenka6
14. nov 2010

@zuzancek22 tak to je pravda ten utroš to "dosť "pripomína nevem ako ty ja som si ho vkladala,lebo sa dá aj zapíjať.Už nech ho aj ja vkladám!!inak ked sa mi ten kolotoč začne budem rada ,že to budem mať s kým preberať pred tým som na MK nechodila

zuzancek22
14. nov 2010

@apolenka6 je to vážne super, že to tu máme s kým prebrať, porovnávať pocity, a hlavne podporujeme jedna druhú.

yasminne
14. nov 2010

@little_miracle tak to mi je luto o to viac drzim palce nech mozete prezivat krasne chvile s babatkom v naruci 🙂

yasminne
14. nov 2010

ahojte je tu niektora z vas, ktora je aj s manzelom OK a len sa dlho nedari a podstupili ste IUI? Citala som tu o tom vela, ale rada by som pokecala s niekym, kto je na tom podobne, ze aky bol postup pred samotnym IUI. Neviem totiz co mam ocakavat, ci mi budu urobene este nejake vysetrenia, ci ma budu aj stimulovat ...ci to zalezi len na doktoroch alebo aj na tom aky mam cyklus, ovulaciu a pod.... ja by som bola len rada keby sa to dalo hned dalsi mesiac 🙂

little_miracle
14. nov 2010

@yasminne pozri si IP
🙂

strelicia
14. nov 2010

@katy33 ja som to kupila sice v BA v jednom kozmetickom salone, ale viem ze cez net sa to da tiez zohnat.

strelicia
14. nov 2010

@fomarik drzim moc palce a uz sa neviem dockat tej stastnej spravicky. tesim sa ze si to vydrzala a netestovala sa doma. tak budem zajtra kontrolovat co sem napises.

fomarik
14. nov 2010

Dievčatá, ďakujem vám všetkým za podporu. Ste jednoducho úžasné!!!!!!! 😵

zuzancek22
14. nov 2010

@fomarik hneď od zajtra čakáme každý deň na tehu vírusíky !!!! Jasné !! Zajtra budem na teba strááášne moc myslieť.

little_miracle
14. nov 2010

baby, ale už by to fakt mohla niektorá odpáliť - nech chytíme motiváciu aj my ostatné !!! Čo som sledovala iné témy......keď jedna začala, postupne sa k nej pridávali ostatné..............a bolo to krááááááááásne 🙂

fomarik
14. nov 2010

@zuzancek22 Si zlatá. Mojka, a ty sa ako cítiš po tej IUI?
... a kde mám fotku?! 😨 😨 😨 😨 😨

zuzancek22
14. nov 2010

@fomarik vôbec nič, iba mi je zle s utrošu, robili mi to na 11DC , tak sa bojím e to bolo skoro, ja vlastne ani poriadne neviem čo mi tam povedala, vôbec mi nehovorila niečo také ako na ktorej strane a aké su velké vajká, mam z toho taký divný pociť, no musím čakať do 26.11. potom sa uvidí

fomarik
14. nov 2010

@zuzancek22 Nič iné nám ani neostáva, len a len čakať. A je to strašné. Ja nenávidím, ked mi všetci hovoria, aby som na "to " nemyslela! Ved to sa ani nedá, ked berieš tolké tabletky - od clostilu cez utroš + estimax a duphaston. ja by som tých ľudí najradšej ovalila niečím po hlave,aby sa konečne zobudili a pochopili, že to nejde tak ľahko, ako sa to hovorí.

...a už máme novú foto......ale idem hľadať lepšiu, nie svaadobnú 😖

apolenka6
14. nov 2010

@fomarik waw aká zmena!ja,že máme novú IUI-čkárku 😉

apolenka6
14. nov 2010

@zuzancek22 viac informácii by ich nezabilo! 😠 viem si to predstaviť ako si zneistená,ale čo už len treba dôverovať žesa im to podarilo teda vám

fomarik
14. nov 2010

@apolenka6 už hodinu sa pokúšam dať si inú fotku, ale sa mi to akosi nedarí. Neviem prečo mi zmizla tá pôvodná 😖 .
Inak na Joj Plus ide dobrý film s názvom Deti. Je to o 3 ženách, ktoré sa snažia otehotnieť...náš prípad. Ale asi ho nedopozerám, bo ráno vstávam už o 4.00.

jerryjanka
14. nov 2010

@fomarik ani nevieš ako veľmi ti držím palce. napiš mi zajtra na FB ked budeš vedieť vysledky.
tak by som ti želala aspon takych 70 hcg - ja som mala na 14 DPO 86
tfuj tfuj nech sa ti darí zajtra čo najlepšie 😵

apolenka6
14. nov 2010

babenky ja vám mavam taký pocit,že už daľej nevládzem a prestanem chodit po dr ohladom otehotnenia a nechám všetko na toho čo je nad nami aj ta je to v jeho rukách 😔 ešte skúsim dve IUI a potom asi koniec....

v555
14. nov 2010

@fomarik,držím palce 😉

katy33
14. nov 2010

@apolenka6 No už sa aj ja vidim, ako budem chodit po meste a šmírovat, kto po mne gula kukadlami 😀 Idem aj na socialku, jaj, nemam to tam rada 😠 Platim si dobrovolne nem. poistenie a vraj to maju teraz hnusoby jedny zrušit 🙄

katy33
14. nov 2010

@fomarik Krasna fotečka, si taky smejko 🙂 Krasna nevestička bola z teba a ešte ovela, ovela, ovela krajšia maminka bude z teba 😀 😎 Zajtra to vybuchne, zlatinko držkam všetky palce, čo su po ruke 😉

katy33
14. nov 2010

@strelicia Vdaka moja, ja to vynuram 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre