IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
27. jún 2011

@fomarik anoooo idem vo štvrtok neviem sa dočkať, tie dni sa tak vlečú... dnes som si bola v centre pre recept na utrogestan, už mi došiel, tak som dostala ďalšie tri balenia, už mi to pripadá večnosť, čo ho beriem... ale treba, tak treba... 😉

tinasc
27. jún 2011

@petuska123 no tak super, aj ja som mala taký počet, dúfam, že všetky vydržia a tie dve čo ti vložia sa aj pekne uchytia 🙂

zubrienocka
27. jún 2011

@fomarik @kaaaty Baby, kedy vam robili driling? Mne pred rokom aj prefuk a stale nic 😠 . Neviete, aku maju taketo operacie "zivotnost". Ist na to este raz by som nechcela... 🙄

pici
27. jún 2011

@zubrienocka mne robili prefuk v marci 2010, nebol ziaden problem a driling v novembri 2010... a som stale tu.. a stale bez dietatka...

zubrienocka
27. jún 2011

@pici no...sme na tom tak podobne, ba az rovnako....ale....tento mesiac sa to zmeni 😉. Musime verit, nic ine nam neostava 🙂

pici
27. jún 2011

@zubrienocka presne. zial ja aj manzel sme relativne v poriadku a nejde to ani prirodzene a doteraz ani umelo. ale teraz sa to zmeni dufam

zambilka
27. jún 2011

@ketere ahoj ako moja ? 😉

apolenka6
27. jún 2011

@fomarik áno idem cvičiť "mojžišku" nech nie som celkom nečinná 😀 nič od toho neočakávam žiaden zázrak ,ale chcem to skúsiť ked nič iné ,že aj figúru si môžem polepšiť.. 😕 ale to nie pre to idem cvičiť a ked sa to tu u nás cvičí a má mi to kto ukázať -odborníčka 😕 (aspoň v to dúfam) ved budem vidieť jej prístup a táto ponuka mi prišla tak nečakane ako blesk z jasného neba ...a možno je to aj príprava na 100% dovolenku 😀 😀

apolenka6
27. jún 2011

@kaaaty aj aj som mala 2 IUI úspešné-gratulujem 😉

apolenka6
27. jún 2011

@petuska123 tak si pekne oddychni ved máš aj za sebou náročný deň,ale za to úspešne napreduješ už ,len pár dní a budeš mať dieťatka v brušku pekne v bezpečí 🙂

ketere
27. jún 2011

@zambilka Ahoj mojenko... v pohode.. a Ty??? máš už nejaké príznaky?? 😀 😀 😀 ...žartujem.... nejako sa to tu pomaly ale iste rozbieha s tými tehotenstvami, tak dúfam, že aj nám to dopadne dobre🙂

zambilka
27. jún 2011

@ketere 😀 ešte len 4 dni od iui sa to nejak vlečie 😅

apolenka6
28. jún 2011

Krásne ránko prajem!! a pekný deň po celý deň 🙂 🙂 🙂

pici
28. jún 2011

a dobre ranko dievcata :D

tinasc
28. jún 2011

@pici dobré ráno aj Tebe 🙂

petuska123
28. jún 2011

bre rano baby.tak som volala do MT takze oplodnilo sa mi 6 vajok.vo stvrtok zavolat ako sa im dari

kaaaty
28. jún 2011

Ahojte baby ďakujem vám všetkym, drilling mi robili 18.4. a to čísielko HCG 197 je zo 14dpo....verím že všetko bude v poriadku...
....všetky budete tehulky moc vam to prajem, chce to veľa sil a veriť...ale to vy viete... 🙂

tinasc
28. jún 2011

@kaaaty ja som mala 197 na 15 deň 🙂 ale to bolo po transfere...
určite bude všetko v poriadku... 🙂 🙂 🙂

katy33
28. jún 2011

Ahojte kočenky, už som znova pritomná 😀 😉
@kaaaty Noooo, mojenko, že aka spravička, vyborne, gratulujeme...určite to bude všecičko vporiadku, i my sme mali take HCG - a pozri sa, ako nam to už ubieha 😉 Všetko bude dobre, o chviločku uvidite vašu fazulku a budete počut bit srdiečko, to bude 😉 Držkam palčeky 😉

pici
28. jún 2011

@kaaaty jasne ze bude vsetko v poriadku, preco by nemalo :D len sa pekne setri :D

petuska123
28. jún 2011

@pici ahoj no co testovat nejdes???inak co robis doma??? ja sa budem asi riadne nudit

ludinka
28. jún 2011

@petuska123 ahoj ako sa citis? citala som ze mas 6 embrii tak to je super 🙂
a povedz mi pravdu da sa to vsetko vydrzat? myslim tie vedlajsie priznaky stimulky a operaciu??
ja sa toho strasne bojim, ale asi aj tak budem musiet ist

pici
28. jún 2011

@ludinka jasne ze sa to da...

ludinka
28. jún 2011

@pici ked ja som taky strachoprd a odpadavam uz ked mi beru krv 😀 , musim pri tom jedine lezat a neviem si predstavit, pichat tie inekcie a narkozu....a navyse moja sestra bola a tiez to velmi zle znasala

pici
28. jún 2011

@ludinka ja som to znasala tiez tak vselijako.. ale zvladnes to... neboj, kazde telo je ine...

ludinka
28. jún 2011

@pici a co bolo najhorsie?

pici
28. jún 2011

@ludinka cas medzi punkciou a vkladom pre mna

ludinka
28. jún 2011

@pici teraz to myslis ale psychycky ci fyzicky?

pici
28. jún 2011

@ludinka fyzicky

ludinka
28. jún 2011

@pici no musi to byt riadna zataz na tie vajecniky 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre