IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
29. jún 2011

@katy33 no vidíš, ako som písala predtým, že ti želám len tie najlepšie výsledky, tak sa aj stalo 🙂 super, vidíš, že si sa znepokojovala zbytočne 🙂 🙂 🙂

tinasc
29. jún 2011

@zuzanka7834 ahoj moja, super, že si sem nakukla, my nič nové, zajtra idem na utz, trochu mám aj strach aj sa teším 🙂

petuska123
29. jún 2011

@zuzanka7834 no odber nebolo ked som bola pod narkozou.potom po prebrati trochu brucho bolele ale po tieto dni ale da sa to vydrzat.no mame 6 oplodnenych vajok zajtra mam volat ako pokracuju vo vyvoji

zambilka
29. jún 2011

@ketere ahoj mojka čo príznaky? 😀

zambilka
29. jún 2011

@tinasc na zajtra ti držím palčeky 😉

tinasc
29. jún 2011

@zambilka ďakujem 🙂

katy33
29. jún 2011

@zubrienocka ...dakujem, mojenko 😉 ...dufam, že to tak i zostane 🙂
@tinasc Slniečko, zajtra na teba myslime, konečne uvidiš fazulku a určite už bude aj bim-bom 🙂 😉 Hned nam napiš, aka je fazulka velka - juuuj, budeme sa zajtra vytešovat s tebou 🙂 😉

katy33
29. jún 2011

@zuzanka7834 Mojenko, TSH som mala nizke - ale vyskočli mi tam nejake protilatky, tak preto ta endokrinologia, no nikdy som predtym problemy nemala 😕 To sa teraz po novom robia v 1.trimestri krvne testy na šž, inak by mi na nič ani neprišli. Endokrin. mi robila testy na nejake dalšie dva hormony, kt. su pre nu smerodajne a tie su uplne vporiadku, ale musim chodit terat často k nej na krv-pre istotu, ak by niečo, hned nasadi tabl.
A v Prahe bolo uplne , že vynikajuca, sice sme prišli unaveni, ale plni zažitkov, nabudeni a hlavne Petko potreboval oddych, teraz taha za nas oboch, tak mu už z tej prace vyšiva, chuda moje.Počasičko bolo fajn, nebolo priliš teplo, no ani nam nepršalo, bolo tam krasne 🙂 A dakujeme za prianie a samozrejme i my prajeme tvojmu Petkovi všecičko NAJ... 🙂 ...tak už nech je ten tvoj šefino fuč, aby si nam mohla popisat novinky,,, juj som nedočkava 😀 🙂

tinasc
29. jún 2011

@katy33 jáááj dúfam, že uvidím, lebo teraz mám trošku obavy, okolo mňa teraz prúdia len samé negatívne správy, aj teraz som si jednu vypočula, je ťažké sa odosobniť a nemyslieť na to 😉

katy33
29. jún 2011

@pici Ty , čo zasa testuješ, by som ta utasala 😠 ...kašli sa na testy, viac a viac čitam o tom, ake su nespolahlive, mysli pozitivne, micuš, je to tam, bude to dobre, aj tak je hrozne zavčasu...ak maš doma ešte nejake testy, zapatroš ich dakde, nech ta nenutkaju 😉

katy33
29. jún 2011

@tinasc Mojenko, my o tom hovor, ja idem vždy na sono so scvrknutym žaludkom, ale všecičko je vporiadku a i u teba 😉 Tyych negativnych prav je až-až...ja sa im snažim vyhybat, ako sa len da, radšej čitam knihu a v tv si pozriem len komedie, ani len spravy nepozeram, ved su tam sme katastrofy...zajtra tam bude fazulka 😉

ketere
29. jún 2011

@kaaaty Ahoj, krv bude 08.7. - budúci piatok.. Testovať nebudem, musím vydržať až do krvičky..... ako sa cítiš ako tehu??? máš nejaké príznaky?

ketere
29. jún 2011

@zubrienocka noooo.... skoro... už aby bolo takto za týždeň 😒

ketere
29. jún 2011

@zambilka 😀 😀 😀 chutí mi jesť 😀 ...ale to stále 😀

zambilka
29. jún 2011

@zubrienocka a ty sa chystáš testovat? ako sa cítiš? 🙂

apolenka6
29. jún 2011

@katy33 ahoj mojko som rada ,že ste ok a tbl. sa užívať nemusia 😉 🙂 dobrá správička ,odovzdaj aj odo mňa pozdrav oslávencovi 😉 no dnes som tam bola poprezerala ma a povedala ,že mám chrbticu v poriadku 😨 už dávno takú zdravú nemala mi povedala 😀 povadala že nevidí veľký problém,len kostrč(trtol 🙂 ) mám vyhodený a tú sa mi pokúsi cvikmi napraviť a ked nie pošle ma ku niekomu kto mi ju napraví cez konečník prstom ☹ 😒 😠 ukázala mi 2 cviky na chrbticu a kostrč a Mojžišovú ma bude učiť postupne mi to ukáže asi 3x a potom budem sama doma cvičiť ..som rada ,že si na mňa myslela cicka 🙂

zambilka
29. jún 2011

@ketere 😀 mne nechutí a predsa som zdutá jak slon 😠 z utrošu

apolenka6
29. jún 2011

@zuzanka7834 nepýtala som sa či napravuje chrbticu 😕 ,ale asi nie ked by ma poslala si naprávať kostrč niekam inam 😕 tak ty si už cvičila "mojžišku"? ja to mám ,len ako doplnenie ked teraz nič nepodnikáme v otehotnení 🙂 no to som zvedavá ako budem ja vytrvalá pri cvičení 😨 inak to si dobre spravila,že si si to dala overiť tvoje cvičenie ,či to dobre cvičíš,človek nikdy nevie kedy by si mohol ublížiť nevedomky 🙂
cicka verím,že si si kúpila zlý teh. test a ti ukazuje nesprávne 😲

majca55
29. jún 2011

@kaaaty Díky moc tak dám vedieť.hlavne či vobec niečo narástlo 😉

majca55
29. jún 2011

@alibabaa tak to si bola rýchla.počula som že tak dva krát robia IUI.hlavne mám strach že zase tá mrcha príde a vtedy som uplne na dne. ☹

majca55
29. jún 2011

@ketere dám vedieť ďakujem za podporu.ešteže je koník 🙂 a ty už máš koľké IUI?

pici
29. jún 2011

@katy33 ja som taka nepoucitelna... je to skoro aj keby som bola... po ket... ach jaj

katy33
29. jún 2011

@apolenka6 😕 ..ooojhaaaa, napravat trtolček cez trtačik - auuuuaaaajsss, fuuu, dufam, že sa ti to napravi cvikmi 🙂 😀 To je super, že ta cviky nauči a môžeš potom domka cvičit a nebudeš musiet chodit stale tam, i ked si myslim, že i tak tam dlho chodit nebudeš 😉 A čo v robotke? Už pomalinky začinaju dovolenky a prazdniny...

pici
29. jún 2011

@apolenka6 mne napravali kostrc... len mala som pravolave vyosenie nie predozadne.. cize nemuseli napravat rektalne.. ale bolo mi to jedno. v kazdom pripade si to napravit daj, pretoze pocas tehu umres od bolesti... vyosena kostrc sposobuje bolesti v panve a to pri tehu sa panva natahuje cize sodoma gomora.... co ti poviem. bolest neskutocna... ale odvtedy mam pokoj...

zubrienocka
29. jún 2011

@zambilka Testovat este nie. To by este ani nebolo vidno,ci? Citim sa fajn, ale tiez mi ten utros robi trosku problem. Hrozne ma zduva po nom 😖

ketere
29. jún 2011

@zambilka no aj to... mam brucho ako v piatom mesiaci...

ketere
29. jún 2011

@majca55 teraz som bola na druhom... a dúfam, že poslednom 😉

ketere
29. jún 2011
apolenka6
29. jún 2011

@katy33 no bodaj by si mala pravdu a nemusela tam moc chodiť,ved aj tak povedala,že u mňa to nebude problém ked nemám nič zablokované ukáže mi cviky po "trtáči" a potom budem domka cvičiť
Veru od prvého dovolenočky už odratávame a budeme mať prac. dobu od 9-17hoh.a sob od 9-12hod 😵 🙂 aspoň niečo ,ved na budúci tt môžme ísť na odvetu po práci ,brušinko si pohladkám 😵

majca55
29. jún 2011

@ketere tak držím palce 🙂 asi to na prvý krát málokomu vinde.takže ty budeš už o chvíľku tehulka 😲 prajem ti to aj všetkým žienkam snažilkám 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre