IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
4. júl 2011

@pici veru moja leto trošku odbremení ten čas kt. ide inak pomaly ale cez leto čas rýchlejšie plynie 🙂

apolenka6
4. júl 2011

@pici inak nesklamala si ma rýchla odpoved ako vždy 😀

pici
4. júl 2011

@apolenka6 milacik, snazim sa ludi nesklamat :DDDD ale nie, ale tak co ine by som robila... ja len v case vychadzok sa tu nenachadzam lebo to som na cerstvom vzduchu :d

apolenka6
4. júl 2011

tak poctivo marodíš 😀 no poznám to tiež som chodila na vychádzky ked som mohla...alebo doobeda sa dá vždy zohnať potvrdenie od lekára ak by som nebola vtedy doma 😕 ja som mala kontrolu raz aj to sme 10 min. pred tým prišli domov 🤐 mala som pech 😀

tinasc
4. júl 2011

@apolenka6 vo štvrtok 🙂

dzuli08
4. júl 2011

Ahojte kočky, tak dlhšie som tu nebola a konečne som vás dočítala.
@pici to mi je veľmi ľúto, ale obdivujem ťa za tvoj postoj k životu. S tvojou realistickou povahou sa to určite raz podarí.
No a kde som sa flákala? Bola som si v nemocnici poležať na 3 dni. Boli to zase tie moje sprosté zuby. Ľavú polovicu mám už úplne celú dovŕtanú a v piatok som mala také bolesti, že sa to už nedalo vydržať. Tak som bola u zubára, ten už nevedel čo so mnou, tak ma poslal na krčné a ten tiež nevedel čo a potom som išla k neurológov, ktorý potvrdil zápal trojklanného nervu zo zuba. No neskutočná bolesť. Nikto nevedel, čo mi majú predpísať od bolesti, keďže som tehotná, tak ma poslali na gyn. pohotovosť. Našťastie mi tam pomohli a ja som už po pár hodín fungovala bez bolesti. Najkrajší pocit.
Ale teší ma veeeľmi, že z gyn. hľadiska sme s maličkou v tou najsamlepšom poriadku. Klop klop, klop.
Merali nám aj prietoky, aj čosi ako ekg srdiečka, stery, krvi, no proste vyšetrili všetko a nemôžem sa fakt na našu nemocnicu sťažovať. Sú tam skvelí lekári.
Idem konečne buvať do svojej postielky. Dobrú
Hl

apolenka6
4. júl 2011

@tinasc myslím si na teba 🙂 už sa mi zdá večnosť že si tehotná a chuda nič nevieš neboj štvrtok sa budeš vytešovať 😉

tinasc
4. júl 2011

@apolenka6 jaj si ma rozosmiala... a to som v tom len chvíľku... dúfam, že bude všetko v poriadku 😉

tinasc
4. júl 2011

@dzuli08 tak dúfam, že už bude všetko v poriadku a nebudeš tak trpieť 🙂

pici
4. júl 2011

@dzuli08 no super. a laskavo to neflakaj a pekne sem chodievaj. zuby su svina... to ja viem... ja som si dala vytrhat vsetky osmicky nech mam svaty pokoj :D

pici
4. júl 2011

@apolenka6 ja som si zvykla. xixi ved baby dojdu k nam. a ked idem v ten den lekarovi, tak sa flakam aj pol dna... lebo mi mozu na hrb vyskocit.. :D

apolenka6
4. júl 2011

@tinasc no to je je teda chvíľa nekonečná 🙂 mne sa to tak zdá

apolenka6
4. júl 2011

No dobrú noc dievčatá idem ja hajať 😔
@pici
@tinasc

pici
4. júl 2011

@apolenka6 dobru magdus 😲

tinasc
4. júl 2011

@apolenka6 a to ešte koľko mám pred sebou 😉 dobrú noc aj Tebe 🙂

walta
4. júl 2011

@zuzanka7834 hehe, si zlata, ako si opisala cikanie-hehe... ale jasne, take stavy mavam aj ja, ked to ma prist a cakam to, meska to na betoooon.... ved nech len pride, mozes rozbehnut stimulku aspon. Ja zajtra uz 3. inj., ide to jak po masle.... a vo stvrtok idem na kontrolu do CARu, snad to tam bude rast, ako ma 🙂 🙂 🙂

fomarik
4. júl 2011

@zuzanka7834 no to s tým papierom po cikaní... to bolo dobré!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 No a čo? V našom prípade su taketo analýzy na mieste, nie? Ci už je to toaleťák po vycikaní, konzistencia a farba špinenia, vpadnuté bradavky, ...všetko normálne veci 😉

fomarik
4. júl 2011

@walta už vo štvrtok máš kontrolu? No, nech ti to tam pekne rastie tak ako má. A dufam, že sa nestresuješ ale si klídek-leháro 😉

fomarik
4. júl 2011

@dzuli08 práve včera večer som myslela na teba, že čo sa s tebou stalo. Tak teba potrápili zubadlá 😠 ....to je asi najväčšia bolesť..a ešte ten trojklanný nerv, no neccela by som. Ale to ešte nevieme, aký je porod 😉 . Potom budeme porovnávať. Ale fajn, že si už domka a že ste s maličkou v poriadku. No,klobuk dolu nad starostlivosťou vo vašej nemocnici..to by u nás nehrozilo. Ja som mala dnes poradnu...taká poradna - jeden ph papierik do cikaniece, odmeranie tlaku ( čo ro bím aj doma) a odváženie ( čo sa tiež vážim doma)... toť vše. Darmo som sa ja pýtala na kadečo, na bolesti a krče, ktoré opbčas mávam, n aobhliadku porodnice a odvoz do nej, .. nič som sa nedozvedela!!! Len to, že moj doky mi ani prietoky neurobí, preto musíme isť do MT. Dokonca ma objednal na dalšiu poradnu až o 5 týždnov... a to mám chodiť na poradnu každe dva týždne!!!!! Cítim sa taká neinformovaná, blbá, ... som zvedavá kde budem chodiť na monitory srdiečka v poslednom mesiaci 😒 .
Ale zvláštne, že ti pomohli s tou bolestou zubov práve na gynekologii a nie u zubara alebo na krčnom.

fomarik
4. júl 2011

@dzuli - zabudla som ešte...pribrali sme už 6kg!!!!!! Konečne sa to pohlo nahor!! 😉

fomarik
4. júl 2011

Dva rožky s paštiekou májkou a redkovkou.... no, druhá večera za nami ateraz niečo sladké,- aby sa to rátalo aj Livinke. Žeby kokosová tyčinka???? Asi áno 😉
A teším sa na ráno na paštieku pali a ešte sme k mojej mamče pozvaní na tekvicový prívarok...mnamka veľká..ale musí byť s perkeltom 😠

walta
5. júl 2011

@fomarik bre raaaanko, kuratko.... aaano, vo stvrtok mam kontrolu, som zvedava, ako to bude vyzerat, ale snad sa nesklamem a bude tam nejaka uroda... a snazim sa nestresovat, byt v klude... vcera som vyrazila na nakupy, aj som ulovila par veci.... isla som bez manzela, len tak, a bolo to skvele...,on iba po mna dosiel, lebo keby je so mnou, tak nekupim ani len ponozky... neviem, ci aj tvoj je taky, ale ten moj po pol hodine nakupov uz lamentuje, aby sme uz isli. Tak to riesim tak, ze radsej sama a on si po mna uz len pride... mam to skvelo zariadene 😀

katy33
5. júl 2011

@pici Ach, slniečko, ta tvoja intuicia 😔 ....laskavo si ju už nainštaluj tak, aby už bola konnečne pozitivna, čiže o mesiac-dva, chcem čitat, že maš pocit, že to na 10000000% vyšlo 😉 Hrozne som zvedava, čo ti na tej konzultacii povedia, len sa pytaj na všetko-všecičko, musia ti odpovedat. Mojenko a nenavrhli ti nikdy pred vkladom LSK s tym, že by obkukli, či tam zasa nie je ta svinochla endoška? A, zlatinko, vdaka, ze ten bazarik, je užasny, hned som tam našla rifličky za 30,- - objednala a kočka taka zlata, aj mi ich premerala a odošle na dobierku, kašlem sa ja na obchody a na ich vesmirne sumy 😉

pici
5. júl 2011

@katy33 no tak to som rada katuska :D no bola som na lsk v novembri a nic tam nebolo.. ale endo je pricina (mozno) pre prrodzene otehotnenie. vela zien ide rovno na IVF ani nepodstupuju liecbu... ja mam aj napriek endo, prirechodne vajcovody, vajecniky v poriadku, ovuluju ako hodiny oba. ziaden problem, chapes.. jasne,ja som ti hovorila ze tam najdes dobre veci :D

katy33
5. júl 2011

@walta Kuriatka, tak ty nam už pichaš o sto-dvesto 🙂 Nebojkaj sa, vo štvrtok tam bude vykukaat tolko vajok - hlavne, nech je kvalitka 😉 a teda mm ta picha do bruška 😀

pici
5. júl 2011

@fomarik no u nas je to tak ze posledny mesiac chodis na poradnu monitor a tieto veci uz tam kde rodis, v mojom pripade je to jedno, lebo moj doky aj rodi v tej nemocke.. ale viem ze baby tak chodia, ak nemaju gynekologa porodnika ze posledny mesiac chodia do nemocky... uz k porodnikovi, moja kamoska dokonca co ma doktora vybaveneho tak k nemu chodi od 30TYZDNA na poradnu

katy33
5. júl 2011

@pici No tak to, ked si bola v novembri, tak to je určite čiste 😉 ...si vezmi, ak paradox, krasne ti teličko funguje tak, ako ma, tak čo? Ved aj tvoje vajko krasne splynie s mm spermoškami, ak by mal byt problem tam, tak sa embrijka ani nebudu rozbunkovavat a vy ich mate krasne...Inak , aj kamaratka bola na dvoch IVF a neuspešne, no maju to o to horšie, že vždy musia začat znova stimulovat, lebo jej sa potych konskych davkach hormonov vytvori aj tak 1-2 vajka, je to sila 😕 😠 Kedy ideš pokecat s dr.? 🙂

pici
5. júl 2011

@katy33 no po tych konskych davkach je dost mozne ze endo mam aj naspat pekne krasne ale to budem riesit potom neskor :D no mame este 6 kuskov, tak dufam ze do dalsieho IVF to nebude treba posuvat :D moj doky mu bude zajtra volat lebo su kamosi a ja sa zajtra potom objednam v podstate je to teraz jedno, nesuri to :D

katy33
5. júl 2011

@zuzanka7834 😔 Mojenko, vy nam takto odidete preč? Ale je to užasne, že Petko takto na sebe maka, klobuk dolu, fakt ho obdivujem a že gratulujeme 🙂 🙂 🙂 Určite v lietadle na ceste tam už budete sediet traja, al. sštyria 😀 Inak ta tvoja ms, je to zaujimave, bud to spôsobuje psychika, alebooooo...ja viem, že maš negativne tehutesty, ale je to nanajvýš divne, nie 😕 Aj ja som mala take špinenie, ako to ty opisuješ na začiatku - raz za den a hotovo 😉 Asi by som aj dr.povedala, nech ma omrkne, ked tam pôjdeš, lebo ta potvora nemôže meškat len tak, nie? Slniečko moje a čo naše tehu-stretko, ked ty nam odideš 😔 ....ale nevadi, tak pototm bude stretko s babenkami vo vozitkach 😀 ...ja sa fakt toho naozaj držim, sme si stretko slubili, taaaaaak....musime urobit všetko pre to 😉 😉 😉 😉

v555
5. júl 2011

@fomarik Nebudem preháňať 😀 😀 😀 ,mám sa dobre,síce výsledky sú na nič.Ale čo už.Teším sa na dovolenku,či tam niečo zamiesime?Budem úprimná,neverím a šanca je asi tak -100% 😝 .Ja som s tým už aj vyrovnaná.No verím,že ma počkáš,nastupujem do práce 15.augusta,takže drž nohy pokope a po 15-tom to už môže prísť 😀 😀 😀 😀 😀 To je jedno či to bude cisársky alebo spontánny,/som za spontánny ale to je moj názor/ som pri tebe ako anjel strážny len ti potom dám telefonne číslo.O.K? 😀 😀 😀 Prajem Ti príjemný zbytok bruškovania a nič nerobenia 😎 paaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre