IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
5. júl 2011

@fomarik odo dna oplodnenia sa odratava 1 tyzden a 3 mesiace? to ako tomu mam rozumiet?

tinasc
5. júl 2011

@fomarik no veď uvidím čo mi povedia v centre, alebo už môj lekár... mne aj predtým termín vypočítali že k dňu poslednej menštruácie sa pripočítalo 7 dní a odrátali sa tri mesiace... a dcérka sa narodila presne na ten termín 🙂 sranda že?

tinasc
5. júl 2011

@fomarik no to je nejaké uletené, že až o 5 týždňov máš ďalšiu poradňu? to by si mala ísť skôr... u nás je to tiež tak, že posledný mesiac sa už chodí do nemocnice kde chcem rodiť, alebo ak doktor, ktorý je na obvode robí aj v nemocnici, tak asi aj k nemu...

zuzanka7834
5. júl 2011

@fomarik dakujem zlaticko. A citas dobre, stahujeme sa na rok do Londyna, ale konika si beriem so sebou 😉 Mrcha stale bojkotuje, takze zajtra si pytam vyvolavacku... A co sa tyka toho stretka, ja z neho nevynechavam Teba s Livi, ale mna, lebo to proste asi nestiham... Ach jaj, vzdy som v kazdej skupine posledna, kedy sa to zmeni? 😕 Pripadne nieco napeciem, a nebudem tam za tehulku, ale aspon za cukrarku 😀 Akurat neviem, na kedy by sme to stretko hodili, my odchadzame v septembri, na Vianoce prideme domov, ale to ma Katarinka termin, takze iba ak by sme si pocestovali do Topoľčian 😉

zuzanka7834
5. júl 2011

Babulky, pomodlite sa za mna na zajtrajsok... Ď. 🙂

fomarik
5. júl 2011

@v555 no vidíš... aj 2% je uspech 😀 20-teho idemem do Heliosu, tak budem mudrejšia. Dám ti vedieť, určite 😉 lebo ked sme boli v 30tt na sone, tak mi povedali, že je o dva týždne vacsia a že v tom 36tt už možem kedykolvbek čakať jej príchod, tak ja neviem. Ale necítim sa vôbec na to,že by to malo prísť tak skoro.

apolenka6
5. júl 2011

Ahojte!! 🙂 🙂

tinasc
5. júl 2011

@apolenka6 ahoj 🙂 🙂 🙂

fomarik
5. júl 2011

@tinasc @pici čo by ja dala za taký prístup a taku poradnu ako je u vás. Moj doky sice je porodník, ale u nás porodnicu zrušili, takže on už pri porodoch nebýva. Ja budem rodiť mimo mesta tak neviem, neviem,

fomarik
5. júl 2011

@zuzanka7834 pomodlím, pomodlím...neboj 😉 .
Takže na rok? Juj,ja tam bola tri mesiace už necem tam isť. NO, s tým stretkom potom fakt neviem....ale človek nikdy nevie...najlepšie by bolo, aby sme všetky mali jeden termín v Heliose a bolo by vymaľované 😉

dzuli08
5. júl 2011

@fomarik Ja sa len bojím, aby som to nevytiahla na vyše 20. Na postavu už kašlem, hlavne aby mi nezačali nohy z tej váhy puchnúť v tých augustových horúčavách.
A tie vecičky to máš väčšinou 62? Alebo si kupovala aj menšie?
No a o tom zubárovi som to netušila. Ja som bola už u neho asi 5 krát a nikdy mi nedal pečiatku. Ale zajtra idem k lekárke s prepúšťacou správou tak sa jej na to opýtam a potom ti dám vedieť, dobre?

fomarik
5. júl 2011

Páni, tak sa to tu rozbehlo, že normálne nestíham.
@apolenka6 ahoj zlatko moje.Som pozerala dnes kalendárik a ty nám cochvílka budeš mať menninky - hned som si na teba spomenula 😵

apolenka6
5. júl 2011

Babenky ja mám asi ovulku cítila som to aj pred mesiacom presne si to pamätám na 18 DC ma bolí pravá strana boku a riadne ... 🙂 myslím že je to ovulka 😕

apolenka6
5. júl 2011

@zuzanka7834 aj ja sa pomodlím... aj za všetky
@tinasc za teba tiež vo štvrtok 😉

tinasc
5. júl 2011

@apolenka6 joj ďakujem moja 🙂

tinasc
5. júl 2011

@fomarik a tú pôrodnicu máš ďaleko? no ja budem u doktora, ktorý robí aj v nemocnici...

tinasc
5. júl 2011

@apolenka6 ono to pomáha, ja každý večer ďakujem Pánovi za to, že sa nám zadarilo... a aby to tak zostalo až do februára 😉

apolenka6
5. júl 2011

@fomarik áno budem meninkovať a týždeň predomnou bude mať môj Maťko narodky ...si zlatá veru ,veru o mesiac budeme niekde leňošiť 😵 😎 ...už aj trošku chudnem do plaviek (6kg za 2 mesiace ) 😅

fomarik
5. júl 2011

@pici no, normálne sa termín počita tak, že od dna poslednej ms odpočítaš dva týždne a tri mesiace a pri IUI odpočítaš len jeden týžden. Som z toho debil už teraz aj ja 😒 Ale pri IUI určite od oplopdnenia odpočítaju len ten jeden týžden. Takže ked u mna bolo IUI 3.12 a od toho odpočítali jeden týžden, tzn. vyšlo im číslo 26, a mínus tri mesiacve dolzadu...máme august. No hotová matika...a aja na nu vobec nie som...nenávidím počty...bleeee.

fomarik
5. júl 2011

@apolenka6 Tak ty sa pripravuješ o sto šesť...ale ved ty si peknučká, chudunká tak načo chudneš...aby ťa odfukli prímorské vetry??? 😉 Tak budete oslavovať spolu, ak dve hrdličky... 😀 😀

fomarik
5. júl 2011

@tinasc cca 40km od nášho mesta. Niekedy bola porodnica ja unás, ale bohužiaľ, zrušili ju...a je to tak na prd 😔

apolenka6
5. júl 2011

@tinasc veru treba dakovať a aj za to zlé čo sa nám stane ved on vie prečo to robí ....

tinasc
5. júl 2011

@fomarik tak to je fakt na prd, keby si chcela aj dochádzať do nemocky je to dosť ďaleko... ☹

pici
5. júl 2011

@fomarik aha tak to je odveci... no v nasom meste tiez nie je porodnica :D xixi

fomarik
5. júl 2011

@tinasc ved ak náhodou by som aj musela ten posl. mesiac dochádzať ( čo by som uvítala, lebo tam su aj nejakí tí odbornicí), tak by ma mm odviezol.. i ked nie každý den je doma, ale nejako by sme to zvládli. Vravím, v piatok idem po papiere na materskú tak si to vyjasním s dokym . 😠

apolenka6
5. júl 2011

@fomarik Lucinka ved ty si ma videla v zimnej bunde kt.je po kolena skoro 😀 no veru už som to vytiahla na vyše sedemdesiat kg ☹ a teraz mám 65 a rada by som sa dostala na 62 aspoň ked nie na 60 uvidíme ako to pôjde ,ale žiadná drastická diéta ,len 5x denne jem menšie porcie,vylúčila som sladké sem tam zhreším 😕 pijem najmenej 1,5l vody a samozrejme sa viacej hýbem ked nie som lenivá aj idem na 5 posch pešo ..no to ojedinele 😀

tinasc
5. júl 2011

@fomarik hmm to by asi bolo najlepšie... hlavne aby si sa tam mala ako dostať 🙂

fomarik
5. júl 2011

@apolenka6 chi-chi že 70kg...tolko som mala ked som bola osmačka 😀 😀 😀 😀 😀 Ale však jasné, že každá čo ide na dovču, chce vyzerať ešta krajšie a doležite je, aby si sa ty cítila dobre vo svojej koži.

apolenka6
5. júl 2011

@pici
@fomarik divčence takto na noc zaťažovať mozog -sčítať odčítať 😕 ee to nie je pre mňa

tinasc
5. júl 2011

@apolenka6 ani pre mňa, ale zase takéto počty sú celkom milé 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre