IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
6. júl 2011

@ketere ďakujem, aj ja vám držím palce 🙂

zubrienocka
6. júl 2011

@tinasc Ďakujemeeeeeeee

zubrienocka
6. júl 2011

@zambilka
@ketere Takze mame celkom podobne priznaky. No, dievcata, vyzera to teda tak, ze sme vsetky tri tehotneeeeeeeeee 😀 😀 😀. Inu moznost predsa nepripustame 😉

zubrienocka
6. júl 2011

@tinasc a dones zo zajtrajsieho usg dobre spravicky. Budeme na Teba mysliet 🙂

little_miracle
6. júl 2011

@zuzanka7834 po zvýšení dávky mi začali nabiehať ďalšie folíky, ale tie už nestihnú dorásť na potrebnú veľkosť - tak s nimi radšej ani nepočítam.......čiže zostávame pri 3, ale doki sa vyjadril že sú veľmi solídne a krásne rovnomerne rastú 🙂
OPU mám zajtra.........a už sa teším že sa to niekam pohne. Tie 2 týždne stimulácie boli nekonečnééééé...

little_miracle
6. júl 2011

Baby, pre všetky ktoré ste smutné kvôli negatívnym testom mám správu - testom NEVERTE !!! Ja nemám pozitívny test ani po pichnutí pregnylu 😖 pritom mi ho pichala zdravotná sestra, čím sa vylučuje možnosť nesprávnej aplikácie...a to som si myslela že aspoň takto uvidím tie vytúžené // .......a zase bola len /
😠

ketere
6. júl 2011

@tinasc Ďakujeme 😀

ketere
6. júl 2011

@zubrienocka to bol dobrý hlod 😀 😀 😀

zambilka
6. júl 2011

@ketere aj ja som sa zasmiala 😀

zubrienocka
6. júl 2011
zubrienocka
6. júl 2011

@little_miracle Hmmmm... tu uz nikto nic negarantuje 😖 .

dzuli08
6. júl 2011

@fomarik A prečo epidurálku nie? Počula si na ňu niečo zlé?

tinasc
6. júl 2011

@little_miracle tak držím palce na opu, len mi nejde do hlavy, ako to, že ani pregnyl sa ti na teste neukázal 😕 ...

adikasala
6. júl 2011

@katy33 ahojky katuska ako ti pekne svieti tych 16 tyzdnov ja len okukam kolko ktora mate tyzdnov,,,,aj ja chcem uz mat take tyzdne pod menom 😠 😠 😠 😀 😀verim ze to budeeeeeeeee a mozno naozaj na tej dovce nieco zmiesime a bude mala talianka na ceste 😀 😀 😀 a 😀 aj magdus sa musi posnazit a budeme spolu tehulkovat ked uz vy ste nas predbehli 🙂 ale my vas dohonime 🙂 🙂 🙂 drz palciska a modli sa za nas....

tinasc
6. júl 2011

@adikasala za chvíľku aj tebe bude také svietiť v pase, určite 🙂

adikasala
6. júl 2011

@tinasc jaj uz aby to bolo....v juni som uz myslela naozaj ze to vyslo a myslim ze sa tam nieco pohlo 😲 😲 😲 tak dufam ze casom sa to urcite podari!!!

apolenka6
6. júl 2011

@zuzanka7834 no ako? 😕 som zvedavá Zuzka napíš nám

fomarik
6. júl 2011

@dzuli08 ale nie. ja sa totiž tej epidurálky bojím asi viacej ako samotného pôrodu. Asi som divná. 😒

fomarik
6. júl 2011

@apolenka6 ja som zuzanke písala aj sms a neozvala sa. Bojím sa , čo s nou je 😔

little_miracle
6. júl 2011

@tinasc ...no vidis, aj mna to prekvapilo.......normalne mi to neda pokoj - asi zajtra rano este pred OPU urobim dalsi test !!!

fomarik
6. júl 2011

@adikasala nebojkaj nič, aj ty s apolenočkou a so zuzankou7834 sa k nám pridáte a bude vám týžden čo týžden pribudať pekné číselko. 😀 😀 😀 😀 😀 . Ved vy sa vo všetko veziete s nami predsa!!!

fomarik
6. júl 2011

@little_miracle zlatko, ta máš zajtra OPU? 😅 😅 😅 😅 😅

fomarik
6. júl 2011

@little_miracle čo sa týka tých testov, ja som nikdy nemala po pregnyle // - ani na druhý ani na tretí den. Tak som upodozrievala maminu, že mi to zle pichá. Aj ja som sa chcela vytešiť z // a prd z toho!

apolenka6
6. júl 2011

@fomarik to fakt?? 😕 musíme veriť,že nič zlé sa nestalo ,len sa pozabudla ,blbosť pravda? 😒

fomarik
6. júl 2011

@tinasc tak zajtra budem držať palčiská...nech je fazuliatko v poriadku!!!!!!! Budem sledovať, čo nám napíšeš 😉 - samé dobré správy 😅

fomarik
6. júl 2011

@apolenka6 tiež si hovorím, že asi nemá mobil pri sebe a je zaneprázdnená, aby napísala. Ale písala som jej, že večer na koníku budem. Mala mať predsa ten pohovor ohladom protokolu a neviem, či jej urobili aj sono kvoli tomu, že jej ms meškala. Ktovie 😨

apolenka6
6. júl 2011

@fomarik a ten pohovor ohladom toho protokolu mala mať v MT?ja som si myslela,že išla ku svojmu dr gynekológovi ,no to fakt neviem čo sa stalo 😕

fomarik
6. júl 2011

@katy33 ja ťa budem volať papajko 😉 . Tak ty už frajeruješ s tehu rifličkami?.... aká zlatá 😀 😀 😀 Neboj, bruško vykukne znovu a bude omnoho väčšie. Ked som si prečítala, že bude Dávidko, hned mi napadli Vianoce- vtedy máš cca termín a Dávidovu hviezdu...pekná symbolika 😉 A že sa ti už robí hrbolček? Jééj...tak na to som ja čakala asi 28 týždnov a tvoje drobátko už vykuka zpod pupka.. 😵

fomarik
6. júl 2011

@apolenka6 no, ja som tak vedela, že dnes mala byť v MT, lebo mi ešte písala, že pozdraví odomna Krajka.

tinasc
6. júl 2011

@fomarik ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre