IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
7. júl 2011

@little_miracle Takže máte dve krásne vajušká? 😀 No tak nech sa len pekne-krásne delia aby boli čochvíľa u mamči v brušku!!! 😀 😀

fomarik
7. júl 2011

@tinasc ja tiež užívam to magnézium B6 značky Galvex 50TB je v balení. Zo začiatku som ho mala 3x1, teraz si dám 1 denne...je dobrý na všetko. Ja ho beriem hlavne kvoli vysokému tlaku, ale fajn pomože na krče, delenie buniek, tvorbu svalov, psychicku pohodu, dobrý spánok...je to ako všeliek 😉

fomarik
7. júl 2011

@zubrienocka ja osobne som počas utrošu ms nedostala, až ked som ho vysadila, tak do troch dní ms prišla 😉
Veru, radšej testuj ráno, ked je koncentrácia najvyššia...držím palce 😉

tinasc
7. júl 2011

@fomarik tak to práve potrebujem... hlavne v noci sa mi zle spí, aj ten tlak sa hodí a na psychickú pohodu tak to potrebujem najviac... takže nemusím to konzultovať s lekárom hej?

fomarik
7. júl 2011

@tinasc tak stým magneziom nič nepokazíš. myslím, že si nevyžaduje nejaku konzultáciu, ale medzi rečou mu možeš spomenuť, že ho berieš. Určite to len privíta 😉 Ja si ho teraz dávkujem podla toho, ako sa cítim ..hlavne ked mi velmi buši♥ tak si ho šupnem a je po probléme 🙂

tinasc
7. júl 2011

@fomarik no s pulzom mám aj ja starosti... že som si ho nekúpila skôr... a mám si kúpiť tento čo máš ty, alebo je jedno aké magnézium?

apolenka6
7. júl 2011

@tinasc hlavné je že malé zodpovedá veľkosti ako má 😉 verim ti určite to bude ešte 2týž, stres ale nie je sa pre čo stresovať tomu ver!!bude všetko v najsamlepšom poriadku

apolenka6
7. júl 2011

@zubrienocka ja so počas utrošu MS nedostala až po vysadení 2-3 dní držím zajtra palce ,tuším ideš na krv 😉

tinasc
7. júl 2011

@apolenka6 ďakujem 🙂 ja si to nepripúšťam...

fomarik
7. júl 2011

@tinasc no, tento s cenovo oplatí najviac. ja ho v lekárni kupujem za necelé tri aurá a vydrží mi dlho. Kuiňpila som si aj sumivé magnezium, ale to je len 75g alebo 250g. A raz, ked som bola na pohotovosti, tak mi povedali, že ten sumivý si možem urobiť v priebehu dna od smädu, ale že je lepši tento tabletkový. Takže ja by som ti asi odporučila tento Galvex Magnezium B6. 😉

tinasc
7. júl 2011

@fomarik tento je tuším 500mg, neviem aká dávka sa môže za deň...

fomarik
7. júl 2011

Páni moji, ja s apotím ak somár v kufri...kde je to chladné počasíčko z minulého týždna???!! ja toto asi ťažko rozdýcham tieto horúčavy 😠 😠 😠 😠

tinasc
7. júl 2011

@fomarik veď máš nárok sa potiť, sa potíš za dve 🙂

fomarik
7. júl 2011

@tinasc ked som maala problémy, tak som ho brala aj 4xdenne, vždy večer som si mala šupnuť dve tbl naraz., potom stačili 3tbl a teraz len kedy-tedy. Co aj viem, taká normálne dávka je 1000mg denne, takže ráno a avečer 😉

tinasc
7. júl 2011

@fomarik ahá... super, tak zajtra si pôjdem kúpiť... inak multivitamíny nejako nemôžem brať, kvôli štítke, takže aspoň takto a kyselinu listovú, inak mi hovorili že vraj netreba nejako vitamíny brať..

fomarik
7. júl 2011

@tinasc no ve´d toto, potím sa za dve...... ja teplo neznášam, nenávidím..ja ožívam ked je koniec septembra! vtedy som najaktívnejšia...ja som trošku divná, ale mne leto nič nehovorí 😖

tinasc
7. júl 2011

@fomarik aaale tak zase takéto teplá nemá nikto rád, možno až na pár výnimiek... ale ja sa tiež nerada potím...

fomarik
7. júl 2011

@tinasc ja som brala do toho ukončeného 3 mesiaca Calibrum baby plan 1tbl ateraz calibrum Mami 2tbl + to magnezium.

apolenka6
7. júl 2011

@fomarik no ešte sa zapotíš aj pri pôrode,len verím že vtedy nebudú také horúčavy 😉 škoda že SR nie je prímorská oblasť tam tak to teplo necítiť 😒

apolenka6
7. júl 2011

@tinasc ani ja sa nerada potím ,vtedy mi aj nohy puchnú...

tinasc
7. júl 2011

@fomarik ja nemôžem kvôli jódu a tie obsahujú všetky tieto vitamíny...

fomarik
7. júl 2011

@apolenka6 juj veru, také more by tu mohlo byť, sem-tam by aj vetrík zafukal. Ááááách ...to by bola slať 😵 . No, mne labky nepuchnu, zato paprče mám spuchnuté poriadne...dnes sme s Mirkom práve bojovali s obručkou - ako si ju dať dole, bo mi už ani krv neprudila. nenosila som ju už asi mesiac a dnes som si ju dala, reku, idem k dr., tak aby ludia videli, že som šťastne vydatá a tehotná 😉 (...no, ale potom nie e nie ju dať dole, ani s krémom ani s olejom.. no užas. Tak mi Mirko musel masírovať prštek, aby povolila...normálne ma to zmorilo 🙄

fomarik
7. júl 2011

@tinasc aháá..jasné, jod je vo všetkých týchto prípravkoch. Tak ty budeš fičať len na Magne B6 😀

tinasc
7. júl 2011

@fomarik ale však nevadí, hádam bábo bude mať dosť vitamínov... inak ja som sa na toto pýtala a jedna lekárnička mi hovorila, že vraj z tých multivitamínov, hlavne tuším z vitamínu B sa rodia veľké bábätká... ja som pri prvom tehu brala maternu celé tehu a malá mala pri pôrode 4070 gramov... takže 😀

fomarik
7. júl 2011

No toto 😕 😕 😕 ...nám teraz cez mestský rozhlas hrá pesnička V dolinách od desmodu...to kde sme???? mmne to neprekáža, ale po 22.00?? Jééj, a teraz nejaký pekný sladačik 😀 😀 😀 😀 . A ľudia pred Lidlom na parkovsiku tancujú...no ešte more a máme tu krtišsku destináciu 😉

fomarik
7. júl 2011

@tinasc no, to je pekná porodná váha. Bola riadna babulka!! 🙂 To béčko a kys. listová su práve tie prvky , ktoré robi babatká bacuľatými 😉 Inak ja uvažujem, že posl. mesiac nebudem brať ten Calibrum. 20teho idem do centra na prietoky, tak mi malu hádam zmeraju a zariadim sa podla jej váhy.

tinasc
7. júl 2011

@fomarik no to bola a dala mi riadne zabrať 😀 a aj preto som prehodnotila tie vitamíny, však zeleninu a ovocie doma máme...

fomarik
7. júl 2011

No ja odpadnem... a ostatní ľudia asi tiež.... mega jubox v mestskom rozhlase práve hrá - Čau lásko, čau lásko si jediná, nejhezčí, nejlepší nashledanou

zubrienocka
7. júl 2011

@apolenk Dakujem 🙂

fomarik
7. júl 2011

Neverím, že si nebola vyrobená premna...a moj drahý je už hore aje dosť namosurený, že to ktorý k... toto robí???!!!! No, čo. idem si ho naspäť uspať, bo ráno skoro vstáva.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre