IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
8. júl 2011

@katy33 Ďakujem🙂 ja som 14-ty DPO... takže asi to teda je ok 😀 😀

zambilka
8. júl 2011

ahojte baby takže ja mam zlé správy hcg 7,6 čo je velmy málo ☹ 😔 nabuduci týžden mam ist ašte na krv ale nedavaju mi šancu 😒
@ketere mojaaaaa super teším sa stebov užasná správa 😀 😀
@zubrienocka mojka dufam že aj ty si tehu 🙂 testík ?

tinasc
8. júl 2011

@ketere super gratulujem 🙂

tinasc
8. júl 2011

@ketere ja som mala na 15 deň 197... tebe povedali, že je to málo? no však uvidíš a bude určite stúpať 🙂

tinasc
8. júl 2011

@aby no snáď nebude prekážať 😉

tinasc
8. júl 2011

@zambilka to ma mrzí... snáď nabudúce... ale snáď ešte je nejaká nádej...

fomarik
8. júl 2011

@zambilka ale pri takej hodnote sa tam niečo udiať muselo. Uvidíš ešte na bud. týžden. Ja som prvu krv 14DPO mala 38, čo tiež nebolo bohviečo.

zubrienocka
8. júl 2011

@zambilka ahojky, ja som si ten test este neurobila. Nerozumiem, ako Ti mohol vyjst pozitivne test a tak malo HCG....

zambilka
8. júl 2011

@zubrienocka asi mamatest zachytí aj nižšie hcg ako 10 jednotiek

zubrienocka
8. júl 2011

@zambilka V kazdom pripade Ti prajem, aby Ti HCG vyskocilo do zavratnych vysok 🙂 ... (sa museli pomylit v tom labaku... 😖 )

zambilka
8. júl 2011

@fomarik ahoj doktorka mi povedala že musí byt nad 10 potom je šanca 😒 nechapem prečo sa mi to oplodní uchytí a potom pustí 😔

zambilka
8. júl 2011

@zubrienocka budem čakat na zázrak 🙂

zambilka
8. júl 2011

@tinasc dakujem mojka som z toho velmy smutná 😔 tolko trapenia 😒

tinasc
8. júl 2011

@zambilka netráp sa, viem koľko je v tom trápenia...ale raz to vyjde...

tinasc
8. júl 2011

babulky ja som momentálne v takom stave, že by som najradšej zaliezla a spala až do večera, normálne neviem fungovať 😀

gombicka
8. júl 2011

@fomarik dakujem za vysvetlenie, utrogestan mi nedali...no zjavne uz ani netreba, lebo dnes sa potvrdilo, ze IUI sa nepodarilo. Tak nic, sa este ostali 2 pokusy....

aby
8. júl 2011

@katy33 asi nebudem na niektoré veci stvorená ☹ vieš endometrioza, no nič nechcem to už riešiť teraz nie idem si robiť hádam konečne dobre 😒
@tinasc neviem uvidíme ☹
No nič uvidíme čo bude zas v pondelok zas krv, sono a uvidíme 😒
Idem vegetiť lebo ma švihne, krásny víkend bambulky 😉

little_miracle
8. júl 2011

Takze moje 1. IVF sa dnes uzavrelo ako neuspesne..........ani jedno vajko sa neoplodnilo 😢
Kladiem si otazku, co vlastne hladam v teme IUI uspesne hned na 1. krat, ked to ani len o IVF nemozem povedat........ Som zronena a uz ani len plakat nevladzem.......uz nicomu neverim ☹ ☹ ☹

evdv
8. júl 2011

Ahojte všetky snažilky, rok som chodievala na túto stránku, aby som nabrala energiu a informácie. Dnes mi oznámili, že prvé IUI úspešné. Ďakujem vám

evdv
8. júl 2011

A samozrejme všetkým držím palčeky, aby sa to podarilo, aby ste to slovko "pozitívny" počuli čo najskôr 😉

fomarik
8. júl 2011

@evdv tak srdečne blahoželám..tak ty si nas rok čítkala a nasávala enrgiu? No teda! 😉 Fajn, že sme ti aspon ako tak pomohli. Teškaj sa z fazulky!!!! 😉

fomarik
8. júl 2011

@little_miracle Ou Bože, ani jedno vajko sa neoplodnilo? Ach jaj....napísať, že ma to veľmi ale veľmi mrzí asi nestačí, ja viem 😔 . Co k tomu dodať? Len sa vyplačkaj, máš na to právo. Daj si pauzičku, vyventiluj hlavu apusti sa do boja s načerpaním nových sil. Bud silná mojjenko. 😔

pici
8. júl 2011

@little_miracle zlatik to mi je luto... nepoznam cely pribeh tvoj... a do tejto temy urcite patris... aj ja sem chodim a IUI uz davno nie je moja parketa :D nezufaj ze prve ivf nevyslo. zial ani to nie je zaruka. ani vklad a kopec mrazacikov nie je zaruka.. nic nie je zaruka... len nepanikar... patrajte po pricine, preco sa neoplodnili... uvolni sa.. mate teraz 4-6mesiacov na oddych a pojdete do toho znova....hlavu hore

tinasc
8. júl 2011

@little_miracle tak to mi je ľúto, ale nevešaj hlavu, viem je to ťažké ale ako písala pici, nič nie je záruka ani veľa vajok ani málo, no nikto nevie, kde je to ideálne ☹ naber nových síl, verím, že pôjdete aj do druhého ivf a to určite sa podarí 🙂 držím ti moc a moc palce... a do tejto témy patríš, však si sem začala písať a my chceme vedieť ako sa ti vodí 🙂

zambilka
8. júl 2011

baby ja som si spravila teraz zas test aje uplne pozitívny do 5 sekund bola silná čiarka takže nechapem 😕 skusim vám ho ukazat už ho manžel fotí 😅

tinasc
8. júl 2011

@zambilka tak druhá krv potom musí byť pozitívna, inak mi to nejde do hlavy... tak držím palce...

little_miracle
8. júl 2011

@fomarik @pici @tinasc baby, velmi vam dakujem za podporu...........bude to chvilu trvat kym sa s tym vyrovnam...

fomarik
8. júl 2011

@zambilka no vidíš... hod ho do albumu, nech omrkneme a zhodnotíme situáciu 😉

pici
8. júl 2011

@little_miracle mas teraz dost casu. vyuzi ho sebecky pre seba... lebo o pol roka uz nebudes moc mysliet len na seba... pozri... ked sa moja bilancia neupravi... tak mam mraziaky este na dva vklady a potom som tam kde ty... nie je to utecha... ale idem aj do druheho ivf... nevzdam sa tej myslienky ze budem mat svoje babatko... pocuj a nepovedali vam preco sa to nepodarilo?

tinasc
8. júl 2011

@fomarik tak tie tabletky som kúpila volajú sa Galvex 500mg, Magnesii lactici... dobre som kúpila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre