IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
8. júl 2011

@tinasc tak presne na termín? No tak to si asi jedna z mála, ktorej sa to takto presne podarilo 😉 . A dračica má pekné mienko, kedysi som aj ja uvažovala nad takým menom pre dievčatko. Dá sa pomenovať tak pekne 🙂 .

tinasc
8. júl 2011

@fomarik ďakujem 🙂 to meno sa nám tak zapáčilo spolu s manželom a veľmi jej to meno sedí vzhľadom k povahe 🙂

zuzana151
8. júl 2011

@fomarik jasne ze mam intuiciu - bude to chlapec Lukas 😉

zuzana151
8. júl 2011

@fomarik Dnes sme kupili detsku pestunku taku perfektnu tak ju teraz s priatelom skusame on v kupeni , ja v izbe a dycham a pekne mu to tam blika ked prestan dychat neblika 😉 super pomocka , ale este nam strasne vela veci chyba ☹ ☹ ☹ neviem ci to stihnem do decembra nakupit 🙂 vy uz mate uplne vsetko??

little_miracle
9. júl 2011

@tinasc no....krv mi pocas IVF nebrali ani raz 😠 ......"opreli" sa o HP ktore mali k dispozicii z predchadzajucich cyklov 😒

tinasc
9. júl 2011

@little_miracle akože ani raz? to nie je možné... však to predsa museli mať aktuálne... mne brali počas stimulky asi 4x...

pici
9. júl 2011

@little_miracle no tak to by som bola riadne nasrata keby som vedela ze ti to oni pokafrali... pekne ze sa postaraju nabuduce lepsie... ale tebe tie prachy uz nikto napriklad nevrati nie?u nas v car robia aj sobotu nedelu.. hlavne punkcie a vklady, ved to sa neda posunut...

pici
9. júl 2011

@little_miracle cozeeeee? tak to su magori. ja som bola posledny tyzden kazdy den na krvi aj sone... to co je za amaterov? normalne som nasrata

little_miracle
9. júl 2011

@pici a kam chodis?

pici
9. júl 2011

@little_miracle ja do gynfivu....

walta
9. júl 2011

@zuzanka7834 ahoj, ahoj.... no, vo stvrtok som bola na kontrole, zvysil mi doky davku merionalu- uz picham naraz 4 inj a pridal mi aj orgalutran- ten mi manzel picha do brucha. Som uz taka dopichana, ze az. Slabo to rastlo, tak preto mi zvysil davku- teraz ide na kontrolu v pondelok. Inak nic, len som nejaka podrazdena viacej, lahko sa vytocim a take divne stavy mavam... snad, ked doberiem inj mi to prejde. Hadam nebudem na hlavu??? 😀 😀 😀

fomarik
9. júl 2011

@zuzana151 takže to cítiš na chlapčeka? No, asi každá má intuíciu že to bude chlapček...aspon čo ja viem. Ved uvidíte na 4D. Ked spomínaš tu detsku pestunku...tak my ideme ešte doobjednať monitor dychu. mala nám ho požičať moja švagriná,a le min. týžden nám dalal vedieť, že je pokazený. Aspon budem pokojnejšia, ked budem vedieť, že ten čo máme je novy a funkčný. No a ešte vanička nám chýba a mydielko+krémik po kupkaní a inak máme už všetko. na bud. týžden by nám mal prísť balík, ktorý posiela svokra z Plzne..som zvedavá, čo všetko pokupila.... ale ja sa poteším všetkému.
Práve teraz som si fotila bruško a zisťujem, že oproti minulého týždna mi nejako kleslo...až som spanikárila, že to čo???!!!!

fomarik
9. júl 2011

@walta ja čítam, že ti pridali orangutana 😀 😀 😀 😀 . No, to bude tým teplom 😖 - varí sa mi mozog asi. Tak už picháš 4 naraz? No pekne, moja pekne. A nevytáčaj sa 😉 , klídek- piánko...... 😀 😀 😀 😀

fomarik
9. júl 2011

@dzuli08 no mojenko a s tebou je čo? Snad ťa zase zubky netrápia 😉 Alebo si užívaš slniečka?

fomarik
9. júl 2011

34tt

dzuli08
9. júl 2011

@fomarik Nie, nie mojenko. Zuby zatiaľ na chvíľu sa umúdrili a nebolia, ale chrbát sa už ozýva a keď si dlhšie poležím, tak vstávam ako 90 ročná babka. Všetko ma bolí aj kĺlby. Ty nemáš také problémy? Si pripadám ako lazár , všetko bolí 😀 😀 .
Teraz som mala dlhšie pokoj od netu, lebo som sa rozhodla ušiť si obliečky na perinku a vankúš a hniezdo. Mamina už mala dlhšie odloženú takú mačičikavú ružovú látku a bielu šmoulíkovú, tak sa pomaly zoznamujem so šijacím strojom. Zatiaľ síce viac páram ako šijem, ale za chvíľu to už bude ono a snáď a výsledok bude ako tak :D

dzuli08
9. júl 2011

@ketere Gratulujem veľmi veľmi a držím prsty.

dzuli08
9. júl 2011

@little_miracle No ja žasnem. Málo čo ma dokáže rozhodiť tak, ako nedbalosť lekárov. Mňa by roztrhalo od zlosti. A neuvažuješ, že prejdeš do nejakého nového centra? Veď všetky výsledky si zoberieš so sebou a preto budete môcť pokračovať v tom,čo ste začali. A kam chodíš?

majca55
9. júl 2011

ahojte všetky snažilky aj tehulky.dúfam,že sa máte dobre.no ja som po týždny z Prahy tu a uvidíme či sa nám niečo z tej úrody ujalo.ale moc tomu neverím,lebo nebolo toľko príležitosti ☹ takže zase len čakať.som zvedavá činám tu pribudla nejaká tehuľka 🙂

majca55
9. júl 2011

@fomarik ale ste krásne guľatučké 🙂

dzuli08
9. júl 2011

@fomarik My tiež uvažujeme o tom monitore dychu a chceli sme ho tiež kupovať, ale keď som bola v nemocnici, tak tam bol taký plagátik, že si ho môžeš aj zapožičať asi na pol roka myslím, že za 34 eur, Tu je číslo, skús tam zavolať ak chceš 0850 166 116.Daj potom vedieť.

little_miracle
9. júl 2011

@dzuli08 teraz je uz neskoro plakat nad rozliatym mliekom - ale stve ma to poriadne 😠
Chodim do ISCARE BA, ale uz som uvazovala aj nad zmenou.........objednam sa na konzultaciu a rozhodnem sa podla toho aky pristup budu mat........som odhodlana podat aj staznost !!!

dzuli08
9. júl 2011

@fomarik Aha toto je ich stránka http://www.nadaciakrizovatka.sk/o-nadaci/zapujc....
Chcem sa ešte opýtať, ty si spomínala, že keďže si platíme dobrovoľné poist. tak po pôrode máme nárok okrem materskej ešte aj na nejaké ošetrovné? Ako to funguje?

tinasc
9. júl 2011

@fomarik krásne bruško máš, neboj sa, že ti pokleslo, blížiš sa ku koncu tehotenstva a k pôrodu, vtedy klesne... 🙂 pokiaľ malú cítiš a cítiš sa v pohode, neboj sa...

walta
9. júl 2011

@fomarik hehe, ahoj... si ma rozosmiala s tym orangutanom 😀 .... veru, uz picham 4 naraz, uz ma tak boli zadok, a teraz este aj pupok .... uz sa mi spravili male modrinky, ale to je nic, to ja zvladam v pohode... vidim, ake mas krasne brusko.... tfuj, tfuj, tfuj, nech uz je drobcek s vami a tehotenstvo nech prejde v radosti a zdravicku 😉

tinasc
9. júl 2011

@walta ja som pichala tiež 4 naraz ku koncu, ale fostimon, tiež som mala zadok dopichaný že až... tak nech je veľa vajok, keď už máš aj modriny, nech to stojí za to 🙂

walta
9. júl 2011

@tinasc ahoj moja.... veru, sa mi to zda az moc, taka davka- jak pre kona 😀 , ale snad doky vie, co robi.... a ty si mala vajka, ked si tiez pichala 4? a co vsetko si si pichala a ako si to mala rozvrhnute? dik

tinasc
9. júl 2011

@walta ja som od 20 DC začala pichať diphereline, od 4 DC som k tomu začala pichať aj fostimon, najprv tri ampule, potom ku koncu 4 tiež nejako mi to nechcelo rásť a mala som aj málo folikulov a mala som nejaký hormón nízky, preto som išla aj neskôr na punkciu, mala som 8 vajok, oplodnilo sa 6, prežili 4, dve mi vložili a tie dve sa prestali vyvíjať... takže na mrazenie nestalo...

walta
9. júl 2011

@tinasc ja som uz zabudla- kam chodis do centra? a tie vlozene vajka?

tinasc
9. júl 2011

@walta do gynfivu... a čo s vloženými vajkami? 🙂 🙂 🙂 no hádam rastú a bude všetko oki...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre