IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
9. júl 2011

@tinasc to je v blave, vsak? jasneee, to som myslela s vajkami, nech len rastu krasne... kedy si bola na umelom?

tinasc
9. júl 2011

@walta áno to je v blave, na vklade som bola 25.5. takže už dávno... začala som v apríli...

walta
9. júl 2011

@tinasc no super teda.... tak jasne, embrijka pekne rastu... tak dve ti vlozili? tak budu dvojcata... tesis sa?

tinasc
9. júl 2011

@walta no nevyzerá to na dvojčatá...ale ak by boli tak by som aj potešila... bolo by to zaujímavé... 🙂

walta
9. júl 2011

@tinasc jujha, tak drzim palce... a ako teraz chodis na kontroly? ako casto? 🙂

tinasc
9. júl 2011

@walta no zatiaľ som bola na dvoch ultrazvukoch a ujo doktor nebol z toho nejako veľmi múdry, tak ešte o dva týždne, dúfam, že ma už pošle k obvodnému, tak uvidíme...
idem už spať, dobrú noc 🙂

walta
9. júl 2011

@tinasc drzim ti palce, nech je vsetko tak, ako ma.... idem aj ja spat, bo rano picham 😀 😀 😀 tak dobruuuuuu 😎

fomarik
10. júl 2011

@dzuli08 no ty si šikulka. Ja neviem šiť na šijacom stroji, to by som si netrufla. Inak dakujem za ten tip s tým požičaním monitoru. zajtra tam skusim zavolať, kedže dnes je nedela. No, chrbát ma až tak velmi nebolí, len tie kríže ma vedia potrápiť- hlavne ked vstávam z postele, fúúú... to je bolesť. Dosť ma bolia tie moje malinkaté cicinky, od včera mi z nich stále vyteká to kolostrum - iba to utieram aby mi to na ciciku nezaschlo.No a už sa nemožem ani zohnuť, vybrať hrniec zo spodu kuchynskej linky? No nehrozí!!! Fučím ako taký starý jež, momentálne fungujem pri ventilátore, vonku sa ani nesnažím isť v tejto horúčave, tlak mi stupol na 145 čo už nie je dobre.

fomarik
10. júl 2011

@tinasc áno, maličku cítim aj vidím 😉 ...volám ju moja malá husenička, bo sa tak predvádza akokeby som mala v brušku husenkovu dráhu 😀 😀 😀 . Aj som sa potešila, že bruško kleslo, tzn, že sa začínam pripravovať na porod, nie?

fomarik
10. júl 2011

@walta tak picháš aj orangutanov a basta!! 😉 No, už sa guľame riadne, na sociálke ma tety volajú 😉 Gúľallo sa gúľalo 😉 , a mne sa to tak páči 😀 😀 😀

tinasc
10. júl 2011

@fomarik tak tak telo sa pripravuje na pôrod, už to máš za pár, takže už sa ti to blíži 🙂

ketere
10. júl 2011

@zambilka ahoj, nebolam som tu od piatka... postupne čítam.. mici, tá druhé hcg bude iste extra extra vysoke.. prvý mamatest pozit, a ďalší test tak isto pozit??? hmmm.. bude to ok🙂 teším sa🙂 😀 kedy vlastne ideš na druhý odber?

ketere
10. júl 2011

@zubrienocka zlato ešte Ty sa ku nám musíš zajtra pridať 😀

ketere
10. júl 2011

@dzuli08 Ďakujem 🙂

ketere
10. júl 2011

@tinasc Ďakujeme 😀

zubrienocka
10. júl 2011

@ketere Ahoj moja, bol krasny vikend, tak som tu tiez velmi nebola. Veru, zajtra je velky den. Stale som sa netestla. Povedala som si,ze sa nejdem stresovat. Urcite dam znat vysledok 🙂 . Ako sa citis? Mas uz nejake ukazkove priznaky tehu? Mna stale pobolieva brucho.... 😖

ketere
10. júl 2011

@zubrienocka Ahooooj🙂 nie príznaky nemám žiadne, trošku ma pobolieva podbruško, ale fakt sem-tam.. možno tak 2x za deň 2-3 minutky.. ani nie že pobolieva, ale citim tam nejaký divny pocit, taky ako keby tlak, alebo niečo... inak nič.. Som veľmi veľmi na zajtra zvedavá🙂 držím moc moc palčeky 😀 😀

zambilka
10. júl 2011

@ketere ahoj mojka v utorok idem na dalšiu krv a potom sa rozhodne či je to ok alebo nie 🙂 aj dnes som si robila testík dokonca ten od 25 jednotiek a bol pekne pozit tak dufam že hcg stuplo 😒 a aj mna sem tam pobolieva bruško inak nič 😉

zambilka
10. júl 2011

@zubrienocka mojka strááášne držím palčeky na zajtra 😉

tinasc
10. júl 2011

@zambilka tak testík bol pozitívny? no tak potom musí byť hcg vysoké, inak sa to ani nedá 🙂

zambilka
10. júl 2011

@tinasc ahoj mojka tak babetko tam asi bude len aby to nevzdalo to hcg zo štvrtka katastrofa 😒 ano testík aj dnes pozit 🙂 🙂

tinasc
10. júl 2011

@zambilka tak držím mooooooc palce, nech je hcg obrovské a predtým sa len pomýlili 😉

zambilka
10. júl 2011

@tinasc 🙂 dakujem 😉 a ty sa ako cítiš? 🙂 máš tehu príznaky?kedy ideš zas na ultrazvuk?

tinasc
10. júl 2011

@zambilka práveže nemám žiadne príznaky... je to ok? takže cítim sa dobre, na utz idem 21.7. dúfam, že doktor sa už konečne vyjadrí...

zambilka
10. júl 2011

@tinasc každá sme iná nemusíš mat žiadne príznaky 🙂 a už si v kolkom tt?

tinasc
10. júl 2011

@zambilka podľa poslednej ms ak sa to tak dá počítať tak 9+1.. ale to zrejme nie je presné po ivf... tak nechám na doktora ako mi to vypočíta...

zambilka
10. júl 2011

@tinasc fíííha to tak uletelo? 😅 ano podla poslednej ms rátaju 🙂 🙂

tinasc
10. júl 2011

@zambilka no tak letí to... len mne nie, keď mi doktor stále káže prísť o týždeň a o týždeň a stále mi nevie povedať, na čom som... tak... ale nemám kedy na to moc myslieť, dcérka si plní svoju misiu, hnevá ako o život, takže niekedy je to o hubu a mám pocit, že vybuchnem a predýchavam ako sa dá, ale niekedy sa nedá, tak vyletím... takže neviem komu pomáham, sebe určite nie a tomu drobcovi v brušku takisto nie a dcére už vôbec nie tá ma má v paži a to totálne 😀 😀 😀

zambilka
10. júl 2011

@tinasc no pekne 😀 malá potvorka 😀 inak riadne ti napína ten dr nervy 😒

ketere
10. júl 2011

@zambilka no supeeeeer, tak to je potom OK, ked aj dnes testik pozit.. a od 25.. takže stúplo... tak v utorok čakám krásny výsledok🙂 ..inak zasa aká náhoda.. v utorok idem aj ja na kontrolné hcg 😀 😀
..inak myslím, že Ty si spominala, že budeš mať cez víkend 30, nie? Prajem všetko najlepšie🙂)) /dúfam, že som si Ťa s niekym nesplietla, ak hej, tak sa ospravedlňujem 😖 /

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre