IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
15. nov 2010

@apolenka6 Takže si mala fajnu pauzičku, veru si dam aj ja, nema to asi vyznam sa teraz tlačit s tabl. a mat každy mesiac cystu 🙄 Len aby ti ešte ta ms prišla 😀 Pcha, neboj sa ty nič , mojenko, keby si ty vedela, ake mam ja nervy rozcuchane, manželik by ti vedel porozpravat 😀 😝 No pekne, ja som hadzala bobky dnes doma a ty budeš v stredu 😀 , ja robim, samozrejme cely tyžden ako obvykle, tak dufam, že to preleti kozmickou rychlostou 😎 Ja som si stihla už aj teraz na chviločku schrupnut a ao chvilu pokračujem, mam to na etapy 😅

katy33
15. nov 2010

@elienocka Dobru kuriatko a nezabudni sa rano zobudit s usmevom na perach 😉

katy33
15. nov 2010

@jankaknm Mne tiež dr. stale vravi, že mam odputat mysel a byt vpohode, vraj tiež by sa nam malo podarit prirodzene 😨 Zlatko aj my teraz začiname fazu opätovneho prirodzeneho snaženia 😎 a pokusim sa na to nemysliet, no ale asi to nepôjde 😕 Mojenko, skôr, či neskôr sa nam to všetkym podari, ši s pomocou dr., al. bez 😝

apolenka6
15. nov 2010

@katy33 tak príznaky menzesu mám priam ukážkove 😠 ja ti teda neviem ak budem raz tehu 😨 tak ako sa to bude prejavovať 😕 tak ty stíhaš všetko aj tie bobky 😀 tak ja idem na jednu veľkú etapu spania nejaká som odrovnána KO 😝 slniečko nech vám to v práci ubieha aj tvojej1/2 🙄 😔 🙄 😔 😔 😔 😔 😔 😔 psssst spím

speranza1
16. nov 2010

dobre ranko vsetkym

petuska123
16. nov 2010

dobre rano baby...jaj zajtra volno... 😉

katy33
16. nov 2010

Dobre ranko, kočeny moje, čo chvila tehulkovskeeeee 😀 O chviločku ideme dat pichnut 2.Thiamin, sa teším, ako ma bude zasa boliet prdielka, auuu 🤐
@petuska123 😔 hmm, zajtra sviatok a ja ešte len dnes začínam v praci, neva, aspon to ubehne 😎

strelicia
16. nov 2010

Ahojte. tak som sa vratila zo sona z Heliku, no nie je to teda ukazkovy cyklus. Foliky su, ale na to ze je dnes 12.DC tak slabe....najvacsia ma 15mm.....to som mala minuly mesiac na 12.DC uz 22mm folik....:( takze nejdem na IUI v piatok ako som dufala, ale v sobotu este len na dalsie sono a uvidi sa ci v potom v pondelok na IUI. Okrem toho ma tam dnes nastvali, bo vypocut si od jednej lekarky ze v mojom veku (30 rokov) je uz aj tak skusat dalsie IUI strata casu, a mala by som ist radsej na IVF....bo uz vajicka v tomto veku byvaju stare....to co je....celou cestou naspat som v aute plakala, muz ma utesoval, ze nech si z toho nic nerobim. ale aj tak ma to stve....neviem, ale nepride mi ze som az taka stara a navyse ja som OK - zdrava, tak co. musim ale povedat, ze naopak Krajkovic bol velmi mily a prijemny.

speranza1
16. nov 2010

@strelicia ahoj..nebud smutna... aj ja som uz zopar krat mala "zle" skusenosti v Heliku.. ale musela som sa nad to povzniest..ale mas pravo byt nastvana, pretoze pokial viem, je to sukr. centrum, ktore by malo vyhoviet poziadavkam pacianta a nie ho tlacit silou mocou do IVF, (pretoze je to mozno pre nich financne zaujimavejsie)

strelicia
16. nov 2010

@speranza1 OK, poviem to teda tak, ako to je. Ideme s darcom. A to je jedine co jej vadilo. Ze sa im vraj potom takto zbytocne minaju darcovia....asi tym chcela povedat ze na nezmyselne pokusy pre stare kraksne ako som ja. Ale mne nic nie je, a co je zle na tom, ked by som chcela vo svojom zivote mat iba sproste 3 pokusy otehotniet skor ako budem nutena ist a IVF? to neni fer. strasne ma to zranilo, lebo si za to platime 200 Eur a sme ochotni po neuspechoch pokracovat u nich v IVF co nie je lacna zalezitost. tak preco taketo jednanie? ja sa potom hned rozplacem a uz to neviem zastavit. Inak Krajkovic bol fajn, on s tym nemal vobec nijaky problem, tak nechapem preco sa mi do toho miesaju ti co ich do toho nic.

speranza1
16. nov 2010

@strelicia absolutne ta viem pochopit... neviem..na tu pani doktorku som pocula len same dobre chvaly..a na Krajkovica aj ja nedam dopustit, sice som jeho pacientkou, ale ma vysetroval len 1x..a len ten 1x som bola maximalne s ich pristupom spokojna a to uz nevravim o tom ze aj mm bol spokojny len s Krajkovicom.. takze nabuduce ak tam znova pojdeme budem si vyslovene ziadat LEN Dr. Krajkovica...

katy33
16. nov 2010

@strelicia Ahoj moja, aj ja mavam na 12DC folikuly okolo 15mm, len sa mi potom stalo, že behom dvoch dni mi narastli na 21mm, tak to bola sila. To si bola asi u dr. Gatovej, myslim 😖 Nesmieš si nič z toho robit, inak nechapem, že môžu byt stare vajička a akože, ked idu robit IVF, tak vtedy už stare nebudu, či čo 😠 Ved existuje kopec žien, čo otehotneli na 4.-5. pokusIUI a vek mali nad 30, tak o čo tu ide 😕 Maju toho naozaj už asi vela, tak to možno začne byt ako na bežiacom pase 🙄

katy33
16. nov 2010

@speranza1 A ako ten dr. Krajkovič vyzera, jeho som si tam ešte ani raz nevšimla, i ked možno preto, že si všímam žienky, čo tam chodia, či nahodou nespoznam niektoru z konika 😅 😝

zlatanka30
16. nov 2010

aj my sme chodili do helika a po zbabranom ivf sme radsej odisli. 😠

speranza1
16. nov 2010

@katy33 vyzera ako taky chlapcek, vyssi, hnedovlasy,sympaticky 🙂 .. ako tam dlho chodite? aj ja stale pozeram, a premyslam, ktore baby su z konika 😀

speranza1
16. nov 2010

@zlatanka30 a ako vam zbabrali IVF? 😲 ☹ ... ja som po prvom iui som 8dpo..tak cakame na vysledok..ale som skepticka...a aj my sa chystame potom na IVF... tak ak chces mozes mi aj napisat do IP... pretoze aj my sme uz premyslali, ze z Heliku odideme...

zlatanka30
16. nov 2010

@speranza1 poslala som ti IP

speranza1
16. nov 2010

@zlatanka30 uz som si citala... a dakujem 🙂

zuzancek22
16. nov 2010

@strelicia no skoro bolo to na 11 DC, tak som strašne zvedavá čo bude, stále čakám ktorá to tu odpáli a nič, ☹ , vyšlo IUI v poslednej dobe vôbec niekomu? viem je tu jedna čo sa jej to podarilo. ale to je tusím iba výnimka, možno úspešnosť IUI je menšia ako 15 % ☹

speranza1
16. nov 2010

@zuzancek22 hm asi to tak bude 😒 😖 ....

zuzancek22
16. nov 2010

nenájde sa ani jedna z nás ktorá to tu konečne odpáli. no nič idem z práce lebo dnes som ani na obede nebola kôli debilnej konferencii. z domu sa este prihlásim

speranza1
16. nov 2010

@zuzancek22 .. ja cakam ako dopadne nase prve iui..ale co ja ti viem... som dost skepticka 😔

elienocka
16. nov 2010

@katy33 ahoj katy uz som konecne z roboty doma .som stastna mali sme strasne vela tovaru.ani som sa nepozrela na hodiny a bolo14.00 ale este som si musela niáeco dokoncit a zajtra znova ale len do 12.00.A TY SI UZ V ROBOTE?AJ ROBITE ZAJTRA?

zuzancek22
16. nov 2010

@speranza1 o tej skeptickosti mi hovor, ja som po 3 IUI, a pri každom som neskutočne dúfala že to vyšlo, dokoca pri prvom mi 3 dni meškal menzes. a pri druhom sa mi na teste objavili aj // . tak pri tomto tretom už len počkám do 26.11. a uvidím čo a ako.

zuzancek22
16. nov 2010

@fomarik Zlatinko si zlatá, je mi moc lúto že to takto dopadlo, normálne začínam pochybovať o IUI, ☹ a ako som čítala asi sme natom rovnako, po ☹ IUI už nechce dr ďalej pokračovaťs IUI, tak povedala že rovno pojdeme na IVF. ale ja strašne túžim aby to vyšlo 😅 . Sestra mi už aj kupila neskutočne krásne čierne tehotenské nohavica a sukňu.

fomarik
16. nov 2010

@elienocka Zlatko a prečo tak pozde, V apríli? 😨

elienocka
16. nov 2010

@fomarik mojko lebo su neni prasule a z mojho predavacskeho platu budem rada ked do aprila nasporim aspon na 2 iui-cka .a potom sa uvidi.ale hladam si lepsiu robotu.do fabriky niekde.a deturence ta posluchaju?ucis 1-4 alebo 5-8?

zuzancek22
16. nov 2010

@jankaknm do akého centra chodíš v BA?

fomarik
16. nov 2010

@elienocka Aha... no, my sme na tom rovnako. Nám pomáhajú moji rodičia, bez nich by sme to nezvládli...bohužiaľ, ale máme kopec dlhov. Ja učím 5-9-takov, ale radšej by som bola v nejakom obchodíku....to je jedno, len nie v školstve, pretože to je ústav. Ale som rada, že mám aspon prácu, tak musím držať hubu akrok.

fomarik
16. nov 2010

@zuzancek22 poviem pravdu, že ja som ani nemyslela, že by to zašlo až tak ´daleko... do takého extrému ako je IVF. Ale ked sa inak nedá, tak budeme bojovať, kým nám budú sily stačiť a peniažky ..... požičané 😔
Kiežby nám to vyšlo IUI-čkom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre