IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
13. júl 2011

@fomarik
@aby no zase tak rýchlo to nepojde, lebo dr. má dovolenku, takže až v auguste, ale dakujem aj zato. 😀 , koncom augusta už budem tehuľka. aj dovolenku som zrušila

fomarik
13. júl 2011

@zuzancek22 No ty si teda číselko...tak aj dovču si zrušila? Zlatá 😵 😵 😵 😵 😵 . Samozrejme že budeš tehulka.... o tom niet pochýb predsa!!!! 😎 😎 😎 😎 😎

kaaaty
13. júl 2011

@fomarik ahoj mám len otázočku kedy si dostala tehu knižku? resp. kedy mi dr môže dať potvrdenie o tehu?
Tebe sa to už kráti Lívinka bude čoskoro u maminky v náručí 🙂 ....ako sa cítiš?

zambilka
13. júl 2011

@ketere
@fomarik
@tinasc a žubrienka moja hcg 128 🙂 🙂 ale začala som dnes dost špinit aj trocha krv 😠 😠 takže zas neviem ☹ baby ja som taka neštastná prečo sa nemožem konečne aj ja tešit? 😒

tinasc
13. júl 2011

@zambilka veď to je pekné číslo 🙂 a neboj to krvácanie možno ustane, len sa zbytočne nenamáhaj a oddychuj, možno voľno by bodlo... držím palce 🙂

zambilka
13. júl 2011

@tinasc od zajtra nejdem do roboty až kým nebudem vediet načom som 🙂 aj dnes už idem len na hodinku

fomarik
13. júl 2011

@kaaaty ja som knižočku dostala až v 12tt. Už som myslela, že sa jej ani nedočkám. No, už sa cítim tak všelijako, bruško tvrdne, .. už sme skoro vo finále. A rodíme sekciou 😉

fomarik
13. júl 2011

@zambilka to je super mojka!!!!!!!!!!!!!!!!! Len oddychuj,nič nepodcenuj! Ked trošku krvácaš, je to v pohodičke...len sa nenamáhaj. Máš náročnu prácu, lebo ak áno, ja by som sa hodila na PN...teda aj som bola hned od IUI 😉 DržkaJ SA NáM AJ S FAZULIENKOU!!! 😀 😀 😀

zambilka
13. júl 2011

@fomarik som kadernička ale moje je kaderko tak som si sama pánon a v piatok idem k dr tak idem na pn 🙂

tinara23
13. júl 2011

ahojte kočky, tak konečne sa môžem ku Vám pridať, teda ak mi dovolíte 😉 🙂 od novembra som liečila štítnu žlazu a konečne som v pondelok zistila, že výsledku sú v norme a keďže som dnes 3DC začala som stimulovať clostilom na moje prvé IUI, tak sa teším 🙂 na budúci týždeň v stredu idem na sono.

fomarik
13. júl 2011

@zambilka Tak ty šefuješ sama sebe? Veru, radšej sa hod na PN, budeš pokojnejšia nič nepodceniš.

fomarik
13. júl 2011

@tinara23 tak blahoželám konečne k dobrým výsledkom štít.žľazy,teraz by to už malo vyjsť, nie? Tak pekne stimuluj a budeme sa tešiť aké infošky nám podáš z prvého sona na folikulometrii. 😉 😉 😉 😉

aby
13. júl 2011

@zuzancek22 presne to moja veľa optimizmu 😉 😀 😀 😀

zuzanka7834
13. júl 2011

@ketere srdiecko vidis, ako som mimo, teraz som si nahodne otvorila jednu stranku z tych, ktore som necitala a vidim, ze mame novu radost v temicke 🙂 Potichucky blahozelam, nech fazulienka pekne rastie 😵 😵 😵 Kolky to bol pokus vo Vasom pripade? Júúúj, to je super, ze sa dari 🙂 🙂 🙂

@fomarik milacik ked prides do LC, ozvi sa mi telefonicky, nie cez MK, lebo riskujes, ze sa to nedozviem 😉 Uz sa na Teba tesiiim, aj na malinku 😵 😵 😵

ketere
13. júl 2011

@zuzanka7834 😀 😀 Ďakujeme 😀 bolo to naše 2 IUI 🙂

ketere
13. júl 2011

@zambilka jéééj, zlatko moje 😀 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 veľmi sa teším... len oddychuj, oddychuj, a zalovaj lekárovi.... ja dúfam, že to prestane, a fazuľka sa bude pekne vyvíjať🙂 fakt Ti moc držím palce zlato 😀 bude to dobré 😀 😀

zuzanka7834
13. júl 2011

@zambilka gratulujem potichucky aj Tebe, zo ♥ 😵 Jeminenku, dufam, ze tento tehu trend bude pretrvavat aj nadalej, je to uzasne 😵 😵 😵

zuzanka7834
13. júl 2011

Babulienky ja sem na chvilku nepridem a vy sa takto rozšoupnete 😀 😀 😀 😀 @zubrienocka gratulujeeeem aj Tebe, zlaticko 😵 😵 😵 😵 Tak mate napokon tri rovnake terminy? A vsetky tri po iui? Ci je este niekto, o kom stale neviem? 😉

zambilka
13. júl 2011

@ketere mojka ja som už ani nedufala kedže som začala slabo krvacat a predsa 🙂 teraz už len ležkat budem z hore nohami 😝 dr povedal že kým nekrvácam velmy tak je dobre mne sa asi babetko fakt neskor zahniezdilo 😅 a možno aj budem mat slabý menzes 😒

zambilka
13. júl 2011

@zuzanka7834 dakujem moja ,len sa ešte ja bojím teškat 😉

zambilka
13. júl 2011

@fomarik ano šefujem sama sebe 🙂 a na pn určite idem 🙂

tinasc
13. júl 2011

@zambilka tak to bude najistejšie ležať a nohy hore, predsa len ako kaderníčka si stále na nohách, takže treba aj nohám odľahčiť a bude dobre... 🙂

zubrienocka
13. júl 2011

@zuzanka7834 Dakujeeeeeeem 🙂 aj Tebe drzim palceky moc-moc-moc

tinasc
13. júl 2011

no ja som dnes na gynde nepochodila, doktor mal dnes veľa naobjednávané, tak som dostala termína na budúci týždeň... ja stále len čakám a čakám 😀

zambilka
13. júl 2011

@tinasc mojka snád bude dobre 🙂 a idem na pn 🙂 platím si aj dobrovolné poistenie takže ma každu chvílu bude otravovat kontrola 😠

tinasc
13. júl 2011

@zambilka ale takto to bude lepšie... spravíš maximum preto 🙂

zambilka
13. júl 2011

@tinasc pekne moja maju ta v paži 😠

zambilka
13. júl 2011

@tinasc dala som si ešte plus utroš a aj ascorutin si budem davat no už som si dala 😅 len nech tam prco pekne zostane 😝

zubrienocka
13. júl 2011

@zambilka Babula, gratulujem zo srdiecka 🙂 🙂 🙂 Tiez som pocula, ze slabe krvacanie je v tomto stadiu tehu (ako krasne to znie) v norme. Ale veru radsej oddychuj a staraj sa o seba. Ja idem ku dokymu v utorok a som zvedava, co mi povie...ci ist na PN, ci co. Najradsej by som sla od zaciatku augusta. Aj ja som si platila dobrovolne, ale som spoliehala na to, ze nas, buduce mamicky, nebudu tie zenske otravovat. No, uz sa tesim na 2 hodinove opustaky z domu .... nechapem, preco to maju aj tehulky takto striktne.... Inak aj mna dost pobolieva brusko a to od zaciatku sameho zaciatku IUI. Takze asi je to naozaj normalne 🙂

zubrienocka
13. júl 2011

@tinasc Pane Boze, toto je uz na prasky naozaj.... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre