IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
16. júl 2011

@walta samozrejme že budeme držať palce, nech sa obidve vajká ujmú 🙂

fomarik
16. júl 2011

@ketere nám srdiečko bilo v 8tt 😉

fomarik
16. júl 2011

@in131 niektorí sexík po IUI odporučaju ako poistku. no ja som mala bolesti, takže z toho v den IUI nikdy nič nebolo 😉

fomarik
16. júl 2011

@walta anjelik...no vidíš, máš dve krásne oplodnené vajinká...budem držať palčiská 😀 😀 😀 😀

fomarik
16. júl 2011

@zambilka mamina bude mať pekný darček k narodkám...dostane fotočku bodečky 😅

zambilka
16. júl 2011

@walta ahoj ja chodím lattakovej 🙂

zambilka
16. júl 2011

@zubrienocka tak v utorok? 😀 super mojka a ty si už nebola na druhej krvy však?

walta
16. júl 2011

@zuzancek22 ahoj... no ja neviem, mne doky o ziadnom protokole nehovoril, ale stimulovala som od 2.DC, podla mna to bol kratky... inak ti neviem odpovedat

walta
16. júl 2011

@aby neboj, dobre to dopadne... a s cim stimulujes ty?

walta
16. júl 2011

@majca55 ahoj, a dakujem... moc to budem potrebovat 🙂

walta
16. júl 2011

@tinasc no, to si aj my moc zelame.... velmi po tom tuzim

walta
16. júl 2011

@fomarik dakujeeeem, len aby vsetko islo, ako ma.... a embrijka krasne rastli aj vo mne 🙂

walta
16. júl 2011

@zambilka no, aj ja k nej chodim, ked je docent prec, a myslim, ze vcera mi ona vyberala vajicka, bo na prepustacej sprave je jej razitko ... lebo ked som uz lezala na stole, stihli ma skorej uspat, ako som uvidela doktora 😀

zuzancek22
16. júl 2011

@walta ano to bol krátky, aj ja som mala mať krátky, ale ked som bola na konzultácii, tak mam dlhý, asi sa vtedy pomílili

walta
16. júl 2011

@zuzancek22 a aky je v nich rozdiel? preco niektora z nas ma kratky a ina zas dlhy protokol???? nechapem

zuzancek22
16. júl 2011

@walta tak to ani ja, najskôr som si myslela, že dlhý majú tie čo majú problém s ovulkou , ale ja som mala vždy ovulku, a aj keď som stimulovala na iui mi museli znížiť costilbegit, kôli tomu že som moc nan reagovala. tak vlastne neviem, a aké injekcie a kolko si si pichala? bo jaj mam začať už od 23 DC a potom tusím 4 DC začnem pichať ďalšie.

walta
16. júl 2011

@zuzancek22 pichala som od 2.DC, prvych 5 dni po 3 inj merionalu denne, cize dokopy 15 inj, na 6.den som zvysila davku na 4 merionaly denne pocas 6 dni a k nim aj orgalutran kazdy den 1 inj. K poslednej davke merionalu a orgalutranu pribudol aj jeden ovitrelle... potom den pauza a na nasledujuci den som mala odber vajicok. Ty co pichas?

zubrienocka
16. júl 2011

@zambilka Na kontrolnom HCG som nebola. Prva hodnota bola okolo 600 a uz mi nekazal prist. Mozno mi vezmu teraz v utorok, alebo bude stacit len usg.... uvidime 🙂

zubrienocka
16. júl 2011

@fomarik Ahoj, az v 8tt sa zistuje srdiecko? A ja som sa tesila, ze to uz budem vediet v utorok 😖

fomarik
16. júl 2011

@zubrienocka mojka, ale možno ho budeš vidieť už v utorok 😉 Ja som len písala kedy sme my prvýkrát videli a počuli 😵 srdiečko babulky. Je možné, že bilo už aj skor, no skor sa nám nedalo prisť do centra kvoli snehovým kalamitám 😉

ketere
17. júl 2011

@tinasc Ďakujem 🙂

walta
17. júl 2011

krasne ranko, dievcence 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zubrienocka
17. júl 2011

@walta Aj Tebe 🙂 🙂 🙂

aby
17. júl 2011

@walta @zuzancek22 mňo teraz decapeptyl a puregon 😉

majca55
17. júl 2011

Aj ja prajem peknú nedeľu všetkým 🙂

walta
17. júl 2011

@aby ahoj, a v akych davkach to beries a od ktoreho dna cyklu? 🙂 🙂 🙂

aby
17. júl 2011

@walta mňo decapeptyl beriem od 23dc 0,1mg potom som dostala mrchu a od 4dc som pridala aj puregon 250jednotiek a zajra uvidim do kedy som zvedavá na úrodu 😒 😉

majca55
17. júl 2011

@aby tak prajem nech je tej úrody čo najviac 🙂 😉

aby
17. júl 2011

@majca55 kujem hádam bude aspoň čo teda musí 😀 😀 😀

tinasc
17. júl 2011

ahojte, peknú nedeľu prajem 🙂 mňa dnes začalo škrabať v hrdle, vlastne už v noci, dúfam, že sa z toho niečo nevyvinie, nerada by som už aj brala nejaké atb ☹ no však uvidím...
@aby dúfam, že úroda bude riadna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre