IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
20. júl 2011

Dobre ranko, kočenky moje - inak tu je upršane, ale ja som celkom rada, ved to teplo bolo hrozne 🙄
@zambilka Mojenko, neznervoznuj sa testami, neboj sa, všetko bude vporiadku, uvidiš, čo povie dr. 🙂 Ja verim, že tam fazulka je 😉
@aby Papulka moja, takže zajtra ideš na kontrolu - naplanuju aj punkciu? Už, aby vkladali embrijka, nech mame o dalšiu tehulku viac 😉 A ako sa maju potvorky vaše 😀
@zubrienocka Tak to je užasne, gratulujem a tešime sa s tebou 🙂 Teraz bude bublinočka už len krasne rast a na buduce už bude určite počut srdiečko, budeš počut najkrajši zvuk na svete 🙂 😉 😲 Len žiadna namaha a oddych, jasan 😉

katy33
20. júl 2011

@apolenka6 Zlatinko moje, veru sa už toho rande neviem dočkat, mi zasa bude papulka štrikovat o sto-dvesto 😀 Včera som bola nakuknut v robote a tam počujem v tv, že meninky ma Magdalenka, tak cela vystresovana som utekala potom domov, že rychlo musim mojej Magduške napisat a pozeram a ved v kalendari žiadne Magduška 😕 🙄 ...či som ja tam nepozerala česku tv - inak neviem, čo som to počuvala 😀 Slniečko moje, ked sa ti bude dat, len mi napiš, kedy a kde a som tam ako na koni 😀 😀 😎

katy33
20. júl 2011

@fomarik Slniečka naše, no ako sa nam mavate, čo nam povedal ujo dr., pačila sa mu Livinka, že aka kočka je z nej 😀, verim tomu, že bol z nej uneseny, ked mu tam pozy hadzala 😝 😀...piš, piš, anjelik, aby sme vedeli, že je všetko vporiadku 😉
Mojenko, ja neviem, čo to bolo, ale včera večer som zasa pocitila v brušku, taky zvlaštny pocit, ako by mi tam par krat praskla taka bublinka, ale bolo to take jemne, a ked som sa pozrela na bruško, kde som to citila, tak tam bola naša hrčka 😀---som zasa nemohla potom zaspat, čo som čakala, či to pocitim znova 😝 Po 1x som to pocitila cez vikend a teraz znova...

aby
20. júl 2011

@apolenka6 mňo musí 😀 😀 😀 😉
@katy33 jj zajtra budem vedieť hádaj kedy počítam tak v sobotu hádaj. Moc som zvedavá a teším sa heh furt sa rehlím heh 😀 😀 😀
potvorky docela fajn veď pri mne kto by sa mal zle 😀 😀 😀 😉
ty kukám krásne do šírky rastieš no krása. Pohladkanie na bruško posielam 😉

ludinka
20. júl 2011

ahojte tak uz to mam za sebou, krv zobrata uz len cakat do tretej ako to dopadlo
krajko povedal ze vraj sliznica vyzera krasne ale to je asi z toho utrosu vsak??

katy33
20. júl 2011

@ludinka No mojenko, ta sliznička určite znamena, že je tam fazulka zašita 😀 Tak čakame dnes krasnu spravičku 😉 Uvidiš to, je to tam 🙂

ludinka
20. júl 2011

@katy33 myslis?? baby je tu nejaka z vas co jej take nieco povedali a bola alebo nebola tehu?

ludinka
20. júl 2011

@katy33 a ty si chodila tiez do heliosu?

ketere
20. júl 2011

@kaaaty Ahoj moja... doteraz som nemala žiadne problémy, no dnes ráno som sa zobudila s tým, že ma trošku ponapínalo, ale už je to ok.... tak uvidíme, čo bude ďalej.. inak okrem toho, že som zdutá z utrošu, tak nič.. na sono som ešte nebola, dr má až do 1. augusta dovolenku... tak musím čakať ☹ kedy si bola na prvom sone?? lebo mne to vychádza, že pojdem až v nejakom 6-7 týždni...
...inak som rada, že je všetko v poriadku🙂 teším sa🙂 a tiež sme nikomu nehovorili, vie to iba moja rodina, lebo mamina robí sestričku - tá mi brala aj krv, tak tá to vedela prvá... ale inak to ani z manželovej strany nikto nevie, a kamaráti už vôbec nie... stačí tak v 10-11-12-tom týždni.. nechcem to teraz celému svetu vytrúbiť, a nedaj Bože sa niečo stane ☹
.. Ty si teraz v koľkom týždni??

ketere
20. júl 2011

@ludinka držím päste a čakáme dobrú správičku🙂

ludinka
20. júl 2011

@ketere dakujem

kaaaty
20. júl 2011

@ketere prve sono som mala presne 4 týždne po iui a teraz na druhé idem po 6týždňoch a keď k tomu pridám dva týdžne od 1.dňa ms až po IUI tak som asi 7-8týždeň.... Aj moja dr bude mať v auguste dovolenku síce neviem dokedy budem v centre....ja by som celkom rada ostala u tejto dr aj počas tehu....
...svokra sa pýtala 3dni po tom ako mi potvrdili tehu ci nie som tehotná, a po nej hneď kamoška....ale sme to zahovorili...už nech je to 12tt 🙂

katy33
20. júl 2011

@ludinka Ano moja, ja tiež chodim do Heliosu, a ked ti povedali, že je pekna sliznica, tak je velmi pravdepodobne, že tam je fazulka 😉 Vyčkaj na telefonat, verim, že ti povedia krasne HCG čisielko 😉

alibabaa
20. júl 2011

@kaaaty su ludia, ktori to vidia len sa na teba pozru... ja to nevidim.. 😕

alibabaa
20. júl 2011

@ludinka jeej to vyzera dobre 🙂 tak uz sa tesim na poobedie 🙂

ketere
20. júl 2011

@kaaaty no ja som teraz v piatok 4 týždne po IUI.. v tak to ten týždeň do sona musím ešte vydržať🙂 aj ja už by som chcela 12 TT !!!!! 🙂 kedy Ti robili IUI? veď medzi tými našimi tt nie je veľký rozdiel.. lebo ak ja pridám k IUI 2 týždne, tak som 6 tt... hmmmm.. nerátali Ti už termín??
..inak ja tiež zvažujem, že by som zostala u dr v CAR.. lebo tak či tak sa 2 mesiace alebo mesiac pred pôrodom musíš vybrať k tomu lekárovi, ktorý Ťa bude rodiť.. a ja by som chcela, aby to bol tento z CAR.. a do 12 tt musím byť u neho, vzhľadom na to, že všetky tieto IUI a IVF sa berú do 12 tt ako rizikové... aspom som tak počula... a vie o mne všetko, tak načo pôjdem ku svojej lekárke, keď tá pomaly nič o mojich "problémoch" netuší???
..len ešte zahováraj, ešte je skoro to vyklábosiť 🙂

ludinka
20. júl 2011

@katy33 a to mi budu volat oni?? krajko mi kazal volat po tretej tak teraz neviem...

kaaaty
20. júl 2011

@ketere Tak medzi nasimi fazlkami je rozdiel 2 týždne? 🙂 Ja som bola na IUI 10.6. v piatok...
Nie termín mi dr vôbec nespomenula....popravde ja som bola po tom prvom sone tak vedľa že som sa ani nič nedokázala spýtať.... 😀

katy33
20. júl 2011

@ludinka Mne volali oni, ak ti do tretej nezavolaju oni, tak potom tam cinkni ty 😉 Skôr sa neoplati volat, ja som tak volala a vysledky ešte neboli , volali mi tesne po tretej 😉

ludinka
20. júl 2011

@katy33 dobre tak musim len cakat a tebe sa podarilo IUI alebi IVF?

tinara23
20. júl 2011

ahojte babule, tak konečne sa môžem medzi Vás pridať, v piatok by som mala ísť na prvé IUI 🙂 Dnes som bola na sone, tak vraj reagujem na clostil dobre, čo som započula tak dominantný folík ma 18,6 a sliznica je 6mm. Ste tu niektorá, ktorá sa chystaté na IUI ? lebo vidím, že kopec Vás je tu už tehuliek, samozrejme gratulujem 🙂
@ludinka držím ti palce 🙂

ketere
20. júl 2011

@kaaaty tak to Ti verím, aj ja budem vedla, keď prvýkrát fazulku uvidím🙂) jeééééj, presne 2 týždne je rozdiel.. ja som na IUI bola 24.6. = piatok 😀 😀 a kedy ideš na to druhé sono?? teraz v piatok???

kaaaty
20. júl 2011

@ketere áno teraz v piatok uvidím babulku 🙂 ...tatino je presvedčený že to je dievča....som veľmi zvedavá či sa mu to potvrdí....
chodíš do centra v BA? ja chodím do Iscaru

ludinka
20. júl 2011

@tinara23
@kaaaty
@alibabaa takze volali my z heliosu a je to negativne
..........co uz mozno nabuduce ☹

tinara23
20. júl 2011

@ludinka ☹ ☹ ☹ ale nevzdávaj, hlavu hore a treba bojovať ďalej 😉

ludinka
20. júl 2011

@tinara23 ved nic ine nam ani nezostava - len bojovat dalej 😠

tinara23
20. júl 2011

@ludinka a čo budeš mať teraz ďalej ? ešte IUI, či už IVF ?

ludinka
20. júl 2011

@tinara23 urcite aspon jedno IUI mozno dve , do IVF sa mi zatial nechce ist mam z toho vsetkeho strach
asi pojdeme s mm este do ineho caru, uvidime co nam oni povedia, a pred IVF chcem urcite ist na imuno, genetiku a fragmentacu spermii
a rozmylam nad tym IVF soft co robia v Brne, len je to dost daleko....

alibabaa
20. júl 2011

@ludinka srdiecko to mi je luto... ☹
ten hnusny utros... ja som z neho mala dokonca ranne nevolnosti, nemohla som kavu, ciciky boleli, ze som sa skoro zblaznila, vajecniky pichali o sto sest... akoze uuuuplne ma namotal, ze to vyslo... a nic...
raz nam to vyjde. a tiez chcem skusit este aspon jedno dve iui pred ivf, lebo sa mi donho nechce. uz z tychto slabych hormonalnych dopingoch sa mi zhorsili pecenove testy a to si nechcem predstavit ako to bude ked pojdem na ivf

ludinka
20. júl 2011

@alibabaa to nic ,cakala som to, a na sono nabuduce ani radsej nepojdem aby som sa zbytocne nestresovala ako dnes 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre