IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. júl 2011

idem si vás dočítať...

tinasc
24. júl 2011

babulky ako to tu čítam, tak ste sa o mňa báli... nezabudnem vám to... bohužiaľ takto sprosto to dopadlo... 😢 😢 😢

apolenka6
24. júl 2011

@tinasc ááááchhhh !!! ☹ ☹ ☹ ☹ to teda nie je možnééé 😢 😢 😢 nemám slov moja zlatá úprimne je mi to lúto .....ja som myslela že sú komplikácie a ta nechali ležať v nemocnici,ale toto by ma nenapadlo 🙄 ☹ ☹ fakt neviem čo napísť viem,že tu slová útechy nepomôžu ..viem vyznie to asi sprosto ,ale musíš byť silná 🙄 aspoň by som ťa objala keby sa dalo....

tinasc
24. júl 2011

@zambilka dúfam, že ty budeš ok a nebude treba revíziu, držím palce, nech si to telo vyrieši samo...

walta
24. júl 2011

@tinasc verim ti.... niektori doktori su riadny kalfasary!!!!! a za tym si stojim... jasne, nelutuj sa, radsej mysli pozitivne a dopredu a vyhladavaj spolocnost ludi, s ktorymi ti je dobre, aby si nemyslela na to, co sa ti stalo.

apolenka6
24. júl 2011

@adikasala inak zabudla som podakovať za vypýtanie vírusov 🙂 🙂 🙂 od Lucky ..verím,že nám poslúžia 😉

pici
24. júl 2011

@zuzanka7834 ahoj moja... mam sa fajn... u nas doma ako s pocasim... teraz trosku pauzujeme s ketom... tak bud september alebo oktober pojdeme a ty mas co noveho draha?

tinasc
24. júl 2011

@apolenka6
@walta keby som nemala moju dcérku, tak by som sa asi zbláznila... ale aj tak to veľmi bolí... v nemocnici doktorka, že a vy už máte dcérku? a takú už veľkú? však už máte... no a čo a čo ja nemám nárok na druhé dieťa? neviem prečo to každý už takto berie... ja viem, že ženám sa koľkorazy nedarí dopracovať ani k tomu prvému... ale cítim sa ako keby sme sa snažilkovali o prvé... lebo od pôrodu je to už dávno... a už som sa tešila, ako to malej oznámim, že bude bábätko a potom sme chceli aj rodine... ešte že som nič nepovedala... ťažko by sa mi to odvolávalo...

tinasc
24. júl 2011

@walta a stým doktorom... som zvedavá, čo mi povie, keď mu prinesiem správu... ak sa mi ešte niekedy podarí otehotnieť, tak k nemu už nepôjdem...

apolenka6
24. júl 2011

@zuzanka7834 jooj Zuzanka necvičím ju zatial tá pani moc pýtala 30ečiek za hodinu a to mi ju neukázala že až po 3 hod.kde ma bude uvolnovať a až potom by mi ju ukázala tak na 3 hod. a to zas za 20ečiek 😖 jedna hod cvičenia ,ale kúpim si asi knižku alebo CD a budem sama cvičiť ako ty 😀 😉

apolenka6
24. júl 2011

@tinasc tak aspoň máš maličkú útechu a ťa má kto rozveseliť ...jasné to nie je útecha ked ti povie,že máš jedno dieťa ..no asi nevedela čo má povedať 😒 no to ti verím,že si"rada" a nemusíš ešte rodine oznamovať takú správu 🙄 útecha by ti padla zaťažko 😖...počula som,že po potrate,žena rýchlejšie otehotnie a môžno sa ani nenazdáte a budeš dcérke oznamovať tú správičku ktorú si chcela ja v to verím 😉

tinasc
24. júl 2011

@apolenka6 keby to tak rýchlo išlo... možno sa medzi ivf dáme na jedno iui, uvidíme, neviem či to pôjde prirodzene...

apolenka6
24. júl 2011

@tinasc viem všetko chce svoj čas ☹ možno aj IUI by stačilo predsa to nie je také zložité ako IVF 😒 j 😒 ja možno by som tiež skúsila na jeseň ešte 1 IUI ,ale to je daleká budúcnosť a vôbec nie som rozhodnutá teraz to neriešim a ani nechcem....

tinasc
24. júl 2011

@apolenka6 uvidím, idem do centra k doktorovi v utorok na kontrolu po kyrete, povedal mi, že mi zoberú aj krv na nejaké vyšetrenia, že prečo sa to mohlo stať, neviem presne, počúvala som ho na pol ucha, vtedy som sa snažila pred ním nerozrevať...
a hej mám v malej útechu, teraz sa len stískame a mojkáme, je moje všetko...

pici
24. júl 2011

@tinasc zlatko to mi je moc luto.... hlavu hore. si super zena a dalsie babatko si zasluzis, na poznamky lekarov si nerob tazku hlavu... je jedno ci je to piate alebo deviate dieta.. tuzba po nom je predsa rovnaka... moc na teba myslim a posielam ti objatie

tinasc
24. júl 2011

@pici ďakujem Ti... veľmi...

apolenka6
24. júl 2011

@tinasc to som rada,že máš malú a ti je útechou 🙂
áno to robia aj vyšetrenia ak dieťatko prestane rásť aby zabránili dalšej katatrofe ..neboj už sa nič takéto nezopakuje!!!☹

tinasc
24. júl 2011

@apolenka6 len dúfam, že sa aj zadarí... tak som sa tešila, že sa zadarilo na prvýkrát... a to som tým mojim embryjkám neverila...

walta
24. júl 2011

@tinasc neboj sa nic, bude dobre, chce to cas... a ta sestricka v nemocnici bola asi prostoreka, kasli na nu. Jasne, ze mas pravo na druhe dieta, aj na dalsie... preto ti drzim silno palce do buducna

walta
24. júl 2011

@tinasc presne som ti chcela navrhnut- zmen lekara a hotovo. Snad budes mat stastie na lepsieho odbornika, verim tomu

apolenka6
24. júl 2011

@tinasc ja ťa chápem ja som nebola vôbec tak daleko ako ty a nemôžem sa porovnávať,ale tiež sa konečne zrodil život
tiež som tomu nemohla uveriť a potom bolo sklamanie o to ťažšie a to nehovorím o tebe ☹ ja v to verím,že budeme znovu maminy ty už 2x a ja prvý krát a aj ostatné dievčatááá

tinasc
24. júl 2011

@walta doktor v centre je v pohode, inak mám pocit, že on vedel, že to takto skončí, hneď ako som bola po teste prvýkrát na ultrazvuku, keď vravel, že je malá dutinka... len mi to nechcel povedať, asi tiež veril, že sa to zmení... ak sa ešte zadarí, tak ho požiadam či k nemu môžem chodiť na poradňu...
to môj obvodný doktor... to je ten babrák...

tinasc
24. júl 2011

@apolenka6 či je to skôr alebo neskôr... vždy to bolí rovnako...

zambilka
24. júl 2011

@zuzanka7834 mojka to som potratila v 10 tt dvojičky po ivf 😒 inak už mám menzes tak dufam že nebude treba dočistit 😕

apolenka6
24. júl 2011

@tinasc určite by som zmenila dr ako ti píše walta ,ved ako mohol počuť srdiečko ...tlk jeden 😠...

zambilka
24. júl 2011

@tinasc ahoj no nemám slov 😒 vela síl ti prajem moja 😔

tinasc
24. júl 2011

@apolenka6 ako som písala vyššie potom by som sa spýtala v centre, či robia aj poradňu...

walta
24. júl 2011

@tinasc jasne, ak ostanes znova tehu, treba ist tam, kde mas aj ty doveru a ako taku istotu v lekarovi. Drzim palce 🙂

tinasc
24. júl 2011

@zambilka ďakujem...

apolenka6
24. júl 2011

prečo sa takéto veci stávajú... ☹ ?? len chceme aby sa v nás zrodila láska zrodená z lásky a rozdávať lásku ... 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre