IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
25. júl 2011

@katy33 no vidis odhalila som ta 🙂 ale si ty maskrtnica cukrova vata..aj ja by som si dala,tesim sa stebou ze uz pekne citis chrustika ako sa mrvka musi to byt uzasny pocit 😲 😲 .ja sa velmi teskam na moje dve sestricky a a mojich rodicov bo ich nevidim uz rok.ale nastastie cez skyp sa vidime dost casto tak to neni az take hrozne... 🙂 🙂 🙂

walta
25. júl 2011

@si31si drzim silno palce, nech ti to vyjde 🙂 🙂 🙂

walta
25. júl 2011

@sijust vdaka srdecnaaaa 🙂

tinasc
25. júl 2011

@fomarik ďakujem Ti... však nikomu som to nepovedala, ani nemôžem, aspoň tu sa vám môžem vyžalovať...

zambilka
25. júl 2011

@zuzanka7834 ahoj moja nie nemám silnejši menzes ale mala som aj zrazeniny a taku hustejšiu krv 😒 a viac ma bolelo brucho silné krče som mala ,ale dnes mi je už ok v pondelok zbehnem k mojmu dokimu na sono pre istotu 😕

tinasc
25. júl 2011

@dzuli08
@katy33 ďakujem vám... bože babule, vy ste také zlaté, som si zase porevala 😉 ale snáď už poslednýkrát 🙂

tinasc
25. júl 2011

@aby no tak super, že máš po tom, dúfam, že budú vajká dobré a kvalitné a nech vydržia 🙂

zambilka
25. júl 2011

@tinasc moja viem ako sa cítiš ja som tu už tiež raz prekonala v 10tt 😒 a aj teraz to nieje pre mna lahké ale prekonáme to a budeme bojovat dalej 😉 tak viem že po kyrete musíš počkat 2,3 krát menzes a potom skuste iui 🙂

tinasc
25. júl 2011

@zambilka jasne 🙂

zuzancek22
25. júl 2011

@aby vôbec nevadí, že ich je 5 , pretože tebe budú stačiť 2 a hotovo a tie zostanú 9 mesiacov, takže načo aj viac

si31si
25. júl 2011

@walta dakujem ale asi aj ja pôjdem na ivf kolko to tak trvá cca kým ti ho vložia a kolko som z toho na pn?

zambilka
25. júl 2011

baby dnes sa ma jedna dobrá duša opýtala že a kedy budete mat bábo? načo čakáte? a ja som jej ani nestihla odpovedat potkla sa o niečo a takuuuu sa zdrbala rovno na betone že som sa najprv zlakla 😅 a potom som si v duchu povedala moja to máš zato že sa pítaš do čoho ta nič nieje 😀 😀 som ja hrozná čo? normalne ma to potešilo 😕

tinasc
25. júl 2011

@zambilka umrem z teba... ale čo koho do toho 🙂

zambilka
25. júl 2011

@tinasc 😀 nič sa jej nestalo a aj zabudla čo chcela 😉

si31si
25. júl 2011

@pici ja viem len aj doki mi vravel že u nás asi to ivf bude najlepšie 😒

walta
25. júl 2011

@si31si este nehadz flintu do zita, mozno ti vyjde IUI. No musia ta pripravit na vklad, cca 3 tyzdne, alebo aj dlhsie, to zavisi, co ti povedia lekari. To zahrna OPU, oplodnenie a nasledne vklad. A neviem, ci PN, bo ja som doma, mam dovolenku cele 2 mesiace- ucitelka 😀 😀 😀

tinasc
25. júl 2011

@zambilka no však to je dobre... niektorí ľudia vedia byť fakt otrasní...

alibabaa
25. júl 2011

@sijust fuha to by som si mala zistit ako je to so vszp ... nam ju schvalili v maji, tak som si myslela ze rok mame cas... musim sa spytat doktora ked pojdem pre lieky na iui

alibabaa
25. júl 2011

@zambilka keby sa na to dalo dat milion krat paci sa mi to, urcite by som to zmackla 😀 tak jej treba zvedavej ... 🙂

alibabaa
25. júl 2011

@tinasc toto forum ma neskutocne caro. lebo si tu mozme povedat co mame na srdiecku a neutrapit seba a ani okolie...

som rada ze vas mam

tinasc
25. júl 2011

@alibabaa veru aj ja, už sme tu toľké, čo sa vieme podporiť... rada sem chodím, hneď ako som prišla z nemocnice som išla na koníka 🙂

fomarik
25. júl 2011

@alibabaa krásne si to napísala 😵 😵 😵 😵 😵

fomarik
25. júl 2011

@tinasc takže koník bola tvoja prva cesta sem? Si veľmi zlatá 😵

tinasc
25. júl 2011

@fomarik áno a keď som čítala ako ste sa o mňa báli... no ste zlaté, že ste na mňa mysleli 🙂

majca55
25. júl 2011

🙂 naozaj koník je to pravé orechové ako sa povie na boľavú dušu.nikto to nepochopí kto si tým neprejde.tak načo sa komu sťažovať a počúvať otrepané slová,ked najlepšie duše sú na koníku.aj ja vám dakujem zato že ste,lebo inak by som to už asi vzdala... 😉

walta
25. júl 2011

@majca55 ahojky... to iste si myslim aj ja... lebo len tu su zeny, co maju podobny osud, ako ja, napriklad, a to je pre cloveka veeelmi podstatne a dolezite. 🙂

apolenka6
25. júl 2011

@zuzanka7834 veru moja za hodinu 30eur ☹ tak to jediné má odradilo ved za 1 týžden 3 termíny a 90eur to je moc ..ved to môžem ísť na dalšiu IUI no nie? 😕 škoda rada by som si to cvičila budem si musieť kúpiť tú knihu ako ty a budem samouk ako ty 😉

apolenka6
25. júl 2011

@walta tak dnes si mala ubolené ráno? 😕 už ti je lepšie ,ale si myslím,že to bude dobrý príznak otehotnenia 🙂 🙂

apolenka6
25. júl 2011

@adikasala no ved to teraz je najväčšia sezóna na dovolenky (uhorková 😀 ) a bude veru mela o zájazdy 😕 😕 budú celozávodné dovolenky a myslím veľa ludí čaká na last minute ako aj my 😀 mm ide vo štvrtok do cetovky a som zvedavá čo sa nám podarí uchytiť 🙄 vlastne ak niečo bude už v sobotu môžme ísť 🙂 🙂 🙂

walta
25. júl 2011

@apolenka6 ahojky, no, ono ma to pobolieva cely den, niekedy silnejsie, inokedy slabsie, ale v podstate stale. No, zajtra uz utorok, ubieha to, co? 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre