IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
16. nov 2010

@katy33 ako som začala chodiť na MK tak to mám ako drogu a ked som sama úúú ešte,že príde "generál"aspom ma skrotí

katy33
16. nov 2010

@apolenka6 Presne, tak takisto som zavisla aj ja - rano ešte nemam ani blbaky poriadne otvorene a už zapinam pc a teraz sme prišli z roboty a už som kričala na draheho, že si na dnes rezervujem pc, nech tam ani nechodi 😅 Je to tu super, normalne sa tu da odventiovat a to je ončo 😀 A mrška furt nič? 😝

katy33
16. nov 2010

@katy33 zlatino, pošlem IP 😉

katy33
16. nov 2010

@apolenka6 sama sebe chcem poslat IP, no jasne .....kuk IP 😉

apolenka6
16. nov 2010

@katy33 tá ma čas do nedele 😝 aj u nás je bitka o PC ale on má výhovorku ,že ja ho mám cez týždeň.....??? 😕 😕 čo je aj pravda 😒 inak mala som mať volno túto sobotu,ale kolegyňa zabíja prasa 😝 tak som ju musela meniť čo bola teraz budem to mať perné do roboty,napiecť a aj mám službu vo vchode nebudem vedieť čo skôr 🙄 pre tú oslavu

katy33
16. nov 2010

No ale to je troška blbe s tym prasaaatkom 🙄 Ved si už davno pisala, že bude oslava a treba ti volno, to sa nedalo nijako poriešit 😖 Kolko je vas tam 3 či 4? Ja ked nestiham službu vo vchode, tak to dobiehal v nedelu 😝 čo už ešte ma nik za to nezastrelil a su tu taki, čo im upratovanie vôbec nič nehovorí, tak salam-parky 😀 😝

apolenka6
16. nov 2010

@katy33 aj u nás je pár jedincov salam-parky 😠 sme tam 4 a tá čo bude doma je rodina našej majiteľky nevlatná mama asi tak ju berú inak a môže si robiť čo chce s tým nič nespravím kolegynu raz stiahla z dovolenky 😠

apolenka6
16. nov 2010

@katy33 🙄 😔 🙄 😔 🙄 😔 😔 😔 😔 už ide na mňa tá koma 😀 dobrú noc moja!zajtra si napíšeme

katy33
16. nov 2010

@apolenka6 Hmm, tak to je blbe, nemam rada v praci rodinkarstvo, nepači sa mi to. Ja som raz pracovala u bratranca, ale teda žiadne privilegia som nemala, praveže, ked niečo bolo zle, schytala som to najviac ja 😠 Tak som na to hodila bobček a papa 😀 Teraz je to celkom vpohode, len nam to volno chyba. Juj vam zavidim, kuriatko moje, ale len v dobrom, ked mate s mm volny vikendik a môžete si urobit nejaky vyletik, prechadzku, al. tak, proste spoločny krasny vikendik. to my asi tak skoro nezažijeme ☹ a pritom sme spolu 24 hodin denne, ale predsa nam to chyba 😝 Tak to je asi velky obchod, ked ste tam 4, to ja som byvala aj sama a to teda bolo 🙄

elienocka
16. nov 2010

@katy33 cauko ja zajtra rano pracujem od siestej rana do dvanastej pobede.my mame len pre cucarov otvoreny obchod.cez sviatok pride ale desat ludi.trzba ziadna .skoro vsade je zatvorene len my musime mat otvorene.pa

katy33
16. nov 2010

@katy33 Chaaaaa, keby si ty vedela, ako mna už berie hore zipsom, ale chcela som , že vydržim, že nebudem prva a tralalala, už je to tu 😀 Dobru nocku, moja aj ja idem hodit kotvu z postele 😅

katy33
16. nov 2010

@elienocka Joj, mojenko, držim palčeky, nech ti to rychlo ubehne a ty si budeš môct vychutnat aspon pol dna volna 😉 Dobru.....

katy33
16. nov 2010

@apolenka6 No tak zasa som si napisala sama sebe, ale patrilo to apolenocke 😲

apolenka6
17. nov 2010

kočenky dobré ráno!
@katy33 tralalala ja som prvá hore 😀 júúúj a to som sa mohla vyspať 😠 nedá sa mi to už to mám v sebe načasované

fomarik
17. nov 2010

@zuzancek22 áno, ja mám neskutočné závrate. a najhoršie to je ked ležím. Pýtala som sa na to v heilose, ževraj je to z tých liekov. Treba piť aspon 3l tekutín denne, aby sa z tela vyplavili všetky tie jedy. Inak po utroši som neskutočne unavená.

apolenka6
17. nov 2010

@fomarik a prečo ja si mám vkladať?a ty ich zapíjaš?..... 😕 😕 😨

fomarik
17. nov 2010

@apolenka6 Aj ja som si 1x vkkladala, ale ked som prišla do práce (učíma j telesnú) tak to potom zo mna všetko vytieklo 😖 ....povedall som to dr. a o n povedal, že teda môžem ich papať ale 3xdenne. Inak čo sa týka tej fotky, ani mne sa dva dni nedala dať fotka a, načítavalo mi to asi 30 min a tesne pred koncom mi napísalo error. ale teraz mi to už funguje.

katy33
17. nov 2010

Breee ránko, žabky moje, ako sme sa vyspinkali 😎
@apolenka6 Ty si si určite musela dat budika, aby si sa ubehala, však , ty môj exemplarik 😀 Inak pravda, že ja som ešte len teraz začala vnimat, až sa normalne hambim, že som ako dlho chrapkala, ale stale lepšie ako môj drahy, ten ešte taha šichtu v posteli 😀
Juj, sa mi snivalo, som celu noc utekala pred vojnou a mali sa na mna zosypat skaly, tak sa idem mrknut do môjho snárika 😝

katy33
17. nov 2010

@fomarik Jeejha, to ešte aj telesnu učíš 😕 No tak na to by ma nikto nenahovoril, ja cvičenie e-e-moc teda nemusim 😎 Ale ked si po IUI, však davaš na seba pozor, inak fazulka bude cvičena ihned od malinka 😲 😅

apolenka6
17. nov 2010

@katy33 nestraš 3 svetová 😠 brrrr.Ved si ešte pospinkajte dokedy sa dá po tom si už nepospíš 😉 😲 ja už periem 2 práčku prevliekam periny idem žehliť ešte variť zajtra príde mojko a ked prídem večer domov už bude domka tak musí byť navarené 😝 tak si nahrádzam sobotku ktorú budem v práci.Horšie je ,že má začína bolieť búdka 🙄

zuzancek22
17. nov 2010

@apolenka6 nie vôbec lebo som pri 1 IUI brala 1 tabl. ráno a 1tabl. večer, pri druhom mi dal duphaston, a ten som brala tak isto, ale teraz beriem 2 ráno a 2 večer. napr. dnes ráno nič , ale to včera mi bolo riáááááádne zle. 😝

aby
17. nov 2010

@elienocka neboj aj mi máme otvorené do osmej heh idem na 12tu 😉 ty už budeš mať po tom.

@katy33 jj presne to človek tu načerpá energiu bojovať ďalej 😀

Zajtra sa ide na sono a hádam v sobotu 2.pokus 😀

apolenka6
17. nov 2010

@zuzancek22 to je dobré že ti je fajn len to nechcem zarieknuť 😉 idem žehliť už ma tá parná mašina čaká aspom sa ponaparujem 😅

apolenka6
17. nov 2010

@aby ten obchod je celkom fajn ,len sa to vlečie 😒 tak nech ti to ubieha 😉

katy33
17. nov 2010

@apolenka6 😅 ja som tiež prave poskladala pradlo a môj mm mi oznamil, že dnes urobi obedik on 😝 To vieš, len rybku hodi na gril, ale on sa snaží 😎 Minula ma chcel prekvapit, bola som v TT u maminy, a ked som sa vratila, on urobil fašírky - po telefone mu sestra radila čo a ako 😅 Mojenko, keby som tu faširku do niekoho hodila, tak ma zavru za vraždu 😀 ale tak som žuvala o sto-dvesto, len nech ho poteším, jedli sme ich tri dni 😀 😀 😀 To ti bol boj, ale snažil sa, kuchtik môj 😅

katy33
17. nov 2010

@aby Držim palčeky aj pästičky aj všetko možne, čo sa len da, aby si mala vajok a vajok, nech si mm potvorky maju z čoho vyberat 😀

aby
17. nov 2010

@apolenka6 no u nás sú stále fofry ale čučárov plno od rána až do večera. My sa nenudíme 😒
ale som šikovná už mám aj navarené aj opraté čosi aj poupratované a šup do roboty no moc sa mi nechce 😖

aby
17. nov 2010

@katy33 heh si zatíčko ďakujem 😀 🙂 sa budeme snažiť som zvedavá koľko ich tam bude 😉

katy33
17. nov 2010

@aby Ti teda poviem, čučarov milujem - najlepšie, ked už stepuju pred dverami a nakukaju, kedy už len konečne otvoríš 🤐 Hned daj vediet, kolko vajok je 😉

aby
17. nov 2010

@katy33 heh to hej hlavne keĎ je len 5:30 ráno a stepujú ani rožky človek nemôže nachystať 😒

jj dám dám aj sa teším, že sa s drahúšikom zas preveziem a na nákup skočím juj 😀
lebo v poslednej dobe nem čas a ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre