IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
30. júl 2011

@walta jejejeeeeejejjjejjj super gratlujemmmmmmm vidis ze som dobre povedala!!!!drzim velke palciska aby si to mala potvrdene pondelok,,jaj velmi sa tesimmmmmmmm 🙂 a aby bolo vsetko v poriadku 😉 😉 😉

tinka9075
30. júl 2011

@walta no ved aj pre mna to bude tažke ale pre babo aj ja spravim čokolvek 🙂

walta
30. júl 2011

@adikasala ty si podarena... a dakujem ti za drzanie palcov.... a pozrela si aj album s fotkami? vidis to aj ty? 😀

dzuli08
30. júl 2011

@fomarik A kde si sa nám ty stratila? Dúfam, že je všetko OK.

dzuli08
30. júl 2011

@walta Gratulujem, krásne sa čítajú takéto správičky 😀

walta
30. júl 2011

@dzuli08 vdaka... ale som mala malu dusicku, ked som si ten test robila 😖

adikasala
30. júl 2011

@walta na no tej druhej a tretej to je vidiet!!!!ja chcem tehu virusikyyyyyyyyyyyyyyyyyy nitra 🙂

adikasala
30. júl 2011

babenky musim ist ideme na nakup aby sme mali co doniest na slovensko 🙂 🙂 papinu talianskuuuuuuu 😀

walta
30. júl 2011

@adikasala poslem ti tehu virusikyyyy, ked budes v nitricke 😉

sijust
30. júl 2011

@walta tesiiiiiiiiim saaaaaaaaaaaa!!!podarilo saaaaaaa...huraaaaaaaaa 😀

walta
30. júl 2011

@sijust hehe, si zlataaaaa, tolka radost... veru, snad mi to potvrdia aj v pondelok v centre 😉

sijust
30. júl 2011

@walta je,velka...fakt sa tesim,zvladla si to...vies ako dobre sa mi do toho teraz ide 🙂

walta
30. júl 2011

@sijust veru, stalo to dost sil, ale oplatilo sa vyckat.... som stastna 🙂 a moj manzel, ani nehovorim

zambilka
30. júl 2011

@walta no však to že maš pozit testík 😀 a strašne ti to prajem 😉

walta
30. júl 2011

@zambilka zambilka, dakujem moc 🙂

janula123
30. júl 2011

@walta Jéééééj, veľká gratulácia. 😵 😵 😵
To je krásna správička. 😵

zambilka
30. júl 2011

@walta prečo ti neviem kuknut album? 😕 piše že si na českom konovi a mam sa zaregistrovat však som zaregistrovaná 😅

walta
30. júl 2011

@zambilka netusim, ale ide to... len kliki na ceskeho konika a tam sa normalne prihlas, ako aj na slovenskom a pojde ti to

zuzancek22
30. júl 2011

@walta no tak to je super, ja som vedela, že je to tam , lebo asi pondelkového výsledku by som sa nedočkala nakoľko idem na tu dovolenku, tak zatial potichúčky gratulujem, ale verím, že hcg bude len a len stupať

tinasc
30. júl 2011

@walta ja som to vedela, vidíš hovorila som to... krvička už to len musí potvrdiť 🙂

tinasc
30. júl 2011

@walta vidím ju, vidím, vidím!!!!! musí to byť 🙂 veeeeľmi sa teším... ale len tak potichučky 😉 😉 😉

walta
30. júl 2011

@zuzancek22 ano, nevydrzala som to.... potesilo, to je jasne, len ako ty hovoris, to hcg musi stupat... ved v pondelok idem na krv 😉

walta
30. júl 2011

@tinasc snad to aj potvrdi 🙂

walta
30. júl 2011

@tinasc vdaka moja.... snad mi v pondelok aj povedia vysledok krvi 😉

tinasc
30. júl 2011

@walta ideš do centra na krv? vtedy by si mala vedieť ešte v ten deň...

walta
30. júl 2011

@tinasc ano, idem do centra na krv... verim, ze mi este v ten den povedia vysledok 🙂 🙂 🙂

tinasc
30. júl 2011

@walta tak určite áno...

apolenka6
30. júl 2011

@walta ak poznáš naše mesto tak bývam na F-ku neviem či poznáš 😕 no ale teraz k veci! čo to čítam?? 😨 😨 zatial potichúčky sa teším a gratulujem !!!!

walta
30. júl 2011

@apolenka6 ahoj.... jasne, ze poznam F-ko... ja poznam cele mesto.... a dakujeeeem, tes sa potichucky so mnou 😉 😉 😉

apolenka6
30. júl 2011

@adikasala tak potvora prišla 😠 musíme veriť že naposledy čo aj viem 😉 dnes ked sme išli od mojich rodičov tak sme videli 2 bocianov ,mohlo by to niečo znamenať?! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre