IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
18. nov 2010

Dobre ranko, kočenky moje 😉
@fomarik 😖 no tak už ti, mjenko, verim, že by si radšej v obchode robila, ako tam behat okolo tej havede 🤐 Ked už ma prist ta mrcha, nech už teda pride, aby sa začalo znova clostilovat a ty tiež už začneš zznašat 😀 😀
Babulky, ved vy ma všetky ubehate, ja budem len tak nečinne odložena 😕 Nech, len pekne, panBožko, daj, aby všetky žienky tu boli tehulky a ja sa budem musiet poponahlat, aby som ich dobehla 😅 😝

katy33
18. nov 2010

Dnes si idem po 4.injekciku, nechcem predčasne sa tešit, no mam pocit babulky, že ta potvora sa asi scvrkava, už ju takmer necitim, ani ma neobmedzuje v pohybe, aj cikat už môžem vpoho 😎 😅 Tfuj,tfuj,tfuj....nech je len preč, prosiiiim...dnes som nasadila dufik, aby prišla ms, lebo inak by som čakala do Vianoc 🙄

katy33
18. nov 2010

@petuska123 Držim palce, aby sa to už konečne rozbehlo 😉 A maš uplnu pravdu, čo sa tyka tych detičiek, ale my ich budeme mat všetky doradu, ako sme tu .....mame maternicu-mame, mame chlapa-mame, mame se-tam-vajko-mame....tak to musi vyjst,neeeee 😉

katy33
18. nov 2010

@zuzancek22 Teraz, ako keby som samu seba videla a pisala som to ja, čo si napisala....ja si tiež tak liečim dušičku a presne to iste vravim mm, že ked bude babätko, tak už tu budem len pre neho a ja už nič nebudem potrebovat 😔

zuzancek22
18. nov 2010

@katy33 všetky potrebujeme už len jedno , babatenko !!!

zuzancek22
18. nov 2010

babulky je tu niektorá , ktorá je po IUI a čaká na ten 14 dc keby jej urobia test? Babenky potrebujem aby ste to niektorá odpálila.

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 ja som dnes 10 dpo po IUI

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 aj ty cakas na vysledky po iui?

zuzancek22
18. nov 2010

@speranza1 ano ja som dnes 7 deň po 3 IUI, 26.11. idem na krv , tak šup šup čakám že to odpáliš !!! 😀

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 uvidime... a chystas sa aj sama testovat....

katy33
18. nov 2010

@zuzancek22 Aj vieš, moja, kolko bolo vajok a ake velke?

zuzancek22
18. nov 2010

@speranza1 nie nechystám , lebo potom som len nervozna keď tam nič nieje, alebo keď tam aj je tak sa zbytočne teším, ako naposledy, a ty sa chystáš testovať?

zuzancek22
18. nov 2010

@katy33 neviem vôbec, lebo som bola 10 deň na sone a to som ju nejako nepočuvala lebo som nečakala že môžem isť na IUI už na 11 deň, ale tusím tak 2 ale to jedno bolo okolo 20, a to druhé tusím 14 , neviem presne.

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 neviem ci mam testovat

zuzancek22
18. nov 2010

@speranza1 koľké IUI si mala?

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 moje prve 😅

zuzancek22
18. nov 2010

@speranza1 moc ti prajem aby ti to vyšlo, lebo to ďaľšie čakanie je neskutočné, my sa snažíme tak cca 4 roky a tak fakt intenzívne 1 rok a nič a toto je moje 3 IUI a posledné

katy33
18. nov 2010

@zuzancek22 A v centre ste ako dlho? Tak to sa tie vajka poponahlali, tiež už maju dost čakania a chcu mat už konečne maminku 😉

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 moja my sa snazime intenzivne viac ako 3 roky..toto je moje prve iui a myslim ze ak nevyjde tak pojdeme myslim hned na IVF 😨

zuzancek22
18. nov 2010

@katy33 do centra chodím iba 4 mesiac, hneď mi robili IUI, ale teraz ak to nevíde tak idem sa rovno objednať na ivf.

zuzancek22
18. nov 2010

@speranza1 a môžem sa spýtať či máte nejaká problém ?

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 ano manzel ma slabucke spermijky a ja mam nepriechodny 1 vajickovod.. takze ked toto iui vyslo, tak zacnem verit na zazraky 😉 🙂 .. ale ak to nevyslo budem sklamana... lebo tych sklamani bolo uz tak vela 😖 .. ved asi vies o com rozpravam

katy33
18. nov 2010

@zuzancek22 A pred tym si aj brala nejake tabletky - myslim, či ti tvoj gynekolog daval niečo ? My sa snažíme rok, no velmi zavčasu prišli na to, že je tam nejaky problem, tak prakticky 3/4 roka som stale niečo brala.

zuzancek22
18. nov 2010

@speranza1 viem, človek dúfa že už tá neplecha mrcha nepríde a ona stále chodí. ☹

katy33
18. nov 2010

@speranza1 A vajka boli na tom spravnom vaječniku, kde je priechodny vajcovod - či dr. nevravel? Ak sa môžem spytat, bola zla morfologia, al. pohyplivost? Mm teraz robili znova spg a čakame na vysledky 😕

speranza1
18. nov 2010

@katy33 vajka boli na obidvoch stranach 😉 ... a mm ma zlu morfologiu, pohyblivost, vela mrtvych spermii.... (1x ked mu robili mal ovela horsi spmg, ako ked sme uz isli na IUI...vteyd mu andrologicka povedala, ze ani nechcela verit, ze je to jeho spmg... zo bol o dost vyraznejsie lepsi) ...tak sme sa z toho tesili...

katy33
18. nov 2010

@aby No čo moja, kolko vajok sa našlo, dufam, že kopeeeec 😎 Daj vediet, však sme nedočkave 😉

speranza1
18. nov 2010

@zuzancek22 svinaucha je ta mrcha..nikto ju ani nevola a sama bez pozvania staaale dorazi... 😲 😉 🙂

katy33
18. nov 2010

@speranza1 Aj bral nejake vitaminky, či zmenil stravovanie? Takže to znamena, že chlapci boli v dobrej forme, tak hor sa na vajko 😀

speranza1
18. nov 2010

@katy33 😀 hej asi hej.. mm berie viac ako rok proviron a aj vit. E + rozne spektrum vitaminov...a ja uzivam femibion, indonal C, hlivu ustricovu s rakytnikovym olejom ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre