IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
7. aug 2011

ahojte zdravím všetky,som späť zdovolenky tak uvidíme či sa nám zadarilo,alebo pojdeme na plánované IUI. 😉

tinasc
7. aug 2011

@majca55 no tak dúfam, že nebude potrebné iui 🙂 držím palce 🙂

hope2011
7. aug 2011

@zuzanka7834 ahojky zlaticko....tak super, ze pouzivas anglictinu a britskej sa neboj, aj ked je ina, ale to si rychlo zvyknes...ja tiez mam skor americky prizvuk, ale da sa s tym pracovat, ked potrebujem.....no kuchynu nafotim aj brusko.....🙂 a poslem....uvidime, co povies....mne sa straaaasne paci...prasne podla mojich predstav.....🙂 a ty sa ako mas? aky mas vikendik?

fomarik
7. aug 2011

@zuzana151 Ahoj Zuzanka. Ano, povodne som mala isť na sekciu. ževraj preto, lebo sme otehotneli cez CAR a nie prirodzene a ešte preto, že je dosť veľká. Teraz na poslednej poradni však doky povedal, že by som to zmákla aj prirodzene, ale ten cisarák nevylučil úplne. MNe je úplne jedno, ako budem rodiť, či cisárom alebo prirodzene. aj jedno, aj druhé má svoje za aj proti...takže to mám asi za jedno... i ked prirodzene je prirodzene, a predsa to má svoje čaro.... ten prvý pohľad, prvý výkrik, prvé zaplakanie. priloženie 😵 😵 😵 😵 😵 Ten gel som nekupovala, kedže až doteraz som bola v tom, že ide,m cisárskym, ale asi si ho ani nebudem kupovať. Ale poviem ti pravdu, začínam mať trolilinku strach, no nie z porodu, ale potom.... kým si vytvoríme svoj režim, ako to bude s kojením a tak. Priložím opať foto mojho brušiska 😉

fomarik
7. aug 2011

Pre porovnanie ako rastieme :
ružové gacarky - 36 tt
modré triko- 37tt
tielko - 38 tt

aninka666
7. aug 2011

babenky aké ste mali pocity pár dní po IUI.? cítili ste niečo alebo vôbec nič?

petuska123
7. aug 2011

ahojte baby.aku mate nedelu??my sme boli s mm opekat a vybehat havkaca.ten spokojne teraz spi.mrcha stale nedosla.opakuje sa to co minuly rok po dovolenke.tiez mi meskala cca 3 dni.tak cakaj na nu 😠

fomarik
7. aug 2011

@aninka666 Mna 2-3 dni trošku pobolievali vaječníky a podbruško, inak v pohodičke. Pri tej poslednej, uspešnej IUI som aj trolilinku krvácala.

fomarik
7. aug 2011

@petuska123 kiežby ti už vobec neprišla!!!!!!!!

aninka666
7. aug 2011

@fomarik a kedy si zistila, že si tehu?? aj si to nejak cítila alebo len vdaka testu?

petuska123
7. aug 2011

@fomarik neviem co sa deje zas. mam aj cystu ktora sa mi spravila z hormonou. 😠 😠 😠 😠 aj ta to mozno zapricinuje

fomarik
7. aug 2011

@aninka666 ja som veru necítila vobec niič. Urobila som si test den pred odberom krvi. Ja som nemala ani žiadne tehu príznaky, nič. Proste pohodička 😎

fomarik
7. aug 2011

@petuska123 no cysta, može brzdiť mrchu, to je pravda. A nepojdeš na vyvolávačku?

aninka666
7. aug 2011

@fomarik ja som tretí deň po IUI a brucho ma zatial stale trochu bolí, mam taky pocit na vracanie ale nevraciam a som ako keby omámená, ale to bude asi z liekov. beriem utrogestan, ale vkladám si ho, tak by mi nemalo byť z toho zle. tak neviem. budem si ešte musieť počkať tych 11 dní a potom sa uvidí

fomarik
7. aug 2011

@aninka666 ja som pocit na vracanie nemala. Aj ja som brala utrogestan. Pri prvýcg dvoch IUI som si ho tiež vkladala, ale pri 3IUI som ho začala papať.... až po zistení tehu som ho vkladala. Ja som po nom bola len veľmi ospalá, zalomila by som aj postojačky 😉

alibabaa
7. aug 2011

@viki86 ja som bola na iui v GF a tam to stoji 50eur + lieky tie vyjdu tak cca 20 eur

majca55
7. aug 2011

@tinasc dúfam,že to tak bude.ale som už aj pripravená na IUI. 🙂 teraz len čakať 14 dní ufuf... 😉

alibabaa
7. aug 2011

@adikasala tak si to tam poriadne uzite. ja budem vediet okolo 23 ci pribudnem alebo nie.. 😉

zuzana151
7. aug 2011

@fomarik ahoj luci, ja ze uz ste v porodnici ked sa neozyvas 😎 inac ja som tiez otehotnela nie prirodzene ale IUI , takze myslis zeby sa u mna tiez nevylucil cisarsky?? to ti v ktorom tyzdni hovorili ?? lebo so mnou porod este doteraz nikto neriesil v poradni 😀 asi je este skoro
no brusko uz mate poriadne velke a kraaasne uz to pride kazdu chvilu 😲

walta
8. aug 2011

dievcata, aka som ja choraaaa- hrdlo ma neskutocne boli, uz aj kaslem, same hlieny- co mam robit??? Poradte mi, lebo sa aj bojim o babatko, aby sa mi nieco nestalo, pre boha....

ursula5
8. aug 2011

@walta čo poradiť na kašeľ ťažko povedať, hlavne lež a nejaké lieky z lekárne čo rýchlo zaberajú ja mám dobre skúsenosti s Pleumolisinom alebo ditustatom. Ale neviem či sa môžu v tehotenstve. Dúfam, že sa nič nestane, držím palce ☹

ursula5
8. aug 2011

@aninka666 ja som po IUI necítila vôbec nič a aj to nevyšlo 🙂

katy33
8. aug 2011

Dobre ranko, bambulky moje, dnes sme teda mali budika - o 7.00 nam začali kosit pod oknami a ešte to neprestalo, už mi z toho vrndži v hlave 🙄 😠
My sa dnes chystame do MT na velke sono a snad sa nam naš drobček ukaže v plnej svojej krase a dozvieme sa, či ma moja intuicia nesklamala a naozaj sa v brušku skryva ockov klon 😀 😀 😉
@zuzana151 Inak , mojenko, pozeram, že si v tt skoro ako ja, kedy mate termin pôrodu - my 28.12....že by nam prišli naše lasky na svet v rovnakom čase? 😉 Už ste boli na velkom sone, al. vas ešte len čaka?
@walta Zlatinko, choroba na začiatku tehu, je uplne normalna vec, pretože sa ti akoby oslabi troška imunita, myslim, že je nebezpečna až vysoka teplota, ATB by som určite neuživala, ved, ak pôjdeš k dr. on ti da určite nejake lieky na prirodnej baze, aj ja som sa tak na začiatku kurirovala-čajikmi a homeopatikami 😉 Nebojkaj sa, fazulke sa nič nestane, ta je už prikvačena ako klieštik 😀 😉
@fomarik A čo to tu ja vidim 😀 ...aky ma Livinka prekrasny domčurik, no teda, prekrasne Lucinka 😀 Ozaj to už vyzera byt na spadnutie každy den, tak dufam, že už čoskoro 😉 ...kiež by sme imy boli už tak daleko, ale ved to ubieha ako voda 🙂 😉

walta
8. aug 2011

@katy33 @ursula5 dobre ranko.... no, uz som volala aj do centra k docentovi a ten mi povedal, ze v ziadnom pripade ATB pokym nemam teplotu, odporucil mi anopirin a cumlave cukriky... uz som aj kloktala slanym roztokom, pijem kyslu vodu z kvasenej kapusty, maaarnost, co vsetko ja robim.... len aby mi to pomohlo

ketere
8. aug 2011

@kaaaty Ako moja?

kaaaty
8. aug 2011

@ketere ahoj v piatok som ju videla ma 3cm, srdiečko krasne bije... je vidno ručičky a nožičky....a sa tak spokojne mrvila 🙂

kaaaty
8. aug 2011

@ketere teraz idem v stredu ale už nie do centra.... A čo ty kedy ideš na ďalšiu kontrolu?

ketere
8. aug 2011

@kaaaty krááásne🙂 akí ste veľkí 😀 😀 😀 my sme o polovicu menší... sranda čo urobia 2 týždne... 🙂 Nakoniec si sa nerozhodla zostať u lekára z centra?? Už sa vraciaš ku svojmu gynekológovi? To sa nevracia k nemu až po treťom mesiaci?? Teraz ste 10tt? Už máš aj materskú knižku? uff, koľko otázok... 😉 Ja idem zajtra na komplet krvné vyšetrenia, a o týždeň v utorok znova na ultrazvuk🙂 už sa neviem dočkať 🙂

alibabaa
8. aug 2011

tak kocky.. mam 4 folikuly, tak ma to sokovalo, ze som sa ani nespytala ake velke... tak teraz do 14,00 uz len cakat kedy bude iui 🙂

walta
8. aug 2011

@alibabaa drziiiiim silno palce, moja... bude iui, nic neboj 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre