IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
14. aug 2011

dievcence, no, v sobotu do rana som zacala spinit.. az som sa zlakla, ale len take hnede nieco, mala som slipovu vlozku, tak bol na nej hnedy pasik.... aj ked som isla cikat, papier bol hnedy... volala som svojej gynde, kazala, aby som isla do lekarne a vypytala si ascorutin a kanavit- ze recept donesiem dodatocne, aj tak bolo... zacala som to hned v sobotu rano brat, a preslo to, uz nespinim. Ale ze to spinenie moze byt, len ze keby to prepuklo do krvacania, musim ist do nemocnice sa ohlasit. Chvalabohu nic take. Nemate niektora z vas s tymto spinenim skusenosti? Ja som na zaciatku tehu, v cca 5 tyzdni- zajtra budem mudrejsia, ideme na sono do BA a tam mi dr. povie presne, v kt. tyzdni som. Fakt vam poviem, ze som sa zlakla, a dost dobre.... ahojte

katy33
14. aug 2011

@walta Mojenko, ja len tak narýchlo...nebojkaj sa , ja som mala toto iste špinenie, presne, ako ho opisuješ ty, take hnede a len sem-tam na slip.vložke, mne tiež dr. predpisala tie kvapky, čo tebe, no ani som ich nebrala, to špinenie som mala 3-4 razy a vidiš, všecičko je zatial v uplnom poriadku 😉 To prve špinenie som mala presne v tom istom čase, ako ty teraz cca v 5tt - je to z uhniezdovaniaa to dalšie bolo zasa z krčka maternice - praskla mi tam nejaka cievka😉 ....žiaden strach, fazulka je vporiadku, no viem si predstavit, ako si sa vylakala ...

zuzanka7834
14. aug 2011

@dzuli08 dnes som bola pozriet nase L+L v nemocnici, obe vypadaju uzasne, mala je krasna vlasana 🙂 O porode porozprava radsej ona, v stredu by ich mali pustit, od zajtra dostane Livinku k sebe na izbu 🙂 .

@walta na suchy nostek si daj vazelinu alebo framykoin, je to sice antibiotikum, ale iba lokalne, takze to neublizi babike. Walti aku davku fsh si si pichala? Ja mam teraz 150 jednotiek a v stredu kontrolu, som zvedava, ci mi ju nechaju alebo zmenia. Kedy ides na sono? 🙂

@pici @katy33 @dzuli08 @hope2011 malu som neodfotila, ved Lucinka sem da fotecky, ale ja som uz v den "D" videla fotky na fb, Mirko ich tam dal na Luckine konto, tak kuknite drobceka 🙂

@apolenka6 vitaj kocka 🙂

zuzanka7834
14. aug 2011

@katy33 kuriatko a uz mate vybrany kocarik? 🙂

katy33
14. aug 2011

@zuzanka7834 Viela som foto, aj mi Lucka poslala mms, veru malinka je prenadherna a vlasana, ako píšeš 😀 ...zlatinko, nech kontrola dopadne najlepšie ako vie, ale ved to dopadne 😉 ...hned daj vediet, kolko vajok sa nam tam pekne pučí 🙂 😉 A ako znášaš pichanie? Bodáš sa ty, al. mm 😀 🙂
Mojenko, už sme boli pozriet vela kočikov, vyber si robim na nete - podla recenzi a tak, ale vždy im niečo chybalo, čo som ja ,,silno potrebovala,, 😕 😎 ....potrebujeme s odlahčenou konštrukciou, lebo sme na 3.posch. a bez vytahu, tak sa tam ta cena automaticky navyšuje a najmä, aby bol lahko skladatelny, ked budem chodit sama autom a s malinkou, nech s tým nie je oštara 😝 ....ideme teraz pozriet zo Jané - taku fialkovo-sivú kombináciu - je to trojkombinacia a športová čast je obojstranna, tak to je pre mna plus, mali sme vybrany concord, ale tam ta šport. čast nie je obojstranna...dufam, že nám zajtra ten kočik padne do oka a už nebudem musiet dalej hladat.

ursula5
14. aug 2011

@walta som tu dlhšie nebola ako sa cítiš??? všetko v poriadku?? dúfam, že všetko beží ako má 😎
@zuzanka7834 gratulujem Lucke k bábätku nech sú všetci moc šťastní 🙂

walta
14. aug 2011

@katy33 jaaaaj, vies, ako si ma upokojila?snad bude vsetko v naj poriadku... moja gynda mi povedala, ze ked mi to spinenie prestane, uz to brat nemusim, tak uz dnes poobede som si to nedala... ale preslo mi to uz vcera... vd zajtra idem na sono do BA, uvidim, co mi povie moj dr. Zajtra podam spravicku...a katy- dakujem 🙂

walta
14. aug 2011

@zuzanka7834 ahojky.... pichala som najskor 225 jednotiek , potom mi to zdvihol na 300, lebo som slabo reagovala.... nos si natieram s tym vajickom z oriflameu, s tou vazelinkou... sono mam zajtra, drz palceky 🙂

walta
14. aug 2011

@ursula5 ahoj, ahoj... ano, uz mi je dobre, len mam bolavy nos z nadchy- aaaaau 😀

in131
14. aug 2011

AHojte. Prosím poradte mi. Bola som na inseminácii v piatok a zjavne som dostala infekciu. Všetko ma štipe a mam výtok ako tvaroh - proste ako kvasinka. Mám isť do Heliosu alebo ku svojej doktorke. Mám doma aj lieky Macmirol - mam chuť si to vložiť

pici
14. aug 2011

@walta vies co? asi to boli vetry .. plus bliziaca sa ovulka, lebo dala som si preventivne brusnice a urologicky a som fit...
@katy33 tak vidim zlatik ze u vas doma je fakt veselo haha...
@franina jasne ze to vide... nezufaj

pici
14. aug 2011

@in131 uzivas utrogestan? ak ano, nevkladaj ho do posvy ale zapijaj... a ten macmiror si podla mna radsej nedavaj...

pici
14. aug 2011

@katy33 a viem ktory myslis, ale to je rider jane... a sportovy je velmi maly, ja by som volila ked tak slalom reverse lebo ma najvacsiu sportovu cast

ursula5
15. aug 2011

@walta tak to už prejde 😀 už si bola na ďalšej kontrole??

walta
15. aug 2011

@ursula5 bre raaanko... po 9h odchadzame s manzelom, ideme do BA na sono.... tak sa uvidiiiii 😉

kaaaty
15. aug 2011

@fomarik Gratulujem......mamike aj Livinke prajem vela zdravíčka.....super 🙂 🙂 🙂

dzuli08
15. aug 2011

@in131 Ja som toto mala tiež, ale nie po inseminácii. V stredu som mala ovulku (po ktorej som otehotnela) a v piatok som si dala jednorázový krém Gynazol. On je super na toto ochorenie, ale tuším je len na predpis. Je to krém s takým aplikátorom, ktorý sa jednorázovo zavedie a pôsobí asi 4 dni. Vždy mi pomohol a dokonca aj vtedy, keď sa konečne zadarilo.

zubrienocka
15. aug 2011

@fomarik Ahoj, gratulujem ku Livinke 🙂 Tak uz to mas za sebou, sme Ti v pätach 😀 😀 😀

hope2011
15. aug 2011

@zuzanka7834 tak hlavne ze su v poriadku...a tesime sa s nimi....
a ty ako sa mas s pichanim????

ketere
15. aug 2011

@walta držíme palčeky, daj vedieť, ako si dopadla 🙂

ketere
15. aug 2011

@zubrienocka ako zlato? všetko v pohode? Ja hej, len keby ma už začal ten žalúdok poslúchať 😖
zajtra ideme kuknuť znova na našu fazulienku, už sa teším 🙂 dúfam, že nám pán doktor povie samé dobré správy 😀

troja5
15. aug 2011

@aninka666 ano bola to bolest pri zakroku ked sa mi dostavala do maternice,,, ako pichnutie ihlou...trvalo to 5 minút tá bolesť... U Teba fakt nič? to netuším od čoho to závisí... ako lekarka bola v pohode pri zakroku a tak, ale to potom ze ma vybavili na chodbe sa ma dosť dotklo... no zrejme riešili už Teba, tak som nemohla k lekárke.... ale v pohode už som to rozdýchala... inak zrejme preto som nič netušila aj o tom, že Utrogestan bude mať takú silu po 3 dňoch užívania, že som strašne unavená a šoférovanie je riadny problém som ako pripitá.. aj na škatuľke je upozornenie že ovplyvňuje vedenie motorových vozidiel... to mi mohli povedať predtým...

troja5
15. aug 2011

@zuzanka7834 ano robil to lekárka...stálo to inj. predtym 25 eur, iui 75 eur, tabl. po Utrogestan 10 eur....

petuska123
15. aug 2011

ja nemam @fomarika na fcb a chcem vidiet foto 😢 😢 😢 😢 😢

aninka666
15. aug 2011

@troja5 ja si utrogestan vkladám, tak z neho nie som taká unavená.

si31si
15. aug 2011

@troja5 ja som na tom podobne tiež ma 2iui bolelo prvé nie tak neviem čím to je a z utrogestanu som tiež unavená 😉

alibabaa
15. aug 2011

dnes je tu volako tichoooo

zambilka
15. aug 2011

ahojte baby ako sa máte? ja v piatok odchadzam na dovolenku 🙂 tak teraz makám jak fredka 😝 😀 fomaaaaarik gratulujem k bábike 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teším sa na fotku 😉
@alibabaa ahoj mojka ako sa máš ? 😉 kedy ideš na krv? 🙂

zambilka
15. aug 2011

@fomarik dufam že ešte pred dovolenkov stihnem kuknut malu ked dáš fotku 🙂 🙂

zambilka
15. aug 2011

@ketere
@zubrienocka tehulky naše ako sa máte? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre