IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
15. aug 2011

@zambilka Ahoj poklad, ja sa mam celkom fajn. Sem-tam mam problem so zaludkom, ale snazim sa obmedzit potraviny, po ktorych mi je zle. Napriklad som uplne vyradila chlieb, lebo mi nerobil dobre. Vo stvrtok idem na usg, tak sa tesim na krtka nasho. Ty sa mas ako? Kam ides na dofcu? Joj, ako Ti zavidim, ja by som tiez sla. Dufam,ze sa vam zadari pri relaxe.... Tfuj-tfuj-tfuj 😵

ketere
15. aug 2011

@zambilka Ahoj mojka... Tehulkovanie je celkom dobré, no len keby som nemusela toľko tú záchodovú misu objímať.... dnes mám rekord, dnes som nebola ani raz... niekedy mám stavy, že 3-4 x za deň ☹ ....ale každý vraví, že po 12tt to prejde, tak netrpezlivo čakám na ten den D 🙂 🙂 ....a strašne sa mi to vlečie, aspom teraz keď to do toho 12tt rátam dni... 😒 Na USG ideme zajtra, tak sa teším, čo povie doky... mám aj trošku strach či bude všetko v poriadku... zasa nebudem celú noc spať 😒 Si to na tej dovolenke pekne uži, posielame tehu vírusíky, nech sa vrátite už traja 😀 😀 😀 a keď by to náhodou nevyšlo, tak uvídiš čo to bude v septembri - aké IUI !!! To bude radosť pozrieť na hcg po 14-dňoch🙂 budeš pekne oddýchnutá, a fazulienky sa budú uhniezďovať a uhniezďovať 😀 😀 Veľmi vám to prajem, aby to všetko vyšlo podľa vašich predstáv 😀 posielam cumlikošov 😲 😲

ursula5
15. aug 2011

@walta tak čo nejaké nové správičky??? všetko OK? 🙂

walta
15. aug 2011

@ketere ahoooj... taaaaak, v brusku je jeden zlatusik, druheho doky nenasiel 🙂 , ale bilo mu srdiecko o 106, ideme zase o 2 tyzdne na kontrolu. Takze sa tesiiime, pridam fotecku do albumu 😉 😉

walta
15. aug 2011

@ursula5 ahoj... ano, vsetko v poriadku... srdiecko bije o 106... krasny pohlad to bol 🙂 🙂 🙂

tinka9075
15. aug 2011

@walta vidiš všetko je v poriadku to som rada 🙂

walta
15. aug 2011

@tinka9075 no, to som aj ja rada 🙂

tinka9075
15. aug 2011

@walta tešim sa s tebou 😎 😎 😎

walta
15. aug 2011

@tinka9075 dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 😉 😉

tinka9075
15. aug 2011

@walta tak už len pekne papkaj a priberaj 🙂

walta
15. aug 2011

@tinka9075 hehe, to priberanie- tak opatrne.... aby som nebola jak skrina 😉 😉 😉 😀

tinka9075
15. aug 2011

@walta neboj babo si zoberie len čo bude potrebovat 🙂

walta
15. aug 2011

@tinka9075 o dva tyzdne ideme na kontrolu, snad podrastie beťarko nas malicky 🙂 🙂 🙂

tinka9075
15. aug 2011

@walta no určite podrastie a bude pekne rast ja idem v stredu do martina tak uvidim čo nam docent povie 🙂

walta
15. aug 2011

@tinka9075 chodis do heliosu alebo do iscare? a co ta caka? 🙂

tinka9075
15. aug 2011

@walta do iskare chodila som aj do heliosu ale nikdy viac nebola som tam spokojna a asi pôjdem na iui 🙂

walta
16. aug 2011

@tinka9075 ja som tiez v ISCARE, ale v BA a som spokojna.... bodaj by vam ta IUI vysla, drzim palce 😉

walta
16. aug 2011

dievcence moje.... som straaasne hladnaaaa, hlavne teraz rano, zozrala by som aj mamuta 😀 😀 😀 😀 😀 Pomoooooooc

ketere
16. aug 2011

@zubrienocka @zambilka @fomarik @kaaaty ...a ostatné... tak dnes sme boli pozrieť našu bublinku.... máme 2,8 cm, veľkosť zodpovedá tabuľkám, podľa poslednej MS... srdiečko krásne bije.... maminka a tatinko sú veľmi šťastní 😀 😀 😀 kontrola o 2-3 týždne... ozaj a hematom zmizol a už máme aj knižočku 😀

@walta veľmi sa teším, super, tak len pekne oddychuj a papkaj... nech krpec pekne rastie 🙂 🙂 v ktorom si tt?

kaaaty
16. aug 2011

@ketere Super 🙂 🙂 , už bude bublinka len väčšia a väčšia....
ako sa cítiš?
Ja som doteraz bola celkom v pohode ale rána začínajú byť dosť zlé...
....dnes som sa cestou do práce aj vrátila že asi nezvládnem cestu....ale nakoniec som to rozdýchala 🙂

walta
16. aug 2011

@ketere aj z teba sa tesim, ako pekne rastiete, supeeer... ja som v 7 tt, o dva tyzdne ideme na sono. Vcera som videla nasu bublinku, srdiecko bilo pekne. Oddychujem, ale uz sa tesim do roboty, lebo doma sa uz nudiiiim 😀

zubrienocka
16. aug 2011

@ketere Super moja, gratulujem. Ja podam infosky vo stvrtok. Juj, tak sa tesim .... 😵 😵 😵

ketere
16. aug 2011

@kaaaty ... Tebe tie rána ešte len začínajú?? mne už pomaly končia... no nechcem to zakríknuť, ale už 2 dni mi bolo ráno dobre.... hmmm.... až sa mi to nezdá... 🙂 ..len si dávaj pozor na seba... 😉 kedy idete na usg? už sa mi nejako pletú tie dátumy 😖

ketere
16. aug 2011

@zubrienocka neboj, štvrtok je tu coby dup 😀 😀 ...už sa neviem dočkať 😀

alibabaa
16. aug 2011

@zambilka jeej a kam sa chystate na dovolenku? mne to tento rok akosi stale nie a nie vyjst... ale nevadi. tentokrat mi to nejako zili netrha.. boli sice uz dni ked som mala vrtulu v zadku ze chcem niekam ist a hned... ale preslo ma to 😎
a ako sa mam? nooo ja ti neviem, povedala som si, ze sa nebudem sledovat ale to sa asi ani neda... som taka nejaka sfuknuta a v noci chodim casto na wc. ale pripisujem to utrosu. co je sstraasne super, tento mesiac ma nebolia z utrosu prsia... a to neviem ci je dobre ale som rada ze nebolia. lebo po 2 iui ma boleli snad mesiac v kuse.. a to nebola sranda... 😖 a na krv idem az 23.8. takze buduci tyzden o takomto case budem trpnut ako dopadnu vysledky.. 😀

zuzanka7834
16. aug 2011

@katy33 ahoj moje, no ako ste vcera dopadli? Doniesli ste si domov karicku? 😉 @hope2011 picha mi moj drahy, sama by som to asi nezvladla... Od soboty po dve injekcie, jedna co stipe a druhu ani necitim, ale aj tak je to divny pocit, ked cakam ten vpich... Uz aby bolo po tom, dufam, ze nebudem musiet pichat dlhsie ako pisu v "manuali" 😉

@in131 😕 s tou infekciou ti neviem pomoct... volala si do Helika? Co ti povedali? drzim palce, nech to rychlo prejde...

@walta @ketere tesim sa, ze mate dobre spravy zo sona 🙂 🙂

@alibabaa mna vzdy po iui straaasne boleli prsia, este aj ked som chodila, a po schodoch to uz ani nehovorim a pritom ich nemam velke. Ale pri uspesnej iui som tie prve dva tyzdne necitila nic, takze - asi si na dobrej ceste 😉

walta
16. aug 2011

@zuzanka7834 zuzik, aj ja sa tesim, ze je vsetko OK... ved kukni moj album- tam je fazulka 😉 😉 😉

alibabaa
16. aug 2011

@zuzanka7834 to by bolo supeeer .. ved zazraky sa musia diat, nie? joj.. len mne sa nejako zatial vyhybali 😠

alibabaa
16. aug 2011

@walta a ako si to pozriem???? ja by som tiez rada kuk...

walta
16. aug 2011

@alibabaa pozri moj fotoblog.... prihlas sa na ceskeho MK tak isto, ako na slovenskeho a kukni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre