IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
29. aug 2011

@zuzanka7834 ahoooj!!hej mas pravdu,,,odchadzali sme s pocitom,ze to vsetko dopadne dobre...ziadne stresovanie,ani nic...dokonca nas zobrali uz o 6.45 a to som bola dost prekvapena ako rychlo sa da vybavit sono...
no aj tak si sono musime zopakovat u svojho DR,lebo teraz na 11DC boli foliky este dost male kedze mavam cyklus 33-34 dni...takze za 2 dni k svojmu Dr a za 5 dni pravdepodobne podla toho ako podrastu 🙂 na IUI...boze ,taka rychlost... 🙂

tinasc
29. aug 2011

@zuzanka7834 no dúfam, že v októbri by sa mohlo začať, veď mi už konečne aj prvá mrcha od kyretu prišla, tak som aj rada 😀, keď mi príde druhá niekedy koncom septembra... no mohlo by to ísť...
veľmi ti držím palce, aby sa drobček uchytil a nepustil 9 mesiacov 🙂 tak pekne oddychuj 🙂

pici
29. aug 2011

@zuzanka7834 ano stava sa mi to obcas... zuzik a kedy balite?

pici
29. aug 2011

@zuzanka7834 zuzika budem na teba intenzivne mysliet :D

zambilka
29. aug 2011

ahojte tak a zas doma 😉 dovolenka bola super len bolo straaašne teplo ani spat sa nedalo 😝 už papám clostil takže šup na 3 iui 🙂 🙂

zambilka
29. aug 2011

@alibabaa moja dokelu 😒 myslela som na teba 😠 aleee ivfko to istí 😉
@zuzanka7834 tfuj tfuj nech sa bábo pekne uhniezdi 😉 🙂

adikasala
29. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi tak teraz len mysliet pozitivne,,,,ved si uz tehula 🙂 🙂 a o dva tyzdne to budes mat len potvrdene.myslim na teba 😉 😉 ja zatial nic mrska nedorazila od piatku ma zacali trosku boliet prsia ale nic moc.neviem sa odhodlat urobyt si test.vnutorny pocit mi hovori ze sa mi mrska len zabudla niekde na malte 😠

katka143
29. aug 2011

ahojte.som tu nová,my sa snažíme už dosť dlho.teraz tretí mesiac beriem clostil a skúšame.ak nevíde chceme ísť na iui do gyn-fiv.viete my niekto povedať či na to potrebujeme bezchybný spermiogram,manžel má menej spermií,ja som úplne v poriadku. a ako to tam prebieha?vdaka 😵

cmelica
29. aug 2011

ahojte!moze byt manzel pri IUI?myslim priamo pri zakroku...ideme do Heliku V Martine...DAKUJEM

in131
29. aug 2011

@cmelica ano može byt pri iUI

sijust
29. aug 2011

@zuzanka7834 babulka,som rada,ze to uz mate za sebou,tesim sa moc 🙂 len teraz pekne hladkaj brusko,aby sa babatko malo dobrucko 😉 ...ako sa citis?nebolka ta nic?nie si moc unavena?...co sa tyka injekcii,vobec som nevedela,ze su drahsie alebo lacnejsie...dr.mi povedala ze su klasicke a pera...tak som sa jej spytala,ze ktrore mi odporuca,ona ze s perami je lahsia manipulacia,ale ze sa casto zasekavaju a kazia...ze ona by brala tie klasicke...ale poviem ti,ze z nich mam bobky...ked ta tak citam radsej by som zobrala tie pera

hope2011
29. aug 2011

@dzuli08 ahojky, akurat som si precitala, ze si bola v nemocnici...bozinka, vsak ja som taka ista..stale aktivna,do prace...este aj po praci pracujem a to este dokoncujeme domcek....asi mas naozaj pravdu, ze sa treba setrit....dufam, ze si v poriadku a malicke tiez,.....takze odteraz len lezkat a nic poriadne nerobit....len aby dobre bolo 🙂 teraz sa uz dobre citis???

katy33
29. aug 2011

@dzuli08 No, mojenko, chudatko moje, ešte, že ste už vporiadku..musela si sa velmi vylakat. Ešte chviločku vyčkajte a potom už bude anjelik vonku 😉 Sa to pomalinky bliži, božinku, ved to uteka..Veru,my sa šetrime cele dni, som na pn a celkom mi to vyhovuje, kolkox mam dost, ked zrana niečo nakuchtim, čo-to popracem a musim si ist lahnut....a teraz ma trapi kb bedrovy, tak poväčšine ležim...a ty teraz tiež už dufam oddychuješ s nôžkami vyloženými 😉 Teraz vas čaka ešte nejake sono? či už len prietoky ?

hope2011
29. aug 2011

@aby ahojky, precitala som si tvoje riadky, cim si vsetkym musela prejst...a som v soku...strasne mi je luto, co si si musela prezit....ach, jaaaj....hlavne ze uz mas za tym a dufam, naozaj moc, ze sa citis uz len dobre....nechapem vsak ako k tomuto vsetkemu mohlo dojst....citala som ze uz do Heliosu nikdy nepojdes...hmmm...uplne chapem...posielame len a len dobru energiu 🙂

katy33
29. aug 2011

@zuzanka7834 No, zlatíčko, tak anjelik je už u maminky v brušku, pekne hladkaj, oddychuj a prihovaraj sa laske 😉 Tak ste sa rozhodli vložit jedno embrijko, kt. sa na 10000000% zakusne tak, ako sa patrí 😉 Kto robil vklad - dr. Krajkovič ? Juj, slniečko, tak velmi budeme držat palčeky - Petko odkazuje, že si je istý, že , ked sa vratite z Londyna, prniesiete Vikinke, kamarata, al. kamratku 🙂 😉 ...tá sa už teraz velmi teši 🙂 Už nech su tie dva tyždne preč - dufam, že nám príde mms s krasnou foto 😉

cmelica
29. aug 2011

@zuzanka7834 drzim palceky aby vsetko bolo v najlepsom poriadku a brusko uz len rastlo a rastlo..... 🙂

ursula5
29. aug 2011

@zuzanka7834 tak držím palčeky nech sa drobček dobre zavŕta a udomácni 😉

hope2011
29. aug 2011

@katy33 ahojky mojinka, citam, ze aj ty trpis na klb...no mi ani nevrav...ja mam zase take priserne bolesti nad kostrcou, ze nemozem niekedy ani chodit....asi mi tam tlaci na nejaky nerv a naozaj niekedy su to priserne bolesti...len ja chodim aj do prace...a este aj dlho budem, tak neviem ako to budem zvladat nadalej.....kedy mas ist na tu cukrovku? som zvedava aj ja, lebo pri najblizsej poradni to mam uz aj ja....tak neviem...zevraj je to naozaj dost nechutne.....ale vydrzime...🙂 pozdravujeme malicku 🙂🙂🙂

ketere
29. aug 2011

@zambilka super zlato 🙂 tešíme sa, pekne nám píš, ako rastú foliky 🙂 dúfam, že budú pekné, a že už v septembri sem pribudne ďalšia tehuľka 😀 veľmi ti to želám 🙂 🙂

katy33
30. aug 2011

@hope2011 jooojha, takže aj ty máš bolesti 😔 ..ja som bola dnes na kontrole u nedokrin. a už mi dnes dala tabletky, že už neboli krvne testy take dobre ako naposledy, no dala mi minimalnu davku , aka je možná, vraj to zasa nie je také hrozné...mna už ten klb boli aj ked som trošinka dlhšie na nohach , takže väčšinu veci robim po sediačky, ale chcem si kupit fit loptu, vraj cvičenie na nej pomaha tehulkam 🙂 😉 Mojenko, ja idem 13.9. na poradnu a dr. mi povedala, že ma hned pošle na ten cukor, tak pravdepodobne hned pôjdem potom aj tam, neviem, či sa tam treba objednat, al. ako to tam chodi, len sa bojim toho, že kked budem hladna, tak tam odkvacnem od hladu, ja mam kolkokrat ranajky už o 6:30, tak teda neviem, ako to prežijeme 🙂 Mojenko a vy ste už boli na 3D? Vikinke som pozdrav odovzdala a taktiež posielame pozdravček anjelikovi 🙂 😲 😲

apolenka6
30. aug 2011

@zuzanka7834 Zuzka tak už máš dieťatko v brušku?! 😵 😵 😵 len pekne oddychuj aby sa tam dobre malo 😉 neboj 2 týždne ubehnú ako voda ....

zambilka
30. aug 2011

@ketere ahoj moja dik som zvedavá ako dopadnem tentokrát 😅 😉

hope2011
30. aug 2011

@katy33 ahojky, no vidis, tebe aspon doktorka pomoze pri tej bolesti...za to moja obvodna mi povedala, ze to naozaj musim len vytrpiet...ale to sa niekedy naozaj vobec neda...napriklad dnes som bola dlhsie na nohach a som ledva prisla domov od bolesti...a to ze sa nemozem ani zohnut a nieco zodvihnut, to uz ani nehovorim....tak neviem...skusim pockat do poradne co budem mat 16.9 a gynekolog mi vari nejako pomoze. vtedy mi budu robit aj ten cukor...mne kazali prist rano a doniest si uz kupeny sacok glukozy a potom to tam vypijem a budem cakat....tak mi to povedali...inak si to tiez neviem predstavit, lebo ja vobec sladke nemusim a tak zevraj je to priserne sladke a na lacno...ale vydrzime, vsak co pre tych drobcekov nespravime...ten nas krasne dnes kopkal, tak som sa neskutocne vytesovala....ked ho citim, to je to najkrajsie...a vasa mala ako casto kopka???? pekne ju pohladkaj...ze ju pozdravuje kamarat 🙂🙂🙂

ketere
31. aug 2011

@zambilka zlato na 100% verím, že to bude všetko ukážkové, počnuc folikmi, // a samozrejme aj celým tehotenstvom 😀

sijust
31. aug 2011

@hope2011 zlaticko moje,tak ma mrzi,ze ta bolka chrbatik... ☹ dufam,ze to skoro prejde,aby si si mohla tehulkovstvo pekne uzivat...a ty uz vies,ze to bude chlapcek,ci ako??preco nic neviem,hmm?? 🙂 hlavne aby ste boli obaja zdravucki...posielam objatie...a tesim na stretko,ved vies 😉

hope2011
31. aug 2011

@sijust ahojky zlatko moje zlate 🙂 ano bude to chlapcurilk...nasa laska milovana....meno este nemame rozhodnute, tak nejdem ani pisat, lebo este to nie je iste🙂 a vy sa ako drzite, co nove u vas????

zabka60
31. aug 2011

ahojte kocky,pripajam sa k vam,no este neviem,ci uspesne iui,bo snazime sa rok a pol a nic,nikto nam nevedel povedat co nam je,menila som 2dokinov a nakoniec som sa rozhodla pre car v martine...behom 5min som poznala moju diagnozu..pco vajecniky bez ovulacie ☹ ...a tak sme to zacali riesit,testy,krvicky a vsetky veci tomu potrebne,genetika,ci je vsetko ok, a konecne sme sa dopracovali ku clostylu,pregnylu,utrogestanu a dnes sme boli foliky skontrolovat a mame jeden 17mm a tak ho nechame do zajtra dorast,zajtra vecer pregnyl a sobotu ideme na toooo....dufame velmi,ze sa nam podari hned ako je nazov v temicke 😉 😉

tinara23
31. aug 2011

@zabka60 zabka neboj podarí, tak ako som hovorila, prvé IUI a si tehulka 🙂 mne sa to podarilo po druhom, včera som našla // 🙂

ketere
31. aug 2011

@zabka60 tak držím päste, nech to vyjde... 🙂 nám to vyšlo s touto istou diagnózou na druhý pokus 😀

ketere
31. aug 2011

@tinara23 gratulujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre