IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
1. sep 2011

@hope2011 zlatko urcite mozes. pytala som sa na to u gynekologa a vsetky kamosky/ take co boli tehotne teraz prednedavnom/ to tak mali poradene od sestriciek... takze to neni nejaky bluf :D

pici
1. sep 2011

@zabka60 jeden uplne staci :D

dzuli08
1. sep 2011

@katy33 @hope2011 Babenky nebojte sa toho glukózového testu. Ja som si tiež myslela, že mi bude zle a že tie 2 hoďky čakať nedokážem, ale je to celkom v pohode. Hlavne zadržať dych a vypiť to na ex. No a tá sladká voda vás aj trocha zasýti, takže v tej čakárni sa to potom dá vydržať.
Je to sranda ako máme v každom mesiaci iné obavy, však? Ja už začínam sa obávať pôrodu, že či vôbec budem cítiť čo sú pôrodné bolesti a aby som stihla prísť do nemocky :D :D A hlavne, aby ma naša bambuľka netrápila dlho, ale aby si to užila a vyletela zdravá ako z tobogánu.
Ale jedna kámoška mi napísala jednu super vetu o pôrode a tá ma drží stále nad vodou, tak aj vás ňou poteším snáď:

Pôrod je jediná bolesť v živote, ktorá fakt stojí za to.

hope2011
1. sep 2011

@pici ok, super infoska, naozaj dakujem...velmi dobra rada....a co dnes porabas??? my dnes malujeme izby na domceku, tak sa tesim...aj malickemu detsku izbietku, na tu sa tesim asi najviac 🙂

hope2011
1. sep 2011

@dzuli08 no to je nadherna veta.....naozaj prenadherna.. budem si ju pamatat....no vies, ano glukoza, to ma ani tak netrapi, vsak su podstatne horsie veci....to je uplne v pohode....ja tiez rozmyslam nad porodom....tie vsetky story ktore o tom koluju a moje kamaratky mi ich reprodukuju mi tiez robia riadne obavy...ale miliony zien rodia kazdy den....my to zvladneme....aj ked ty si k tomu najblizsie, ale zvladnes....uricte ako kazda z nas....a ked uvidime tie nase vytuzene lasky, tak nas vsetko prejde....to je obrovska motivacia....🙂

adikasala
1. sep 2011

@hope2011 no to ma tesi najviac ze to vyslo prirodzene..ja som to tusila ze sa nam to coskoro podari.....najvacsiu zasluhu ma na tom asi kniha tajomstvo a moj zlaty doktor homeopat u ktoreho som sa liecila 1,5roka!!!

hope2011
1. sep 2011

@adikasala no vidis.....to je obrovska zasluha aj tvojej psychiky...proste si verila a nejako tusila ze sa to podari....a takto krasne prirodzene, to je zazrak nadherny...to malicke uz citilo, ze ho moc volate, tak prislo...a spravi vas tymi najstastnejsimi rodicmi na svete....🙂a homeopatia? aj to je sposob....my sme dali na liecitelku a jej liecku a myslim, ze nam aj to pomohlo....🙂 pridas aj fotocky testikov, dufam 🙂

dzuli08
1. sep 2011

@hope2011 No ja som po tej glukózovej vode nemohla 2 hodiny nič piť, lebo sa to vraj nesmie. Nejesť, nepiť. Ale do tej vody, kde si vsypeš ten prášok si môžeš nastriekať citrónovú šťavu a potom je to celkom chutné 😎

adikasala
1. sep 2011

@pici ahoj zuzik uvidis ze aj ty sa dockas v oktobri ved som ti poslala vela pozitivnej energie........eeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a par aj teraz....snazim sa byt pozitivna uvidime co ukaze krvicka,,,musim volat este dokymu ale kolajnicky boli ozaj dost silne.....tak si myslim ze to bude dobre....

pici
1. sep 2011

@adikasala jasne ked su palicky jak oci silne :D tak neni o com. velmi sa tesim... a jasne ze v oktobri sa pridavam...

katy33
1. sep 2011

@adikasala Aspon budeš mat teraz okna umyte na 9 mesiacov - a aj na viac, nebude času 😀 😀 😀 ...ja som tiež nemala zo začiatku žiadne priznaky, len to bruško bolelo - niekedy silnejšie, niekedy slabšie a až neskôr sa pridružili prska 😉 ...ja som ani raz nevracala, ťažko mi bolo sem-tam, ale až v nejakom 3.mesiaci myslim 😉 A ideš zajtra na krvičku?

katy33
1. sep 2011

@hope2011 Uvidiš, teraz bude kopkavat viac a viac 😉 Ja si tiež vždy lahnem, ked malinka kopka a vychutnavam si to 🙂 😎 Veru nepočula som o tej citronovej štave, ale určite sa na to sestričky opytam a vyskušam to 😉 My máme termin 28.12. - ale môže to byt skôr aj neskôr 🙂 ...tak možno budeme mat drobčekov zaraz, to by bolo 😀 😀 😀 A ozaj , vieš kedy Vikinka najviac vyvadza, ked si doprajem zmrzku 😀 ...aasi ju to tam studi, tak sa potom hnevá 😀 😝

adikasala
1. sep 2011

@katy33 prave som volala s doktorkou.tu sa na krv nechodi staci test pozitivny a pri prvej prehliadke sa potom urobia potrebne testy.... 😉 som sa uz objednala na 12.9 to je o tyzden pondelok.tak ak to bude vsetko ok tak by som mala zacat 7 tyzden a vidiet uz nasu milovanu bublinku aj zo srdieckom. 🙂 🙂 🙂 musim byt trpezliva nic mi nezostava... 🙂 🙂 🙂

katy33
1. sep 2011

@pici Jaj, mojenko, Praha je úžasna, budete mat super vyletik, dobre ste urobili, cez tie horučavy by ste tam zhebli 🙄 ....len si to pekne užite a Rakusko, super, nemusiš aspon čučat doma ako ja 🙄 , ale neva, ved ja si to potom vybeham 🙂 😉 My sme boli tento rok len v tej Prahe pozriet, chceli sme ešte stihnut Tatry, no som na pn, tak sa to už neda...Máme sa dobre, iba nas klb bedrovy neposlucha a včera som dostala od endokrinologičky tabletky na štit.žl., lebo už neboli až take dobre krvne testy ako pred dvoam mesiacmi, ale dala mi len najnižšiu možnu davku, aka existuje, taak to nie je nič hrozne. Brušinko pomalinky rastie, no nikto nám nechce verit, že o chvilu končime 6.mesiac 🙄 ..vaj vyzerame na 4. , ale my im to o chvilu ukažeme 😀 ...už začiname aj pomalinky naberat-rastie nam bruško a kufrik 😀 prska sa zatial zastavili 😕 😀 😀 Mjenko, ubehne to ako voda a oktober je tu raz-dva, tak nech si krasne oddychnuta a pripravena na bambulky. Budete vkladat dve, všakže?

katy33
1. sep 2011

@adikasala Parádička, do pondelka to ubehne, nebojkaj sa nič, budete vidiet bublinku aj so srdiečkom, to bude krasa, len si to pekne potom uživaj a hlavne, Adušik oddychuj 😉 ..sa budem tešit na 12.sep. na dobre spravičky 🙂 😲 😲

noa_33
1. sep 2011

ahojte kocky. pridavam sa do vasej diskusie.
My s partnerom sa snazime uz cez rok a pol. V maji 2010 mi laparoskopicky operovali myom. No v maternici ostali este dva, tie dr. operovat neodporucal. Pred 2 mes som neprestavala po menz. krvacat (menorrhagia), nasadil HAK na 3 mesiace bez prestavky. krvacat som vsak ani pocacas HAK uplne neprestala, dr. vravi , ze otehotniet treba co najskor. tak som sa rozhodla a zajtra volam do ISCARE, dohodnem termin a s babetkom si nechame pomoct.
Ma niekto podobnu skusenost? Je ISCARE dobrou volbou? A posledna vec. nie sme manzelia, nebude toto v CAR problem?
Vopred dik za vase odpovede.

katy33
1. sep 2011

@dzuli08 Ja ten test prežijem, ja mam skôr obavy, že tam zomriem od hladu 😕 😀 😀 a to sa nesmie potom jest? 😕 😨 ,,,oooo Bože, ja tam odkvacnem - a to som sa vytešovala, že si tam prinesiem nejaky ten rožtek 😀 😝 Veru, mojenko, sa ti to bliži, ale ako píše,,hope,, ja si to tiež tak hovorim, že miliardy žien už odrodili, tak odrodime i my a treba mysliet na ten náš prekrasny uzlik, čo nam daju do naručia, všetka bolest bude raz-dva preč.A ozaj, aj si premyšlala nad epiduralkou? 😕 Ja by som ju moc nechcela, no ale nekričim, že nie, ved ešte neviem, ako na tom budem 😕 ale chcela by som to vydržat bez nej.

tinka9075
1. sep 2011

@noa_33 Iscare je určite dobrou volbou ja som navštevovala Iscare v Ba a teraz chodim do Martina mame to na skok aj ked nie ste manželia tak to nevadi. 🙂

katy33
1. sep 2011

@noa_33 Ahoj moja, my do Iscare nechodime, moc nepomôžem ☹ ...nemyslim, že by mal byt nejaky problem, ak nie ste manželia, ved je tu vela takych babuliek, netreba k tomu sobašny list 😉 Držim vam palčeky, aby vam všetko dobre dopadlo a k babätku ste sa dobojovali čim skôr 🙂 😉 Su tu babulky, čo chodia do Iscare v MT, aspon myslim 😉

noa_33
1. sep 2011

katy mas s nimi zle skusenosti? vies byt konkretnejsia pls?

apolenka6
1. sep 2011

@adikasala OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO-to sú moje otvorené ústa 😀 😀 tak aspoň jednej sa podarila letná dovolenka 😉 Gratulujem ,potichúčky,len si dávaj na seba pozor ...hm to je určite pozitívne myslenie ,neboj Pán Boh Vám pomôže 😉 no toto zázraky sa stále dejú ,teším sa s vami !!

apolenka6
1. sep 2011

@pici
@katy33 Vy o Prahe a my tam zajtra odchádzame na víkend 🙂 🙂 🙂 ešte sme tam neboli tak som zvedavá a stretneme sa tam so známymi kt.sme spoznali na dovolenke a tam bývajú tak máme už aj sprievodcov 😵 Katka ideme aj s Peťkou a jej polovičkou spoločný výlet

hope2011
1. sep 2011

@dzuli08 no tak to je naozaj super, este ze vas tu kocky mam...a budem to vediet 🙂

hope2011
1. sep 2011

@katy33 no to je zlate, ked papas zmrzlinku, tak vtedy sa jej chce pokopkat? asi ju ma rada alebo dostane z nej tolko energie, ze hned zacne tancovat....ten nas je zase cely den dnes zatial ticho, len dva krat kopkol a oddyhuje....ale je to aj tym, ze ja som dnes rozlietana...a beham vela, tak chuda, nema pokoja...ale teraz si idem troska oddychnut, tak dufam, ze sa ozve....inak 28.12...to je naozaj take vianocne babatko....to ale moc od seba nie sme, lebo my sme len desat dni po vas...to naozaj mozeme mat drobcekov naraz,....vsak uvidime 🙂

hope2011
1. sep 2011

@noa_33 ahojky, my sme tiez boli v ISCARE MT, takze neviem, ci sa do tohto chystate, alebo v *BA......to ze nie ste manzelia to vobec nevadi....nemyslim, ze by s tym mal byt nejaky poroblem...uricte ste sa spravne rozhodli, ze si nechate s babatkom pomoct a iscare je, aspon to v MT vynikajucou volbou. je tam docent Tomas, ktory je anjel v ludskej podobe a pomoze tak moc ako sa da....ak mas nejake otazky, kludne sa pytaj 🙂

tinka9075
1. sep 2011

@hope2011 to maš pravdu docent Tomaš je anjel my sme už navštivili viacej centier ale až v Martine po rozhovore s docentom Tomašom citim že nam chce pomôct 🙂

zabka60
1. sep 2011

@katy33 😵 😵 dakujem krasne za skvelu podporu,moc si ma potesila,ako si to od srdca napisala a mas pravdu,zazraky sa deju vsade aj u nas 😉 moc sa tesim a verim,ze to dopadne co najlepsie 😉 vy ste ako otehu??

zabka60
1. sep 2011

@hope2011 no ja verim,ze aj nas bude konecne vitazny 😉 len neviem ci vydrzime 2tyzdne na testiiik 😠

zabka60
1. sep 2011

@pici 😅 veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉

pici
1. sep 2011

@hope2011 ja som dneska upratovala :D a teraz sa valam v posteli lebo v telke nic nejde a von sa mi nechce ist. mozno neskor... a manzel je u brata na dome :D rada poradim ked viem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre