IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
4. sep 2011

@zabka60 jooj velmi si to prajeme 😀 😀 😀 Kazda z nas bude mat urcite stastie bez ohladu ci to bolo na rychlo alebo nie 🙂 🙂 dnes si to pekne uzite s macickami 🙂

zabka60
4. sep 2011

@cmelica noo budeme spolu robit testik coo nam to tak nejak vychadza...kedy sa chystas na cikanie,????no tak sa tesiiim na tie minuskyyy 😀

cmelica
4. sep 2011

@zabka60 joj na cikanie sa hcystame az ten 13 den 😉 mm nechce aby sme sa zbytocne stresovali...a okrem toho skor by to mohol byt este pregnyl...urobime si testik tesne pred sonom,aby sme dr vedeli povedat co nam vislo...a ty???kedy ides na sono...vichadza ti to na 17 teho ak sa nemylim,,,my ideme 16teho samozrejme aj na krvicku 🙂

zabka60
4. sep 2011

@cmelica no my si mame najprv urobit test a ak bude pozitivny,tak zavolat a dohodnut sono a krv a ak bude opak,tak zavolat a prist na 10dc znova na foliky a dohodnut druhe iui.....no dufam moc ddufam,ze pojdeme na sono a krvicku 😉

cmelica
4. sep 2011

@zabka60 🙂 🙂 samozrejme ze pojdete na krvicku 😀 nad niecim inym ani len neuvazuj !!!

hope2011
4. sep 2011

@katy33 ahojky zlaticko, my mame zatial 4,5 kila...ale my az tak moc nepapame.....uplne normalne, ako predtym....ale som zvedava, ako to bude dalej...lebo doteraz som ani sladka nemusela, ale postupne uz mi chyba cokoladka, alebo nieco sladucke....ale citim veru uz aj tie kila navyse....nohavice niektore uz cez boky nedam....citim veru, ze panva sa mi riadne roztiahla....🙂

katy33
4. sep 2011

@hope2011 Presne, ako píšeš, ani ja som sladke doteraz nepapala, nechutilo mi, no ale už sem-tam dobem 😀 😝 ...a o tych bokov-panve ani nevrav, ja to tiež velmi citim, mám aj obavy, ked už bude chladnejšie, či sa vojdem vôbec aj do teh. rifličiek 😕 😉 no do mojich nohavic sa nevojdem už dlhšie 😀 mam teraz dve hodnky vychadzku, taak to ideme využit, dostala som chut na zeleninkovy šalatik, tak určite niekde dame mlsandu 😀 a to sa chcel mm prechadzat, no ja potrebujem neustale dopnat kaloriky 😝 😎

tinka9075
4. sep 2011

@hope2011 no ja určite pôjdem na pn joj keby sa všetko splnilo čo pišeš a mala by som už to vymodlene babo 🙂

tinka9075
4. sep 2011

@tinasc dakujem ved aj ja dufam že to raz pride aj ked neskôr ale pride a ked už niekde čaka tak už nech pride už ho očakavame 😅

adikasala
4. sep 2011

@katy33
@hope2011 @zuzanka 7834 @apolenka @tinasc babenky mame sa tak zvlastne neviem co ztoho bude zatial stale spinim aj ked mam postelovy rezim,ani postavit sa nemozem,a hned spinim.na tie vetry mi preslo trochu tymi tabletkami ale ked sa najem co len trosku hned sa citim ako ist na velku....ale to by som zvladla lebo zatial spatne mi neni len ma trapi to spineniea prska ich skoro necitim,tak neviem ako to dopadne,velmi sa bojim ☹ snazim sa mysliet pozitivne,ved ked na sone bolo vsetko ok s maternicou a krckom....

apolenka6
4. sep 2011

@adikasala Jáj keby som ťa tak vedela upokojiť 😒 ,ale môj názor špinenie nič neznamená,len pekne oddychuj a zajtra budeš múdrejšia určite chceš ísť ku lekárovi a ten ti povie čo je vo veci..len nezúfaj a mysli pozitívne ako píšeš OK? 😉 držím moc,moc palce ...a posielam ti energiu :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 🙂 🙂

katy33
4. sep 2011

@apolenka6 Ahoj, mojenko, doma z vyletu? No ako bolo? Dufam, že ste si to tam užili, ako sa patri a pobehali, čo sa len dalo 😉 Ked ste boli ako partia, musela to byt parada 🙂 😉

katy33
4. sep 2011

@adikasala Zlatinko, pokial to je len špinenie, ničoho sa neboj, zajtra by mali byt tie vysledočka z krvi, však? A ja verim, že HCG bude pekne, ved aj ,,dzuli,, ti pisala, že špinila 5 dni po sebe, podla mna, sa tam bambulka zahniezduje, len pekne dodržuj kludovy režim a nôžky hore 😉

adikasala
4. sep 2011

@katy33
@apolenka6 dakujem vam babulky,citala som tu nete dost nazory na to spinenie....kocky ktore sa stym stretli to dptiahli do ststneho konca....tak sa snazim aj ja mysliet positivne 😉 😉 no zajtra mam pve vysledky z piatku a potom asi v stredu budem mat zo zajtrajska.este rano skusim urobit testik co mi ukaze..... 😉

apolenka6
4. sep 2011

@katy33 Ahooooj !! No veru dobre bolo 😵 síce sme unavení,ale za to to stálo..pobehali sme všetko,pofotili ajajááj dnes sme len oddychovali ,no ja som musela ešte navariť ako správna gazdiná 😀 😝 a nikde sme sa ani nepohli ..a vy kde ste dnes boli? na vychádzke 😕 v takom teple sa i asi už horšie hýbe 😉
Zajtra ma čaká tovar v práci 😖 😖 😖 hned zabudnem ,že som aj niekde bola 😒 ale ked iné nič aspoň deň rýchlo ubehne ...

apolenka6
4. sep 2011

@adikasala aj ty si tá kočka čo to dotiahne do šťastného konca !!!!! 😉 😉 😉

tinasc
4. sep 2011

@katy33 tak si si išla zamlsať hej? no však treba vitamíny dopĺňať 🙂 my sme boli tiež na prechádzke a na kofole, hovoria, že to bol posledný pekný deň, už taký nebude tak sme to využili... 🙂

tinasc
4. sep 2011

@tinka9075 však to dúfam aj ja, neviem si predstaviť, čo si prežívala, toľko bolesti muselo byť, ja som len jeden MA mala a dosť to so mnou zamávalo ☹ ale život ide ďalej a určite sa všetky dočkáme, len mne čas uteká, vlastne každej 😉

tinasc
4. sep 2011

@adikasala moja dúfam, že bude všetko v poriadku, pekne oddychuj, nenamáhaj sa a lež, snáď to špinenie rýchlo prejde. Ideš aj niekedy teraz na kontrolu?

zuzanka7834
4. sep 2011

@adikasala @katy33 @apolenka6 @hope2011 babulky prave som sa vratila z nemocky, Lucka je tam od piatku s malinkou, lebo sa jej v noci tazko dychalo, ale vypada to tak, ze dnes konecne prisli na to, co to je, tak verim, ze bude v pohode. Je to stridor - vraj u babatiek casty, nevyvinuta chrupavka v dych. cestach, co sa vyvinie najneskor do pol roka a da sa dietatku pomoct polohovanim a pod. Vsetky Vas pozdravuje, specialne adiku♥ (uz som cvirikala 😉)

Bambulky vidim, ze si pisete o spineni, mozno budete vediet aj mna utesit, v noci som sa zobudila na to, ze ma bolia vajecniky a dnes predvecerom som zacala spinit, take svetloruzove na intimke, som presne siedmy den od vkladu drobceka, ten mal uz 5 dni ked mi ho vkladali... Zacinam byt zufala a strasne sa na seba hnevam, ze sme sli do tych Tatier... Prosim ak ste mali taketo spinenie a dopadlo to dobre (Katarinka, Hope) pripadne ak niekoho poznate, dajte mi prosim vediet... dakujem 😔

apolenka6
4. sep 2011

@zuzanka7834 hmmm.. 😒 😒 😒 tak Lucka chudatko musí sa takto ešte trápiť...len verím že budú skoro doma a malička vyzdravie a Lucka si užije konečne materstvo už by si to zaslúžila ....
Zuzka nebud zúfala ,nič zle sa nemôže diať 😉 😉 len žiaden stres to ti neprospieva...uzlíček sa uhniezduje v brušku !!

tinasc
4. sep 2011

@zuzanka7834 no tak až s ňou budeš tak ju pozdravuj a nech sa malinká rýchlo uzdraví 🙂
no a Teba by som rada upokojila, snáď to špinenie nič neznamená, tak držím palce 🙂

zuzanka7834
4. sep 2011

@tinasc @apolenka6 ak ich zajtra este nepustia domov, tak pojdem za nou aj zajtra, pozdravim ju urcite

tinka9075
4. sep 2011

@tinasc no prežila som toho dost ale minulost je už preč aj ked srdiečko boli ale to prejde a treba dufat a verit a ja verim že sa mi to podari a už bude dobre 🙂

zuzana151
4. sep 2011

@katy33 zlatko ja som pribrala doteraz tiez 6 kil, ale to sa neprejedam ako ty 😀 prave naopak, snazim sa trochu krotit, lebo by som uz mala asi 100 kil teraz....ja nechcem po porode vela zhadzovat, obleciem stale rifle - ale iba bedrove ktore som nosila aj pred tehu. 🙂

hope2011
5. sep 2011

@katy33 juuuj, to ako keby som o sebe citala...ja som tiez taka, len by som nieco zobkala, ale nie moc...vcera sme boli na Orave pozriet kamaratov a prve co ma napadlo ist na taky poriadny zmrzlinovy pohar....no a potom ako sa mam vopchat do veci? inak ja mam problem uz teraz,lebo vies ako to je, do prace kazdy den nieco ine na oblecenie a som zvedava ze co???? a to este mam dva mesiace tam chodit, tak uvidime co vymyslim...ja velmi rada nosim leginy a zohnala som si take vysoke s vyssou gumou, co mam az nad brusko, tak to je pre mna obrovska zachrana, ale ked sa schladi, tak neviem, tehu rifle este nemam lebo u nas je ,, uzasny,, vyber a aj som si z internetu objednala, ale vobec mi nesadli, tak uvidime....musim nejake zohnat....🙂

hope2011
5. sep 2011

@tinka9075 nebojkaj mojinka, splni sa ti to....a budete mat babatko ani sa nenazdate....vsak robite pre to maximum a ono to citi, preto pride 🙂 a hlavne treba vsetky myslienky na to smerovat...to velmi pomaha 🙂

hope2011
5. sep 2011

@adikasala zlaticko, nebojkaj...uricte je vsetko v poriadku...mna prsia vobec zo zaciatku neboleli, ani len trosicka, potom to prislo nejako po 7-8 tt, takze to mas este nejaky ten cas....dnes maju byt vysledky z krvicky, vsak???? tak budem netrpezlivo sledovat, ze co napises...a hlavne stale lezkaj a nebojkaj sa....to spinenie ma nejaku pricinu, ale uricte nie tu....vsak vies....len pozitivne mysli....🙂

hope2011
5. sep 2011

@zuzanka7834 dakujeme za info o malickej, krasne ich pozdravuj a ze im drzkame moc, mco palce...aby vsetko bolo len a len v poriadku....uz sa na nich tesime, ked sa vratia....🙂
no a k tomu spineniu, ja s tym nemam skusenost, mne ked dali utros, tak som nemala spinenie, neviem ako by to bolo bez neho....ale myslim, ze to je asi normalne...si 7 den od vkladu? a kedy maju byt presne vysledky? nebojkaj, vsetko dobr dopadne, hlavne si nrob ziadne vcitky, Tatry ti pomohli hlavne psychicky...takze netreba stresvat.....urcite sa drzkaj...a volaj dr...to bude podla mna asi najlepsie!

katy33
5. sep 2011

@zuzanka7834 Zlatinko, nič sa neboj, pokial je to len špinenie, to je podla mna len dobre znamenie 😉 Ja som špinila dva razy a bolo to take ružovkaste, potom aj hnedkaste a k tomu hrozne krče a bolesti bruška, stale som vtedy chodila na WC, či sa už mrcha rozbehla, ked si to tak vezmeš, teraz je fazulka 12 dni, akoby po oplodneni, tak ja tomu verim, že sa krasne zahniezduje a robi si tam miestečko 😉 🙂 Kedy máš ist na krvičku?
Chudatko, Lucinka, musi sa o malinku velmi bat, ale verim, že už budu čoskoro domka a budu si to uživat plymi duškami. Ked pôjdeš za nou, že ju velmi pozdravujeme a posielame božteky 🙂 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre