IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
6. sep 2011

@zabka60 tak sa nestresuj!!!nieje k to nicomu,len co si ublizujes...neboj dotiahneme do stastneho konca 😀 😀 joj ako ja by som rada isla uz do prace...nie som naucena takto lenosit.... 😉

zabka60
6. sep 2011

@tinasc a kde chodite do centra???,kolko platite za ivf????budem drzat palceky,aby sa konecne zadarilo 😉

tinasc
6. sep 2011

@zabka60 chodíme do gynfiv v BA... toto bude naše druhé ivf, prvé síce bolo úspešné ale skončilo sa to v 11tt... platili sme cca 900 eur, ale ja som nemala mrazenie, ani predĺženú kultiváciu, takže tieto náklady odpadli...

alibabaa
6. sep 2011

@zabka60 ja som mala na 3 iui 4 vajka 🙂 no nic. ale tebe drzim palcekyyyyyyyy

cmelica
6. sep 2011

@alibabaa
@tinasc kocky aj ste boli po IUI na PN???

tinasc
6. sep 2011

@cmelica ja som bola doma 🙂 ale po iui vraj netreba byť pn, stačí byť doma v deň zákroku, potom už nie...

zuzanka7834
6. sep 2011

@adikasala 😉 😵

zabka60
6. sep 2011

@tinasc tak budem drzat moc palceky a vela stastia tfuj tfuj tfuj

tinasc
6. sep 2011

@zabka60 ďakujem 🙂

cmelica
6. sep 2011

@tinasc hej viem,ze netreba byt doma...ale pre istotu som ostala PN,lebo v praci by som mala len stres...mam dost namahavu robotu na psychiku,aj fyzicky sa sem tam nadrem ked horia vyvozy ...a mm nechcel aby som tam sla,pre istotu 🙂

alibabaa
6. sep 2011

@cmelica vsetko zavisi od zamestnania. ja som pn nemusela byt, lebo robim za stolom .. na pc.. ale v den zakroku som vzdy bola aj ja doma. po zakroku sa mas tak k sebe aj spravat ako k tehotnej. teda aspon tak mi to bolo povedane...

tinasc
6. sep 2011

@cmelica tak to áno, je dôležité mať pohodu hlavne psychickú... a ak máš nejakú namáhavú prácu tak tým skôr... takže pekne si vylož nohy, nech sa zadarí 🙂

zuzanka7834
6. sep 2011

@jovanka81 to je este skoro, nebud smutna, pockaj zo dva dni a potom testni 😉

@zabka60 pregnyl je vlastne hcg, takze dost skresluje, ale myslim, ze sa v tele drzi iba nejakych 10 dni po pichnuti

jovanka81
6. sep 2011

@zuzanka7834 dakujem za podporu 🙂 ale ked moje brucho strasne boli,uz uz sa asi spustia kramy ☹

cmelica
6. sep 2011

@tinasc dakujem 🙂 🙂
@alibabaa AJ VAM PRAJEM ZO SRDIECKA ABY STE CIM SKOR MALI NA TESTIKOCH // 😀 😀 😀 DRZKAJTE SA!!

zuzanka7834
6. sep 2011

@jovanka81 to tiez nemusi byt zle znamenie, priam to moze byt priznak, ozaj neboj... 😉

sijust
6. sep 2011

@zabka60 ahoj,ja som utros otrasne znasala...ked to uz bolo neznesitelne,steny som skrabala,celu noc nespala,tak som volala do centra...dr.mi povedala,ze mam okamzite prestat s pchanim 😀 ale mam ho zapijat tri krat denne po jednej...ale budes viac unavena,mala som teplotu,zimnicu...drzim palce,aby ste boli tehu 😉

sijust
6. sep 2011

@hope2011 zlatik,predpokladam,ze do Mt pojdeme cca v polke okt.koncom sept.zacinam...uz aby bolo za tym..ty budes asi v praci ☹ ...budeme chodit rano,na sono...

zabka60
6. sep 2011

@sijust ahoj a teba to svrbelo,ci ako???ja neviem dnes som grcala a prehana ma teraz na noc,ako keby som mala salmonelu,strasne,uz davno mi takto nebolo 😝

tinka9075
6. sep 2011

@hope2011 ved dufam že je tento rok plodny ved už čakam dlho 🙂

hope2011
7. sep 2011

@sijust ano mojka, budem v praci...to je jasne...neboj, to rychlo prejde a o chvilu budes krasna tehulka...uricte vam pomozu a naozaj, to ze preto robite to co robite sa v tom najlepsom vrati 🙂

hope2011
7. sep 2011

@tinka9075 🙂

zuzana151
7. sep 2011

@hope2011 praveze som trochu vylakana lebo mala prestala nejako kopat..pedtym kopala stale a ked nie mala som polohu v ktorej zarucene zacala a teraz uz ani v tej nie ☹ ☹ ☹ ☹ ale citala som ze uz ma menej miesta babatko tak pohybov bude menej , dufam ze je to tak,lebo inak nemam iny problem, az na bolest krizov. ale strach mam teda poriadny
pozdravujeme vasho chlapceka a potom daj foto ked budete mat zo 4D

zabka60
7. sep 2011

baby ja som nevydrzala mala som krasny sen a tak som sa rozhodla,ze urobim test,vd pregnyl funguje do 10 dni a tak by mal isto skreslene ukazat dve ciarky,ze aspon ich aj ked nepravom uviidim aspon raz v zivote...a co????nic!!!!!!!ani len naznak ducha...neverim,ze ked neukazalo teraz,ze o 9 dni ukaze....pred zakrokom som boa zmierena,ze mozno nebude a teraz uz viem,ze nam pan boh dietatko nechce dat,naco to silit...uz kaslem naa vsetko..doamrodujem a do prace a koniec,snazenie,meranie,sledovanie,nema to vyznam

tinara23
7. sep 2011

@zabka60 aký si mala test a a kolko si po IUI ?

tinasc
7. sep 2011

@zabka60 tak to mi je ľúto, ale nevzdávaj to, koľko si po zákroku? možno ešte bolo skoro, nevešaj hlavu 😉

zabka60
7. sep 2011

test 10citlivost a dnes je 5dpo

tinara23
7. sep 2011

@zabka60 teraz som si dočítala celé čo píšeš, hádam to nechceš vzdať 😠 jednak sa ti na testíku nemuselo ešte nič ukázať, záleží to od uhniezdenia bábätka, takže sa zbytočne nestresuj 😉 A ak sa to aj tentokrát nepodarí ( ja verím, že podarí) tak pekne šup do druhého kola, ber prvé IUI ako skúšobné a snaž sa myslieť pozitívne, nemôže ťa zložiť jeden neúspech 😉

tinara23
7. sep 2011

@zabka60 bože tak čo chceš, na 5 DPO ešte nie je ani uhniezdené

tinasc
7. sep 2011

@zabka60 jeeeejda, však na 5 deň čo môžeš testovať, to je ešte skoro... a s tým pregnylom, je to individuálne niektoré kočky ho nemajú v tele už na tretí deň niektorým sa drží v tele dlhšie.... teraz presne neviem ako to bolo u mňa ale ja som ho tiež nemala v tele dlho... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre