IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinara23
7. sep 2011

@adikasala no termín by som mala mať 15.5. a mala by som byť 4+1, ak dobré pozerám na kalkulačke.

adikasala
7. sep 2011

@pici v poho dnes sme sa dost rozpisali......ako sa mi mas???'

adikasala
7. sep 2011

@tinara23 pekny datum...ja som 6.maja,len dufam ze to nase male nevzda 🙂 🙂 🙂 a vydrzi do maja v brusku 🙂

tinara23
7. sep 2011

@adikasala neboj vydrží 🙂 už ste videli aj niečo na sone ? ja keď som bola v pondelok tak nič ešte, tak ja mám zase obavy, aby tam niečo bolo 😒

adikasala
7. sep 2011

boli sme v pondelok na ppohotovosti mala som spinenie krvave,tak sme videli uz gestacny vacok a bublinka ze sa formuje,v pondelok idem k dokymu uz by malo byt srdiecko.neboj ja som bola na sone aj 4+5 a este nebolo nic.musime mat trpezlivost.

zabka60
7. sep 2011

@sijust sa mu necudujem su to tazke veci co sa tyka deti a rodiny a ja som bola na tom tak issto,myslela som si,ze mm nebude chciet do toho ist a ze sa na mna casom tiez vykasle,ale ukazal sa ako velky bojovnik a tiez chce dosjt do ciela,ktory pre nas znamena vsetko 😵

tinara23
7. sep 2011

@adikasala ale už verím, že je dobre, to si asi len bublinka robila miestečko 🙂 však ja dúfam, že v pondelok, tam už niečo bude 🙂

adikasala
7. sep 2011

@tinara23 no aj ja si to myslim lebo uz odvcera spinenie pominulo skoro na minimalne,a aj dnes to tak vyzera.len mam nakazany kludovy rezim s nozkami hore,tak asi aj to pomaha 🙂 ty ides tiez v pondelok?

tinara23
7. sep 2011

@adikasala áno v pondelok, na druhé sono, chodím do CAR v martine. Ak by na sone nič nevideli, vraj mi budú brať znovu krv ako to vyzerá s hcg. No ale na 16DPO som mala pekné hcg 1131, tak dúfam, že sa už aj fazuľka objaví 🙂

tinara23
7. sep 2011

@adikasala idem ja niečo porobiť, lebo iba sedím pred PC 🙂 tak zatial, oddychuj a držkaj sa 🙂

adikasala
7. sep 2011

@tinara23 no to by tam uz malo nieco byt si myslim,pripadne by som sla o nejake dva dni neskor

adikasala
7. sep 2011

@tinara23 aj ja idem trochu sa najest uz mi zaludok zblnka.ahoj

zuzancek22
7. sep 2011

@pici tak to si napísala dobre s tými testami, ja som si dokonca objednala raz 40 ovu testov, a raz som si v lekárni pýtala takto : potrebujem tehotenský test, ale taký kde mi ukáže dve čiarky, lebo tie doterajšie bol zlé , 😀 , človek si z toho robí občas už aj srandu, dnes som bola na internom na krv, a zistila som že tam robí známa, tak mi povedala, že mi tu krv brala s láskou, a že verí a bude mi držať päste aby sa ivf zadarilo.

ketere
7. sep 2011

@zubrienocka @fomarik ... a ostatné.... tak dnes sme boli vporadni.. krpec rastie, máme 7 cm, srdiečko bije o 106, všetko je v poriadku, tak sa vytešujeme 🙂 🙂 🙂

noa_33
7. sep 2011

Ahojte kocky. Tak uz mame termin na prvu konzultaciu, v pondelok 12.9 vo Ferticent (Iscare som nakoniec zamietla) u MUDr. Pintera. Kto navstevuje toto CAR a chce sa so mnou podelit o skusenosti a info vopred dik 🙂 😉

pici
7. sep 2011

@adikasala ja v pohodicke.. idem piect akurat palacinky a balim na vylet, idem zajtra ku kamoske do rakuska a od piatku do nedele do komarna , tam mame po 10 rokoch stretavku z gympla. juchuuuuuuuuuuuu a nepytaj sa ako sa tesi moj muz :D

pici
7. sep 2011

@zuzancek22 tak to ano, to by bolo naozaj skutocne velmi ale velmi mile. kedy budes vediet vysledok pozitivny?

hope2011
7. sep 2011

@zuzana151 moja zlatucka, chapem uplne tvoje obavy, lebo to iste by som aj ja citila, keby maly nekopkal....ale my sme 5 tyzdnov po vas, takze my si prve kopanceky vlastne len zaciname uzivat a tiez boli dni kedy si oddychoval, ale vsetci ma utesovali ze je to uplne normalne a hlavne tak ako pises, ked je malicke u vacsie a tak menej kopka....nebojkaj, urcite len spinka a je jej dobre u maminky....🙂 a ktoru polohu si mala zarucenu, ze zacala kopkat? lebo my este uplne taku polohu nemame, jedine ked si niekedy lahnem na chrbat, vtedy sa to asi malemu az tak nepaci a zacne kopkat.....takze klud, malicka sa ozve, uvidis 🙂

zuzancek22
7. sep 2011

@pici no teraz piatok ide este len 1 krát na kontrolu, ani neviem este kedy bude odber

majca55
7. sep 2011

Tak zajtra idem na sono ako nám rastú folíky a dúfam že v sobotu bude IUI 😉 držte mi palce 🙂

tinasc
7. sep 2011

@majca55 budeme držať 🙂

majca55
7. sep 2011

@tinasc ďakujem 🙂

cmelica
7. sep 2011

@majca55 samozrejme,ze drzime palce 😀 😀 😀

majca55
7. sep 2011

@cmelica o tebe moja nepochybujem 😀 😀 😀 dakujem

cmelica
7. sep 2011

@majca55 tak to si mysliiiim xixixixixi 😀 dufam ze ich tam budes mat vela a dostatocne velke...teda aspon 3 by mohli byt 🙂 🙂 🙂

zabka60
8. sep 2011

bre ranko koceny...ako ste sa vyhajkali????ja fajnee,ale strasne horuce poty ma zalievali tak sme museli spat pri otvorenom okne 😠

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 dobree!!!uplne uzastne 😀 😀

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 ako sa citis???mne absolutne nic nieje...

zabka60
8. sep 2011

@cmelica ahoooj,ani mne nic nieje,sem tam ma pichne vvajko,ale inak nic...len v noci tie horuce poty,to som bola prekvapena 😕 ....boooze moj este tyzden 😉

cmelica
8. sep 2011

@zabka60 joooj ani nehovor...este aj krv nam odlozili o 3 dni neskor 😒 som citala,ze si uz nevidrzala a si sa testla 🙂 ja sa zatial drzim,mam to na plane az ten 14 den...joj ako sa ja toho obavam ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre