IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
13. sep 2011

@cmelica no vies, malicky dava mamnke pokoj ked sme v praci, len sem tam kopne, aby som vedela, ze ano aj on je pri mne..laska nasa....no a piatok j t uz o chvilocku....to sa ani nenazdas a testujte....jooooj, moc budem na vas mysliet, moc, moc, moc 🙂

cmelica
13. sep 2011

@hope2011 Moooc DAKUJEME za vsetku podporu a energiu ktoru nam posielas 😀 😀 😀

dzuli08
13. sep 2011

@zuzanka7834 Jééééminé dominééé, tak to som taká šťastnááá, že to vyšlo. Moje veľmi ti gratulujem. Ja som sa tiež Vám až po mesiaci priznala, že som tehu, tak sa nebojkaj, ja sa určite hnevať nebudem :D. Minule si mi písala, že keby sa vtedy nič zlé nestalo, tak tehulkujeme spolu a predsa len budeme spolu tehulkovať, síce len mesiac, ale predsa :D :D
Aj naša bambuľka sa po dlhšej dobe rozkopkala od radosti, že bude mať kámošku :D

dzuli08
13. sep 2011

@adikasala Tak to som rada, že všetko dobre dopadlo a že sa cítiš fajn. Každý deň som tu chodila kukať, že ako sa so Zuzankou mávate, len som nestíhala reagovať. Supiš pupiš :D

petuska123
13. sep 2011

@zuzanka7834 tak sa ti ani necudujem ze si to hned nenapisla kezdze ta to takto vystrasilo-a uz mas aj dake priznaky??ci ani nepocitujes daco?

dzuli08
13. sep 2011

@sijust Ja ti odovzdám štafetu, nebojkaj, máme to už zapár. Dokonca včera nám v poradni povedali, že som už na špičku otvorená a zostala som tam ako zamrznutá, že .... to už?.... :D Asi som si myslela, že budem ako slonica chodiť do Vianoc :D.

dzuli08
13. sep 2011

@hope2011 Aj aj dúfam, že Katuška bude v poriadku, ale ani nemyslím, že by malo niečo zlé byť. To je osud nás tehuliek. V nemocnici sa ocitneme tak rýchlo, že ani nevieme ako. Ono je to tak, že ak prídeš na pohotovosť, že máš nejaký zvláštny pocit, ale ťa niekde pichá, hneď si ťa tam lekári nechajú týždeň na pozorovanie. A pritom ani nezistili, že prečo som mala také kŕče. Povedali mi len, že to sa stáva. Viem, o čom píšem, však som si tam už 2x poležala 🙄 🙄 .

sijust
13. sep 2011

@dzuli08 to fakt?uz?moja ako to rychlo preslo 🙂 tak budem na teba mysliet,drzat palce,aby vsetko dobre dopadlo,aby si uz konecne drzala v naruci vytuzene miminecko a moc dakujem za pripadne odovzdanie stafety 😉 tak potom tuzim...ako vsetky tu 🙂 a ako sa citis?

zabka60
13. sep 2011

@hope2011 snazime sa rok a pol,ale s byvalym priatelom sme sa snazili 3roky,no nie snazili,ale nikdy sme nemali ochranu a nikdy nic,myslela som,ze je vnom problem,bo on zil takym nocnym zivotom a tak sa nam vztah rozpadol a potom som si uvedomila,ze asi to bude vo mne a aj tak bolo a je....takze vyhliadky su ruzove chvalabohu,ze aspon to je v poriadku 😉 ...uvidime,skusime aj my svrtok piatok testnut a hned aj z prveho mocu 😉

dzuli08
13. sep 2011

@petuska123 Ahoj moja, som rada, že si sa k nám vrátila. Ako ste na tom teraz? Idete znova na ivf? Kočky a neviete čo je s @jalanecek?. Pri jej statuse píše, že je neaktívna. Neozvala sa niekomu?

dzuli08
13. sep 2011

@sijust Ďakujeem. No fomárik odovzdala dvom tehulkám štafetu, tak u mňa to bude snáď rovnako. Tak veeeľmi si to prajem. To tehotenstvo sa mi zo začiatku dosť pomaly ťahalo, ale teraz od 6 mesiaca to tak utieklo, že ani neviem ako. Na bábätko sa veľmi teším, ale ten strach z pôrodu a toho všetkého je dosť veľký. Preto som sa trochu z tej včerajšej správy od dokyho nemohla spamätať : D :D
Cítim sa tak, kadejak :D :D. Ono je to už od toho 7. mesiaca celkovo dosť ťažké. Keď si ľahneš, bolia ťa kríže, keď chodíš, bolí ťa podbruško, chceš niečo urobiť, ale nedá sa, lebo zavadzia bruško :D :D, keď zjem sladké, páli ma záha a tak 😉 😉 Najhoršie na tom je, že sa cítim strašne ťažká, stále zadýchaná, nevládzem a tak.
Ale oproti snažilkovaniu sú to fakt fakt milé problémy.
Hlavne aby cely pôrod prebehol v poriadku a aby bábätko bolo zdravučké. Keď si spomeniem a prečítam príspevky čo fomárik písala, ako sa prvé týždne trápili,...
Snáď nás to obíde :D

zambilka
13. sep 2011

@zuzanka7834 🙂 😀 jeeeeeee konečne stašne sa tešííím ale ešte negratulujem 😎 to potom neskor 😉

apolenka6
13. sep 2011

@zuzanka7834 Júúj Zuzinka potešila si ma!!!!! Potichúčky gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 viem ako sa bojíš ,ja ked raz budem teh. tiež sa budem báť ved obe sme prežili to isté 😒 ale ja si myslím a hlavne verím bábätko sa udrží v brušku ,ved ked ti ho vkladali malo už 5 dní (ak si dobre pamätám a si to nepletiem) a to je najdôležitejšie 😉 😉 😉

ketere
13. sep 2011

@zuzanka7834 gratulujem 😀 😀 samozrejme veľmi potichúčky 😀 Prajem Ti, aby to všetko vyšlo podľa Tvojich predstáv, a aby si v máji 2012 držala v rukách ten najkrajší uzlíček 😉

zabka60
13. sep 2011

kocky a po iui teraz nekor sa normalne milujete s manzelikmi????

majca55
13. sep 2011

@cmelica presne moja 😉 všetko v poriadku a miminko nikde ☹

hope2011
13. sep 2011

@cmelica moja zlata, vobec nemas/nemate za co dakovat....to je len o upimnom priani a zelani len toho najlepsieho prevsetky z vas, ktore tuzite po dietatku....kazda z vas/nas si to zasluzi.....takze uz sa naozaj tesim na piatok a na kraaaasne // 🙂

apolenka6
13. sep 2011

@cmelica mne pri utroši vlasy nepadali,ale teraz je také obdobie ,že vlasy padajú 😉 😉 aj mne teraz riadne padajú a počúvam to aj od kamošiek ...je to vo vzduchu 😀

hope2011
13. sep 2011

@dzuli08 no ved ano, to mas pravdu, ale aj tak...pride mi to hned luto, ze tam musi byt....ja som bola tiez raz na pohotovosti, ale mozno keby tam nebol moj kamarat, co ma vysetroval, tak je tiez mozne ze by si ma tam nechali...ale je to lepsie, ako potom si nieco vycitat...takze budeme verit ze je vsetko v poriadku....a ty sa ako mas???? moja, ved ty to mas uz len za par 🙂 ako sa citis? a brusinko je ake????? ja uz teraz sa citim ako slonica....sme na konci 6 mesiaca, ale mam pocit, ze mam velke brusko 🙂 ale som stastna, hlavne nech malicky je tam spokojny....a ozaj vy co cakate????? neviem 😉

hope2011
13. sep 2011

@zabka60 🙂 vies, hlavne je, ze poznate pricinu a ze sa nieco deje a robi pre to, aby ste malicke mali....no skoda ja budem cely den vo stvrtok prec, tak ak budes testovat, sa to dozviem az vecer....som veeeeeeelmi zvedava 🙂

majca55
13. sep 2011

@zuzanka7834 ja sa tiež potichučky pripájam a gratulujem a tfuj tfuj nech krásne fazulka rastie 😲 😲

dzuli08
13. sep 2011

@hope2011 Presne tak, ja keď som išla na pohotovosť, tak som veeľmi váhala či tam ísť, lebo som vedela, že si ma tam nechajú. Ale tak lepšie je byť v dobrých rukách ako sa doma strachovať. My čakáme dievčatko, ale meno ešte stále nevieme. Nejak si stále myslíme, že máme čas :D :D A vy aké meno idete dať, už ste sa rozhodli?

zabka60
13. sep 2011

@hope2011 jooooj no ani nevrav,ja som taka napataaaa....ale uz sme rozhodnuty,ze pojdeme na druhe kolo

hope2011
13. sep 2011

@dzuli08 no kdezeeee...my tiez este meno nemame...manzel maleho vola inak a ja inak....stale si mysli ten moj muzicek, ze mu urobim radost na porodnici a dam to jeho....vsak uvidime...ja mu nedokazem odolat...takze tiez je to take este nerozhodnute...tak vy idete mat tiez dievcatko? to som tu jedina s chlapciatkom....🙂 hlavne nešch su zdravi, tie nase lasky vytuzene....no my sme aj v sobotu mali na male, lebo som si rano nasla krv na papieri ked som bola na wc, tak som stresovala, cely den sa sledovala, ale chvala Bohu, to preslo...klop, klop, klop...takze teraz v piatok mam poradnu, sa chcem na to opytat...ze co to mohlo byt....a inak s tym bruskom co pises, ja pocitujem tiez uz teraz...vstat z postele, to je pomaly akrobaticky kusok....este kym som v pohybe je dobre, ale akonahle sa zasedim, alebo polezim, tak ma to stoji vela namahy...proste aj tych par kil navyse zenu velmi obmedzuje....ty si kolko pribrala doteraz?

cmelica
13. sep 2011

@majca55 to je na tom to najhorsie, ze nevieme precoooooooooooooo 😒 😒

hope2011
13. sep 2011

@zabka60 ziadne druhe kolo!!!!! ako rezervu v mysleni to mozete mat...ale este to takto neberte....jasne ze budete bojovat, ako sa len da...my sme po druhom iui, teda vlastne pocas neho s dr sme sa rozpravali, kedy zacneme presne s pripravou na ivf, boli sme uplne na to prepnuti...dokonca, tym ze nam skoro nedal ziadnu sancu na uspech pri iui, tak sme to tak aj brali....proste ta rezerva v mysleni je dobra....ale stale ostalo v nas....ze sa to podari....takze aj vy to tak berte....proste mate obrovske sance....juz len vydrzat 🙂

zabka60
13. sep 2011

@hope2011 😵 dakujem pekne za povzbudenie,si moc zlata,uz nejako bude 😉 .....aj mam taky cudny vnutorny pocit,ze aj je babatko,ale nizke hcg,ze testik neciti,neviem,sme boli v maxe a tak ma pichalo na lavej strane na brusku a tak som citila,ako keby som bola tehu 😉

majca55
13. sep 2011

@zabka60 tak tomu ver že si tehu 😲 držím moc palce a som zvedavá na ten testík 😉

zabka60
13. sep 2011

@majca55 dakueeeeem cica a ty sa ako citis?????uz je lepssie???

majca55
13. sep 2011

@zabka60 ja už super 🙂 zajtra už idem do prácičky 😎 takže budem mať aspoň myšlienky inde 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre