IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 jasne ved mne je to jednoooo baby 😉 ...my sa snazime rok a pol a predtym skoro 2 roky a nic,potom mi prislo na to,ze mam pco vajecniky,cize anovulacne a tak som nikdy nemala ovulku,som 12dpo iui a test stale negativny aj pocity su zmiesane..pojdeme na dalsie iui,na ivf sa tiez nehodlam podujat,bo sa bojim a myslim,ze len koli ovulke,to je jedine co nam chyba nieje potrebne a ivf,takze uvidime co bude dalej...a si potratila?? 😢

majca55
15. sep 2011

@apolenka6 a skúšali ste plánovaný styk?nám síce tiež nevyšiel ☹ ale ty si mladia možno by som ešte to skúsila 😉

apolenka6
15. sep 2011

@zabka60 odbehujem počas varenia....no po 2IUI som bola na kontrolné sono sliznica bola vysoká 16mm (tehotenská) a krv mi to potvrdila Hcg 99 na 14deň po IUI a ked som bola kontrolné sono o týždeň ...sliznica už znížená na 9mm a kontrol.odber krvi už ukázal Hcg 0..začínajúce tehotenstvo zaniklo 😖

apolenka6
15. sep 2011

@majca55 No jasné že skúšali ešte pred IUIčkami ...a nič 😠 rok sme mali plán.pomer od dr., chodila som pravidelne na folikulometriu ,potom sme skúsili IUI a jediný krát sa nám podarilo a dovtedy ani náznak o otehotnení...tak aspoň takto vieme ,že môžem otehotnieť ked iné nič...a v poslednej dobe cítim pravidelnú ovulku a prd z toho 😕

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 to mi je luto aj si testovala???po iui???no a co vam povedali na zanik tehu???kedze ste obaja zdravi nemal by byt problem,no kedze je musi byt niekde problema

majca55
15. sep 2011

@apolenka6 tak to je mi lúto ale pojdeš ešte na IUI?ja som po prvom a uvidíme 😉 tiež sme zdraví a mám už dve deti takže nechápem a som ztoho hotová ☹ bojím sa že až moc verím IUI a ked tu čítam tak to málokomu vyšlo 😒 teraz niečo berieš?

apolenka6
15. sep 2011

@zabka60 nie netetovala až v ten deň ked mi vyšla krv poz.tehu tak áno a na teste nič ,nie všetky tety sú dobré...
a dr nepovedal nič to že sa stáva bol to mikropotrat a žena to počas života máva a ani o tom nevie ,keby mi nezobrali krv ani by som o tehu nevedela MS by prišla o niečo neskôr 3-4 dni a bolo by ....
keby sa to zopakovalo tak potom by pátrali prečo??

apolenka6
15. sep 2011

@majca55
@zabka60 Divčence musím odbehnúť za hod. tu budem...papa a potom odpíšem

majca55
15. sep 2011

@apolenka6
@zabka60 aj ja idem tak potom popíšeme 🙂 😉

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 a chodite do nejakeho centra???ja som 12dpo,ale stale sme negativny tak sa spolieham este na krvicku v pondelok,uvidime...no a to je ten hyenizmus u nas najprv sa nieco musi viac krat stat a potom budu patrat co sa deje

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 a v com je potom problem???neviete???ked mas ms presnu ako hodinky 😲 to ja som mavala od zaciatku problem ,niekedy aj 3 mesiace nebola...ako pubertacka som to neriesila,,teraz banujem 😒 neskor ked mi robili HP tak bol nie moc uspokojujuci...po pol roku to uz bolo lepsie...teraz mi zistili SZ,tak zas hormony...no a teraz ani nevieme v com by mohol byt problem...este viem ze by my chcel dr nasadit lieky na cukor...teda vstrebavanie inzulinu v tele...ze aj v tom moze byt problem 😒
no kazdopane som strasne zvedava ako to zajtra dopadne... 🙂
len tak teoreticky ked zajtra bude len /,je mozne ze na 16 den uz by mohli byt //???aspon dusik...alebo ze by az krv potrdila tehu???

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 teraz som docitala vsetky prispevky....je mi to moc luto! ☹ a teraz kedy IUI???

zuzancek22
15. sep 2011

@walta @fomarik @zuzanka7834
@alibabaa @tinasc @apolenka6
@dzuli08 @katy33 Ahojte babenky, včera som bola na OPU, mali sme odobraté len 2 vajká, dnes mi volala embriologička a obidve sa podarilo oplodniť, a ak sa nič nestane ideme v sobotu na vklad, už sa moc tešíme.

cmelica
15. sep 2011

@zuzancek22 prajem ti aby vajka dalej delili a po vklade sa pekne zakusli 🙂 🙂

zuzancek22
15. sep 2011

@cmelica dik.

apolenka6
15. sep 2011

@majca55 Ja neviem či pôjdeme na dalšie IUI pohrávam sa s touto myšlienkou....a ked to nevyšlo mne to neznamená že tebe nemusí ..ved sú tu baby kt. zostali tehulky po IUI 😉 a je ich tu dosť 😵
Nie nič neberiem už pol roka....clostil som brala ked som mala IUIčka skoro pol roka,lebo vždy mi nenarástli 2 folíky a to na IUI treba viacej

apolenka6
15. sep 2011

@zuzancek22 Zuzka teším sa,už si to konečne zaslúžiš ved si si prešla dlhúúú cestu....verím,že si už na konci! 😉

apolenka6
15. sep 2011

@zabka60 Budem držať palce aj dievčatám aby vám IUI vyšlo!...žiadne IVF nebude treba ,ja som na tejto téme už od začiatku a viem že ked sa nepodarilo prvéIUI tak 2,3 už zväčša áno...neviem ako to je či by ti test už ukázal,ja ako som už spomínala krv som som mala pozitívnu a test nie 😒 ..tak neviem
Ja som chodila do centa Helios Martin a ked budem pokračovať dalej tak tiež tam 😉

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 dakujem 😉 ..my chodime do iscaru mt....no uvidime v pondelok mame kontrolu ale nie v centre...asi sa bojis na dalsie iui,vsak???ja mam uz teraz strach,ze to bude este veelmi dlha cesta,je to hrozne psychika klessa a klesa a cloveku je strasne ☹

apolenka6
15. sep 2011

@cmelica No veru MS mám ako hodinky...no aj vždy som mala aj za školských čias
Ja mám HP v poridku 😝 asi je to v psychike ..ako mi to často hovoria 😠 neznášam to nemysli na to... a bla,bla,bla...
Tak budem držať palce nech už mrcha nepríde ... 😉 neviem či bude duch na teste ...si sa ma ty pýtala

apolenka6
15. sep 2011

@zabka60 no ked som potom išla na 3 IUI hned další mesiac tak som sa bála ..a aj to tak dopadlo...teraz odstupom času neviem či by som sa bála ..ale asi áno 😕 rozhodujem sa 😕

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 ja mam strach,aky bude vysledok,ale ked sa tak zamyslim,cely zivot prezivamme v strachu,ci teraz,ked tuzime po dietati,ci strach aby sa nasim milovanim nic nestalo,aby sme bolo zdravy a stastny....je to bla bla bla,ale naozaj heslo nad zlato,skoda len,ze nemame gombik,ako televizor,ze by sme sa vypli 😀

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 ono aj ked si poviemem,ze kaslem teraz na to s napatim kezdy mesiac cakamame ci pride mrcha...tiez nemam rada tie reci 😖 my tiez chodime do Heliku...boli sme tam sice len 2x...1x na sono a 2x na IUI...u nas to prve IUI bolo spiskane behom tyzdna...

tinasc
15. sep 2011

ahojte babulky, ja som dnes okrem varenia nič nerobila, však robím po troškách aj po večeroch 😉
@zuzancek22 ak Ti budú vkladať obidve vajká, tak nech sa zahryznú rovno obidve 🙂

apolenka6
15. sep 2011

@zabka60 veru keby sa tak dalo vypnúť ako telka..bolo by to jednoduchšie, ja viem nemyslia to zle ale ked to stále počúvaš tak ťa to mrzí,my vieme čo prežívame
áno strach v živote je stále o niečo... 😒
@cmelica ja som v Helíku spokojná..myslela si,že za týždeň bolo po IUI? sono ,inseminácia 😕 lebo spískané môže byť aj pokazené 😨 tak neviem 🙂

apolenka6
15. sep 2011

@tinasc ako správna gazdiná ...navarené! ja som tiež varila....

Ozaj budú niekde dávať priami prenos pohrebu Demitru??? teraz o 15hod?

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 vsak prave a ja to tez pocuvam stale dookola,to co nerady pocuvame,ale asi by to bolo najlepsie,keby sme sa o to aspon pokusili 😉

tinasc
15. sep 2011

@apolenka6 ja neviem či to niekde dávajú, ja už to nemôžem pozerať nerobí mi to dobre, ja som si aj poplakala, ale stačilo mi to, už nech odpočíva v pokoji, ani tie spomienky na 11. september, vôbec mi to nerobilo dobre ☹ nemohla som sa na to pozerať...

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 je to na TA3... ☹ ☹ ☹ ☹

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 ja som bola v piatok na kontrole u svojho dr,pytala som sa ho na to IUI a on ze aby som sa objednala...tak som im hned aj volala a oni ze aby som prisla na 10DC a to bolo hned v pondelok...urobili mi sono...potom sono v stredu u svojho Dr...to som volala do heliku ake su foliky,tak hned vecer pregnyl a v piatok IUI...tak preto to bolo take rychle...
mm ho poznal,tak pozerame 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre