IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
20. sep 2011

kocky robili vam niektorej testy ci nevytvarate protilatky v tele voci spermoskam???

sijust
20. sep 2011

@hope2011 @pici @zuzanka 7834 @alibabaa
@katy33 @adikasala @walta ....dievcata...tak mi zmenili protokol,dnes som si pichla diphereline,zajtra pridavam uz aj menopur a v piatok idem na sono...tieto neplanovane veci su najlepsie 😉

alibabaa
20. sep 2011

@sijust supeeeeeeeer a vzdy dopadnu najlepsie neplanovane akcie... takze.... 😉 😉 😉 😉 😉

sijust
20. sep 2011

@alibabaa moja,ja som tam dnes uz musela volat a koordinatorka,ze to musime zmenit,lebo to nestihneme...ze dovera neprepaci ani jeden den po...takze som nemala na vyber,sama mi povedala,ze by som mala len zbytocne stresy,ta druha mrcha by urcite tiez meskala...zvladla som si to aj pichnut...len som mala z toho hned cerveny flak...ale inak v pohode...pijem o sto sesto,aby mi nebolo zle a tento tyzden musim zvladnut vsetky predoperacne...uff 😝 tak na mna prosim myslim,vratim,aj s urokami 😉

alibabaa
20. sep 2011

@sijust vyborne to vymyslela 🙂 dobra tetusa to je... tak STRASNE MOC DRZIM PALCEKYYYYYYYYYYYYYYYY

cmelica
20. sep 2011

@alibabaa super...drzkaj sa a drziiim palceky aby vestko islo co najhladsie 🙂 🙂

cmelica
20. sep 2011

@sijust som to poplietla prepac 🙂 🙂 DRZIM TI PALCEKY ABY VSETKO ISLO CO NAJHLADSIE 🙂 🙂

zabka60
20. sep 2011

bre ranko iui-ckarky 😀 kocky ako ste to riesili tie,co ste isli hned na druhe kolo??marodili ste v kuse ci ste boli tyzden v robote a dalsie kolo a marodka???bo mne vychadza tyzden v robote a dalsie iui a ten blazon ma chce vypisat a zbytocne si skazim vyplatu a aj marodku,akoze naco tyzden praca a znova marod..ale jemu to akoi nejde vysvetlit 😠

sijust
20. sep 2011

@alibabaa aj ja si myslim 😉 dakujem zlatko,moc 🙂

sijust
20. sep 2011

@cmelica dakujem moja,si zlata 🙂

alibabaa
20. sep 2011

@zabka60
:o) ze bre ranko :o)
ja som na marodke nebola ani pri jednom. hlavne zalezi od toho ako mas fyzicky ci psychicky narocnu pracu...

alibabaa
20. sep 2011

@cmelica motacik 🙂
ale v oktobri idem na ivf aj ja.. 😅

cmelica
20. sep 2011

@alibabaa Kazdopadne TI DRZIM PALCEKY Z CELEHO SRDCA!!!!
Vsetkym kockam prajem vela uspechov 🙂 🙂 🙂 🙂

zabka60
20. sep 2011

@alibabaa ja som v automobilke a mam tazku pracu ale horie su tie vypary s vysokozdviziek a vsetkych tych aut co su vsade dookola a benziny a nemrznuce zmesky a podobne chutovky 😝

cmelica
20. sep 2011

@zabka60 ahooj!!!tak ja som ju dnes akurat ukoncila...no eby som chcela mozem pokracovat,no na co ked nas cakaju niake vysetrenia teraz 🙂
skus ist obvodnej a povec jej co je vo veci,alebo to riez cez centrum...a uz ti prisla mrsina???mna tak priserne boli brucho a este nic..

zabka60
20. sep 2011

@cmelica awooj no uvidim ako to doriesim...este neprisla kedze som utros mala mat len v sobotu a ja som dala aj nedelu aj pondelok rano tak teraz neviem kedy pride

cmelica
20. sep 2011

@zabka60 skus sa popytat najskor v centre...uvidis co sa da robit...

@zabka60 za chvilku idem cakat mm a ideme k tej bylinkarke Anke...
Dr mi dnes povedal,ze nevidi problem,preco by som nemama ostat tehu,ze aj sliznicu mam peknu...no ideme este na vysetrenie ci nevitvaram pritilatky voci spermoskam...juj mam v hlave tolko toho ,ze mi asi praskne 😀

zabka60
20. sep 2011

@cmelica no som zvedava co vam povie bylinkoska 😀 no pockam na mrchu a ked nedojde tak si zavolam co mam robit

adikasala
20. sep 2011

@katy33 no katuska krasny prispevok si mi napisala...budem ta cakat s otvorenou narucou 🙂 🙂 a nasej apolenke aj ja zacinam carovat do konca roka to musi byt minimalne test s / / tvoja stafeta to isti!!!som doma nic nerobym iba sa povalujem 😀 😀 a hladkam stuplika 🙂 🙂 🙂 uz len vydrzat do toho 12 tyzdna 😉 😉 som velmi pozitivne naladena,verim ze to dotiahneme do maja 🙂 a ty sa mi tiez opatruj...lebo ked nie bude kacapuca 🙂 🙂

adikasala
20. sep 2011

@sijust drzim velmi palce aby to malo ocakavany vysledok 🙂

adikasala
20. sep 2011

@hope2011 no este uvidime len mm chcel velmi ist na sk na skok ale ja sa na to necitim aj ked by to bolo po 12 tyzdnoch 🙂 dnes som sa rozpravala s obvodnym a on mi tiez neodporuca cestovat...racej som chcela ist na vianoce uz s krasnym bruskom 20 tyzdnovym,len skusim este pockat na sono o 2 tyzdne apotom im to oznamime

adikasala
20. sep 2011

@tinasc no vydis skoro som skolabovala ked mi doky povedala ze tam je aj druhy gestac vacok,prirodzene by to bola naozaj rana stasteny 🙂 no ja som spokojna s jednym stuplikom 🙂 🙂 ked sa mi to cele zapaci tak si urobime aj 2 stuplika 🙂

sijust
20. sep 2011

@adikasala moja,dakujem...a myslim na teba aby bolo vsetko v poriadku a mohla si maminke a celej rodinke oznamit osobne tu krasnu spravu 🙂

pici
20. sep 2011

@sijust nevadiiiii.... ale je to super... coskoro si tehulka :D

jovanka81
20. sep 2011

@zabka60 no my ideme na druhu IUI nateraz tolko a dalej sa uvidi.... 🙂

jovanka81
20. sep 2011

@cmelica ano namrobili to automaticky robia hned pri prvom vysetreni...

jovanka81
20. sep 2011

@zabka60 ja som vobec nemarodila....mne sa to zdalo zbytocne koli 3 navstevam v centre marodka...nerobim tazku pracu, len udim 🙂 takze take zdrave nervy 😉 ale ja by som sa teda vypisat urcite nedala
by som mu povedala, ze nech mi predlzi marodku a hotovo...alebo sa daj vypisat a druhe kolo abslovuj pomedzi pracu vsak mas narok na 7 dni lekarskeho vysetrenia do roka a 7 dni na doprovod rodinneho prislusnika 😉

tinara23
20. sep 2011

@zabka60 no ja som bola doma od prvého IUI, daj si v centre vystaviť papierik s doporučením na PN. Ja som si to dala pri prvom IUI. Sestrička u gyn. mi vystavila PN, keď som sa jej pýtala, že kedy mám prísť, či treba nejaká kontrola, povedala, len keď vám bude lepšie, takže som ani neriešila zrušenie po nevydarenom IUI a po druhom som len povedala, že som stále PN, tak mi v centre napísali papierik pokračovať v PN. Keď pôjdeš na sono, tak im to v centre vysvetli, oni nemajú prblém napísať ti, aby si ostala na PN.

zabka60
20. sep 2011

@jovanka81 3 navstevy v centre???ake???ja sa pytam na pn po iui,nie pocas vysetreni...je september,codili sme do car,myslis,ze mam stale trapnych 7 priepustiek?? 🙄 ..jasne,ze nie pre boha...kasli na to

zabka60
20. sep 2011

@tinara23 no doc.Tomas mi tam napisal doporucuje pn 14dni no a piatok mam kontrolu ci som dostala ci nie a mam testovat este tento tyzden no a nevim kedze som brala dva dni navyse koli utrosu kedy dostanem mala som dostat vcera a ked som mu vcera vravela,ze ideme do druheho kola a chcem byt doma koli tym smradom a stresu ma odfajkal,ze som negativna a to sa neda,tak ja neviem na tyzden tam pojdem akoze naco

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre