IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
20. sep 2011

@cmelica áno mne robili protilátky a som pozitívna 😉

tinasc
20. sep 2011

@sijust myslím na Teba držím palce, nech všetko dopadne šťastne aj s pozitívnym výsledkom 🙂

jovanka81
20. sep 2011

@zabka60 asi si mapochopila 🙂 pisala som ti,ze nie som PN, lebo pred IUIsom bola v centre 2 x a IUI bola tretia navsteva a po nom som normlane pracovala 😉 vies ja centrum navstevujem v ramci dovolenky, takze tak 🙂ale ak by som mala namahavu pracu, urcite radsej pomarodim 😎

jovanka81
20. sep 2011

@zabka60 pocuj, nech ti zmeni diagnozu na mardoke a mozes ostat dalej marodit....nech ti da nejaky zapal vajecnika, antibiotika alebo chod k obvodakovi a mas to najlepsie.....marodit sa oplati nad 10 dni 🙂

tinasc
20. sep 2011

dnes mi volali z centra, že mám schválenú žiadosť, inak neviem či ma pustí do druhého kola, dnes dorazila druhá mrška od kyretu, tak snáď aj áno, neviem koľko platí žiadosť vo všeobecnej zdravotnej...

adikasala
20. sep 2011

@tinasc super tak horsa do druheho kola 🙂 🙂 na vianoce si tehula...zelam ti to z celeho srdca,zasluzis si to 😉 😉 😉

cmelica
20. sep 2011

kocky tak uz sme doma...mam z toho strasne dobry pocit a pani Anka je velmi mila a zlata tetusa 🙂 🙂 🙂 povedala mi jednu krasnu vetu,ze aby sme sa nevzdavali...vzdat to mozu len zeny ktore maju vsetko vyoperovane 🙂 je to smutne ale je to tak 🙂

tinasc
20. sep 2011

@adikasala ďakujem 🙂

sijust
20. sep 2011

@tinasc jeej,ty si zlata 🙂 moc dakujem

cmelica
20. sep 2011

@jovanka81
@tinasc dakujem 🙂 🙂 takze sa tesime na testiky ako dopadneme..nech uz aspon vieme ci sme naozaj zdraví 🙂 🙂

sijust
20. sep 2011

@pici bodaj by si mala pravdu 🙂 moja,nevies preco davaju niekomu kratky niekomu dlhy protokol?

sijust
20. sep 2011

@tinasc este k tej tvojej schvalenej ziadosti....gratulujem a drzim palce,teraz to bude uz dobre 🙂

pici
20. sep 2011

@sijust nie zlatko. zavisi od hormonalneho profilu a diagnoz si myslim...

hope2011
20. sep 2011

@sijust no tak vidis, to je super...takze sa to uskutocni...juuuuj, aka som rada....a MS este stale nic????

apolenka6
20. sep 2011

@adikasala @katy tak vy takto!! čáry-máry 😕 😀 😀 júúj,len keby sa vám to podarilo takto 😉 😉 😉

hope2011
20. sep 2011

@adikasala no ved jasne...vy si rozumiete najlepsie...hlavne ze je malicke v brusku a to ked pridete uz s bruskom bude nieco prenadherne 🙂

majca55
20. sep 2011

@cmelica ano moja aj mne ich robili 🙂

cmelica
20. sep 2011

to sa robi z krvy??? za kolko ste mali vysledky??

zabka60
20. sep 2011

@cmelica teeda tak je to mila tetusa 😀 a co vam povedala??dala vam nejake bylinky,ci ako???

cmelica
20. sep 2011

@zabka60 to naozaj je 🙂 🙂 povedala?hlavne nas nabila velikym optimizmim,ze sanca je vzdy len sa netreba vzdavat 🙂 🙂 bylinky si kupime,aj vitaminky nam poradila,kedy a ake si davat...nebanujem, ze sme tam boli 🙂 🙂

zabka60
20. sep 2011

@cmelica aaale a ake bylinky vam poradila??a vitaminy??ak tto nieje tajne samozrejme 😉 aj ste nieco platili??

sijust
20. sep 2011

@hope2011 ale ano,dostala som dnes rano...ale koordinatorka povedala,ze to je uz neskoro...a ze ked by mi meskala aj ta druha,tak hotovo...ani som sa nestihla bat a uz som si aj jednu pichla....a nic to neni...akurat som sa porezala,ked som otvarala tu ampulku,sikovnicek 😀

alibabaa
20. sep 2011

@tinasc plati rok. tak budem drzat palce. ja sa musim objednat na konzultaciu, lebo ako som mohla ocakavat, tak ako po 2 iui som dostala mrchu po 20 dnoch.. a ja mam zacat 25dc od buduceho mesiaca pichat.. len problem je v tom ze co ked pride skor ako v 25dc? som zvedava co mi drabek povie a zasa o neviem kolko dni skor zacat pichat a predlzovat diphereline sa mi nechce. co ked pride na cas teda 29 dc a ja budem pichat kvoli tomuto mesiacu uz od trebars 20 dc namiesto 25dc? neviem, mozno to budem musiet posunut az na november.. a uz som na to celkom psychicky pripravena na oktober...
este ma napadlo... mam jednu krabicku utrosu.. ze by som si ho nasadila a tym poistila prichod mrchy.. co si o tom myslis?? nestratila si sa v tom co som napisala??? 😅 😅 😅

zabka60
21. sep 2011

bre ranko.. vyhajkane??ja aj hej,okrem toho,ze o 4 rano ma zobudili straasne bolesti,ale strasne ako ked dostanem mrchu ved to poznam po tych rokoch,ledva som vstala s postele,ze idem rychlo dat co treba a pridem a nic,ani len malinka bodka cervena naa toaletiku a brucho ma bolelo kym som nezaspala..viete mi to niekto vysvetlit?? 😖

zambilka
21. sep 2011

@alibabaa fiiiha moja maš to teda zaujimavé 😕 a drabekovi si povedala že mavaš taký krátky cyklus?

zambilka
21. sep 2011

@alibabaa ahoj moja zabudla som pozdrav 😀 😀 😀

hope2011
21. sep 2011

@sijust tak super...mojinka, velmi sa tesim...naozaj...lebo ti to tak neskutocne moc prajem, aby si uz bola tehulkou 🙂 a kedy by mal byt odber????

alibabaa
21. sep 2011

@zambilka 🙂 ahoj, no... povedala som mu ze po 2 iui sa mi to uplne rozhasilo a ze tento cyklus budem mat kratky ak to dopadne presne ako po 2iui. a aj to som mu povedala, ze dalsia mrcha pride asi 24 dni po tejto mrche.. ale on ze zatial to nechame na 25 dc. ... ale idem tam volat, nech mi poradi co mam teda urobit... ja by som to ale najradsej urobila tak, ze by som si nasadila utros... a nikoho sa nic nepytala... ved ten nic neovplyvnuje ... len prichod mrchy... a vysku sliznice este..

tinasc
21. sep 2011

@sijust
@alibabaa ďakujem vám, len neviem či začnem ešte tento rok, rada by som, ale mám pochybnosti, resp. necítim sa ešte na to, mala by som asi počúvať telo a nič nerobiť nasilu... ak žiadosť platí rok, tak kľudne môžem začať aj v januári však do septembra času dosť... jednak ak by ma ešte nepustil a povedal doktor, že musím mať ešte jednu mrchu, tak potom v novembri do toho už nepôjdem, lebo november a december sú u nás najhoršie mesiace, naháňačky a podobne, nemal by ma kto vziať z punkcie ani na vklad... takže...
inak s tou mrchou, mne bežne chodí na 24 deň cyklu, aj teraz prišla... mávam krátke cykly, takže ja som pichala od 20dc, pričom mi mrcha zase meškala... takže ja som pichala skoro mesiac... s tým utrošom si nie som istá, či by si si ho mala sama dávať, isté je, že mrcha nepríde, keď ho budeš brať, ale zase aby ti nenabúral nejako celý cyklus, neviem ti poradiť...

zambilka
21. sep 2011

@alibabaa utroš nie je zlý nápad že by ti predlžil cyklus? po iui si dostala menzes až po vysadení utrošu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre