IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
21. sep 2011

@pici mam v mraziaku od svokra posli adresu a v klude ti zopar poslem 😉

zabka60
21. sep 2011

@sijust tak to je super,mne zastrajkovali asi hormony,kedze mam stitku,no nic pockame,jedneho dna hadam pride aj ked by nemusela 😠

sijust
21. sep 2011

@zabka60 nic v zlom,ale @pici nam zatial vzdy len pomohla,vsetkym...ako mohla...nepride mi fer zvalovat to na nu,urcite ti nechcela zle a paci sa mi na nej,ze vzdy povie veci tak,ako sa maju....a suhlasim s @alibabaa...sme tu na to,aby sme sa podporovali a pomahali si a nie sa tu hadali a urazali...tak sa prosim uz nepaprckuj 🙂 a ber to tak,ze si nechceme zle,ved sme vsetky na skoro rovnakej lodi...neboj mrsisko pride... 🙂

zabka60
21. sep 2011

dievcata chcem sa vam s celeho srdca ospravedlnit,urcite som taketo nieco nemala v plane a je mi luto,kam to zaslo a ze sa to dotklo aj vas,prepacte mi a ked ma tu nechcete v klude to pochopim,niesom taka,aky nazor ste si na mna urobili,ale nevyvraciam vam ho....uz sa to viac krat nestane,som bojovnicka ako vy a to chce len klud a nohy v teple 😉

pici
21. sep 2011

@zabka60 nikto nepovedal ze ta tu nechceme.

adikasala
21. sep 2011

baby co to tu citam v takejto krasnej temicke 😒 😒 😒 klud,vydychajte sa a ide sa dalej 🙂

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 konecne rozumna rec. klud a nohy v teple. 😎

zabka60
21. sep 2011

@pici len som sa pytala na nazor ostatnych,ak som taka zla,v klude balim par svestek a stahujem sa 😔

zabka60
21. sep 2011

@alibabaa no budem ju potrebovat uz to asi na mna ide nohy ma bolia a krize ani nevravim,takze mrcha nech uz docestuje,neviem sa dockat druheho iui 😎

adikasala
21. sep 2011

@zabka60 aj keby si jeden cyklus presvihla sa predsa svet nezruti..este mozes mat aj cysty z prveho cyklu,ja som tak mala a musela som pockat 2 mesiace na dalsi cyklus iui

pici
21. sep 2011

@zabka60 nikto ta nevyhadzuje, o pritomnosti nikoho sa tu nerozhoduje hromadnym rozhodnutim, ze ty ano, ty nie... kazdy nech si pise co chce, ale nech sa potom necuduje negativnych reakcii na svoju osobu...

pici
21. sep 2011

@adikasala kazda zacinajuca je drava a chtiva... a hrr... niekedy trpezlivost prinasa vacsie ovocie.... hovori prva nedockava :D

alibabaa
21. sep 2011

@pici zlato a ovulaciu zistim tymi ovulacnymi testami asi najlepsie, nie? mna nikdy nepichal vajecnik ked mi povedali ze idem na iui lebo ovulka je tu.. ja som ani nepichala ten pregnyl...

adikasala
21. sep 2011

@pici presne tak zuzi....je treba klud a trpezlivost.my sme si toho uz preskakali.....ale dobojujeme zo stastnym koncom (ty si zasluzis byt maminou urcite) 🙂

alibabaa
21. sep 2011

@pici ved aj ja tu druhu... ty brdo co som sa do nej hrnula .. som tu stresovala ze doktori maju plne terminy ze chcem konzultacku lebo nutne potrebujem clostiiiik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ze zavislacka od clostiku..... no ale mam to za sebou.. a teraz riesim to ivf s mojou neskutocne slahnutou mrchou co sa zasa raz neviem kam ponahla....

pici
21. sep 2011

@alibabaa ano. najlepsie je s utrosom zacat od ovulky.. ako keby si na IUI vlastne bola... brat ho v doporucenych davkach... alebo je tu este jedna moznost... vyvolavacka... ale ty mas skor problem ze cyklus bude kratky ako ze bude dlhy, nie? mas utros? mam keby si chcela

pici
21. sep 2011

@alibabaa ved ja takisto, po prvom ET som si dala hned estrofem ani jednu mrchu som nechcela cakat a harbulak na mna pozeral ci som zdrava :D

pici
21. sep 2011

@adikasala ozeme napisat knihu ze? nejaky navod ako neprist o zdravy rozum

zabka60
21. sep 2011

@adikasala a kedy ti prisli na to,ze mas cystu???ja neviem co urobim ak mi mrcha nedojde do utorka vtedy idem na kontrolu k svojmu dokimu a ak mi zas nebude chciet krv zobrat a sono urobit,asi zavolam do centra a poviem im co je vo veci,to bude asi najlepsie

alibabaa
21. sep 2011

@pici mala by mi jedna kocka doviezt, ale nie je to iste. mozem ta teda on poprosit.. jaaaaj teraz som samokoordinatorka 😀 😀 nasadim utros. som sa rozhodla... ale zajtra asi este zavolam do GF co mi poradia. ak sa mi to nebude pacit, tak to vyriesim podla seba 😅 😅

pici
21. sep 2011

@alibabaa jasne zlatko, neni problem. potrebujes tri balenia :D mam volne :D tak mi len daj vediet, aby som ti poslala

adikasala
21. sep 2011

@zabka60 no u nas robia sono pred kazdou novou stimulaciou,aby sa predislo komplikaciam,aby vedeli ci je vsetko ciste ako mabyt.

pici
21. sep 2011

@zabka60 ak ti teda mozem odpisat... tak clostyl sposobuje tvorbu cyst.. preto je nutne sono. ako zistis ze ju mas? nemusis mat nic, ale zvacsa bolesti, krvacanie mimo cyklu, alebo naopak meskajuca ms...

adikasala
21. sep 2011

baby mne je priserne na vracanie....ani pri pc sa mi uz neda byt no hroza,este ze som doma

alibabaa
21. sep 2011

@pici kedy najblizsie planujes navstevu GF?

pici
21. sep 2011

@alibabaa ja mam 10-14dc , cize pojdem 14ty co vychadza od nedele za dva tyzdne, za predpokladu ze ms pride ako ma :D

pici
21. sep 2011

@adikasala dala som like.. ale paci sa mi to , lebo je to dobry znak

zabka60
21. sep 2011

@adikasala no ved sono sa mam objednat ale az na 10dc,no ale v utorok na kontrole mu poviiem,nech mi laskavo urobi to sono,ak samozrejme mrcha nebude a nech si potom zodpoveda za svoje ciny,ak by nastal nejaky problem
@pici vdaka

alibabaa
21. sep 2011

@pici jaaaj to je neskoro. posles, alebo dame buduci tyzden kavu v senci? si tusim z tade, ci sa zle pamatam?

adikasala
21. sep 2011

@pici neboj bude vsetko ok,,,ja verim tomu ze to tentoraz bude uspesne 🙂 🙂 🙂 a pod stromcekom sme skoro vsetky bruskate 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre