IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
22. sep 2011

@oknosmas áno robí sa aj sono, to nič že krvácaš, ono sú na to zvyknutí, ja som išla na 4 deň cyklu na kontrolu a ešte som krvácala 🙂

hope2011
22. sep 2011

@katy33 ahojky,......tak si to super zvladla...a si predsav, ze ja som to nepila vobec...som tam prisla neskoro, lebo som si zle zapamatala cas, ked som mala prist a tak mi uz zobrali krvicku len tak, bez pitia tej glukozy....🙂 tak mna to obislo...ani som nevedela ako...dr potom povedal, ze to nevadi, ze som to pila bez zataze..hlavne ze aby vysledky boli dobre a chvala Bohu su dobre, klop, klop, klop.....ako sa inak mate???

oknosmas
22. sep 2011

@tinasc ach jaj...fuj, to bude nechutne...masaker.. :(

tinasc
22. sep 2011

@oknosmas čo už... ja som kedysi chodila na kontrolu na 2DC... 😉

alibabaa
22. sep 2011

@tinasc tak aj mne povedal, ze na 4dc a ked to vyjde na sobotu ci nedelu tak 3 alebo 2 dc... uffff. ten druhy den mam hodne silny.... bleeeee

zabka60
22. sep 2011

@majca55 jooj sa tesiim,ake budud vysledky 😉 verim ti,ze mas strach,no co ti poviem,ked sme si aj y tym presli a ukludnit ta,keby som vedela ako 😅 ja sa bojim uz teraz

majca55
22. sep 2011

@zabka60 díky v sobotu dám vedieť 😉 drž mi palce 😉

tinasc
22. sep 2011

@alibabaa áno, ak 4 dc vyjde na víkend, treba prísť skôr... no čo už je to nepríjemné... ale nedá sa nič robiť... 😉

zabka60
22. sep 2011

@majca55 😉 myslim na teba uz teraz 😉 my ideme s malym vikendovat k svokrovcom,ale cez telefon si urcite kuknem a urcite budem gratulovat 😉 ziadny streeeeeeeeš 😀

pici
22. sep 2011

babulky uz nechajme hadky hadkami. nikam nejdem , nikto nech nikam nejde. sme na jednej ceste za vytuzenym babatkom a treba sa podporit. @zabka60 sa mi ospravedlnila, priznajme si , ze kazda mame svoje nervy a hnevy. a kazdy sa s neuspechom vysporiadavame po svojom. iste ma dobre srdiecko, inak by mi dneska nepisala taky pekny ospravedlnujuci mejl, len to mozno tazko niesla, ze kvoli mojim radam sa jej natiahol cyklus...

pici
22. sep 2011

@adikasala zlatko. iba co kamosky boli. jedna bola kvoli veku preventivne... neodmietla lebo bola po 40tke.. a druha kvoli zlym triplle testom, ktore boli hranicne takisto vzhladom na vek. bola aj na morfologickom utz... a amnio podstupila , tri dni bola v nemocke, potom ju kontroloval domaci doky, ci jej nahodou neodteka plodova voda... moj osobny nazor je ist. vsetky tie pinnoviny co sa pisu ako mozes potratit. neverim, nie sme v dobe kamennej, robi sa to pod utz takze babatko nemozu pichnut, dalej ta doky kontroluje ci plodova voda neodteka atd.. a dnes sa da plodova voda dokonca aj doplnit ak jej je malo, alebo nepatrne odteka... takze ja v tom nevidim az taky problem...a navyse jej povedali aj pohlavie , tak jedna vyhoda navyse... urcite by som podstupila, istota je istota...skus sa poradit o moznych rizikach atd.. s lekarom... vysledky su ale velmi vysoko spolahlive.. tak pre pokoj v dusi a zdravie babatka urcite ano
@oknosmas zlatko ja som mala napisane 2-4 den cyklu, isla som ten stvrty, lebo treti dost krvacam. robili mi sono ... ci brali krv si nepamatam, pri ostatnych kontrolach urcite ano... ale pri prvej kontrole pocas ms neviem.. nie je to nic neprijemne. mne to robila jedna sestricka, nie na koze ale na lehatku trvalo to 30 sekund a rovno som sa obliekala... to ta len omrkne.. inak vitaj milovana. dlho som o tebe nepocula... tak idete do toho?
@katy33 ty mlsnacka :D s citronikom celkom fajn :D
@hope2011 budem budem tehulka, skor ci neskor... ako my tu vsetky... :D

zabka60
22. sep 2011

@pici 😠 tyy nechaj uz ten moj cyklus cyklom 😀 😀 dnes mrcha dosla rano,aj brusko bolelo a teeda prichadza pomaly,ale dufam,ze isto,uz som sa aj do iscar objednala

pici
22. sep 2011

@zabka60 no aspon ze dosla :D

zabka60
22. sep 2011

@pici no aj ja somm sa potesila,to su ake veci,ze chces dieta a potom sa musis tesit na mrchu,kedze potrebujes dalsi pokus 😅

pici
22. sep 2011

@zabka60 no to su take paradoxy..ja som pred IVF dokonca mesiac brala HAK, povinne :D

zabka60
22. sep 2011

@pici 😀 no coment,nikdy nepochopim postupy,ktore nam maju pomoct,zevraj 😅 ...no zaba ide hodit celo o vankus,spokojne sa dnes vyspim,tak sladne sny 😉

pici
22. sep 2011

@zabka60 trebalo.. aby si vajecniky oddychli pred stimulaciou kde dostali riadne zabrat... a aby zbytocne neovulovali ked nas cakala stimulka... dobru noc

ketere
23. sep 2011

@zambilka jééééj, tak to sa teším tuším viac ako Ty 🙂 tak šup šup na tabletky 🙂 a neboj sa a nestresuj, bude to ok, za tri-štyri týždne budeš mať krásne // 😀 😀 už sa neviem dočkať.. 😀

ketere
23. sep 2011

@zubrienocka Ahoj, myslím, že tie testy sa robia do 16+6, ale nie som si istá, ale to by si mala stihnúť, nie? Keď som si to teraz tak narýchlo vyrátala, tak by si to mala stihnúť.. dúfam, že som sa nesekla vo výpočtoch 😝 ..ale skús mu pre istotu zavolať, alebo pozrieť niekde na nete, aby náhodou nebol problém.. ale nemyslím si, že by mohol zabudnúť... Ja mám na sebe zhruba 2,5 kg, bruško rastie, už mám aj pokúpené tehu gate, len ich potrebujem ešte skrátiť... musím sa do toho vrhnúť cez víkend, lebo v týchto "starých" nohaviciach už je príliš tesno 😀 😀 😀 zle mi už nebýva, len občas, keď niečo ťažké zjem, ale tak to je v pohode... Vy ste v poriadku? žiadne komplikácie?

zubrienocka
23. sep 2011

@ketere Ahojky, ziadne komplikacie nemam. Akurat som si v nasom meste vyhliadla cvicenie pre tehotne, tak by som sa tam rada ist pozriet. Vraj existuje aj Zumba pre tehotne, tak musim posondovat. Citim sa dobre, ani neviem, ze som tehotna, len to brusko mi to pripomina. Vcera som bola aj na prehliadke u zubara. Poucil ma, ze v tehotenstve si treba davat pozor na krvacanie dasien a ze zuby sa zvyknu kazit po porode pri dojceni. Idem si to preratat, nech to nepremeskam 🙂

ketere
23. sep 2011

@zubrienocka tak to je super, tak len tak ďalej 😀 Ja v podstate až na to, že sa cítim stále unavená, tiež nič, no a to zvracanie pri prejedení sa 😉 ale na to si už dávam pozor 😀 😝

syriana
23. sep 2011

Dakujem Vam za krasne privitanie 🙂 Je tu aj niektorá čo chodí do Iscare v BA ?

fomarik
23. sep 2011

@zuzana151 Waaaw, mojka, tebe sa to podarilo ututlať až do predlženia zmluvy...no si šikulka proste!!! neboj sa ty nič, normálne im to oznám, máš ich predsa v hrsti, nie? Aj moja byvala kolegynka takto s vedením vybabrala 😀 😀 😀 anikto jej nič zlé nepovedal ani ju neosočovali , proste nič.
tak drobec sa ti nechce ukázať? No beťárka je to, ale hlavne že rastie a je už hlavičkou dolu. Inka ja som si za porodnika tiež neplatila, ved načo. Aj tak to prišlo nečakane a je jedno, kto ťa odrodí. Ale zase neberiem názory iných, ktoré si stoja za svojím porodniikom, ak s ním majú len dobré skusenosti.

pici
23. sep 2011

@fomarik ano to je pravda. ja ale napriklad musim mat svojho dokyho. mozem rodit aj v mastali, ale s nim... inemu neverim, aj ked viem ze v ga by som sa nebala rodit u nikoho , ale mam taky vnutorny pocit

majca55
23. sep 2011

@zabka60 díky moja 🙂

zabka60
23. sep 2011

@majca55 zajtra mas velky den,urcite mi napis,budem cakat,aby som ti mohla zagratulovat

majca55
23. sep 2011

@zabka60 len aby bolo z čoho moja 😉 jasne,že napíšem 😎

zabka60
23. sep 2011

@majca55 ked si uz vydrzala bez namietok,tak uz jeden den vydrzis pozitivne naladena 😉 myslim na teba 😉

majca55
23. sep 2011

@zabka60 vieščo ja som v úplnej pohode až nechápem 🙂 🙂

zabka60
23. sep 2011

@majca55 asi to bude tym,ze dve deticky mas domka 😉 ..bolo by ti smutnejsie,keby si tuzobne ocakavala ciarky prveho dietatka ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre