IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
23. sep 2011

@zuzanka7834 ano my by sme chceli len jedno dietatko... teda ja som chcela vzdy dve.. ak by boli dvojky tak by sa tym vsetko vyriesilo :D ale po tychto peripetiach... pozri.. tri roky sa snazime a dietatko stale nie je... ja mam endometriozu a ta sa vracia, vrati , ak sa uz nahodou aj nevratila... ked si predstavim, ze kym porodim ak teraz otehu budem mat tridsat... chcela by som 4 roky odstup aby som nebola vkuse na materskej... tak druhe dieta by som kedy mala, v 40? to nie... uskromnim sa aj s jednym...

pici
23. sep 2011

@alibabaa no bola to katastrofa, ludom pod oknami na sidlisku.. o nicom

pici
23. sep 2011

@tinasc tam sme boli minuly rok a bolo super :D

si31si
24. sep 2011

@pici ahoj čítam že máš endometriozu ako to zistia že ju máš len laparkou? alebo aj sonom a testami?

apolenka6
24. sep 2011

@dzuli08 Ešte som včera zabudla 😕 už čoskoro nastane ten čas ,ked uvidíš svoje vytúžené dieťatko 🙂 vychutnaj si ten pocit ,ked ho budeš držať v náručí,cítit jeho vôňu a počuť plač....zázrak života

apolenka6
24. sep 2011

@pravnicka Ahoj! určite môžeš byť tehotná....mne ked brali krv po IUI a bola som tehotná volali mi v ten deň a HCG už bolo tehotenské v krvi ..skúsila som ešte v ten deň teh. test a mi nič neukázal 😕
Prajem ti aby to bola tá najkrajšia "cysta" v živote 😉

majca55
24. sep 2011

Dnes 14 den po IUI testovala som no druhá slabá čiarka sa ukázala až po limite tak neviem 😒 počkám do pondelka na krv a uvidíme 😉 prajem všetkým peknú sobotu 🙂

pici
24. sep 2011

@si31si sonom nie... testami na CA125 onkomarkermi mozno. tie vsak nie vzdy indikuju endo... skor zapaly v tele ale ich zvysena hladina moze naznacovat endo... naozaj len laparkou
@majca55 ale co to tu citam ake pekne spravy hned rano :D

pici
24. sep 2011

@dzuli08 uz sa ti to krati draha... tesis sa?

majca55
24. sep 2011

@pici vieš len sa akosi neviem tešiť ked to bolo až po limite 😒

pici
24. sep 2011

@majca55 nevadi :D limit nelimit... ukaze sa aj v limite, neboj sa ty nic :D

fomarik
24. sep 2011

@dzuli08 No veru, môže to byť tá zátka. Mne sa uvolnovala postupne, nie naraz ako niekomu. Odtekala asi týždena potom naraz rups...bolo to tu!!! Takže si uži posledné prespaté noci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo babuliatko s auž hlááási 😵 😵 😵

sijust
24. sep 2011

@zuzanka7834 @hope2011 @pici @alibabaa @katy33 @adikasala @tinacs ...ahojte dievcata moje,tak vcera som bola na krvicku a sono, pre tie,ktore chodia do H.bola som u dr.Gatovej,to je moja doktorka...bola spokojna,ze pekne nam to tam rastie...nieco diktovala ze 6,6,7,8... po 3dnoch na lavom aj pravom 4ks...Krajko mi poobede volal,ze mam pichat dvojitu davku dalej,ze mam ukazkove vysledky a ze sa uvidime v utorok.... 🙂

fomarik
24. sep 2011

@zuzanka7834 moja, tak ty grckáš o sto dvesto. Noa čo, ved vydržíš, nie? Nikdy pred tým si tak nemilovala wc misu 😉 A tebe už vidieť drobuliatko aj cez brušné sono? ty kokso mne babulu nevideli ani v Heliose ked som bola v 12tt na vyšetrenie NT. A ty hold..... aký valibuk je pod tvojím srdiečkom? No ale zase si štíhlunká a mne cez tie šunkátorky ani nemalo ako presvietiť to sono 😖

tinasc
24. sep 2011

@majca55 držím palce, aby to bola pravda... to je jedno, či sa ukázala po limite... mne sa tiež až po limite ukázala... teším sa na správy z pondelka 🙂

tinasc
24. sep 2011

@sijust tak super, nech je pekná úroda 🙂

fomarik
24. sep 2011

@sijust ved to su neskutočné super vysledky. Tolko vajok.... ja som nikdy tolko nemala. A ked ti Krajko kázala pichať dvojitu dávku, tak je to na dobrej ceste. pri našej 3úspešnej IUI, mi tiež sonorobila Gáťová a povedala, že otehotniem a Krajko mi potom robil IUI. Takže?.......držím palec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
24. sep 2011

@majca55 zlatko moje, mne sa tiež ukázala po limite, asi po dvohodinovom a veeeľmi slabunko. Ale bolo to tam!! Bude to dobré, uvidíš 😎 😎 😎 😎

majca55
24. sep 2011

@pici
@tinasc dakujem vám babulky hned mi je lepšie 🙂

fomarik
24. sep 2011

@pici my tiež len jedno babatenko chceme. druhé už nebudeme silou mocou riešiť, ale ak sa pritrafí, čo nepredpokladám v mojom prípade, tak sa brániť nebudeme, ale fakt, babulka nám stačí!!!!

majca55
24. sep 2011

@fomarik no mne asi tak po hodine 😉 a mm vykríkol,že je to tam 🙂 tak uvidíme v pondelok 😉

sijust
24. sep 2011

@oknosmas ahoj,nechodis nahodou do H.?lebo ja som bola vcera rano tiez na sono u Dr.Gatovej...to by bola sranda,keby sme tam boli spolu a nevedeli o sebe 🙂

sijust
24. sep 2011

@alibabaa zlaticko neboj sa,to zvladnes...vsetko,bude to dobre....vsetky sme tu s tebou 🙂

fomarik
24. sep 2011

@zuzanka7834 no, takže infošky o nás: Máme sa relatívne dobre. teda máme sa fajnovo. Nemocnica nehrozí 😠 😠 😠 ...už bolo dosť. Livinka rastie ako z vody, už je úplne iná ako ked sa narodila v pondelok máme 6 týždnov a mna čaká kontrola po šestonedelí. Už zavádzam aj aký-taký režim... po večernom krmení o tej osmej šups do postieľky a buvať. niekedy by prespala aj celu nocku, ale zle s ajej dých kvpoli tomu stridoru 😠 😠 😠 😠 . Tuto noc však bola hore o polnoci a o piatej. papá už 150ml mliečka pretože by si zožužla aprstíky s pästičami...hladoško náš rozkošný. mirko bol chorý, tak som ju od neho izolovala, tak ako sa len dalo. Snád sa vyhne tej soplikovej pliage. teraz buvaju obidvaja....to chrápanie...no hotovo...duo big band!! Ja sa tiež cítim lepšie. rez už natolko nebolí, teda ja si ho už ani nevšímam..radšej Zatvrdnuté to samozrejme je, na buduci týžden idem k dokymu. Už ani nekrvácam, teda ja som po cisare krvácala len dva týždne, potom len malinko špinenie. Rozbehli sme sa aj so sexíkovaním...konečne...má to úplne inú šťavu ako ked sme s ao Livinku snažili. dostalo to akosi iný rozmer 😅 Už len čakám na normálnu mrchu, aby som nabehla na klasikuš cyklus...s antikoncepciou 😉 ... pre istotu 😉

fomarik
24. sep 2011

@majca55 po hodinke? To je v pohodičke mojka!!!! držím silno palec!!!! A ešte ked ho videl aj mm..tak nie je o čom.

sijust
24. sep 2011

@fomarik moja,dakujem...taketo riadky sa tak pekne citaju,dufam,ze sa tvoje slova naplnia a bude z toho taky krasny batoztek ako mas ty...pohladkaj za mna Livinku 🙂

majca55
24. sep 2011

@fomarik dakujem moja 🙂 posielam pusku Lívinke je strašne prekrásna 😲 😲

tinasc
24. sep 2011

@fomarik tak sa teším, že si to už užívate, len tak ďalej... apetít má teda riadny 🙂 takže všetko sa dostáva do starých koľají, držte sa babulky, nech je všetko len a len dobré 🙂

fomarik
24. sep 2011

@tinasc
@majca55 dievčatá moje, chcem sa vás opýtať. Vy ste už skusené mamičky...Ked mi malá spinká aj celu noc, mám alebo nemám ju v noci budiť na papanie.
@zuzanka7834 a ešte som zabudla...už nai negrckáme...ani trolilinku....vdaka antirefluxnému mliečku..už len pekne dogrgneme ako starý chlap a hotovo!!!! 😎

tinasc
24. sep 2011

@fomarik nie moja, nebuď, ona sa zobudí, keď bude hladná, ja som v noci nekŕmila, malá mi vstávala tak okolo pol piatej, piatej... zbytočne ju budeš budiť, načo keď spinká 🙂 a keď prespí celú noc bude ráno takááá hladnáááá 😀 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre