IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. sep 2011

@dzuli08 určite sa hafko nájde 🙂 nebuď smutná... no a pôrod... mne hovorili, že za mňa nikto neporodí, ale naozaj som si to uvedomila až v momente, keď som musela tlačiť, bolo to náročné, malá nechcela von, tlačili mi bruško dve sestričky, ja som to ani nevnímala, len manžel hovoril, že hrozné, potom ma rebrá boleli, ale vytlačila som... na druhý deň mi bolo ešte všelijako, ale postupne sa mi sila vrátila, takže to je v pohodke, všetko vydržíš a vôbec nemusíš mať taký pôrod ako ja, niektorým to ide veľmi ľahko 🙂 tak sa s tým netráp a nemysli na to, až budeš na pôrodnej sále 🙂

apolenka6
24. sep 2011

@dzuli08 Tak ty pozeráš ten filmík?? 😕 😕 ja som teraz dočítala tú knihu 😉 film som nevidela,ale to je jedno účinok je rovnaký 🙂 neboj všetko zvládneš,pôrod a aj všetko ostatné....radšej zažívať strach z pôrodu ako strach ,že kedy otehotnieš a či... 😕 ale po prečítaní tej knihy mi už takéto niečo nenapadne 😝
Všetko živé,milé ti prirastie k srdiečku a dúfam,že psíček sa nájde aby si nesmútila 😉

apolenka6
24. sep 2011

@fomarik júú to sa krásne číta ako sa ocinko vzorne stará 😵 a ved je to jeho vytúžena dcérenka to by bolo keby sa nechcel.. 😠 🙂 viem si to živo predstaviť aký by bol môj Martin ..ved aj vtedy ked mi bolo zle tak sa o mňa staral..a vôbec!? 😨 ked som chorá tak mám servis ako má byť 😝 😀
No aspoň malá cez deň nechce spať,ale v noci bude buvkať ako anjelik ...možno dne mala zlý deň a zajtra bude všetko dobré 😉 😉

tinasc
24. sep 2011

@fomarik no tak to je krásne, ocinko sa stará o malú princezničku 🙂 no tak to si potom skvele užívate ako rodinka 🙂

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 asi si budem musieť aj ja kúpiť tú knihu... kto ju napísal?

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 aaa už som našla na googli 🙂

apolenka6
24. sep 2011

@katy33 Tak aj vy ste mali výročie 😕 🙂 ved v septembri to tak je samá svadba ..no koláče asi piecť nebudem aj ked si mi dala chrobáka do hlavy 😨 chceme ísť na romantikuš večeru ..zaspomínať 😀
Budem rada ked ma prídeš pozrieť do robotky ,ja si bruško pohladkám a nasajem tehu vírusy ..jáj keby to tak išlo že??
6.7.8 oktobra budú zas jarmoky ....tak budem vonku predávať ,len už bude ráno a večer chladno 😒 ale ide mi to vonku rýchlejšie

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc našla si ju? u nás na slovensku sa volá ta kniha SILA a napísala ju Rhonda Byrne

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 áno áno, mohla by som si ju aj cez net objednať, majú ju dokonca skladom...

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc Má oranžový obal tá kniha ..tú si našla že??

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 áno a na obálke je taká červená pečať 😉

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 a ešte koľko stojí tá knižka?

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc Vieš ja som ju išla pozrieť u nás do kníhkupectva či ju tam náhodou nemajú 😕 ked si prirátam poštovné tak to mám asi jedno...a si predstav ked som ju išla pozerať tú knihu či ju u nás majú,tak som si myslela kde ju ja budem hladať?!? 😨 ved u nás je velkéé kníhkupectvo..A?? čuduj sa svete!! hned mi padla do očí ta kniha ! fakt! bola vystavená na stolíku medzi spústou kníh a hned som ju zbadala 😅 😅 😅 ...a v ten deň ju dostali 🙂 🙂
neviem už presne ,taká som som bola natešená tuším do 12eur stála

apolenka6
24. sep 2011

@pici No a je to! posledná mrcha teda dorazila 😉

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 hmmm akurát tu hľadám cez net... 🙂 a sondujem kde ju majú...

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 práve som našla jeden super link a stiahla som si ju z netu 🙂 len je to v češtine...

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc Ja som ju našla na nete za 12.99 eur..ale asi ju majú aj lacnejšie,len treba ju pohladať ,ale ja mám tu najnovšiu a ako som ti napísal volá sa Sila a je tam pečať,ale aj na tej staršej ,že táto nová, je ešte lepšie vysvetlená to mi písala @adikasala ona čítala obe 😉 a na tej novej je okrem pečate v strede ako také žlté elktrizujúce slnko ,alebo guľa

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc Ja som to ani na nete nenašla kde by sa dala otvoriť a čítať tá kniha....tak som si ju kúpila a nebanujem,je to omnoho lepšie ,môžeš si ju v klude čítať poležiačky a kedykoľvek ju mám poruke a je taká malá šikovná do ruky a budem si ju znovu čítať....oplatí sa!!!!

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 asi by bolo dobré prečítať si obe, zdajú sa mi trochu odlišné... ale podstata je rovnaká 🙂 no však tú stiahnutú si pôjdem dať vytlačiť... ale asi nebudem špekulovať a pôjdem kuknúť do obchodu

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 no tak je to objednané 🙂

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc Jasné ked máš možnosť si ju vytlačiť 😉 ale si ju chod omrknúť do obchodu ..uvidíš ak ju budeš mať v ruke už ju nepustíš 😉 😀 a či obe čítať neviem @adikasala mi ju odporúčila ,že táto nová je ešte lepšie vysvetlená 😕 tú druhú som ani nezháňala ..máš pravdu v podstate je to to isté 🙂

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc 😀 😀 😀 šikulka si!!!!

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 no tak objednala som si tú SILU 😉 a Tajomstvo si teda dám vytlačiť a tiež to neskôr prečítam 🙂

apolenka6
24. sep 2011

@tinasc OK neobanuješ! Idem sa ja už mm venovať..tak dobrú noc ti prajem!!!

tinasc
24. sep 2011

@apolenka6 dobrú noc 🙂

zuzanka7834
24. sep 2011

@pici mojenko ved ja tiez tak z casu rozmyslam, ze ci sa podari aj druhe, tretie, piate... a mozno ked sa drobcek narodi, budem mat dost aj s jednym 🙂 Len nech je zdrave... Ale ako som pisala predtym, ja som jedinacik a ak pan Boh da, tak svojmu dietatku doprajem aspon jedneho surodenca... Moj sen su vsak 3 deti, dufam, ze to stihneme... 😉 Mame este 3 mrazacikov, tak ich tam urcite nenechame a dame im sancu 😵

@majca55 zlatinko potichuuucky gratulujem 🙂 Limit nelimit, keby tam nebolo hcg, ciarka by sa neukazala ani na druhy den 😵 😵 😵 😵

@sijust juuj, krasna urodicka 🙂 Tfuj tfuj tfuj, nech su v utorok este lepsie spravicky 😵 vsak to pichanie vobec nie je take hrozne? Inak mne tiez uz na druhej kontrole povedali, ze koncime, este v ten vecer som dostala pregnyl a sup do toho 😉
A este, aby si sa nebala, mne doky vravel, ze hyperstimulak zvykne byt ked je vajok nad 20, ale ani vtedy to nie je pravidlo. Tak sa neboj 😎

@fomarik ked som to volala Petkovi, tak sa najprv prelakol, lebo som mu musela povedat, preco som bola zase u lekara, ale ked som povedala, ako to srdiecko bilo aj cez vonkajsie sono (teda, ja som to nevidela, lebo moj doky ma zle natoceny monitor, iba to povedal), tak sa zasmial s takou hrdostou, ze si to kazdy den s laskou pripominam 🙂 Mozno to bude aj preto, ze mi tak rychlo stupalo hcg... ktovie...
Som sa zasmiala popod fuz, ze s antikoncepciou 😀 Jaaaj, ziena moje zlate, taka som rada, ze ste v poriadku 🙂 Das nam sem nejaku aktualnu Livinkinu fotku?

@adikasala ja som dnes dostala uzasnu chut na bryndzu, tak som si musela ist kupit a dobru polku som schrumla na veceru. Teraz cakam kedy sa vypyta von 😉

@alibabaa aj ja som mala gonal. A decapeptyl. A neboj sa ani jedneho ani druheho, samam mi o dva tyzdne napises, ze to bolo v poho. 🙂

@dzuli08 netrap sa za psika, tiez si myslim, ze ho niekto zobral na noc a zajtra ho pusti. Pripadne skus rozvesat plagatiky, jednej kamoske sa vdaka nim psik nasiel. Hlavku hore, teraz sa nesmies trapit...

zuzanka7834
24. sep 2011

@apolenka6 my budeme mat vyrocie 4. oktobra, dufam, ze dovtedy budem uz s drahym v UK... joj babulky, taaak mi chyba... 😔

tinka9075
24. sep 2011

@majca55 jasné že ti napíšem, už sa teším neviem prečo ale cítim že sa to podarí 🙂

pici
24. sep 2011

@zuzanka7834 kazdy ako citi :D

fomarik
25. sep 2011

@apolenka6 takže posledná mrcha, v tom prípade si ju treba užiť 😀 😀 😀 . joj, kiežby to bola pravda, ale pozitívne myslíme a ono to tak aj bude 😀 . veru, mm sa stará...ved to by sa hádam každý kto tak veľmi túži po babatku. verím, že aj martinko vás bude rozmaznaváť až ti to bude vadiť ...miestami 😵 😵 😵 . Iľko a Jurkovič nám predpovedajú krásne Babie leto a tie pavučiky ti prinesu drobný zázrak!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre