IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
26. sep 2011

@majca55 Dnes na teba všetky myslíme 😉 !! veríme,že čiarka na teste ,potvrdí Hcg v krvi ..veľa šťastia 😵 😵

apolenka6
26. sep 2011

@zuzanka7834 Hm.. 🙂 🙂 tak aj my budeme mať 5 výročie sobáša ako som už spomínala a 10rokov od začiatku chodenia 😉

apolenka6
26. sep 2011

@zuzancek22 Ahoj! kde si?? ako sa cítiš..kedy ideš na krv.test?? myslím si aj na teba..júúj to bude ked budeš tehuľka ,veľmi ti to prajem 😉

apolenka6
26. sep 2011

@tinasc Veru aj mňa napadla @jalanecek kto vie čo je s ňou ?? 😕 ako sa má 😕

zuzana151
26. sep 2011

@zuzanka7834 no ked mi islo o tak vela tak sa musis zatat a vydrzat 😅 ja robim v banke a musim sa obliekat podla dress codu, takze som maskovala suknou az pod prsia. Brusko je uz riadne velke , posielam foto bruska a odchodu do prace 😉 tak posud sama ci boli fakt taki hlupi alebo to hrali 😉

ursula5
26. sep 2011

@zuzanka7834 áno už som po vklade bol v sobotu tak výsledky až 10.10. možno to bude šťastná dátum 🙂 neviem sa dočkať

zuzana151
26. sep 2011

@fomarik Zlatko ahoj, konecne ta tu vidim. Ako sa vam dari s malinkou??? Uz mate vytvoreny rezim?? Zdravotne ste uz obidve v poriadku?? Dufam ze uz je vsetko tak ako ma byt a budete si len jedna druhu uzivat 😲
ano podarilo sa mi to, som rada, teraz mam dovcu, ale poviem ti pravdu mam strach sa tam po dovolenke ukazat...ale tak co uz, nech si mysli kto chce co chce - Olivka je najdolezitejsia. No nechce sa moc na tom sone ukazovat, ja mam taky pocit ze jej to nikdy nie je prijemne ono sa tak brani chudiatko moje malinke 😉 A myslis ze ked uz je teraz dole hlavickou ze sa uz nemoze pretocit?? Ja si inak toho porodnika platit urcite nebudem, to je drahe to radsej kupim malej za tie peniaze nieco , tak ci tak ma musi niekto odrodit..ale priznam sa , uz sa ma ten strach z porodu zacina viac a viac zmocnovat 😅
inac Livinka je naaaadherna skrcko maly 😲

zuzancek22
26. sep 2011

@apolenka6 ahojček, dakujem, že na mna myslíš, vo štvrtok som bola na krv ale to len u svojho gyndoša, to bol este len 5 den od vkladu, zobral mi krv a výsledok bol pozitívny, nechcem sa este moc tešiť, ale už konečne nejaká dobrá správa, dnes som 9 den od ET a ráno som si urobila test ja doma a kuknite výsledok

zuzana151
26. sep 2011

@fomarik Luci prave citam stranky dozadu a ty uz mas mrchu??? Tiez si mala predtym syndrom PCO???!!!! Lebo ja som ako ty - nikdy v zivote doteraz som nemala mrchu bez antikoncepcie, vyvolavacky alebo duphastonu . No bodaj by to bola pravda ze tehotenstvo vsetko napravi, ja som myslela ze som uz strateny pripad , no som zvedava ako zareaguje moje telo 😀 tak teraz si uz len davajte pozor pri tom sexikovani 😉

tinasc
26. sep 2011

@zuzanka7834 no my sme spolu chodili tri roky 🙂 a 9 sme manželmi... uteká to 🙂

tinasc
26. sep 2011

@zuzana151 tak to netuším či to hrali, alebo sú hlúpi, ale na tej fotke v sukni to veru veľmi vidieť nie je 🙂 ale zboku by to veru byť vidieť malo 🙂 😉

tinasc
26. sep 2011

@zuzancek22 potichu sa teším s Tebou, to je krásne 🙂

zuzana151
26. sep 2011

@tinasc ale ja som si stale rukami maskovala brusko , satku omotala okolo celeho trupu ze ma boli hrdlo a podobne 😅

tinasc
26. sep 2011

@zuzana151 no tak to si potom šikulka 🙂 a krásne bruško máš 🙂

zuzana151
26. sep 2011

@tinasc dakujem moja 😉 ale neviem ako to vydrzim este dalsich 2,5 mes. uz teraz je to neskutocna zataz na krize 😖

ketere
26. sep 2011

@kaaaty @zubrienocka Ahojte babizne.. tak ďalšia poradňa + krvné testy teraz v stredu 28.09 🙂 Teším sa na krpca 😀 potom sa ozvem, ako sme dopadli 🙂

tinasc
26. sep 2011

@zuzana151 hm verím... ale to vydržíš, neboj, potom už budeš doma a nebudeš musieť sedieť, potom si ľahneš a trochu to povolí 😉

zubrienocka
26. sep 2011

@ketere Ahoj, ako Ti zaaaaaaaaaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, aj ja chceeeeeeeeeeem. Ja az o tyzden 4.10. 😖 . Určite sa ozvi 🙂

sijust
26. sep 2011

@zuzanka7834 takze sa ti vytvorilo 9 vajicok a povedal ze staci?alebo sa uz viac nedalo?dufam,ze aj u mna to bude take rychle,ja som zajtra 7den....snad to bude stacit...lebo mam zdvojenu davku toho Menopuru...a citim sa ako keby som mala na kazdej ruke a nohe zavazie ☹ a dost ma bolia vajecniky,hlavne v noci...a kedy si zlatko mala pohovor s embriologickou?

@walta mojkaaa...ako rada ta citam,kde sa nam flakas?hm?to je fajn,ze sa to uz ustaluje a to vrackanie?babatko ti dava najavo,ze haloo som tu,tes sa maminka 🙂 ...ja stimulujem....zajtra idem na druhe sono...tak uvidime,snad to bude stacit,lebo uz po troch dnoch som mala 8vajicok...drz mi palce,nech to uz mam z krku 😔

@hope2011 zlatinko moje,zajtra na mna teda mysli,nech uz staci...hned ti dam vediet...dufam,ze budem nasledovat nasu zuzanku,ktora bola ako rychlik a po 9tich dnoch bolo hotovo 🙂 a ty sa ako citis?dutinky este hnevaju?

alibabaa
26. sep 2011

@zuzancek22 juuuuuuuuu. potichucky 🙂 🙂 🙂 🙂

sijust
26. sep 2011

@dzuli08 dakujem moja,ja viem...vzdy si to hovorim...aj v noci,ked ma bolest prebudila...ale zvladnem to,vsetko....tak ako vsetky, co sme tu...tak je dobre,ze sa mozeme navzajom podporovat...myslim,ze to kazdej z nas pomaha...a ty uz budes za chvilku maminkaaa....jeeeeej 🙂

sijust
26. sep 2011

@zuzancek22 moja,tesim sa moooc!!! 🙂

katy33
26. sep 2011

@zuzancek22 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja odpadnem, ja to hovorim, že tento rok je najplodnejši 😀 😀 😀 ....milačik, zatial potichučky gratulujem, i ked doma sa rehnim ako kôn a mm na mna pozera, či mi neharaši 😀 😎 Som štastna a verim, že dalšia krvička bude extra vysoke HCG o chviločku srdiečko 🙂 😉 Zlatko, držim palčeky 😲 😲 😲

zuzancek22
26. sep 2011

@katy33 dakujem, v to verím aj ja dnes poobede by som mala mať výsledok krvy od môjho gyndoša a zajtra idem do centra. tak uvidíme či to stúpa ako má.

cmelica
26. sep 2011

@zuzancek22 potichucky gratulujem 🙂

zabka60
26. sep 2011

majca55 bre ranecko..tak uz si domka s car?????kedy budu vysledky,??

adikasala
26. sep 2011

@zuzanka7834 zuzi mi budeme mat v aprili bud rok 10 rokov co sme spolu nebude to nahoda 🙂 🙂 ze je na ceste plod nasej lasky? 🙂

adikasala
26. sep 2011

@alibabaa ahojky ako? ako si to doriesila s tou mrchou?
😉

adikasala
26. sep 2011

@zuzana151 no to to musia byt vazny....ked si to nevsimnu,,,ved ti je brusko poriadne vydiet 🙂

hope2011
26. sep 2011

@sijust mojinka, zajtra ti budeme posielat neustale myslienky a uvidis ani sa nenazdas a budes mat v brusku vysnivany pokladik a budeme sa spolu z toho moc, moc tesit 🙂🙂🙂 hlavne mi daj vediet..budem cakat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre