IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
27. sep 2011

@apolenka6 A vieš čo , mojenko, ani tu baby nejako nepisali , či nabrali, al. nie...nemyslim si, že by si mala z inj. nabrat...naberat začneš potom 😀 😉 Ešte stale som nebola u tej očnej, tak som sa anineustavila, no jarmok určite neobidem, sem-tam su tam pekne detske vecičky...a zhanam zimne čiapočky, bola som tu v obchode a skoro ma vykotila, za teplu čiapočku pytala teta odo mna 10,-...tak som si pekne zaobstarala ihlice, kupim vlnu a skusim štrikiiiirovat 😀

katy33
27. sep 2011

@apolenka6 Hadica, had, to tije jedno,ale vyzera too zaujimovo 😀 😀 😀

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 No len si nezapleť tam aj vlasy ty štrikovačka 😉 veru na jarmokoch sú krásne vecičky pre detičky 🙂
pamätám si ked moja švagriná nakupoval detské vecičky tak sa vždy pýtala,či sa to nedá bez bloka teda DPHčky a si predstav skoro vždy jej dali 😨 mňa by to nenapadlo 🙄 ale si poradila a niečo ušetrila ,ked len 1-2 eurá
Ale 10 ečiek 😠 to čo je!

apolenka6
27. sep 2011

Babulky aká je úspešnosť pri IVF?

miminkad
27. sep 2011

@apolenka6 mojko,som rada,ze si sa rozhodla a neboj,uz to dopadne dobre.sme na rade 😉

miminkad
27. sep 2011

@apolenka6 30%,ak je zena zdrava tak 50%

apolenka6
27. sep 2011

@miminkad Ahoj moja! chcela som ti napísať ako pokračuješ, už si po alebo nie.... 😵

miminkad
27. sep 2011

@apolenka6 prave pred,mala by som zacat 😔 asi to bola telepatia,lebo som tiez na teba myslela,ze co nove 😉

apolenka6
27. sep 2011

@miminkad Tak držím palce ! ja som sa ,len včera rozhodla 🙂 doteraz som nemala istotu,že či to chcem,vieš tak vnútorne som si nebola istá..a včera to prišlo tak z vnútra 😵 že chcem a hotovo! no a ja som zdravá tak je to 50:50 😉
ale myslím len a len pozitívne!!!

miminkad
27. sep 2011

@apolenka6 dakujeme.ono je dolezite byt aj vnutorne s tym zmiereny.takze poriadne cvic mojzisku a hor sa na to.je super,ze si tak pozitivne naladena.sa tiez snazim 😕

apolenka6
27. sep 2011

No ved to nebolo to to pravé orechové..ako sa hovorí a už je.mne k tomu dopomohla táto kniha kúpila som si ju u nás v knihkupectve v To pozri si to www.thesecret.tv.

apolenka6
27. sep 2011

No idem ja spať dobrú nôcku babenky!!

apolenka6
28. sep 2011

Dobré ráno,ránko,ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂

apolenka6
28. sep 2011

@zuzanka7834 ahojček! sa mi zdá,že dnes ideš na sono 😕 nepomýlila som sa? 😨 no už by ti mohli odklepnúť odchod za mm 😵 musí to byť ťažké bez neho ☹

sijust
28. sep 2011

@apolenka6 dobre ranko,len ti chcem povedat,ze sa nemusis bat...nepriberies...len mozes byt z injekcii nafuknuta...ja mam rano celkom ploche brucho a ked pichnem menopur,tak som ako v 5tom mesiaci 😀 inak je to v pohode,ani to neboli...len vajecniky sem tam citit...a je to take unavne,nic nevladzes 😒 este by som ta chcela upozornit,ze sa zmenil v Heliku od sept.,cennik...islo skoro vsetko hore 😠 tak ale,dnes sa vsade len zdrazuje,nie su vynimka 😒

aby
28. sep 2011

@apolenka6 no najprv sa dám dokopy a potom, ale chcela by som aby sme pred vianocami ešte stihli skoknúť do Iscare čo nám povedia a ako to vypadá 😉
@pici no jasné len ma to už nebaví miká ma trhá ma a stále upratujem a vyváram a tak 😀 😀 😀 😉
@tinka9075 uvidíme a čo bude keĎ si ma pozrú heh 😉

pici
28. sep 2011

@aby xixi to poznam, sama som taka ze neobsedim doma a nicnerobim... to sa snad ani neda

pici
28. sep 2011

@apolenka6 ale nech sa paci, ty si bola ako skoro hore :D uspesnost ivf je 40%

tinka9075
28. sep 2011

@aby neboj sa všetko bude dobré a ked ta pozrú budô vediet na čom si a môžete íst dalej 🙂

zuzanka7834
28. sep 2011

@pici jaj srdiecko moje, to je teraz pre mna horsia otazka ako kedysi "kedy bude svadba" a nasledne na to "a vy babatko este nechcete?". Ja netusim, dnes rano som si uz aj poplakala, lebo mi drahy strasne chyba. Jeden doky povie, ze nemam ist, druhy ze nevidi dovod. Tak zajtra idem este na jednu kontrolu a chcem mu oznamit (alebo sa spytat?), ze mam predbezne najdenu letenku na utorok, co je aj pravda. Ak da zvolenie, co i len nepatrne, tak bezim domov a bukujem, lebo fakt jedine co teraz potrebujem, je naruc mojho muza...

@sijust, fu tak sa mi zda, ze pohovor bol po tom druhom kontrolnom odbere, ale nedam ruku do ohna za to. Co Ti vcera povedali? Sa mi nedalo prist na MK, lebo sme mali brigadu a aj ked ja som nic nerobila, zdalo sa mi byt ignorantske odist do izby na PC 😉 Neviem, ci stihnem precitat vsetko co ste popisali, preto sa pytam takto osobitne, hoci si to uz urcite pisala...

@alibabaa ja som ten citron neskusala, lebo priznam sa, ked to uz na mna ide, tak som rada, ak nieco aj vyjde von, lebo ak nedojde k zvracaniu, tak ma nemusi potom uz ani napinat, ale mi je strasne tazko...

@walta ja by som dnes mala zacat 8tt. Inak ked hovoris o tom supermarkete, ja som uz jeden obed nechala v TESCU... este ze tam mali zachody, kam som mohla utekat. A ked teraz rozmyslam, v sobotu sme boli na otocku v Pesti a tam som tiez obed nechala v obchodaku... takze tak. Ja ako som bez draheho tak nevarim, ale sa stravujem u mojej maminky, lebo nemozem ani cibulu krajat. Co krajat, ani vidiet. 😀

@apolenka6 az zajtra na mna myslite, az zajtra mam kontrolu 🙂

alibabaa
28. sep 2011

@tinasc ale to este nevedeli, ze mas tuuu alergiu ci neznasanlivost ci co to bolo. na to ti dali lieky a teraz by sa to mohlo podarit nie? a mozno sa podari aj bez vsetkeho ked sa liecis 😉 a ked nie mozno by fakt mohlo stacit iui... ale ja len nad tym tak uvazujem ako obycajny maly cloviecik... 😒

alibabaa
28. sep 2011

@sijust super, len tak pekne dalej 🙂 az v utorok? a kolko uz pichas? zda sa mi to ako vecnost...

alibabaa
28. sep 2011

@sijust budete vkladat len jedno? ja by som tiez chcela ... mm hovori,ze lepsie dve, a jedno sa uchyti, ale co ak budu 2? s tym nie som stotoznena... iba zeby boli 2vajecne.. vtedy by som to uz musela rozdychat....

ursula5
28. sep 2011

@alibabaa ak si dáš vložiť 2 tak sú isto dvoj-vaječné 😀 😀

hope2011
28. sep 2011

dievcata moje zlate...niektorym z vas som poslala internu postu, prosim si ju precitajte...zrusili mi tu moj nick, ale budem sa vam prihovarat z nicku mirka2010, tak aby ste vedeli, ze som to stale ja, jedna a ta ista hope2011-mirka 🙂

alibabaa
28. sep 2011

@ursula5 😀 😀 😀 myslela som jednovajecne 😀 😀 😀

alibabaa
28. sep 2011

@hope2011 to je sila a preco ta zrusili??

mirka2010
28. sep 2011

ahojte, takze toto som teraz ja hope2011 🙂

tinasc
28. sep 2011

@alibabaa hovoril doktor, že pri ďalšej stimulke musím brať prednison, aby sa protilátky utlmili... tak dúfam, že bude aj viac vajok... prirodzene to asi nebude, lebo spermijky sa ani nedostanú tam, kde majú a moje telo ich zlikviduje ☹ ☹ ☹ no čo... a iui mi neodporučil, lebo po 4 iui že keď sa nepodarilo, tak mi to neodporúča 😒 tak som to ani neriešila 🙂

tinasc
28. sep 2011

@mirka2010 ahoooj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre