IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
1. okt 2011

@jovanka81 tak ja som presne dnes 3 týždne úspešne po IUI prvom 😲 😲 vpondelok sono tak dúfam,že tam už niečo uvidia 😉

jovanka81
1. okt 2011

@majca55 tak ti budem silno drzat palce, nech vylepsis statisiky IUI, ze je to mozne aj na prvykrat 🙂 stale davas utrogestan? si v iscare MT?

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 no tak super, myslim ze 3 je az nad hlavu dost na iUI,mne pani doktorka odpovedala na moje otazky pocas lezania po IUI a veruze pri vacson pocte folikulov IUI ani nerobia....lebo je to proti etike lekarskej vystavit pacientku viacpocetnemu tehu. to na margo toho, ze som mala len 2 vajka a som s abala, ze ej to malo :_) aj ekd ona mi hovorila, ze niekedy su aj 3 a ni jedno nie je dostatocne zrele a preto to nevyjde. ale verim, ze tvoje budu tie najzdravsie a a klapne to 🙂 ja som tiez mala clostlbegyt 3-7 den a pregnyl. ten neznasam, boloi ma po nom cely zadok vzdy,xixixi 😉

cmelica
1. okt 2011

@lenisko1 ahoj!neviem ci pomozem,no ja ked som zacinala s clostilom a planoval nam Dr styk,tak som ochorela...obvodna hned antibiotika...ked som sla na kontrolu ku gyn. a spomenula som mu to a povedal,ze som nemala brat nic,bo to vsetko ovplyvnilo cely cyklus ...
radsej skus zavolat do Car ,co ti poradia...DRZKAM PALCE!!!

jovanka81
1. okt 2011

@zambilka ano bola som uz na dvoch, a teraz som 5 den po druhom IUI, takze cakam, dufam a modlim sa a uvidme, co ten hore na to povie, ci to odklepne, alebo ma este necha cakat 🙂

cmelica
1. okt 2011

@majca55 moooc drzkam palce a pevne verim,ze fazulku uvidite 🙂) tfuj tfuj 🙂 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@cmelica mne dokonca jedna znama povedala, lieci sa v CAR v brne, ze choroba je dobra indikacia na IUI, lebo vraj bile krvinky bojuju s chorobou a nemaju cas si vsimoat, ci nejake spermie chcu oplodnit vajko, vraj je vtedy vacsia sanca pocat, neviem, co je na tom pravdy, ale ja som bola brutal prechladnuta, teplota, hrdlo, sople a som sa neliecila a nechala som telo, nech sa s tym popasuje a medzitym som mala IUI 🙂 som sa tvarila, ze aka som fit 🙂 ale nie, uz mi bolo dobre, len som mala nadchu, pozostatky choroby 🙂

cmelica
1. okt 2011

@jovanka81 drzkam palceky aby na testiku boli // 🙂 🙂 🙂 a hlavne v krvicke veeeeeeeela HCG 🙂 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@lenisko1 nic nejedz, neliec sa liekmi, skus slanu vodu, cibulovy caj, med a postel vela caju, len nijake lieky.....kazdy liek ovplyvni hormonalnu stimulaciu adokonca mierne prechorenie zvysuje sancu na pocatie vraj 🙂 nechaj tzelo, nech bojuje s virusom a aspon necha na pokoji spermie a tie dojdu do vytuzeneho ciela 🙂 drzim palceky 😉

cmelica
1. okt 2011

@jovanka81 no ale lieky si nebrala ziadne ,ci??mne tiez doky povedal,ze som to mala radsej poriadne vylezat a vypotit čajikmy 🙂

majca55
1. okt 2011

@jovanka81 som v heliose ano stále dávam utros 🙂 držím palce a kedy ideš na sono 14 den?

majca55
1. okt 2011

@cmelica dakujem moja neviem sa dočkať pondelka 😵 😲

jovanka81
1. okt 2011

@cmelica kupila som si homeopatika, takze to akoby som nemala nic , ale hrdlo som vyliecila salviou a slanou vodou a na nadchu neponahalo nic, len naparovanie a vypalenie usi svieckou.......kamoska mi zakazala lieky, tak som hne dvsetko zrusila, xixix

jovanka81
1. okt 2011

@majca55 no na 14 den mam testnut a ak bude pozitivny tak sa objednam na krv a sono.......ja sa do car neponhlam, lebo neviem, ci ma pustia z prace :_)
mne by celkom postacilo na zaciatok II na teste a ostatne by som uz hadam nejako poriesila 🙂

cmelica
1. okt 2011

@jovanka81 presne tak len ziadne lieky 🙂 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@cmelica veru, relax, oddych a pevne nervy 😉

apolenka6
1. okt 2011

@aby nie nemám žiaden dôvod...len ked čítam "ak neschvália" tak som bola zvedavá 😨

majca55
1. okt 2011

@jovanka81 aha viem tam je to tak 😎 no ale netestuj skor až si není nervozna ja som vydržala až 14 den 😲 myslím že je to tak lepšie 😵 takže o 9 dní testuješ?teším sa že napíšeš že máš na teste // 😲 😲

apolenka6
1. okt 2011

@zambilka no tak to sa mňa netýka ..potrat na vlastnú žiadosť ☹ je mi zle to čítať,my čo tak veľmi túžime po mimi 🙄 a dík za info 😉

lenisko1
1. okt 2011

@cmelica to vázne?? no tak dobre ale čo ked to potom prepukne potom už nebudes už vôbec brat... ale skusim sa spýtat

lenisko1
1. okt 2011

@jovanka81 no len to robim už týzden a sa mi zda ze je to horsie a nie lepsie

cmelica
1. okt 2011

@lenisko1 mm pomohla horuca vana do nej kilo soli a vydrzat pokial mozes...len pozor voda moze byt len do pasa aby nezasahovala srdce...potom sa poriadne zabalit do zupanu,deky a sup do postele...

apolenka6
1. okt 2011

@sijust že "lajt" 😀 Krajko je pohodák ,vždy podá ruku no ja ju mám vždy upotenú 😒 a to nehovorím ako mi bude tiecť ,ked pôjdem na pohovor IVF 😝 🙂 ozaj ? na pohovore ti aj hned určí protokol? či sa ,len vypíše žiadosť a až po schválení sa pokračuje....ja by som bola rada keby sa toho viacej dalo stihnúť,mm pracuje preč je to trošku komplikované 😕 ale inak dá sa to zvládnuť...veru človek si aj na smrť zvykne ako píšeš 😀
MK je tu na to aby me sa tu požalivali jedna druhej 😉 🙂 ..ale aj vzájomne potešili... 😵

lenisko1
1. okt 2011

@cmelica dakujem pekne budem skusat vsetko aby bolo dobre snad to aspon pomôze pri IUI
😉

sijust
1. okt 2011

@apolenka6 o protokole sa dozvies az na pohovore s koordinatorkou,to je pani Mikulova,velmi zlata 🙂 ale to uz bude az po tom,ako ti zavolaju z H.ze je ziadost schvalena...dohodnes si pohovor a tam ti koord.da cely protokol,da ti recepty,ukaze ti ako sa pichaju injekcie a proste ti vsetko vysvetli...ak ides teraz na konzulataciu k dr.tam sa pobavite ake mate moznosti a co sa bude diat a podpises ziadost...hned ako ju budes mat podpisanu si dohovor konz.s koord.a potom to snad uz pojde rychlejsie...ktory je tvoj dr. v H.?

jovanka81
1. okt 2011

@majca55 nie, nebudem testovat skor.....prvykrat som bola nedockacva, teraz pockam do 14 dna 🙂

majca55
1. okt 2011

@jovanka81 držím moc moc palce uvidíš že nájdeš // 😵 😵

jovanka81
1. okt 2011

@majca55 kiezby si mala pravdu 🙂 😵

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 ahoj ved uvidíme ako to dopadne ked som bola v piatok na sono tak docent hovoril že mi pekne rastú no v utorok sa ukáže ale hlavne že bude jedno dobre a bojovníci si ho nájdu aj som si rezervovala doc.Tomáša na iui tak sa smial že mi to musí spravit on ked som ho tak pekne poprosila tak dúfam že bude mat štastnú ruku 🙂

majca55
1. okt 2011

@jovanka81 tak tfuj tfuj 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre