IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. okt 2011

Dievčence majte sa tu zatiaľ krásne,idem si užiť ešte nedeľu ked je vonku tak krásne 🙂 🙂 🙂

cmelica
2. okt 2011

@apolenka6 tak prajem krasny zbytok nedele 🙂 🙂

sijust
2. okt 2011

@dasaa ahoj,aj ja patrim k Dr.Gatovej a mne hovorila,ze nech doma ani netestujem,ze mam pockat na krv,ze do 14dni je to zbytocne...ale drzim palce 🙂

sijust
2. okt 2011

@apolenka6 neboj,utecie to ako voda 🙂 chceme vlozit len jedno,aj embr.nam povedala,ze ked je kvalitne,staci len jedno vlozit...zajtra dam urcite vediet...uz ma dost bolia vajecniky,tak dufam,ze uz budu foliky zrele 🙂 peknu nedelku prajem a povinne von 🙂

dasaa
2. okt 2011

@sijust Ahoj ja uz sama neviem.Ale to uz je jedno.Su tu super babenky 🙂 a velmi rada tu chodim.Dakujem 😉

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa dakujeme pekne....no zly tvar spg je problem, ale uricte nie taky, ktory sa neda prekonat🙂 skusali ste napriklad aj nejake alternativne moznosti? napriklad bylinky, alebo pomoc liecitelov? niektori ludia na to veria, my sme boli u p. bylinkarky Kopacovej a myslim, ze aj ona nam velmi dopomohla k tomu, ze mame nas pokladik v brusku 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@apolenka6 no super...mas ten najleposi pristup 🙂 hlavne ze sa na to az tak neupinas, to je velmi dolezite 🙂 a mozno, nikto nevie, sa vam to podari este skor ako bude cele ivf...jooooj, to ti mooooooc prajem 🙂

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 nie neskusali aj ked uz som raz bola objednana u p.Anky Kopacovej ale koli praci sme sa tam este nedostali.Pocula som o nej vela prijemnych reci. 🙂

cmelica
2. okt 2011

@dasaa veru sa k nej oplati ist...my tiez dodrziavame poctivo jej rady... 🙂 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa ja si myslim, ze ist ku p. Anke je super volba, urcite si najdite cas a chodte tam....aj cmelica nedavno bola a verim, ze naozaj aj za pomoci p. Anky sa dopracujete coskoro ku tomu najvysnivanejsiemu vysledku 🙂 my sme poctivo, ale naozaj poctivo dodrziavali vsetko co nam predpisala ,, len,, 4 mesiace 🙂 a malicke je v brusku...laska nasa 🙂

katy33
2. okt 2011

@mirka2010 No mojenko, tak mate už ten prekrasny zažitok za sebou 😲 😲 😲 ...viem presne , ako ste si to uživali, je to neuveritelne vidiet, ako v nas rastu naši drobčekovia 😉 Vy ste mali Gala-my sme mali Krajkoviča a sa mi zdalo, že nas celkom rychlo odbavil, boli sme tam asi 20 minut, nemam na cd ani jednu fotku , iba 7 kratkych asi 15 sekundovych filmikov 😔 ...tak chcem ist dakde do fotoshopu, či by mi vedeli z tych filmikov urobit fotky, lebo robim malinkej albumik od uplneho začiatku 😉 A aky je malinky velky? Pekne si oddychoval, to je milunke, naša expertka tam robila rošando 😀 😝 A ako sa inak mavate, nas čaka v utrok poradna, tak som zvedava, čo nam dr. povie, dufam, že krčok sa dalej neskracuje a ani neotvara 😕 😉 Ak by sa ti podarilo, hod nejaku fotočku anjelika aj maminkinho bruško, tak by som vas rada videla 😲 😲 😲

katy33
2. okt 2011

@sijust Zlatinko, tak vajuška rastu, to je supiš, nevadi, že nie tak rychlo, ako by soi chcela, ale budu o to kvalitnejšie, uvidiš 🙂 😉 Po punkcii už bude dobre, budeš sa teškat na vklad a potom nas tu bude čakat dobry vysledok 😉 Si teraz aj domka, al. chodiš ešte do robotky-musiš byt velmi unavena z tych konskych davok.

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 Urcite si cas na to najdeme lebo pre nas je babo najdolezitejsie a velmi tuzime po nom 🙂 ako kazdy jeden par

mirka2010
2. okt 2011

@katy33 ahoj zlaticko moje....no my sme tam boli tiez asi 20-25 minut....malickeho bolo krasne vidiet, takze sme nepotrebovali na nic ine cakat...no nam spravil 9 videii a hned sme s manzelom leteli do foto obchodu, ze sme si mysleli, ze budeme mat na CD aj fotky...a veru bolo nase prekvapenie, ked sme tam zistili, ze su tam len tie videa. ale moj manzel sikovnicek sa opytal, ci si tam moze k pocitacu sadnut a priamo na mieste spravil z videa fotocku, ktoru sme dali vytlacit pre celu rodinu a kupili sme aj krasny ramcek, tak uz je malicky na kazdom kroku 🙂 a potom sme si k tomu doma sadli a z tych videii sme spravili 9 takych naj fotociek.....🙂 takze tiez som bola zaskocena, ze to takto funguje....samozrejme, ze nejake fotocky pridam, ved ako inak 🙂 aj ta vasa krasavica je nadherna 🙂 uricte verim, ze vam poradna dopadne co najlepsie a krcok bude taky ako ma byt....a ako sa citis??? my sme dnes s malym tak krasne varili spolu obed...vsetko robil so mnou...laska nasa 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa presne tak...treba si najst ten cas a ist tam co najskor....netreba to odkladat...a ver mi, potom si na mna mozno spomenies, ze vam to pomoze....🙂

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 urcite si na teba aj na cmelica spomeniem.Uz budem na vas spominat celu cestu ked pojdem ku p. bylinkarky Kopacovej 🙂 Ked si jej volala tak ta objednala aj na hodinu alebo to je jedno o kolkej prides?

cmelica
2. okt 2011

@dasaa my budeme mysliet na teba,aby si bola uz teraz tehu a nemusela si ist ani k p.Anke 🙂 🙂 k nej sa neobjednava..ordinuje v utorok a stvrtok od pol 16tej do pol 19tej...

dasaa
2. okt 2011

@cmelica aha dobre vediet 🙂 .je u nej strasne vela ludi co?

sijust
2. okt 2011

@katy33 srdiecko,rastu a brusko ma uz neuveritelne boli,tak dufam,ze zajtra uz budu dozrete...mas pravdu,konske davky...niekedy mam pocit,ze mam hlavu polozenu na inom tele,90rocnom 😀 zajtra podam info...len na mm nieco lezie,dufam,ze nebude chory ☹ aaaaaa a vy ako?dufam,ze vsetko v poriadku...

cmelica
2. okt 2011

@dasaa my sme tam prisli uz pred tretiu a p.Anka uz ordinovala...boli pred nami 2 kocky a po nas stale prichodili auta...vola ludi podla toho ako kto prisiel..
presnejsie je to vo Vrbovom- za Lidlom hned do lava a posledna ulica do lava...na branke ma ordinacne hodiny...

dasaa
2. okt 2011

@cmelica no mi to mamecestovanie tak za 4 hodinky.Urcite ked pojdem tak radsej ovela skor.

dasaa
2. okt 2011

Babenky tak ja musim koncit aj ked sa velmi citim pri vas na tejto stranke super.Ale nase krstniatko nas caka skor na darcek ako na nas 😀 😀 😀.Tak vam prajem pekny zvysok dna.PS-ved ja tu vecer pridem 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa ked sme s nou volali, ani sme netusili, aky tam je system u nej...boli sme tam hned na zaciatku januara a v tej zime sme tam cakali pred domom asi 7 aut, kym sme neprisli narad...a do vnutra som aj tak isla len ja...chodi ku nej veeeeela ludi, takze najlepsie je tam prist na zaciatok, teda ak si dobre pamatam pred piatou a mozno aj kus skorej a cakat...lebo potom sa tam nahromadi vela ludi a dlho to trva...kazdemu venuje tak 20-25 minut. verim, ze sa tam coskoro dostanete a hlavne ze sa dockate vaseho vytuzeneho babatka 🙂

katy33
2. okt 2011

@mirka2010 Nechapem prečo nedavaju aj fotky 😔 ..no nevadi, tak ja nabehnem do toho fotoshopu, nech nam z toho niečo vykuzlia 😉 ...božinku, som si dala do tehu kalkulačky termin pôrodu a tam mi vyskočilo, že pôrod môže byt za 8-12 tyždnov, skoro som odpadla 😀 ..tak tu teraz čiham, nemam ešte ani jednu zavinovačku, tak som niečo našla a idem objednat, stale tu dumam aj nad postieločkou, neviem, čo vybrat 😔 ..už som upustila od spuštacieho boku...tak vy ste si s anjelikom takto kuchtili 😀 😀 😲 ...my sme si navarili včera a dnes pletieme čiapočku, včera som sa učila robit prve očka auž su jedny rukavičky na svete, samozrejme vyzeraju ako prve dielo, ale som preštastna, že to ide, a nebudem musiet kupovat, lebo, čo pytaju za zimnu čiapočku, jooooj....a aspon mi aj čas ubehne 😉 ...juuuj, už sa tak prevelmi teškame na malinku,už nech su tu Vianoce 😲 😲 😲 A citim sa celkom fajn, i ked posledne dva dni mi zasa dost tvrdlo bruško, no to som bola v piatok u dr.očnej a včera som vybehla zagratulovat kamaratke prii kostol-vydavala sa a veru statie mi priliš dobre nerobi, tak dnes si too vynahradzame a len ležkame, jeme 😀 😝 😝 Ozaj, mojenko, teba aj dr. poslal k zubarovi, lebo mne nič nespominala, no chcela by som ist. Juj, malinka už zasa narastla, citim to, už ma tlači pod rebrami, niekedy ani ležat nemôžem , už ma tiska, ale je to krasne, ked ju citim , ako sa mi mrvi pod srdiečkom 😲 😲 😲 A malinky už je aktivnejši, ked ste domka? Vikinka so mnou prespinka celu noc ,, až okolo 7.00 mi dava budika 😀 😀 😎

katy33
2. okt 2011

@sijust Ach ty moja polovična 90-ročna babuška 😀 ..nebojkaj sa, o chvilu bude z teba mladica 😀 😉 Zajtra čakame spravičky a mm veru dobre kurirruj, nech bacily pekne odskakuju 😠 😉 Tešim sa, kedy už budete mat vklad 😀 😉 Slniečko, my sme vporiadku-jeme a spime, to čaka aj teba 😀 😀 😀 😲 😲 😲 ...malinka rada oddychuje a aj papa-to je vyhovorka, ja viem, ale ja hlcem ako blazon, však už len chvilu a budem mat po mlsaniciach 😀 😝

mirka2010
2. okt 2011

@katy33 inak ani ja nechapem, preco nedavaju na tom cd aj fotky...vsak je to podla mna uplne prirodzene mat ich tam....uricte ti to vsak v fotoshope spravia a budete mat krasne fotocky malickej.....no ten nas drobciacik ma pekne necha vyspat...on ma nikdy este nezobudil...a to by som bola rada, keby to tak robil...ja som najstastnejsia, ked ho citim...pekne ked ideme spinkat pokopka troska a ked vstaneme, tak tiez da najavo, ze aj on je hore, ale celkovo, on vela nekopka...lebo maminka je neustale v pohybe a to mu asi robi dobre, ked ho hojdam v tom jeho domceku 🙂 a niekedy ma zase take dni, ked je pri kazdej priloezitosti so mnou hore..neviem od coho to zavisi....🙂
inak my sme prvu zavinovacku kupili v piatok, ked sme boli pre postielku a este nam treba kupit jednu...postielku mame bez spustastej strany, mame to pevne, tak nam odporucili, ze je to tak lepsie...no zavisi od nazoru....kedy myslis, ze je najlepsi cas na postavenie postielky? no a my stale nemame kocik...to nas este caka...vybavicku uz takmer celu mam...este kamoska z Belgicka nieco posle, aj fusacik nam slubila, tak som stastna...lebo tie su velmi drahe a malicky ho bude moc potrebovat 🙂 u zubarky som este nebola, ale budem musiet ist, lebo mam dva derave zuby a musim si to dat spravit...takze sa v najblizsej dobe budem musiet objednat....
no a tie tyzdne veru letia...my sme po vas dva tyzdne...a nechce sa mi verit, ze sme uz v tretom trimestri....musime si este uzivat brusinka, pohodlia, obskakovania a hlavne papania a spinkania...tak to sa mi veeeeelmi paci 🙂

majca55
2. okt 2011

@dasaa aj mne robila IUI Gaťová a skor ako 14 den mi to neodporučala a radšej počkať na krv určite ber utros do krvi 😎 😲

walta
2. okt 2011

@dasaa ahoj .... nepochopila som... bud si bola na IUI, alebo si absolvovala ET.... to su dva rozdielne ukony.... ale rozhodne nevysadzuj utros, az do krvneho testu.. drzim palce 🙂

walta
2. okt 2011

@adikasala ahojky.... ja uz verim, ze mi tie stavy coskoro prejdu... ale co ma zacina trapit, zas mi je vselijako, zacinam kaslat a hrdlo uz citim... ja sa zblaaaaznim!!!!!!!!!!!!!!

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 mas pravdu.Ved sa nic nestane ked tam budeme skor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre