IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jovanka81
4. okt 2011

@buba13 veru, len relaxuj a oddychuj ja stale spim, xxixi

buba13
4. okt 2011

@cmelica veru uz po 🙂 uplne hladko a nic som necitila. uz som doodpocivala. som v praci. na pn som nesla. vraj na co? tak mi bolo povedane, ale ak mi zajtra bude divne tak ostanem urcite doma 😉
@jovanka81 prajem dve ciarky na testiku. bude vsetko ok 🙂 musi. aj ty mas Utrogestan na udrzanie tehu? Lebo ked tolko spis predpokladam, ze budem aj ja po dnesku. Vraj su tam ucinky... ospalost a zavraty 😖

baby zmakneme to 😎

buba13
4. okt 2011

@ketere krasne tehulkovanie a nech je vsetko ako ma byt. vela zdravicka prajem 🙂

dasaa
4. okt 2011

@buba13ahoj prajem aby ti testik ukazal //...prajem vela stastia 🙂 🙂 len teraz relaxuj a oddychuj

mirka2010
4. okt 2011

@sijust no samozrejme, moja, ale aj tak som stastna, ze ste uz v tomto stadiu....a na zajtra budem na teba neskutocne moc mysliet, aby si to vsetko dobre zladla....a hlavne aby vase vajicka boli co najkrajsie a aby boli najkvalitnejsie, ako sa len da 🙂 uvidis, vsetko to dobre dopadne a o par dni sa pridas k nam do klubu tehuliek 🙂

ketere
4. okt 2011

@buba13 Ďakujeme 🙂

walta
4. okt 2011

@buba13 no, ja som bola na jednom pokuse o IUI, nevyslo, a z dalsi nam doky neodporucil, je tam nizka uspesnost, tak sme sa dali na IVF a to vyslo, a uz sa nevieme dockat malickeho/malickej 🙂

dasaa
4. okt 2011

@walta a aky problem ste mali ked hned po prvom IUI ste isli na IVF

walta
4. okt 2011

@apolenka6 ja som bola v BA v ISCARE- ja nemozem povedat ani pol zleho slova na nikoho v tom centre a pan docent Valky, ktory ma osetroval, je obrovsky odbornik, ktoremu sme vdacni s manzelom za vela... urcite sa tam za nim vyberieme do BA, ked uz bude babo na svete 🙂 🙂 🙂

walta
4. okt 2011

@dasaa problem videl doc. v tom, ze by sme len platili a platili a nic z toho, kedze aj spg manzela nebol idalny, a pri IUI je nizka uspesnost otehotnenia... on bol velmi uprimny a odporucil nam hnd IVF, kde sme mali vysoku sancu otehotniet a vyslo to- cize sa vobec nemylil

dasaa
4. okt 2011

no aspon vas netahali za nos a hned to riesil

walta
4. okt 2011

ahojte dievcence... no, bola som u lekara, mam zapal priedusiek, tak mi dal atb duomox, na odhlienenie ambrobene a do nosa sprej quixx... uz sa z toho len dostat

alibabaa
4. okt 2011

@pici pekne fotky 🙂 kedy bude vklad? uz tento piatok? 🙂 🙂

alibabaa
4. okt 2011

@sijust dopadne to dobre neboj... mna uz tolko krat uspavali, ze toho sa veru nebojim 🙂 ja hlavne tych vela vela injekcii ktore ma pred opu cakaju...

@tinasc sa mi stalo, ked som bola na operacii prvy krat a robili mi epidural - anesteziologicka v ruzinovskej nemocnici, povedala odchadzajucej anesteziologicke zo saly: vy idete prec, ked to idem prvy krat pichnut???? no nekleplo by ta ???? esteze som uz mala nejaky oblbovak v sebe... som to tak neprezivala ale s odstupom casu mi velmi do smiechu nie je... i ked to beriem tak, ze prvy krat to musi vzdy niekomu pichnut aby v tom mala prax...

alibabaa
4. okt 2011

@walta no pekne... tak sup do postielky a liecit sa.

dasaa
4. okt 2011

@walta ☹ tak len sa uzdrav aby si bola zdravucka 🙂 a sup pod perinu

buba13
4. okt 2011

@walta gratulujem. to je super! takto to ma vyzerat. vela zdravicka

sijust
4. okt 2011

@petuska123 dakujem moja,urcite to zvladnem...ja sa skor inych veci bojim,ale s tym uz nic nespravim...tak este raz moc dik,aj ty si ma upokojila 🙂

@mirka2010 zlaticko,dakujem,ze budes na mna mysliet...hned ako to bude mozne,tak ti dam vediet... 🙂

@alibabaa zlatik,dakujem...viem,ze to nie je ziadna tragedia,aby sa horsie nestalo...a ty sa neboj injekcii,tak si na to zvyknes,ze ti bude este aj smutno za nimi,ked budes koncit 😀 a pri dlhom protokole je to take viac "lajt"nebojkaj...

@walta mojecka,skore uzdravenie prajem,aby si bola co najrychlejsie fit...inak my sme boli tiez len na jednom IUI,ze vyskusame a ked nic,tak rovno na vacsiu istotu,nemala by som sil riesit pre nas nezmyselne insem.dufam,ze ta budem nasledovat,ale ked sa to nepodari,zmierim sa s tym... 😔 budem musiet

mirka2010
4. okt 2011

@sijust drzkaj sa mi moc 🙂

pici
4. okt 2011

@alibabaa v piatok mam len kontrolu a vklad ak dobre ratam v nedelu :D

pici
4. okt 2011

@cmelica
@mirka2010 dakujem baby

@sijust zlatinko neobavaj sa.. urcite tam bude viac bab... narkoza aj to cele je v pohode... pre mna to bolo zvladnutelne aj ked som po zakroku doma myslela ze umrem, ale prezili sme to, a das to urcite aj ty :D

pici
4. okt 2011

@walta no nech ti to co najskor prejde moja

walta
4. okt 2011

@buba13 vdaka srdecnaaa 🙂

walta
4. okt 2011

@pici dakujem, no kaslem jak tuberak 😖 😖 😖

walta
4. okt 2011

@sijust dakujem, a tebe drzim veeeelmi palce, nech to vyjde... uvidis, podari sa... a ked by aj nie, nezufaj, pride na to spravny cas a vysledok sa dostavi skor ci neskor 😉 😉 😉

tinka9075
4. okt 2011

@cmelica dakujem pekne 🙂

tinka9075
4. okt 2011

ahoj babenky iui úspešne za sebou šlo to celkom rýchlo foliky boli pekné a dva tak možno dvojičky ale musím si pichat injekcie do brucha ked som mala tolko potratov ale musím to zvládnut a dúfam že za dva týždne sa budú na mna usmievat s testíka dve čiaročky 🙂 🙂

mirka2010
4. okt 2011

@tinka9075 tak moc, moc, moc budeme drzat palce, aby iui vyslo...a aby sa o dva tyzdne na testiku vynimali krasne // 🙂

tinka9075
4. okt 2011

@mirka2010 dakujem dufam že sa podarí no musím tomu verit 😉

sijust
4. okt 2011

@pici zlatko a ako ti bolo zle?preco?boleli ta vajecniky? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre