IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jovanka81
4. okt 2011

@zambilka hmmmm, ono pregnyl nie je podmienka, ak ovulujes normlane, naco pregynl, vsak uvidis, zajtra budes musdrejsia a my drzime palceky 🙂

majca55
4. okt 2011

@katy33 hned ani chvílku čakať nejdem 😉 dakujem moja idem dalej vyplakaná som už riadne ☹ ja tu moju bambulku mať budem 😲

tinasc
4. okt 2011

@majca55 určite áno, len trošku neskôr... všetko bude... 🙂

katy33
4. okt 2011

@majca55 Tak to teda budeš mat, to si píš a aká bude krásna z tolkych slzičiek 😉

zambilka
4. okt 2011

@jovanka81 dakujem však ano zajtra sa rozhodne 🙂 sama som zvedavá ako to dopadne 😉 dám vediet 🙂

apolenka6
4. okt 2011

Dobrý večer dievčatá 🙂 idem si vás prečítať,čo sa dnes udialo 😕 tak idem na to 🙂

zubrienocka
4. okt 2011

@ketere Ahoj, gratulko obrovske!!!!!! No, mne len dnes brali krv,takze nasleduju dlhe dni cakania. Ale nejako sa neznepokojujem. Viem, ze babätko je zdrave a nejake testy ma nerozhodia. Lekar mi popozeral krtka, povedal,ze vyzera byt vsetko OK, tak som spokojna. Do dalsej poradne ideme az 3.11. Boze, to sa zase nacakam 😠

zubrienocka
4. okt 2011

@zambilka Ahoj moja, co to citam????? Na akeho lekarskeho brigadnika si to narazila? Neskutocne!!! Drzim Ti palce, aby ste nepremeskali mesiac a vsetko dobre dopadlo 😵

pici
4. okt 2011

@mirka2010 ano dala som novu :D xixi.. za to teba /vas vidiet paradnejsie :D

@katy33 ano budu krasne po ockovi a mudre po maminke :D

buba13
4. okt 2011

@jovanka81 no kamoske ten utron nedali a bola na prvo IUI. nuz uvidime po prvej davke dnes ako budem spat.... asi ako zabita 😎 no tak na kila si musim dat pozor. a mne vypadavaju aj tak vlasy, tak mi je to fuk.

@zambilka ako je to mozne, ze ten doktor prehliadol?! kurnik! chcela som ist k nemu, ale asi fajn, ze som sa rozhodla ist k zastupujcej doktorke. vcera som bola u nej na IUI som sa nechystala a ona, ze preco nie. som po laparke, vsetko priechodne, dva mesiace ubehli a nie som tehotna, foliky krasne. tak som zbehla do lekarne este pre jednu injekciu pregnylu a dnes IUI sa konalo.

apolenka6
4. okt 2011

@riami78 15.10 je asi magický deň 🙂 a pre nás šťastný ..ty ideš na čo do CAR IUI ,či IVF? 😕

mirka2010
4. okt 2011

@pici ano, slubila som ze dam aj fotku s bruskom...tak ju maaaam 🙂 cize uz sme tu krasne dvaja 🙂

zambilka
4. okt 2011

@buba13 ahoj asi sa ponahlal mala som ten dojem že ked som neni jeho pacientka tak ma može aj odflaknut 😒 ani krv mi nezobral a sono bolo strašne rýchlo no som zvedavá čo zajtra povedia 😕 keby vedel čo všedko mám už za sebov tak by sa to asi nestalo 😔

apolenka6
4. okt 2011

@mirka2010 jééé krásna si!!!!! tehuľka 😉 😉 😉 😉 😉 😉

pici
4. okt 2011

@mirka2010 joooooooo moc pjekna fotecka :D

mirka2010
4. okt 2011

@apolenka6 dakujeeeeeme 🙂 moj manzel fotil...tiez sa na toho maleho nejdeme vynadivat, ci uz v brusku zo sona, alebo takto 🙂

mirka2010
4. okt 2011

@pici dakujemeee 🙂

apolenka6
4. okt 2011

@cmelica No ved to mm nebude môcť stále chodiť ☹ on pracuje daľeko ani nie je doma, nejak to budeme musieť vyriešiť..a ten bus!? neviem,neviem 😔

zambilka
4. okt 2011

@zubrienocka ahoooj zlatko 🙂 ako sa máš moja? ja ešte bojujem ten dr je že vraj ok no mna sklamal na plnej čiare čo už 😅

mirka2010
4. okt 2011

@majca55 prepac, asi som mimo...nestihla som citat, nie som tu kazdy den...co sa stalo?

zambilka
4. okt 2011

@buba13 mne z utrošu nič nieje akurát mám z neho brucho jak slon 😅 takže si čakatelka držkám palčeky 😉

tinka9075
4. okt 2011

@jovanka81 ved aj mne povedali že si budem pichat celé tehotenstvo a ja mám tukové zásoby takže je kde pichat 🙂

tinka9075
4. okt 2011

@mirka2010 dakujem určite sa podarí ja tomu verím 😉

apolenka6
4. okt 2011

@sijust Postupne odpisujem počas čítania 🙂 neboj sa ty nič ,narkozu zvládneš ja som už tiež bola pod narkozou a som tu a bola som ovela dlšie pod ňou ,nie 10 min to bude malina aj pre mňa 😉 zvládneš to!vajká budú kvalitné aj ked by ich nebolo veľa ved ti @pici písala ako sa to môže všetko zvrtnúť 🙂 rozdvoja sa 😀
No ved to..ako to budem zvládať a autobus je ,len východisko ,budem musieť niekoho nájsť,ale koho každý je v práci a ani to nemôžeš každému zavesiť na nos,jedine komu veríš a musí mať vodičák 😒
a ešte mi nikto neodpovedal ,musím tam byť ráno??dík 🙂

buba13
4. okt 2011

@zambilka dakujem a drzim paste nech aj vam 🙂

majca55
4. okt 2011

@mirka2010 včera som prišla o moju fazulku v brušku ☹

pici
4. okt 2011

@apolenka6 zlatko budes tam vtedy ked ti povedia :D tazko povedat :D

apolenka6
4. okt 2011

@walta jasné ked tebe v tvojom CAR pomohli tak si spokojná a aj prístup vieš posúdiť 😉 🙂 od prístupu záleži veľa ako sa dr správa,či mu veríš atd.... 🙂 to musí byť pre dr. krásne ked sa mu príde pár podakovať s dieťatkom v náručí 😵

ursula5
4. okt 2011

@majca55 ☹ to je smutná správa, no ale šup šup hore hlavu a pokračovať v boji 😉

apolenka6
4. okt 2011

@pici a ty kde chodíš? CAR myslím,no ved to čo povedia tak budem cupitať ....:D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre