IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lillianna
7. okt 2011

@buba13, @tinka9075. Pripájam sa do skupiny, bola som na 1. IUI v pondelok 3.10.... Vás pred zákrokom pozerali ultrazvukom? Mňa nie, v piatok som bola na kontrole, mala som 2 folikuly - jeden 17 mm, druhý 16,5, v sobotu som dostala vecer pregnyl a v pondelok IUI, tak neviem, či vobec bola ovulácia, pretože ma brucho bolelo v sobotu, ale to mi asi nepraskli, ci???

tinka9075
7. okt 2011

@lillianna ahoj mna pred zákrokom pozerali ultrazvukom potom spravili iui a po iui znovu ultrazvuk kde už bolo vidiet aj bojovníkov a doktorka mi povedala že ovulka príde do večera a bola ja ju vždy cítim strašne ma bolely vaječníky takto to prebiehalo u mna držím velmi palčeky 🙂

tinka9075
7. okt 2011

@ursula5 držím velmi palčeky ja som po neuspešnom ivf mala sliznicu len 9mm

lillianna
7. okt 2011

@tinka9075 Ahoj, no to más dobre a kam vlastne chodis? A prosim ta, ake velke folikuly si mala v case pichnutia pregnylu a v case zakroku? Ja chodim do BA na Antolsku. A taktiez sa mi nepacilo, ze po zakroku som ihned masirovala domov, co som tu citala ostatne kocky si pol hodinku polezali. Držim aj Tebe palčeky 🙂

ursula5
7. okt 2011

@sijust a čo to znamená pre mňa že mám 14? ja sa tomu nerozumiem ale stále špiním a aj krv občas

ursula5
7. okt 2011

@tinka9075 ja neviem či je dobre mať 14 to asi nezáleží od toho koľko je sliznica?

tinka9075
7. okt 2011

@lillianna ja chodím do Iscare v Martine je tam super foliky som mala v čase pichnutia pregnylu asi 17 a pred iui mali skoro 20 ja som po iui ležala 20minút a potom mi kázali opatrne íst dole 🙂

tinka9075
7. okt 2011

@ursula5 uvidíš čo ti povedia ja ti velmi držím palce 🙂

sijust
7. okt 2011

@ursula5 mne vtedy povedali,ze cim je vyssia sliznica, tym je to jasnejsi priznak tehu....ale nejdem ta dopredu balamutit...pockaj na vysledok a my s tebou....neboj,bude to dobre 🙂

ursula5
7. okt 2011

@sijust si zlatá už uvidíme za chvíľu😉

sijust
7. okt 2011

@cmelica ahoj,az zajtra mam volat,rano o 8mej...moje zlaticka,su tam same,bez nas ☹ dufam,ze sa im dobre dari...

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 ja ani naznak 🙂 ale bolesti sme mali rovnake. na udrzanie si musis pichat injekcie? ja mam ten utrofgestan a tak mi leze na city! ale tak este do 18. hadam... no uvidime. ale ak budem tehotna, tak budem pokracovat vraj. tak to sa tesim. cele rana a vecere v keli.

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 aj ja mám utrgestan ale tiež mi velmi nevonia injekcie aj na udržanie tak uvidíme či sa podarí a ked nie pôjdem na dalšie iui 😉

buba13
7. okt 2011

@lillianna nepozerali ma na ultrazvuku v ten den, ked mi robili IUI. Neboj, ony ta tak naprogramovali, ze ti prasknu foliky 🙂 po zakroku som 15 min lezala a potom opatrne zliezla a kazala mi lekarka aby som si vylozila hore nohy na dve hodiny, tak som masirovala domov 😀

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 davas si 2x2 gulicky? to by som skor tie injekcie asi zniesla 😎 na IUI mozes kazdy mesiac? ci aj odpocinok musis mat?

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 ano dávam si 2x2 v centre mi povedali že ked sa nepodarí môže sa íst na další cyklus je to lepšie než ivfinjekcie pichám do brucha takže žiadna sláva ale dá sa 🙂

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 tak fajn 🙂 a pred IUI musis stimulovat s injekciami? lebo kamoska mi hovorila, ze ano a mne dali len clostil, v pondelok som dosla na kontrolu na 12DC a pichli mi jeden pregnyl a v utorok som isla na IUI. Ani hormony mi nebrali. Asi sa to nestihalo 😖

alibabaa
7. okt 2011

@ursula5 no haloo dufam, ze mas pre nas dobre spravy...

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 nie injekcie som nemala pred iui tie čo si pichám teraz su na zriedenie krvi ked mám problémy ja som tiež mala len clostil a potom pregnyl na 12den ako ty viem že niektoré baby ktoré nereagujú na clostil stimulujú aj s injekciami

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 tak fajn. hlavne nech ti injekcie zaberz a budeme mat obe bruska 🙂

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 jasné ja vydržím aj nemožné len aby brušká rástli 🙂

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 aj ja vydrzim, ale na IVF sa nechytam. Bojim sa strasne, velmi vela hormonov a mozno som este mlada, tak si s dokrorkou hovorime, ze mame cas 😀 Inak nenafuklo sa ti brucho? Mne nejako sa nafucalo ☹

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 tiež ho mám trochu nafúknuté asi sa tam niečo deje ale máme tie isté príznaky tak dúfam že sa podarí 🙂 ja som už bola na ivf dva krát a znášala som to v pohode ale nerada by som šla zase iui je lepšie a je to také prirodzené 🙂

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 tak tam sa nieco deje 🙂 super, ze si to nenamyslam 😀 Aj to, ze je to neprirodzene, ale niektorym ludom nic ine nezostava, ale pre mna je to IUI take neinvazivne a aj prirodzene. Nechcem narkozu. Stacila po laparke v juli 🙂

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 ved ano iui je ozaj ako keby sme otehotneli doma v posteli môj muž sa smial že musíme íst otehotniet do Martina ale čo narobíme ked to inak nejde 😉

buba13
7. okt 2011

@tinka9075 aj mne sa muz smeje, a uz vymysla vseliake divne mena a stredne meno dietata, ked sa podari tento mesiac bude IUI 😀 Ja som ti taky rehot spustila!

katy33
7. okt 2011

@ursula5 Micka moja, hned nam daj echo, som nedočkava....ta sliznica je prekrasna, aj ja si myslim, že sa tam musi niečo diat 😉 juj, len nam daj hned vediet, modlim sa, aby tam bambulka bola 🙂 😉

tinka9075
7. okt 2011

@buba13 musíme si držat palce a podarí sa uvidíš 🙂

ursula5
7. okt 2011

@alibabaa volali, že ich ešte nemajú že budú volať hneď ako ich dostanú čo si im nefunguje, ale sa mi to už spúšťa pomaly sa to zhoršuje

ursula5
7. okt 2011

@katy33 joj keby si mala pravdu to by bola radosť ale už dosť špiním stále je to viac a viac, výsledky ešte nie sú budú volať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre