IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
7. okt 2011

@ursula5 a ty chodis do akeho centra v ktorom meste?

katy33
7. okt 2011

@ursula5 Mojenko, ak sa nemylim, vy ste po IVF, však? Kolko se si dala vložit embrijok? Vieš, ak boli dve, tak možno len to jedno odchadza, ale druhe tam bude 😉 Viem, že babulky to tak mavaju...

majca55
7. okt 2011

@mirka2010 moja už dva a pol.roka dosť 😉 ale druhé IUI bude asi to pravé 🙂

alibabaa
7. okt 2011

@apolenka6 @katy33 @pici @fomarik @mirka2010 @sijust @kaaaty @dzuli08 @tinasc @adikasala @ketere @kuspitka @petuska123 @zuzancek22 nove spravy o @zuzanka7834 🙂 let bol bezpecny 🙂 Co je najhlavnejsie, uz som s Petkom, takze som tak spokojna, ako len clovek moze byt 🙂
cesta prebehla uuuplne bez problemov, sama som sa cudovala, celkovo cela streda bola uplne ina ako moje posledne dni (aj terajsie, lebo som sa hned vcera vratila do starych kolaji, hi hi, ale to je dobre) Katarinka a Alibaba, ked budem mat trocha viac casu, tak sa istotne ozvem aj kockam, prosim pozdravte ich odo mna 🙂

ursula5
7. okt 2011

@alibabaa helios Martin, tam chodím a výsledok je negatívny takže tak ako som predpokladala 🙂 no nič ideme ďalej

ursula5
7. okt 2011

@katy33 moja my sme vkladali len jedno takže nemá tam čo zostať a výsledky sú negatívne tak ako so predpokladala no čo trošku smútok ale ideme ďalej hore hlavu musím dať a pokračovať.
Baby držte sa všetky je to náročné na psychiku ale ideme všetky ďalej!!!! 😀

ursula5
7. okt 2011

@alibabaa som rada že @zuzanka7834 je už pri svojom miláčikovi a sú spolu všetci traja 😉

alibabaa
7. okt 2011

@ursula5 joj tak to mi je luto.. ale ako vravis, treba ist dalej.. ja by som tiez chcela vlozit len jedno.. vy ste preco vkladali len jedno???

sijust
7. okt 2011

@ursula5 moja,to mi je luto ☹ drz sa...a hlavu hore...viem,ze je to strasne narocne na psychiku...tiez to teraz prezivame a trpneme,len aby sa nam pekne embrijka delili a bolo vobec co vlozit....vy ste sa rozhodli sami vlozit len jedno?

tinasc
7. okt 2011

@ursula5 tak to ma mrzí... a zostali vám nejaké embryjká?

tinka9075
7. okt 2011

@ursula5 to je mi lúto už som si myslela že to bude ok ale ešte máš aj mrazáčikov či nie tam sa to určite podarí 🙂

ursula5
7. okt 2011

@alibabaa na odporúčanie Heliosu sme vložili jedno na KET vkladám 2 už som rozhodnutá, po prvé väčšia šanca po druhé nebudem furt platiť za všetko 😉

ursula5
7. okt 2011

@sijust jedno sme vkladali na odporúčanie Heliosu, no na KEt vložíme dve ak sa v poriadku rozmrazia 😀

ursula5
7. okt 2011

@tinasc zostali nám ešte 2 zamrazené tak ideme ďalej uvidíme 😉

tinasc
7. okt 2011

@ursula5 tak potom to určite bude úspešné 🙂

sijust
7. okt 2011

@ursula5 nam tiez embriologicka poradila vlozit len jedno,ze dve radia len vtedy,ked su menej kvalitne...ale isli ceny pekne hore v Heliku...fuha sa mi hlava zatocila 😵

sijust
7. okt 2011

@katy33 zlatik,zajtra budem volat ako sa tie nase babulky delia,tak hned dam vediet...dufam,ze sa maju dobre zlaticka nase,su tam take opustene 😢 pohladkaj za mna Vikinusku 🙂

sijust
7. okt 2011

@apolenka6 im bolo vsetko jedno a mne dvojnasobne 😀 ta ruzova tabletka je zazracna...a narkoza?hmmm ale som si pospala 😵 🙂 moja ako na jarmoku v takomto hnusnom pocasi? 🙄 len neprechladni...

sijust
7. okt 2011

@walta dakujem moja,pijem stale aj ked mi to brucho pod chvilou nafukne...ale potom zase splasne...tak neviem a dokedy ten OHSS hrozi?ty sa ako citis?uz je lepsie?

sijust
7. okt 2011

@tinasc mojka,tak myslime teraz na tie nase babulicky,ktore su tam take opustene,dufam,ze sa maju dobre...zajtra dam vediet...ty sa ako mas?

ursula5
7. okt 2011

@sijust veru tie ceny sú hrozné ...

tinasc
7. okt 2011

@sijust OHSS hrozí aj po vklade, hlavne keď sa embryjko uchytí a stúpne hcg... teda takto som to vyčítala, lebo som ja som ho nemala... takže ak ho lapneš potom, tak sa možeš hádam aj tešiť, lebo sa zadarilo...
mám sa celkom fajn, zajtra očakávam dobré správy, dúfam, že všetkých 8 sa krásne delí...

alibabaa
7. okt 2011

@sijust a od prveho dna kedy zacnem pichat musim tolko vody pit???

sijust
7. okt 2011

@mirka2010 zlaticko moje krasne...zajtra rano budem volat,ako sa maju ti nasi prduskovia...hned dam vediet,mysli na nas...vy sa ako mate?pohladkaj anjelika za mna 🙂

sijust
7. okt 2011

@alibabaa ano,hned od prveho moja...kazdych 10 minut som na wcku,mam pocit,ze mi mechur praskne 😝 na kazdej kontrole ma na to upozornovali,ze musim vela pit...min.3litre..ja som valila min.4 😝

alibabaa
7. okt 2011

@sijust a brucho ta od opu boli alebo nie? jaaaa som z toho stale taka divna... ale uz sa s tym vsetkym zacinam zmierovat...

sijust
7. okt 2011

@tinasc a co potom?ako sa to riesi?moja,este sa ta spytam...na vklad musim fakt prist s plnym mechurom???to neeee 😖

pici
7. okt 2011

@sijust s poloplnym ... to znamena ze rano sa vypisaj.. a potom uz nie...

sijust
7. okt 2011

@alibabaa v ten den ma teda riadne bolelo,ale ja som na bolest zvyknuta,pretoze kazda ms je masaker... v ten den som aj krvacala...este aj v noci a vcera,dnes...je to take citlive stale...nie som este vo svojej kozi a utrogestan musim zapijat,takze som neskutocne unavena 😝

tinasc
7. okt 2011

@sijust presne tak, s poloplným, ja som išla tak akurát a potom som nemohla vydržať domov... a ešte hodinu som to stískala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre