IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
9. okt 2011

@zabka60 mojho muza radsej nezatazujem lebo ma toho velmi vela v praci a toto by ho zbytocne zatazovalo... len vedel ze picham injekcie... ze teraz sa napriklad caka aby vajka narastli, ze mi ich odoberu... oplodnia a tak.. teraz vie, ze idem na vklad...

zabka60
9. okt 2011

@pici jasne,pre niektorych to je tabu,mm sa od zaciatku angazuje na vsetkom,aj spg uz bere,ako zabavu a to som sa bala,ze to nieco v nom zanecha psychicky,ale je v pohode..aj ked som to uz chcela vzdat,tak mi dodal silu..

pici
9. okt 2011

@zabka60 ale co ti sisi? ake vzdat???????????????????

zabka60
9. okt 2011

@pici no vies,ked je toho na cloveka az az,tak uz nevie,kam s konope,raz je dobre,raz horsie,ale po kazdej burke vyjde slnko 😉 uz je dobre a moc sa tesime na dalsie koleckoooooo a urcite posledne najposlednejsie 😉

pici
9. okt 2011

@zabka60 treba ist stale dalej ... neuspech nesmie odradit... tuzba po drobcovi je vzdy vacsia ako smutok z neuspechu... tri roky.. a som tu... je pravda ze v juny mi to prerastlo cez hlavu a bola som skepticka, apaticka a nechcela som nic riesit, tak som ani neriesila, oddychovala a prinieslo to obrovske naladenie a vieru ze to vide :D

walta
9. okt 2011

@apolenka6 ahoj.... ja som mala odobrate len 3 vajka, viacej oocytov som ja nemala, a z toho sa oplodnili 2, cize sme mali dve embryjka a aj my ich vlozili a z nich sa mi podarilo otehotniet. A dakujem, uz sa citim lepsie 😉

walta
9. okt 2011

@sijust nie, my sme nemali predlzenu kulivaciu... drz sa 😉

majca55
9. okt 2011

@apolenka6 ano už mám mrchu hurááááá ale poriadne hnusnú ☹ beriem už clostík a idem až v sobotu škoda prišla o den neskor ako som čakala 😉 a ty ideš v ten piatok?

majca55
9. okt 2011

@sijust jasne už sa chystám a verím tomu 🙂

zabka60
9. okt 2011

@pici my 2 roky,vdaka mm ideme do to zas a zas a zas,ak bude treba,ved ve dvou se to tahne lip 😉 ...vsak ked sme boli na sono minuly tyzden mi docent hned povedal,ze ivf 😒 ale mysli,zee este je na to skoro,aby sme ho potrebovali,ja neviem..mam pocit,ako aj baby pisu,ze im ide len o peniaze
@majca55 akojky tak ides druhe kolo??iui??

majca55
9. okt 2011

@zabka60 jasne že idem 🙂 ja sa svojho sna jednoducho nevzdám 🙂 🙂 🙂

majca55
9. okt 2011

@pici tá pesnička nemala chybu 🙂 hned je den krajší 😵 😵 😵

zabka60
9. okt 2011

@majca55 jasne,musis 😉 a iui????

mirka2010
9. okt 2011

@zabka60 🙂 no taka asi neexistuje 🙂 ale ver mi, ked budete robit maximum pre to, aby maly cloviecik prisiel, on pride 🙂 na milion percent 🙂 ale skus pit ten cajik...naozaj pomaha 🙂

majca55
9. okt 2011

@zabka60 hned teraz pokračujem 🙂 😉

zabka60
9. okt 2011

@mirka2010 a maju ho v lekarnach???ci kde ho zozeniem???
@majca55 zlatko ty ma nevnimas 😠 a idete znova iui?????

dasaa
9. okt 2011

Ahojte babenky.Chcem sa spytat ci niekto bral tuto kyselinu listovu.Acidofolan 🙂

majca55
9. okt 2011

@zabka60 ved ti píšem,že ano hned pokračujeme moja 🙂

zabka60
9. okt 2011

@majca55 ale sa mi zdalo,ze niekde v minulych prispevkoch som citala,ze chces ivf?????

majca55
9. okt 2011

@zabka60 ak toto bude neúspešne vieš 🙂 ale ešte jedno skúsim 😵

mirka2010
9. okt 2011

@zabka60 ano, len v lekarnach ho maju...ja ho teda odporucam aj preto, lebo nam ho poradila bylinkarka a velmi ho odporuca hlavne kvoli tomu, ze ma zastupenie vsetkych dolezitych byliniek ktore su potrebne pre dobry hormonalny chod zenskych organov a nic lepsie vraj nie je, ako je tento caj....tak preto ho radim 🙂 a treba ho pit 2x denne 🙂

sijust
9. okt 2011

@walta preto som sa pytala,lebo tie nase mali vcera rano(na treti den)8buniek...vo vasom centre sa asi predlz.kult.nerobi,vsak?dakujem moja,budeme sa drzat...dufam,ze vsetko bude dobre 🙂 liec sa a opatruj sa 🙂

zabka60
9. okt 2011

@majca55 aj my sme tak povedali,ale ako sa poznam,skusime este iui 😅 a kedy uz ides???
@mirka2010 no super,diky moc,hned zajtra sa nan popytam u nas 😉 a moze sa pit stale???tak iba gynastan jo 😉

mirka2010
9. okt 2011

@zabka60 ano, myslim,ze sa moze pit stale a ked budes mat menzes, tak si das na tie dni pauzu, aj ked si myslim, ze by ani nebolo treba...ale mozno je to tak dobre....uricte sa da pit non stop....🙂 drzkam palce...nech sa co najskor babatko podari 🙂

majca55
9. okt 2011

@zabka60 ešte neviem ako budu rásť folíky 🙂 a hlavne sa to bojím vysloviť až sa niečo nepokazí 😨

mirka2010
9. okt 2011

@sijust ahojkyyyyy, tak ako sa maju embrijka???? kedy bude nieco nove???? jooooj, taka som zvedava a v takom napati aj za teba...naozaj, moc na vas myslim 🙂

sijust
9. okt 2011

@dasaa je dobre brat kyselinku 🙂 ja beriem acidum folicum...tuto nepoznam...ale pekne papaj 😉

sijust
9. okt 2011

@mirka2010 zlaticko moje,snad sa im dobre dari od vcera rana,si pokladik,ze na nas myslis,velmi si to vazim 😔 zajtra rano este budem volat a povedia nam,ci uz ist,alebo este pockat do utorka...v H.robia predlzenu kultivaciu....ale vcera mali vsetky 8buniek,tak dufam ze budu v tomto trende pokracovat....

zabka60
9. okt 2011

@mirka2010 dakujem pekne urcite hned zajtra ho pojdem kupit,ked to ma pomoct aj mne aj babatku... 😉
@majca55 ja taky tak....budeem drzat palce

dasaa
9. okt 2011

@sijust Dakujem beriem kys.listovu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre