IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
9. okt 2011

@tatinka neboj,nepriberies,len budes z tej vody taka naliata...ja uz idem zajtra alebo v utorok na vklad....pichanie urcite zvladnes...aj ja som sa bala,ale nie je to nic strasne...bola som len strasne unavena,lebo som mala kratky protokol...drzim palce,aby vsetko islo ako po masle 🙂

sijust
9. okt 2011

@katy33 hned ako pridem domov,tak dam vediet,sa mi ulavilo,ze ma @pici prepustila o ten jeden den,ale rodit budeme vedla seba a kyvat si 😀

pici
9. okt 2011

@sijust no to asi jedine, ze pojdes so mnou do galanty :D

pici
9. okt 2011

@tatinka je to taky syndrom... netreba sa tym moc zaoberat... zbytocne si privodis akoze priznaky, treba vela pit a bielkoviny a keby nieco bolo, tak sups do nemocky.. to je vsetko co potrebujes vediet... je to syndrom kvoli prestimulovanym vajecnikom

sijust
9. okt 2011

@pici alebo ty so mnou do Trenčína 😀

pici
9. okt 2011

@sijust no tak to mam trosicku dalej,.. uvidime ktora vybavi lepsieho doktora :D

katy33
9. okt 2011

@pici Zlatino, ty si taka naša encyklopedia, nevieš moja, mysliš, že by ma mohllo prehanat z magnezia, čo uživam? Už mam 3-4dni hnačku, no nemam ani bolesti, ani krče, nič mi nie je...a jedine, čo ma napada je to magnezko, len či to nie je môj vymysel...ved, keby to boal nejaka infekcia, al. bakteria, tak by som mala aj teplotu, no ja som uplne fit, len chodim 5x na WC 🙄 😕

adikasala
9. okt 2011

ahojte kocenky hlasim sa vam po tyzdni 🙂 🙂 nesiel mi net 😠 tak som mohla na vas iba mysliet.vidim ze babenky maju pred vkladom 🙂 🙂 velmi drzim palce!!!mi sa mame ok.zacali sme 11tyzden v pondelok sme videli babiku mali sme 26mm 🙂 nevolnosti mame stale uz si na to nejako aj zvykam,co uz nejako to pretrpim pre nasu malinku babiku.musim si vas ale docitat co ste popisali 🙂 je toho dost!!!

katy33
9. okt 2011

@pici Cica a medzi mrnouskami by mohla byt aj princeznička-bude mat u nas ružove vecičky 😀 😎 😉

tatinka
9. okt 2011

@sijust ja este neviem aky budem mat protokol, juj drzim palce , urcite sa zadari a budes mat babatinko 🙂toto je tvoje prve ivf?

pici
9. okt 2011

@katy33 magnezium je vseobecne na uvolnenie svalov.. ked mas bitie srdiecka, po alkoholove stavy, krce v tehu, ale aj krce vseobecne.. nemyslim ze hnacku mas z toho. nejedla si nieco smrncnute? co ja viem, aj slivky prehanaju, niekedy aj obycajne veci. netrap sa tym, pokial to nie je take viroticke, ze by si den noc vracala a kakala, myslim ze to nie je tragedia... v opacnom pripade lekar... aj kamoska mala taketo prehanacky ked bola tehu ale pominuli...
@adikasala vitaj draha... no to je paradicka... uz som ti chcela dat cierny bod za neucast tu na fore.. ale tymito infoskami si si to pekne vyzehlila.. oprav si pas... zo snazi sa, na v ktorom si tyzdni :D

pici
9. okt 2011

@katy33 jasne ze to bude princeznicka... papula po mamine :D ale berem aj binbasa :D nevyberam si... dakovala

tatinka
9. okt 2011

@pici tak to sa tym fakt nebudem nejak zaoberat, lebo potom bys om na to stale myslela a pri kazdom pychnuti by sm myslela ze uz je to ono ...

katy33
9. okt 2011

@adikasala Ahooooooooooj a ja že, kde si nam 🙂 ...božinku, ale to krasne ubieha, že 11tt-odpadam 😀 ...a čo brušinko, ešte nevykuka-no tak akeho vy mate valibuka 😀 😝 ...to bude ,,maly slonik,, ako naša Vikinka...nebojkaj, po 3. mesiaci by sa ti malo pomalinky začat polavovat a krasne si to budeš uživat, ono to neskutočne ubehne...sme radi, že ste nam vporiadku a krasne nam rastiete 😲

pici
9. okt 2011

@tatinka presne tak.. ked ho budes mat, urcite na to prides ...

katy33
9. okt 2011

@pici Dakujem, moja....a ked to bude binbasko, najdeme niečo menej ružove 😀 ...ved dnes chlapi nosia všetko 😀 😀 😀

tatinka
9. okt 2011

ja myslim pozitivne , vsetko zvladneme a budeme fit a podari sa nam to po com tuzime ..

adikasala
9. okt 2011

@katy33
s tym pasom este pockam do 12!!!a potom zapijeme aj s manzelikom 🙂 este pockat tak 10 dni!!!!teraz ideme k babke oznamit novinku budem tu este vecer ahojte

zabka60
9. okt 2011

@pici tak urcite,ked mas take dobreho dokiho a naozaj sa o teba zaujima a radi ti,tak treba posluchnut 😀 ...este som nejak neriesila endometriozu,co to je,ale nic dobre,to mi je jasne 😠 ...

sijust
9. okt 2011

@tatinka dakujem moc 🙂 ano,je to prve IVF

pici
9. okt 2011

@zabka60 to je taka pliaga hnusna ... lepsie nevediet... :D ano dokyho ja poslucham aj ked teda niekedy to bol tvrdy boj :D

tatinka
9. okt 2011

@pici mne aj pri clostil. reagovali vajecniky az pri vysokej davke takze urcite aj pri stimulke na ivf budu reagovat normalne , verim tomu a myslim pozitivne 🙂

pici
9. okt 2011

@tatinka neboooooooooooooj neviem sice co je problemom u vas. ale urcite dostanes take injekcie aby ti boli dobre a aby boli aj pekne vajinka. od toho su tie kontroly, krv a sono aby vedeli ako zaberas na liecbu.. nemaj obavy...

tatinka
9. okt 2011

@pici mojka u nas nezitili dohromady nic, v papieroch mam uvedene neplodnost z nevysvetlitelnych pricin,,,,a u vas bol aky problem ak sa s miem spytat?

pici
9. okt 2011

@tatinka ja mam endo.. sice liecenu... ale je to neuprosny boj a nikto nevie, ci ju davno nemam spat. manzel je ok... no ty si take male akty x co? neboj.. bude babatko , coskoro... kam chodis do car?

zabka60
9. okt 2011

@pici no veru,radsej nechcem vediet 😝 ....je to veru boj,nie lahky,ale konecnu vojnu vyhrame 😉 v jednote je sila 😕 ...uz sa neviem dockat kedy pride mrcha a som zvedava,ako zareaguju foliky zas...

pici
9. okt 2011

@zabka60 urcite dobre... rozmyslali ste aj nad IVF?

tatinka
9. okt 2011

@sijust davate si aj zmrazit spermiky?kolko ides vkladat?

tatinka
9. okt 2011

@pici chodim do martina do iscare, mne pri laparke odstranili malicke dva endometriozne nalezy ale nemam diagnostikovane ze bys om tuto chorobu mala, len mi povedali ze odstranili a ze to nebolo nic vazne a viac sme to neriesili, ze vsetko mam ok povedali, aj vajcovody ze su priechodne , ach tak je mi luto ze to mas takto, ale da sa mat baabtko aj s tym vsak ano?dufamz e ti to zadari moja

zabka60
9. okt 2011

@pici vies co su dni,kedy by som sa hned bez premyslania na to dala,ale potom pridu dni,kedy mam strach,aj zdravotne,kedze neeviem,ako bude reagovat moje telo,kedze mam vysoky tk,mam hypo stitku,a tie hormony,neviem a predsa je to dost euri,ale co by clovek neurobil pre vytuzeny batoztek...neviem,skusime este jedno max dve a potom sa uvidi,pride novy rok,uvidime,co nam prinesie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre