IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
10. okt 2011

@sijust tak sa moja pekne držte, prajem Ti nech to vyjde a nech ten čas rýchlo prejde 😉

apolenka6
10. okt 2011

@ursula5 No veru treba hned skúsiť vklad ked máš mrazáčikov a si myslím,že sa to podarí,ved boli krásne vajka 😉
Veru ani mi nehovor 😠 ja si priplácam 3 roky a začínam 4 😠 😠 ide ma poraziť ved tam dávam peniažky ,aby som si prilepšila PN 😕 ved zostať na PN z platu je o ho..e 😖
No ved to Mihál radil a teraz to ide rušiť kokos jeden!!!!

apolenka6
10. okt 2011

@sijust Tak ako som predpokladala ráno 😕 už si tehulka 😅 😅 😅 !!! jéé ,len si hladkaj zázrak života kt. máš v brušku.......ach ,nech už aj ja mám prcka v brušku
ja som si dnes test robila a nič mala som BT 34 😕 tak som bola zvedavá..ale pre mňa dvoj// test ešte nevymysleli 😠

apolenka6
10. okt 2011

@adikasala v piatok idem na konzultáciu a podpísať žiadosť 😝 sa teším aj bojí 😕 čo to všetko bude obnášať 🙄 ale inak sa k dieťatku nedopracujeme .....
Tak maličké ťa vytrápi trošku,ale aby si nezabudla ako si ho veľmi chcela tak sa ti pripomína 😀 neboj hádam ti nevoľnosti ustúpia a budeš si to viacej vychutnávať 😉
PS : idem čítať knihu nanovo,lebo časom zabudnem čo som čítala a nech som stále dobre naladená!!!

apolenka6
10. okt 2011

@pici idete ako na páse.... 😀 jedná,druhá..... 🙂 júj babulky sa teším za vás akoby som ja na to išla 😉

katy33
10. okt 2011

@sijust No, zlatičko, ja som to vedela, že dnes už budete traja 😀 😎 Tak , len pekne hladkaj, prihovaraj sa, lubkaj bambulku, ona vie, že ju velmi lubkaš a nepusti sa maminky a ni za nič 😉 😲 😲 tak dr. bola vtipná 😀 , onaje taky vichor, ja ju mam tiež velmi rada-spravny optimisticky pristup, tak to ma byt 😉 Slniečko moje, en sa nam pekne opatrujte a zajtra sa prida aj ,,pici,, 😉

apolenka6
10. okt 2011

@katy33 ahoj pletana 🙂 naša ako sa máš?

apolenka6
10. okt 2011

@mirka2010 veru ako si je to dobré to pripoistenie...jáj a budú zmeny 😨 😨 😕 na MD...smer som si nekúpila ,lebo som nevedela ,že to tam má byť,ale neva, ved my sa to dozvieme ak bude niečo nové 😝

tinasc
10. okt 2011

@adikasala no moja, vydrž, ono to poľaví... 🙂

tinasc
10. okt 2011

@sijust tak super, tak nech zostane celých 9 mesiacov... pekne v teple 🙂

katy33
10. okt 2011

@apolenka6 ty, micka moja, čo si to mala aku tu teplotu-34 😀 😀 😀 😀 , som z toho mimo 😀 😝 Veru konzultacia sa bliži a už sa to povezie rychlo, uvidiš to 😉 , ja nemožem teraz ani čitat, som rada, že tu tie pismenka ako tak vidim, dnes mi Pepino zaniesil bryle na vymenu skiel-za silnejšie a ja nevidim nič-slepa ako patron 😀 😀 😀 ani štrikirovat nemôžem 😀 Dnes som volala dr. o vysledky-robili mi testy na protilatky, kvôli rh-faktoru-bolo to negativne, no brali mi aj krv na toxo a rubeolu, lebo vysledky z 13tt sa stratili 🙄 a tie ešte nnie su, čo sa ich najviac obavam. som spomenula, že ma prehana už niekolko dni, či to nemôžem mat z magnezka, tak, že a ano a mam ho na par dni vysadit, aby sa mi dala dokopy mikroflora 😕 🙄 ..to je strašne... 😝

apolenka6
10. okt 2011

@katy33 @sijust oprava BT 37,4 !!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

apolenka6
10. okt 2011

@katy33 ja ani okuliare nepotrebujem a aj tak zle napíšem 😀 😀 ani som si to neuvedomila ,až ked si ma na to upozornila 😕 😕 na čo som tak asi myslela ,neviem 😒 zabudla som 7 !!!
No ,ale okuliare máš ,len na čítanie ,alebo aj na nosenie počas dňa 😕 ,lebo si ich nemala na sebe ked sme sa naposledy videli ( verím,že nie naposledy 😀 )
Ako sa môžu výsledky stratiť 😖 naše zdravotníctvo ,nebojkaj budú OK

katy33
10. okt 2011

@apolenka6 Ja v tych brylkach neviem chodit, neviem v nich odhadnut vzdialenost medzi schodmi a tak...chodim ako bocian, tak ich mam len doma, kde ležim-istota je gulomet 😀 😀 😝
magdi, a to nie je po 1x, čo sa mi stratili vysledky, zamienali si ma tam s nejakou inou pani z vedlajšej dediny, ro vnake meno, len teta je o par rôčkov staršia 😕 🙄 Tak sa bojim, lebo tie testy, čo nemam prakticky hotove, sa robia v 1.trimestri, tak snad budu ok....a inak, zajtra idem robit parene buchty, to len tak medzi rečou, možno ti chute spravim 😝
Veru, teraz, keby ta uvidim, tak ta nevidim 😀 😀

jovanka81
10. okt 2011

ahojte, kočky, takze dnes 14 DPO a po našom druhom IUI a test ako ináč, negatívny! takže sme tam, kde sme boli na začiatku.....PCO musím poraziť stravou a dietou a nie nejakými hormonámi, ktore ma úplne vykoľajili zo života.....takze predtým ako sa ujmeme poslednej možnosti IFV si dám načas voľno, pohodu, klídek a relax, trochu viac pohybu, menej čokolády a verím, že to musí výjsť 😉 nechce sa mi veriť že s nadštandardným spermiogramom a PCO na pravom vaječníku by to nevyšlo aj prirodzene!

cmelica
10. okt 2011

@jovanka81 a na krvicke uz si bola???

apolenka6
10. okt 2011

@katy33 No tak si brylky nechaj pekne doma! teraz si nemôžeš dovoliť aby si niekde spadla 😕 😖 si ťa neviem predstaviť v nich ,aké máš rámiky ? neboj mňa vidieť aj bez okuliarov 😀 mňa neprehliadneš 🙂 😉 ale nie 😔
Tak máš menovkyňu 😝 a tam je asi problém,neboj všetučko je v pohode..a to na čo sa robia testy v 1.trimestri 😕 ja sa tomu nerozumiem 😒
Mňam buchtičky ..a parené 😝 😝 slintám tu a pri tom aj zostanem 🙄 🙂

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 aj ja som dnes testovala ,prirodzený cyklus a nič ,pol roka nič! 😠 tiež som absolvovala 3x IUI 1x to vyšlo ,ale aj vzišlo 😖 tak sme si dali pauzu ....a možno ta rozveselím na ten čistý negatívny test som si dokreslila červenou druhú paličky 😀 😀 a hned som bola spokojnejšia 😵 aká som !? ťuk,ťuk 😎

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 no vidis, aj to je riesenie....aj kocik sa da kupit aj babika co cika a je to 🙂 babo je na svete.... a ked si predstavm mojich 23 deti v skole, tak mi ani vlastne - zive netreba, xixix

jovanka81
10. okt 2011

@cmelica nie, krvicky u nas nie je....staci test po IUI na 14 den....🙂

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 a že to nejde!!! 😀 😀 hned budeme mať deti a aj sa vyspíme v noci 😅 ...tak ty si učitelka v materskej škôlke?! jéé milé 😅

cmelica
10. okt 2011

@jovanka81 to mi je luto!!!presne tak chce to klud a pozitivne myslenie 🙂 🙂 pekne sa zrelaxuj a ked bude chut treba ist dalej...drzkaj sa!!!

cmelica
10. okt 2011

@apolenka6
@jovanka81 tie riesenia sa mi pacia 🙂

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 ja som ucitelka v skole....na 1. stupni...chodim ako zbity pes domov...september a oktober su zabijak....prebrat deck po prezdninach k vykonu je umenie... 😎

jovanka81
10. okt 2011

@cmelica nase napady su skvele.....🙂

pici
10. okt 2011

@jovanka81 pco stravou neporazis... neviem.. paci sa mi tvoj optimizmus... ale niekedy nie je na skodu sa pozriet pravde do oci. ja som zdrava, manzel takisto.. a predsa to nejde... pco nie je srandicka... bud mas malo informacii alebo veci zlahcujes... pri pco nedozrievaju folikuly,,, okrem ineho... ako myslis ze potom sa da otehotniet? nikdy sa neda dopredu vediet, ktory vajecnik ovuluje... prepac mi uprimnost...

cmelica
10. okt 2011

@jovanka81 lepsi by bol psik ako babika...ten prejavuje aspon trosku radosti a citu 🙂 🙂

apolenka6
10. okt 2011

@cmelica my si poradíme ! nie? 😀 čo nám iné zostáva 😝

cmelica
10. okt 2011

@pici PCO je vlastne teda co???mam tomu rozumiet ,ze foliky su krasne,ale vo vnutri nedozrievaju vajka?? a ko sa to da zistit??

cmelica
10. okt 2011

@apolenka6 presne tak, poradime...hlavne vela optimizmu a ideme predsa dalej 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre