IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
12. okt 2011

@tatinka ani nič, akurát som s kočkou došla z tanečnej, prší, zmokli sme, idem kúpať a ukladať 🙂

tatinka
12. okt 2011

@si31si ozaj ty si nemusela ist na laparku?, neposielali ta z centra?

apolenka6
12. okt 2011

@tatinka ja som prišla z práce a varím segedín 😝 a sem nakúkam 🙂

apolenka6
12. okt 2011

@sijust už sme sa našli 🙂 😀

apolenka6
12. okt 2011

@aby no bojové plemeno je malé krásne,ale čo potom 😕 ale ako si ho naučíš tak nemusí byť vrrrr!!! 🙂

tatinka
12. okt 2011

@tinasc ty uz mas dcerku? ci dies na ivf ci ...? ja som to dnes vystihla a prsalo len ked uz som bola v praci a potom doma🙂

tatinka
12. okt 2011

@apolenka6 ja som tiez dosla tak pred hodinkou, akurat este vecerama pojdem riady poumyvat🙂

mirka2010
12. okt 2011

@apolenka6 myslim, ze sa nestane, ze nam to nebude platit....teda budeme v to verit...budem sa snazit ohladom toho zistit co najviac a budem ta informovat, dobre?

tinasc
12. okt 2011

@tatinka hej mám babu už veľkú podarila sa cez iui 😉 teraz sa pokúšame o druhé cez ivf...

aby
12. okt 2011

@apolenka6 no ja sa nebojím ja to so zvieratkami viem na jednotku už mám jednu takú má 11rokov a je to zlatá potvorka miluje deti nie na obed, ale strašne som chcela aby moje baby s ňou vyrastalo no už nebude 😒
oni sú strašne milé a citlivé len ľudia o nich nevedia len hovoria čo počuli. Psiská robia zlými ludia oni sa zabijaci nerodia! Jasné že je nenormálne nechávať dieťa so psom ani s mačkou by som ho nenechala ved sa môže stať hoci čo.

tatinka
12. okt 2011

@tinasc tak to je super ze mas kocku, kolko uz ma rokov? mys me boli trikrat na inseminaciu ale ani raz sa nezadarilo, ale z ivf to urcite bude 🙂,,kedy mas ivf?

tinasc
12. okt 2011

@tatinka už má skoro 6 rokov... na ivf ideme asi až v januári...

tatinka
12. okt 2011

@tinasc som zvedava kedy pojdem ja 🙂 drzim teda palce nech sa zadari ivfko🙂

tinasc
12. okt 2011

@tatinka ďakujem 🙂

tatinka
12. okt 2011

@tinasc ivf ste necheli skor ci nesstihate uz tento rok?

tinasc
12. okt 2011

@tatinka nechcela som ísť, chcela som si dať prestávku

tatinka
12. okt 2011

@tinasc a ziadost uz mas schvalenu ci idete este len podavat?

tinasc
12. okt 2011

@tatinka mám už schválenú 😉

tatinka
12. okt 2011

@tinasc jooj ty sa mas ... 🙂

si31si
12. okt 2011

@tatinka ahoj no mna neposlali na laparku ako spomínal mi to doki, že je taká možnosť ale neposlal ma tam ale ak by sa nepodarilo tak asi na nu budem chcieť ísť ale verím že sa podarí 😉 a laparka nebude

tatinka
12. okt 2011

@tinasc smiesm vediet ako dlho ti trvalos chvalenie, v akej si poistovni?

tinasc
12. okt 2011

@tatinka vo všeobecnej, trvalo to cca. niečo vyše mesiaca...

tatinka
12. okt 2011

@si31si urcite sa podari nebojkaj nic, podari sa to teraz 🙂...aaaaa bez laparky🙂

tatinka
12. okt 2011

@tinasc to si si kedy davala ziadost?

tinasc
12. okt 2011

@tatinka 8.8.

dasaa
12. okt 2011

@mirka2010 presne tak 🙂 ked vseto bude v poriadku tak pocitam ze hned v piatok

apolenka6
12. okt 2011

@tatinka no tak už mám navarené,spratané a ja som sa osprchovala ...a už,len pri telke oddychovať,je to o držku ked prídeš večer domov a varíš 🙄

tatinka
12. okt 2011

@tinasc a to uz mas schvalene? to nechapem ja som si davala 12.8 a tiez som vo vseobecneja nic, schvalene to sice uz vraj mam ale treba cakat este na podpis od vedenia a az potom mi to poslu do centra ,,. a ten podpis bys a vraj teoreticky mohol udial do tyzdna a do dvoch by to mohlo byt v entre ale hned mi povedali ze mi nezarucuju ze to do vtedy bude podpisane, ze aj dlhsie to moze trvat...super ze tebe to hned schvalili len nechapem potom ze preco ja tak dlho cakam , fnuk

apolenka6
12. okt 2011

@mirka2010 jasné budem rada každej informácií ,si veľmi zlatá 🙂

apolenka6
12. okt 2011

@aby ved to si aj ja myslím aký pán taký pes nie?!? 😕 je to o výchove ,ked ho máš rada a dávaš mu lásku tak nebude zúriť .....tak to by som ani ja malé dieťa nenechala so psom 😖 ak je bojové plemeno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre