IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

si31si
13. okt 2011

@ursula5 no ja som akurát písala že by som skusila hned dve uvidím čo mi povedia v heliose a kolko bude vajok ale chcem radšej dve. a brala si niečo aj na sliznicu lebo ja ju mám nízku ☹

ursula5
13. okt 2011

@apolenka6 nebanujem vôbec, že som nedala dve, proste to tak malo byť a mám 2 zamrazené 🙂 a ja nechcem už dvojičky, pomóóóc 🙂 ja to mám doma a čím je to väčšie tým je to horšie keď boli malinkí ta boli rozkošní ale to tak do 7 rokov .... 😀

si31si
13. okt 2011

@apolenka6 ahoj no tak čas mám aj ja lebo to tak rátam koniec decembra alebo január 😉

ursula5
13. okt 2011

@si31si ja som nebrala nič na sliznicu iba utroš a duphastom po ET a mala som sliznicu 14mm kočky písali, že to som isto tehotná ale smola nebola som 😅

si31si
13. okt 2011

@ursula5 juj tak už ale vieš čo ťa bude čakať s dvojčatkami 😉 😀

ursula5
13. okt 2011

@apolenka6 áno už pracujem v plnom nasadení 🙂 po KET zoberiem len dovolenku asi 😉

si31si
13. okt 2011

@ursula5 fúha tak to bola pekná sliznica no dúfam že to odsledujú u mna a niečo dajú ked bude nízka aby sa malo kam zahniezdiť. držím palčeky v novembri. a čo povedal doki aká je šanca pri zlej morfo že sa podarí? či nehovoril nič?

apolenka6
13. okt 2011

@ursula5 2x vstúpiť do tej istej rieky 😀 😀 😀 hm aj ja by som chcela jedno mm pracuje preč neviem ako by som to zvládla sa ma ...ale zas istota je gulomet 😝 😀 a 2 deti chceme ,aj tak sa musím s mm dohodnúť..on vraj nechce dve rovnaké deti 😕 😀
@si31si ved aj ja to budem mať tak december,január...zajtra idem podať žiadosť na IVF ..tak máme času -trošku 😕

No nič,idem sa ja pekne do roboty vychystať ... 🙄 pekný deň prajem!!!!!!

ursula5
13. okt 2011

@si31daj pokoj 4 deti v 3 izbovom byte??? a kto to bude živiť, tí moji dvaja idú na stredné školy na budúci rok takže mne by stačilo aj jedno ale nezariekam sa čo má prísť to príde zvládneme aj 2 😀

si31si
13. okt 2011

@ursula5 a treba pn ked picháš? ako často si bola v martine? a kolko si pichala dokopy 2 týždne? 🙂

ursula5
13. okt 2011

@si31si šanca je vždy treba skúšať 🙂 len keď sa nám ta morfológia nechce vôbec zlepšiť a ledva naškrabali na oplodnenie 8 vajíčok 😉

apolenka6
13. okt 2011

@ursula5 Dovolenku ...aj tak sa dá...inak ja som po 1 IUI mala sliznicu 14mm a nič 😕 a po druhom IUI 16mm a bolo to tam! 😵 krátko 🙄 ale už letíííím do práce papa!!!!!

ursula5
13. okt 2011

@si31si začala som pichať 26.8. a OPU som mala 19.9. na PN som bola od 13.9. od brania FHS injekcií som bola asi 5 krát na kontrole 🙂

ursula5
13. okt 2011

@apolenka6 super tak už mi chýbalo len 2mm to zvládnem na budúce 😀 😀 😀 pekný deň v práci ja už pracujem 😅

si31si
13. okt 2011

@ursula5 no to mi vyšlo 😉 nech viem čo ma čaká musím sa ísť vychystať do práce tak zatial pa 😉

ursula5
13. okt 2011

@apolenka6 moja ono nie sú vôbec rovnaké ja mám tiež dvojvaječné 🙂 a každý je iný len sú podobní, zvládla by si to každý to zvládne, ja som od 10 mesiacoch bola na nich sama lebo som sa rozviedla a do vtedy mi tiež nik nepomáhal 🙂 🙂 takže všetko sa dá zvládnuť len treba mať režim a systém. 😀 😀

ursula5
13. okt 2011

@si31si papa pekný deň v práci 🙂

sijust
13. okt 2011

@pici zlatik,prosim porad....beriem len utros,ale mam aj recept na duphaston...mam si aj ten davat?dr.mi ten recept dala v pripade,ze by som zacala spinit....tak neviem... 😕

mirka2010
13. okt 2011

@dasaa jeeej, tak to je skvela sprava...velmi sa tesim...a hlavne budeme moc, moc drzat palce 🙂 urcite nam daj vediet🙂

mirka2010
13. okt 2011

@zuzana151 ahojky zlaticko 🙂 tak som rada, ze to mas v praci za sebou...a hlavne ze ti odlahlo, lebo uricte to aj pre teba znamenalo obrovsky stres...no vies, u nas sa daju bezne kupit aj tie klasicke perinky, ale ja mam zavinovacku, ktora ma to kokosove vlakno a je taka vystuzena, takze mne to bude stacit a este jednu aj tak budem musiet dokupit....inak tie klasicke perinky su take krasne, aspon jendu by som chcela...ale to dufam, ze bude mat malicky od starych rodicov....my teraz riesime kocik, vy uz mate??? ak ano, kde si kupila a aku znacku, rada sa zorientujem...inak ty mas teraz 60 kg????? moja zlata, to je vaha ako muska, to si mala kolko pred otehotnenim? nas maly ked sme boli v 26tt na tom 4D mal 980 g ale myslim, ze teraz moze mat uz tak okolo 1200....neviem, ty si o 4 tt skor ako my, myslim, ze mala to uricte dobehne a hlavne co si pamatam, tak moja kamoska s dcerkou mala podobny problem a papala vela medu...tak skus aj ty....med zevraj velmi pomaha a je to na prirodnej baze 🙂 uz si aj domka na materskej???? a dakujeme za pochvalu malickeho....jooooj, tak som plakala ked som ho uvidela prvy krat...pre mna je tym najkrajsim na svete 🙂

dzuli08
13. okt 2011

@zuzana151 Ohľadom toho priberania sa neboj. Zo začiatku sa bábatku vyvíjajú ešte orgány, preto priberá pomalšie. Potom okolo 30 týždňa si už začína vytvárať tukové zásoby a bude priberať neskutočne rýchlo. Pred týždňom moja malá pribrala za týždeň 150g a teraz za posledný týždeň 300g. Ale tomu váženiu sa nedá veľmi veriť, je to len orientačné. Kamarátke v stredu namerali 3800g, hneď na druhý deň porodila a bábo malo 3500g. Takže váhou sa nestresuj. Mne tiež včera navážili 3788g a neverím, že to je pravda.

dzuli08
13. okt 2011

@walta Cítenie pohybov je u každej individuálne, ja som ich začala cítiť až okolo 23 týždňa, myslím, že ešte si tak vyše mesiaca počkáš. Aj tak zo začiatku je to také slabulinké. Najkrajšie pohyby je podľa mňa cítiť až okolo
30. týždňa. Sú podstatne intenzívnejšie a je ich aj viac cítiť. V tých prvých týždňoch som sa len stresovala prečo bábo už 3 hodiny nekoplo a teraz si na to spomeniem až keď dostanem jednu poriadnu do rebier :D

katy33
13. okt 2011

@apolenka6 Zlatinko moje, nehnevam sa, čo si 😀 ...nemam prečo, ty môj hlistik...božinku, nemam ani prehlad o tom, aky je den, ale ak sa nemylim, zajtra je už piatok a konečne bude podpisana žiadost 😎 😉 ...a ozaj, ta hnusoba prišla, si pisala, že jej krky vykrutiš 😀
@sijust Zlatinko, aj na nas potom mysli 😝 😎 😲

katy33
13. okt 2011

Babulky, neviete mi poradit, čo by som si mohla dat na močove cesty? Muža som poslal pre urinal, ten sa môže aj v tehu, aspon to píšu, uvarila urologicky čaj....nemam problem-palenie, rezanie, no mam hrozne zakaleny moč, ked som ho mala na poradni, mala som zvyšenu bielkoviny, takže je určite zvyšena stale-vraj to môže byt aj zápal, tak to skusim takto preliečit 😔 😕

petuska123
13. okt 2011

ahojte.tak uz som spat. srdiecko este nebolo podla velkosti som v 5 tt velkost plodoveho vacku je 4.81mm takze este 2 krat pojdem do martina a uz ma prenechaju mojmu gynciarovi. doki vravel ze cca o 2 tyzdne by malo byt srdiecko

aby
13. okt 2011

@apolenka6 je to tak ale to nieje o bojovom plemene to s nich robia ľudia aj civava je zabiják v amerike najviac útokov psa na človeka a zabitia dietaťa vyhrala čivava u nás sa také nič nikdy nerobilo 😒 bojové plemená si vymysleli ľudia 😉

dzuli08
13. okt 2011

@katy33 Moja veľmi dobre pomáhajú brusnice. Najlepší by bol brusnicový kompót, ale ak nemáš, tak v lekárni sa dajú kúpiť aj také výťažky z brusníc, neviem ako sa to presne volá. Ale je ich dobré jesť aj preventívne, ak mávaš takéto problémy.

tinasc
13. okt 2011

@apolenka6 ale zase ono nikde nie je isté, či by sa obe ujali, tak sa neboj... a aj dve by si zvládla 🙂 ...
ja som prišla akurát, boli sme na preventívnej prehliadke u zubárky ja aj malá, už je v škôlke, no pekný deň pred nami 🙂

tinasc
13. okt 2011

@mirka2010 ja mám perinky, ktoré mi moja mama schovávala ešte po mne... a na krst mi špeciálne odložila takú jednu krásnu, aj ju naškrobila, takí sme boli pekní 🙂 no a zavinovačku z tých modernejších som tiež mala, bola tiež taká labilná na hlave, ale zase mne to vyhovovalo do kočíka, lebo to bolo ako jedna vrstva oblečenia 🙂

dasaa
13. okt 2011

@mirka2010 jasneee ze dam vediet ved sme tu ako jedna cela rodinka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre